Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:14658:460Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meserod Václav
Hovorka Tomáš
 
 
Komárek Josef
Komárek Jan
 
 
7-843 3110
2.Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
Smutný Radek
Brůžek Petr
 
 
-8786 3120
3.Prorok JaroslavKomárek Jan654  3030
4.Hovorka TomášKomárek Josef283  3040
5.Meserod VáclavSmutný Radek759  3050
6.Proroková EliškaBrůžek Petr697  3060
7.Hovorka TomášKomárek Jan7-8-69103270
8.Meserod VáclavKomárek Josef478  3080
9.Proroková EliškaSmutný Radek-8-9810-42381
10.Prorok JaroslavBrůžek Petr282  3091
11.Meserod VáclavKomárek Jan8-7-8-9 1392
12.Proroková EliškaKomárek Josef656  30102
13.Prorok JaroslavSmutný Radek-6-856-823103
14.Hovorka TomášBrůžek Petr574  30113
15.Proroková EliškaKomárek Jan-9778 31123
16.Prorok JaroslavKomárek Josef635  30133
17.Hovorka TomášSmutný Radek487  30143
18.Meserod VáclavBrůžek Petr576  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prorok Jaroslav31Komárek Jan13
Hovorka Tomáš40Komárek Josef04
Meserod Václav31Smutný Radek22
Proroková Eliška31Brůžek Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2015 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:169:49376:626TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Filip
Hynčica Jakub
 
 
Otta Jiří
Otta Martin
 
 
8-5-4-8 1301
2.Náhlovský David
Nešpor Michal
 
 
Žižka Ladislav
Psota Karel
 
 
-5-7-3  0302
3.Vlk FilipKukal Antonín-3-4-6  0303
4.Náhlovský DavidOtta Martin-12-13-9  0304
5.Hynčica JakubŽižka Ladislav-59-6-7 1305
6.Nešpor MichalPsota Karel-3-2-3  0306
7.Náhlovský DavidKukal Antonín-6-4-4  0307
8.Hynčica JakubOtta Martin10912  3017
9.Nešpor MichalŽižka Ladislav-6-5-7  0318
10.Vlk FilipPsota Karel-4-8-5  0319
11.Hynčica JakubKukal Antonín-6-8-7  03110
12.Nešpor MichalOtta Martin-4-4-1  03111
13.Vlk FilipŽižka Ladislav-9-9-7  03112
14.Náhlovský DavidPsota Karel-3-5-7  03113
15.Nešpor MichalKukal Antonín-1-2-1  03114
16.Vlk FilipOtta Martin6-9129 31214
17.Náhlovský DavidŽižka Ladislav5-6-5-6 13215
18.Hynčica JakubPsota Karel-6-6-4  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlk Filip13Kukal Antonín40
Náhlovský David04Otta Martin22
Hynčica Jakub13Žižka Ladislav40
Nešpor Michal04Psota Karel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39659:646SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Souček Radek
Horký Miroslav
 
 
Pych Daniel
Vokřál Lukáš
 
 
-8-94-6 1301
2.Slabý Jaroslav
Pikner Jan
 
 
Voslař Jiří
Tvrdík Leoš
 
 
-77-10-4 1302
3.Horký MiroslavPych Daniel797  3012
4.Slabý JaroslavTvrdík Leoš14-96-9-102313
5.Pikner JanVoslař Jiří-1063-783223
6.Souček RadekVokřál Lukáš-11-9-8  0324
7.Slabý JaroslavPych Daniel-75-8-9 1325
8.Pikner JanTvrdík Leoš-9-910-4 1326
9.Souček RadekVoslař Jiří6-562 3136
10.Horký MiroslavVokřál Lukáš-78-8-7 1337
11.Pikner JanPych Daniel-14-74-9 1338
12.Souček RadekTvrdík Leoš-1012-10-9 1339
13.Horký MiroslavVoslař Jiří266  3049
14.Slabý JaroslavVokřál Lukáš-4-8-7  03410
15.Souček RadekPych Daniel-6-11-10  03411
16.Horký MiroslavTvrdík Leoš-89-96832511
17.Slabý JaroslavVoslař Jiří999  30611
18.Pikner JanVokřál Lukáš4-846 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horký Miroslav31Pych Daniel31
Slabý Jaroslav13Tvrdík Leoš31
Pikner Jan22Voslař Jiří04
Souček Radek13Vokřál Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2015 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:52372:614TJ Sokol Týnec n. L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuta David
Dzurko Josef
 
 
Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
-7-38-10 1301
2.Musil Tomáš
Punar Kamil
 
 
Jehlička Jan
Kubelka Lukáš
 
 
-7-6-5  0302
3.Kuta DavidJehlička Jan-8-6-2  0303
4.Dzurko JosefKubelka Lukáš9-8-9-8 1304
5.Musil TomášBuriánek Daniel-2-8-5  0305
6.Punar KamilBuriánek Vladislav-4-4-4  0306
7.Dzurko JosefJehlička Jan-7663 3116
8.Musil TomášKubelka Lukáš-2-3-3  0317
9.Punar KamilBuriánek Daniel-4-5-9  0318
10.Kuta DavidBuriánek Vladislav-4-4-6  0319
11.Musil TomášJehlička Jan-7-7-9  03110
12.Punar KamilKubelka Lukáš-9-6-5  03111
13.Kuta DavidBuriánek Daniel-6-11-6  03112
14.Dzurko JosefBuriánek Vladislav-7-5-6  03113
15.Punar KamilJehlička Jan-4-7-7  03114
16.Kuta DavidKubelka Lukáš-8-67-4 13115
17.Dzurko JosefBuriánek Daniel-7-9-5  03116
18.Musil TomášBuriánek Vladislav-3-4-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuta David04Jehlička Jan31
Dzurko Josef13Kubelka Lukáš40
Musil Tomáš04Buriánek Daniel40
Punar Kamil04Buriánek Vladislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11632:425TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyšata Pavel
Melichar Lukáš
 
 
Souček Michal
Krulický Tomáš
 
 
441  3010
2.Drbohlav Tomáš
Pánek Daniel
 
 
Švára Petr
Mašín Pavel
 
 
498  3020
3.Melichar LukášSouček Michal465  3030
4.Drbohlav TomášKrulický Tomáš364  3040
5.Pánek DanielŠvára Petr810-4-9-32341
6.Vyšata PavelMašín Pavel579  3051
7.Drbohlav TomášSouček Michal847  3061
8.Pánek DanielKrulický Tomáš8-5-9633271
9.Vyšata PavelŠvára Petr686  3081
10.Melichar LukášMašín Pavel1165  3091
11.Pánek DanielSouček Michal51-99 31101
12.Vyšata PavelKrulický Tomáš875  30111
13.Melichar Lukᚊvára Petr-9634 31121
14.Drbohlav TomášMašín Pavel87-910 31131
15.Vyšata PavelSouček Michal756  30141
16.Melichar LukášKrulický Tomáš347  30151
17.Drbohlav Tomᚊvára Petr897  30161
18.Pánek DanielMašín Pavel-9-3-9  03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melichar Lukáš40Souček Michal04
Drbohlav Tomáš40Krulický Tomáš04
Pánek Daniel22Švára Petr13
Vyšata Pavel40Mašín Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 231, VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33644:602nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřala Lukáš
Borovička Jakub
 
 
Váňa Dominik
Průcha Martin
 
 
454  3010
2.Kubelka Kryštof
Němec Tomáš
 
 
Chodová Tereza
Žilka Jan
 
 
7-9-116-62311
3.Němec TomášPrůcha Martin8-6-4893221
4.Jeřala LukášVáňa Dominik133  3031
5.Borovička JakubChodová Tereza-7-96-8 1332
6.Kubelka KryštofŽilka Jan-9-7-6  0333
7.Jeřala LukášPrůcha Martin287  3043
8.Borovička JakubKurka Jiří-6-5-8  0344
9.Kubelka KryštofChodová Tereza-1010-810123254
10.Němec Tomᚎilka Jan-869-9-102355
11.Borovička JakubPrůcha Martin115-11-393265
12.Kubelka KryštofKurka Jiří-8-6-5  0366
13.Němec TomášChodová Tereza-867-4-92367
14.Jeřala Lukᚎilka Jan257  3077
15.Kubelka KryštofPrůcha Martin958  3087
16.Vaňková ZhijingKurka Jiří-6-5-7  0388
17.Jeřala LukášChodová Tereza842  3098
18.Borovička JakubŽilka Jan-78-79-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němec Tomáš12Průcha Martin04
Jeřala Lukáš40Váňa Dominik01
Borovička Jakub13Chodová Tereza22
Kubelka Kryštof22Žilka Jan31
Vaňková Zhijing01Kurka Jiří30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS