Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1510:46388:578Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žilka Jan
Průcha Martin
 
 
Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
-7-8-6  0301
2.Chodová Tereza
Mašek Dominik
 
 
Hovorka Tomáš
Meserod Václav
 
 
-8-6-3  0302
3.Ziegelbauer AdamMeserod Václav-5-4-6  0303
4.Průcha MartinProroková Eliška-7-7-6  0304
5.Mašek DominikHovorka Tomáš-6-8-7  0305
6.Žilka JanProrok Jaroslav-8-78-2 1306
7.Průcha MartinMeserod Václav-9-7-6  0307
8.Mašek DominikProroková Eliška-8-9-9  0308
9.Kurka JiříHovorka Tomáš768  3018
10.Ziegelbauer AdamProrok Jaroslav-1-3-8  0319
11.Mašek DominikMeserod Václav-7-9-6  03110
12.Kurka JiříProroková Eliška79-49 31210
13.Ziegelbauer AdamHovorka Tomáš-4-6-6  03211
14.Průcha MartinProrok Jaroslav-3-4-6  03212
15.Kurka JiříMeserod Václav657  30312
16.Ziegelbauer AdamProroková Eliška-4-7-5  03313
17.Průcha MartinHovorka Tomáš-6-5-5  03314
18.Mašek DominikProrok Jaroslav-7-7-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ziegelbauer Adam04Meserod Václav31
Průcha Martin04Proroková Eliška31
Mašek Dominik04Hovorka Tomáš31
Žilka Jan01Prorok Jaroslav40
Kurka Jiří30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:48495:643TJ Sokol Velim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašín Pavel
Švára Petr
 
 
Svoboda Jan
Jeřala Lukáš
 
 
-9-9-9  0301
2.Ježek Jiří
Souček Michal
 
 
Vaňková Zhijing
Kubelka Kryštof
 
 
7-9-27-52302
3.Souček MichalSvoboda Jan-6-5-5  0303
4.Švára PetrJeřala Lukáš-8-6-7  0304
5.Ježek JiříVaňková Zhijing-99-18-8 1305
6.Mašín PavelKubelka Kryštof8-976 3115
7.Švára PetrSvoboda Jan-6-6-5  0316
8.Ježek JiříJeřala Lukáš-6-6-5  0317
9.Mašín PavelVaňková Zhijing-66-7-6 1318
10.Souček MichalKubelka Kryštof-9-3-1  0319
11.Ježek JiříSvoboda Jan-8-9-8  03110
12.Mašín PavelJeřala Lukáš-9-8-6  03111
13.Souček MichalVaňková Zhijing-88-7-6 13112
14.Švára PetrKubelka Kryštof567  30212
15.Mašín PavelSvoboda Jan-7-7-6  03213
16.Souček MichalJeřala Lukáš-5-4-4  03214
17.Švára PetrVaňková Zhijing6-7-68632314
18.Ježek JiříKubelka Kryštof10-9-8-7 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Souček Michal04Svoboda Jan40
Švára Petr22Jeřala Lukáš40
Ježek Jiří04Vaňková Zhijing31
Mašín Pavel13Kubelka Kryštof22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2015 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:48593:704TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
Melichar Lukáš
Vyšata Pavel
 
 
6-9-8-7 1301
2.Fousek Jiří
Kubelka Lukáš
 
 
Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
-8-9-10  0302
3.Kubelka LukášHavránek Stanislav-8-4-6  0303
4.Buriánek DanielMelichar Lukáš89-7-743213
5.Buriánek VladislavVyšata Pavel-1515-151573223
6.Fousek JiříDrbohlav Tomáš48-105 3133
7.Buriánek DanielHavránek Stanislav-6-3-5  0334
8.Buriánek VladislavMelichar Lukáš-7-8-8  0335
9.Fousek JiříVyšata Pavel8-6-2-9 1336
10.Kubelka LukášDrbohlav Tomáš-8-6-7  0337
11.Buriánek VladislavHavránek Stanislav-4-8-11  0338
12.Fousek JiříMelichar Lukáš-396-8-92339
13.Kubelka LukášVyšata Pavel-78-98-1023310
14.Buriánek DanielDrbohlav Tomáš-9-6-7  03311
15.Fousek JiříHavránek Stanislav-8-7-8  03312
16.Kubelka LukášMelichar Lukáš-7-88-1 13313
17.Buriánek DanielVyšata Pavel7-10-9-8 13314
18.Buriánek VladislavDrbohlav Tomáš-22813 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubelka Lukáš04Havránek Stanislav40
Buriánek Daniel13Melichar Lukáš31
Buriánek Vladislav22Vyšata Pavel31
Fousek Jiří13Drbohlav Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:16633:504SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pych Daniel
Vokřál Lukáš
 
 
Kuta David
Punar Kamil
 
 
864  3010
2.Vrkota Jiří
Bodláková Tereza
 
 
Kuch Tomáš
Dzurko Josef
 
 
775  3020
3.Pych DanielKuta David-78-76-82321
4.Vokřál LukášPunar Kamil457  3031
5.Bodláková TerezaKuch Tomáš87-65 3141
6.Vrkota JiříDzurko Josef796  3051
7.Vokřál LukášKuta David-47-5-8 1352
8.Bodláková TerezaPunar Kamil755  3062
9.Vrkota JiříKuch Tomáš67-75 3172
10.Pych DanielDzurko Josef898  3082
11.Bodláková TerezaKuta David667  3092
12.Vrkota JiříPunar Kamil8-6-46-92393
13.Pych DanielKuch Tomáš7-689 31103
14.Vokřál LukášDzurko Josef799  30113
15.Vrkota JiříKuta David8-699 31123
16.Pych DanielPunar Kamil766  30133
17.Vokřál LukášKuch Tomáš746  30143
18.Bodláková TerezaDzurko Josef8-7-8-7 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pych Daniel31Kuta David22
Vokřál Lukáš31Punar Kamil13
Bodláková Tereza31Kuch Tomáš04
Vrkota Jiří31Dzurko Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27631:598TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otta Jiří
Zach Daniel
 
 
Souček Radek
Horký Miroslav
 
 
865  3010
2.Hanušová Blanka
Kukal Antonín
 
 
Slabý Jaroslav
Pikner Jan
 
 
-8-6-9  0311
3.Zach DanielSlabý Jaroslav-71173 3121
4.Hanušová BlankaSouček Radek1043  3031
5.Otta JiříHorký Miroslav-38-67103241
6.Kukal AntonínPikner Jan-689-673251
7.Hanušová BlankaSlabý Jaroslav86-97 3161
8.Otta JiříSouček Radek-689-5123271
9.Kukal AntonínHorký Miroslav-6-58-7 1372
10.Zach DanielPikner Jan7-897 3182
11.Otta JiříSlabý Jaroslav-89-68-102383
12.Kukal AntonínSouček Radek-68-7-5 1384
13.Zach DanielHorký Miroslav899  3094
14.Hanušová BlankaPikner Jan-7-8-8  0395
15.Kukal AntonínSlabý Jaroslav686  30105
16.Zach DanielSouček Radek586  30115
17.Hanušová BlankaHorký Miroslav788  30125
18.Otta JiříPikner Jan-7-9-6  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zach Daniel40Slabý Jaroslav13
Hanušová Blanka31Souček Radek13
Otta Jiří22Horký Miroslav13
Kukal Antonín22Pikner Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Ke hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2015 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3627:320TJ Sokol Plaňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Vladimír
Mencl Zdeněk
 
 
Vlk Filip
Šourek Kryštof
 
 
658  3010
2.Komárek Jan
Komárek Josef
 
 
Náhlovský David
Kučera Ondřej
 
 
187  3020
3.Komárek JanVlk Filip868  3030
4.Bartoš VladimírŠourek Kryštof578  3040
5.Mencl ZdeněkNáhlovský David555  3050
6.Komárek JosefKučera Ondřej-1285-1233260
7.Bartoš VladimírVlk Filip422  3070
8.Mencl ZdeněkŠourek Kryštof236  3080
9.Komárek JosefNáhlovský David759  3090
10.Komárek JanKučera Ondřej335  30100
11.Mencl ZdeněkVlk Filip468  30110
12.Komárek JosefŠourek Kryštof858  30120
13.Komárek JanNáhlovský David356  30130
14.Bartoš VladimírKučera Ondřej224  30140
15.Komárek JosefVlk Filip-9465 31150
16.Komárek JanŠourek Kryštof636  30160
17.Bartoš VladimírNáhlovský David564  30170
18.Mencl ZdeněkKučera Ondřej916  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Komárek Jan40Vlk Filip04
Bartoš Vladimír40Šourek Kryštof04
Mencl Zdeněk40Náhlovský David04
Komárek Josef40Kučera Ondřej04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS