Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45551:649Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
Hovorka Tomáš
Meserod Václav
 
 
-5-445-92301
2.Fousek Jiří
Kubelka Lukáš
 
 
Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
8-7-8-9 1302
3.Buriánek MichalProrok Jaroslav-5-9-4  0303
4.Kubelka LukášMeserod Václav8-879 3113
5.Buriánek DanielProroková Eliška7-955 3123
6.Fousek JiříHovorka Tomáš-78-8993233
7.Kubelka LukášProrok Jaroslav-3-78-9 1334
8.Buriánek DanielMeserod Václav-5-76-8 1335
9.Fousek JiříProroková Eliška5-11-9-9 1336
10.Buriánek MichalHovorka Tomáš-5-7-9  0337
11.Buriánek DanielProrok Jaroslav-5-9-8  0338
12.Fousek JiříMeserod Václav579  3048
13.Buriánek MichalProroková Eliška-5-6-8  0349
14.Kubelka LukášHovorka Tomáš-10-6-9  03410
15.Buriánek VladislavProrok Jaroslav-5-9-6  03411
16.Buriánek MichalMeserod Václav-2-6-9  03412
17.Kubelka LukášProroková Eliška-88-79932512
18.Buriánek DanielHovorka Tomáš-10-5-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Buriánek Michal04Prorok Jaroslav40
Kubelka Lukáš22Meserod Václav22
Buriánek Daniel13Proroková Eliška22
Fousek Jiří21Hovorka Tomáš31
Buriánek Vladislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1710:53454:666SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Jiří
Gebert Jiří
 
 
Vrkota Jiří
Bodláková Tereza
 
 
-6-6-7  0301
2.Mašín Pavel
Švára Petr
 
 
Voslař Jiří
Vokřál Lukáš
 
 
8-79-9-72302
3.Gebert JiříVrkota Jiří6-5-2-6 1303
4.Ježek JiříBodláková Tereza-3-3-7  0304
5.Švára PetrVoslař Jiří-6-47-7 1305
6.Mašín PavelVokřál Lukáš9-9-9-6 1306
7.Ježek JiříVrkota Jiří-9-9-8  0307
8.Švára PetrBodláková Tereza-9-7-6  0308
9.Mašín PavelVoslař Jiří-9-5-5  0309
10.Gebert JiříVokřál Lukáš-98-77-923010
11.Švára PetrVrkota Jiří-3-6-7  03011
12.Mašín PavelBodláková Tereza-14-8-8  03012
13.Gebert JiříVoslař Jiří-6-7-8  03013
14.Ježek JiříVokřál Lukáš-7-6-5  03014
15.Mašín PavelVrkota Jiří-6-4-5  03015
16.Gebert JiříBodláková Tereza-2-4-3  03016
17.Ježek JiříVoslař Jiří-4-5-6  03017
18.Švára PetrVokřál Lukáš5-812-8732117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gebert Jiří04Vrkota Jiří40
Ježek Jiří04Bodláková Tereza40
Švára Petr13Voslař Jiří40
Mašín Pavel04Vokřál Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:36618:675TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žilka Jan
Průcha Martin
 
 
Kukal Antonín
Žižka Ladislav
 
 
8-137-593210
2.Mašek Dominik
Chodová Tereza
 
 
Psota Karel
Otta Martin
 
 
-7784 3120
3.Ziegelbauer AdamKukal Antonín-5-6-4  0321
4.Váňa DominikŽižka Ladislav-1-5-7  0322
5.Průcha MartinPsota Karel-6-7-7  0323
6.Žilka JanOtta Martin9107  3033
7.Váňa DominikKukal Antonín-4-7-6  0334
8.Průcha MartinŽižka Ladislav-9-12-7  0335
9.Žilka JanPsota Karel-7810-8-92336
10.Kurka JiříOtta Martin476  3046
11.Průcha MartinKukal Antonín-6-7-5  0347
12.Žilka JanŽižka Ladislav9108  3057
13.Kurka JiříPsota Karel3777  3067
14.Váňa DominikOtta Martin-910-75-122368
15.Žilka JanKukal Antonín-88-9-6 1369
16.Kurka JiříŽižka Ladislav9107  3079
17.Váňa DominikPsota Karel-9-7-11  03710
18.Průcha MartinOtta Martin-6-8-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ziegelbauer Adam01Kukal Antonín40
Váňa Dominik04Žižka Ladislav22
Průcha Martin04Psota Karel31
Žilka Jan22Otta Martin22
Kurka Jiří30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 231, VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29602:553TJ Sokol Velim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sixta Pavel
Svoboda Jan
 
 
Smutný Radek
Brůžek Petr
 
 
734  3010
2.Vaňková Zhijing
Němec Tomáš
 
 
Komárek Jan
Bartoš Vladimír
 
 
8-5-10-7 1311
3.Sixta PavelSmutný Radek955  3021
4.Svoboda JanBrůžek Petr4-915 3131
5.Němec TomášKomárek Jan-7-5-8  0332
6.Vaňková ZhijingBartoš Vladimír-810-5-9 1333
7.Svoboda JanSmutný Radek5812  3043
8.Němec TomášBrůžek Petr-5-99-2 1344
9.Vaňková ZhijingKomárek Jan9-810-5-92345
10.Sixta PavelBartoš Vladimír896  3055
11.Němec TomášSmutný Radek-8-6-7  0356
12.Vaňková ZhijingBrůžek Petr1427  3066
13.Sixta PavelKomárek Jan57-125 3176
14.Svoboda JanBartoš Vladimír-4-5-7  0377
15.Vaňková ZhijingSmutný Radek84-65 3187
16.Sixta PavelBrůžek Petr375  3097
17.Svoboda JanKomárek Jan8-9-86332107
18.Němec TomášBartoš Vladimír-3-13-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sixta Pavel40Smutný Radek13
Svoboda Jan31Brůžek Petr13
Němec Tomáš04Komárek Jan22
Vaňková Zhijing22Bartoš Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1607:284TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
Kučera Ondřej
Hušek Adam
 
 
163  3010
2.Melichar Lukáš
Vyšata Pavel
 
 
Hynčica Jakub
Kalva Tomáš
 
 
675  3020
3.Melichar LukášKalva Tomáš641  3030
4.Vyšata PavelHušek Adam565  3040
5.Havránek StanislavKučera Ondřej553  3050
6.Drbohlav TomášHynčica Jakub366  3060
7.Vyšata PavelKalva Tomáš695  3070
8.Havránek StanislavHušek Adam552  3080
9.Drbohlav TomášKučera Ondřej6412  3090
10.Melichar LukášHynčica Jakub884  30100
11.Havránek StanislavKalva Tomáš332  30110
12.Drbohlav TomášHušek Adam237  30120
13.Melichar LukášKučera Ondřej1089  30130
14.Vyšata PavelHynčica Jakub196  30140
15.Drbohlav TomášKalva Tomáš437  30150
16.Melichar LukášHušek Adam762  30160
17.Vyšata PavelKučera Ondřej65-95 31170
18.Havránek StanislavHynčica Jakub323  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melichar Lukáš40Kalva Tomáš04
Vyšata Pavel40Hušek Adam04
Havránek Stanislav40Kučera Ondřej04
Drbohlav Tomáš40Hynčica Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54430:665TTC Dobřichovská Pivnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuta David
Punar Kamil
 
 
Pikner Jan
Slabý Jaroslav
 
 
-10-10-4  0301
2.Kuch Tomáš
Dzurko Josef
 
 
Souček Radek
Horký Miroslav
 
 
-14-677-92302
3.Dzurko JosefPikner Jan74-8-11-42303
4.Punar KamilSlabý Jaroslav-5-2-4  0304
5.Kuta DavidSouček Radek-13-5-8  0305
6.Kuch TomášHorký Miroslav-4-2-7  0306
7.Punar KamilPikner Jan-9-2-7  0307
8.Kuta DavidSlabý Jaroslav-2-2-3  0308
9.Kuch TomášSouček Radek-109-77-92309
10.Dzurko JosefHorký Miroslav-7-4-5  03010
11.Kuta DavidPikner Jan-7-2-9  03011
12.Kuch TomášSlabý Jaroslav-11-78-4 13012
13.Dzurko JosefSouček Radek-96-9-9 13013
14.Punar KamilHorký Miroslav-2-4-9  03014
15.Kuch TomášPikner Jan-3-4-8  03015
16.Dzurko JosefSlabý Jaroslav-8-5-8  03016
17.Punar KamilSouček Radek-5-4-9  03017
18.Kuta DavidHorký Miroslav-3-4-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dzurko Josef04Pikner Jan40
Punar Kamil04Slabý Jaroslav40
Kuta David04Souček Radek40
Kuch Tomáš04Horký Miroslav40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline