Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:13694:513Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meserod Václav
Hovorka Tomáš
 
 
Kuch Tomáš
Lain Lukáš
 
 
633  3010
2.Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
Kuta David
Dzurko Josef
 
 
787  3020
3.Prorok JaroslavDzurko Josef671  3030
4.Hovorka TomášKuch Tomáš71014  3040
5.Meserod VáclavKuta David4-15-8-8 1341
6.Proroková EliškaLain Lukáš-9587 3151
7.Hovorka TomášDzurko Josef-71078 3161
8.Meserod VáclavKuch Tomáš1276  3071
9.Proroková EliškaKuta David-9788 3181
10.Prorok JaroslavLain Lukáš3103  3091
11.Meserod VáclavDzurko Josef-811-891132101
12.Proroková EliškaKuch Tomáš769  30111
13.Prorok JaroslavKuta David937  30121
14.Hovorka TomášLain Lukáš937  30131
15.Proroková EliškaDzurko Josef5610  30141
16.Prorok JaroslavKuch Tomáš6-9718 31151
17.Hovorka TomášKuta David-9763 31161
18.Meserod VáclavLain Lukáš6-4-87-623162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prorok Jaroslav40Dzurko Josef04
Hovorka Tomáš40Kuch Tomáš04
Meserod Václav22Kuta David13
Proroková Eliška40Lain Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:30603:591nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pikner Jan
Slabý Jaroslav
 
 
Vyšata Pavel
Pánek Daniel
 
 
728  3010
2.Souček Radek
Horký Miroslav
 
 
Havránek Stanislav
Melichar Lukáš
 
 
12-4-6-5 1311
3.Pikner JanVyšata Pavel-9-16-9  0312
4.Slabý JaroslavPánek Daniel10114  3022
5.Souček RadekHavránek Stanislav-2-7-5  0323
6.Horký MiroslavMelichar Lukáš-991610 3133
7.Slabý JaroslavVyšata Pavel-7799 3143
8.Souček RadekPánek Daniel1044  3053
9.Horký MiroslavHavránek Stanislav-5-5-6  0354
10.Pikner JanMelichar Lukáš-4-9117-102355
11.Souček RadekVyšata Pavel-893-5-72356
12.Horký MiroslavPánek Daniel688  3066
13.Pikner JanHavránek Stanislav-10-6-4  0367
14.Slabý JaroslavMelichar Lukáš-9-712-8 1368
15.Horký MiroslavVyšata Pavel236  3078
16.Pikner JanPánek Daniel932  3088
17.Slabý JaroslavHavránek Stanislav-5-8-6  0389
18.Souček RadekMelichar Lukáš-19876 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pikner Jan13Vyšata Pavel22
Slabý Jaroslav22Pánek Daniel04
Souček Radek22Havránek Stanislav40
Horký Miroslav31Melichar Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2014 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:53403:672TJ Sokol Velim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalva Tomáš
Hušek Adam
 
 
Svoboda Jan
Jeřala Lukáš
 
 
-4-2-4  0301
2.Vlk Filip
Šourek Kryštof
 
 
Borovička Jakub
Němec Tomáš
 
 
126-8-9-62302
3.Hušek AdamSvoboda Jan-3-0-8  0303
4.Kalva TomášJeřala Lukáš-3-2-9  0304
5.Vlk FilipBorovička Jakub-11117-583214
6.Šourek KryštofNěmec Tomáš-6-5-6  0315
7.Kalva TomášSvoboda Jan-2-2-7  0316
8.Vlk FilipJeřala Lukáš-3-4-4  0317
9.Šourek KryštofBorovička Jakub-9-610-9 1318
10.Hušek AdamNěmec Tomáš14-8-6-2 1319
11.Vlk FilipSvoboda Jan-8-5-10  03110
12.Šourek KryštofJeřala Lukáš-5-7-6  03111
13.Hušek AdamBorovička Jakub-5-3-3  03112
14.Kalva TomášNěmec Tomáš-8-87-6 13113
15.Šourek KryštofSvoboda Jan-3-4-13  03114
16.Hušek AdamJeřala Lukáš-4-1-3  03115
17.Kalva TomášBorovička Jakub-7-10-5  03116
18.Vlk FilipNěmec Tomáš-76-7-2 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hušek Adam04Svoboda Jan40
Kalva Tomáš04Jeřala Lukáš40
Vlk Filip13Borovička Jakub31
Šourek Kryštof04Němec Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Ke hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26613:585TJ Sokol Plaňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůžek Petr
Mencl Zdeněk
 
 
Ziegelbauer Adam
Váňa Dominik
 
 
-9876 3110
2.Komárek Jan
Komárek Josef
 
 
Chodová Tereza
Mašek Dominik
 
 
288  3020
3.Brůžek PetrZiegelbauer Adam88-7-7-82321
4.Komárek JanVáňa Dominik21011  3031
5.Mencl ZdeněkChodová Tereza-8768 3141
6.Komárek JosefMašek Dominik9-999 3151
7.Komárek JanZiegelbauer Adam66-96 3161
8.Mencl ZdeněkKurka Jiří-6-11-3  0362
9.Komárek JosefChodová Tereza12-778 3172
10.Smutný RadekMašek Dominik11-867 3182
11.Mencl ZdeněkZiegelbauer Adam687  3092
12.Komárek JosefKurka Jiří-2-8-8  0393
13.Smutný RadekChodová Tereza97-97 31103
14.Komárek JanMašek Dominik-6977 31113
15.Komárek JosefZiegelbauer AdamWO    03114
16.Smutný RadekKurka Jiří57-7-4-823115
17.Komárek JanChodová Tereza876  30125
18.Mencl ZdeněkMašek Dominik-7-11-3  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brůžek Petr01Ziegelbauer Adam12
Komárek Jan40Váňa Dominik01
Mencl Zdeněk22Chodová Tereza04
Komárek Josef21Mašek Dominik13
Smutný Radek21Kurka Jiří30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11632:452TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otta Jiří
Žižka Ladislav
 
 
Ježek Jiří
Mašín Pavel
 
 
758  3010
2.Kukal Antonín
Lejnar Petr
 
 
Krulický Tomáš
Souček Michal
 
 
466  3020
3.Kukal AntonínSouček Michal857  3030
4.Lejnar PetrKrulický Tomáš564  3040
5.Žižka LadislavJežek Jiří7-8-6-7 1341
6.Otta JiříMašín Pavel-3489 3151
7.Lejnar PetrSouček Michal945  3061
8.Žižka LadislavKrulický Tomáš989  3071
9.Psota KarelJežek Jiří-687-593281
10.Kukal AntonínMašín Pavel1012  3091
11.Žižka LadislavSouček Michal-57711 31101
12.Psota KarelKrulický Tomáš859  30111
13.Kukal AntonínJežek Jiří985  30121
14.Lejnar PetrMašín Pavel-121595 31131
15.Psota KarelSouček Michal879  30141
16.Kukal AntonínKrulický Tomáš142  30151
17.Lejnar PetrJežek Jiří227  30161
18.Žižka LadislavMašín Pavel-78-9-5 13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kukal Antonín40Souček Michal04
Lejnar Petr40Krulický Tomáš04
Žižka Ladislav22Ježek Jiří13
Otta Jiří10Mašín Pavel13
Psota Karel30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2014 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
11:742:27699:603SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pych Daniel
Vokřál Lukáš
 
 
Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
7-8-13-14 1301
2.Tvrdík Leoš
Voslař Jiří
 
 
Kubelka Lukáš
Buriánek Michal
 
 
645  3011
3.Tvrdík LeošKubelka Lukáš35-107 3121
4.Vokřál LukášBuriánek Michal836  3031
5.Voslař JiříBuriánek Daniel9311  3041
6.Pych DanielBuriánek Vladislav-8-15-10  0342
7.Vokřál LukášKubelka Lukáš8-49-3-42343
8.Voslař JiříBuriánek Michal757  3053
9.Pych DanielBuriánek Daniel-9-127493263
10.Tvrdík LeošBuriánek Vladislav-989-6-92364
11.Voslař JiříKubelka Lukáš-77-12473274
12.Pych DanielBuriánek Michal79-106 3184
13.Tvrdík LeošBuriánek Daniel5136  3094
14.Vokřál LukášBuriánek Vladislav-4-7-9  0395
15.Pych DanielKubelka Lukáš10-5-85-82396
16.Tvrdík LeošBuriánek Michal255  30106
17.Vokřál LukášBuriánek Daniel1189  30116
18.Voslař JiříBuriánek Vladislav37-12-9-323117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tvrdík Leoš31Kubelka Lukáš22
Vokřál Lukáš22Buriánek Michal04
Voslař Jiří31Buriánek Daniel04
Pych Daniel22Buriánek Vladislav40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS