Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1315:39374:432Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švára Petr
Mašín Pavel
 
 
Prorok Jaroslav
Hovorka Tomáš
 
 
-5-6-6  0301
2.Souček Michal
Krulický Tomáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Krulický TomášProrok Jaroslav-4-1-2  0312
4.Souček MichalHovorka Tomáš-4-4-8  0313
5.Švára PetrVerfl Milan-5-2-5  0314
6.Mašín PavelWO    3024
7.Souček MichalProrok Jaroslav-4-4-6  0325
8.Švára PetrHovorka Tomáš-5-7-9  0326
9.Mašín PavelVerfl Milan-8-10-6  0327
10.Krulický TomášWO    3037
11.Švára PetrProrok Jaroslav-5-6-5  0338
12.Mašín PavelHovorka Tomáš-9-10-6  0339
13.Krulický TomášVerfl Milan-3-3-7  03310
14.Souček MichalWO    30410
15.Mašín PavelProrok Jaroslav-8-7-6  03411
16.Krulický TomášHovorka Tomáš-3-4-2  03412
17.Souček MichalVerfl Milan-2-2-10  03413
18.Švára PetrWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krulický Tomáš03Prorok Jaroslav40
Souček Michal03Hovorka Tomáš40
Švára Petr03Verfl Milan40
Mašín Pavel03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2015 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:17588:446TJ Sokol Týnec n. L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
Ziegelbauer Adam
Váňa Dominik
 
 
367  3010
2.Fousek Jiří
Buriánek Michal
 
 
Kulíček Jan
Mašek Dominik
 
 
465  3020
3.Cincibus Milan ml.Ziegelbauer Adam-39-6-7 1321
4.Buriánek MichalVáňa Dominik362  3031
5.Buriánek DanielMašek Dominik83-125 3141
6.Fousek JiříKulíček Jan385  3051
7.Buriánek MichalZiegelbauer Adam568  3061
8.Buriánek DanielVáňa Dominik7311  3071
9.Fousek JiříKurka Jiří-91-8-7 1372
10.Cincibus Milan ml.Kulíček Jan8-7-5-8 1373
11.Buriánek DanielZiegelbauer Adam458  3083
12.Fousek JiříVáňa Dominik567  3093
13.Cincibus Milan ml.Kurka Jiří-3-5-7  0394
14.Buriánek MichalKulíček Jan-104711 31104
15.Fousek JiříZiegelbauer Adam769  30114
16.Cincibus Milan ml.Váňa Dominik-12-4-9  03115
17.Buriánek VladislavKurka Jiří857  30125
18.Buriánek DanielKulíček Jan768  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cincibus Milan ml.04Ziegelbauer Adam13
Buriánek Michal30Váňa Dominik13
Buriánek Daniel40Mašek Dominik01
Fousek Jiří31Kulíček Jan13
Buriánek Vladislav10Kurka Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28650:572SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bodláková Tereza
Vokřál Lukáš
 
 
Sixta Pavel
Jeřala Lukáš
 
 
8-786 3110
2.Tvrdík Leoš
Voslař Jiří
 
 
Svoboda Jan
Vaňková Zhijing
 
 
6115  3020
3.Bodláková TerezaSixta Pavel-7-4-9  0321
4.Tvrdík LeošJeřala Lukáš-6355 3131
5.Vokřál LukášSvoboda Jan16-899 3141
6.Voslař JiříVaňková Zhijing234  3051
7.Tvrdík LeošSixta Pavel-4-711-5 1352
8.Vokřál LukášJeřala Lukáš-79-10-6 1353
9.Voslař JiříSvoboda Jan-7121-723263
10.Bodláková TerezaVaňková Zhijing1045  3073
11.Vokřál LukášSixta Pavel-7-5-4  0374
12.Voslař JiříJeřala Lukáš429  3084
13.Bodláková TerezaSvoboda Jan-11-105-7 1385
14.Tvrdík LeošVaňková Zhijing759  3095
15.Voslař JiříSixta Pavel9-6-611-52396
16.Bodláková TerezaJeřala Lukáš8-10-9-8 1397
17.Tvrdík LeošSvoboda Jan77-102 31107
18.Vokřál LukášVaňková Zhijing5-1274 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bodláková Tereza13Sixta Pavel40
Tvrdík Leoš31Jeřala Lukáš22
Vokřál Lukáš22Svoboda Jan13
Voslař Jiří31Vaňková Zhijing04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36592:630TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanušová Blanka
Kukal Antonín
 
 
Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
-6-8-7  0301
2.Otta Jiří
Zach Daniel
 
 
Melichar Lukáš
Vyšata Pavel
 
 
-895-573211
3.Zach DanielHavránek Stanislav-8-5-4  0312
4.Kukal AntonínDrbohlav Tomáš7-6910 3122
5.Otta JiříMelichar Lukáš-6-89-9 1323
6.Hanušová BlankaVyšata Pavel5-4-86-102324
7.Kukal AntonínHavránek Stanislav-8-6-2  0325
8.Otta JiříDrbohlav Tomáš9810  3035
9.Hanušová BlankaMelichar Lukáš876  3045
10.Zach DanielVyšata Pavel-78-99-92346
11.Otta JiříHavránek Stanislav-6-10-6  0347
12.Hanušová BlankaDrbohlav Tomáš867  3057
13.Zach DanielMelichar Lukáš-867-983267
14.Kukal AntonínVyšata Pavel-6-8-4  0368
15.Hanušová BlankaHavránek Stanislav-8-9-7  0369
16.Zach DanielDrbohlav Tomáš877  3079
17.Kukal AntonínMelichar Lukáš8-686 3189
18.Otta JiříVyšata Pavel-78-66-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zach Daniel22Havránek Stanislav40
Kukal Antonín22Drbohlav Tomáš04
Otta Jiří13Melichar Lukáš13
Hanušová Blanka22Vyšata Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Ke hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2015 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:22692:569TJ Sokol Plaňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smutný Radek
Mencl Zdeněk
 
 
Lain Lukáš
Kout Miroslav
 
 
56-8-783210
2.Komárek Josef
Bartoš Vladimír
 
 
Dzurko Josef
Kuch Tomáš
 
 
88-7-7-112311
3.Bartoš VladimírLain Lukáš966  3021
4.Smutný RadekKout Miroslav856  3031
5.Komárek JanDzurko Josef1077  3041
6.Komárek JosefKuch Tomáš6-818 3151
7.Smutný RadekLain Lukáš8-1010-733261
8.Komárek JanKout Miroslav279  3071
9.Komárek JosefDzurko Josef10-759 3181
10.Bartoš VladimírKuch Tomáš876  3091
11.Komárek JanLain Lukáš10-1058 31101
12.Komárek JosefKout Miroslav-56-76-823102
13.Bartoš VladimírDzurko Josef-76-12-9 13103
14.Mencl ZdeněkKuch Tomáš1286  30113
15.Komárek JosefLain Lukáš-114-99-623114
16.Bartoš VladimírKout Miroslav928  30124
17.Mencl ZdeněkDzurko Josef-6-8-9  03125
18.Komárek JanKuch Tomáš876  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Vladimír31Lain Lukáš13
Smutný Radek20Kout Miroslav13
Komárek Jan40Dzurko Josef22
Komárek Josef22Kuch Tomáš04
Mencl Zdeněk11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2015 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:54229:599TTC Dobřichovská Pivnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora David
Macků Petr
 
 
Malec Jan
Slabý Jaroslav
 
 
-7-3-4  0301
2.Hušek Adam
Kalva Tomáš
 
 
Souček Radek
Horký Miroslav
 
 
-4-7-10  0302
3.Kalva TomášSouček Radek-6-5-3  0303
4.Macků PetrHorký Miroslav-3-2-2  0304
5.Sýkora DavidMalec Jan-2-3-5  0305
6.Hušek AdamSlabý Jaroslav-1-4-7  0306
7.Macků PetrSouček Radek-2-5-8  0307
8.Sýkora DavidHorký Miroslav-2-3-6  0308
9.Hušek AdamMalec Jan-3-4-6  0309
10.Kalva TomášSlabý Jaroslav-2-3-4  03010
11.Sýkora DavidSouček Radek-2-1-2  03011
12.Hušek AdamHorký Miroslav-4-3-3  03012
13.Kalva TomášMalec Jan-2-2-2  03013
14.Macků PetrSlabý Jaroslav-4-4-4  03014
15.Hušek AdamSouček Radek-4-4-5  03015
16.Kalva TomášHorký Miroslav-6-13-6  03016
17.Macků PetrMalec Jan-5-7-6  03017
18.Sýkora DavidSlabý Jaroslav-4-5-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalva Tomáš04Souček Radek40
Macků Petr04Horký Miroslav40
Sýkora David04Malec Jan40
Hušek Adam04Slabý Jaroslav40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS