Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2613:350Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meserod Václav
Hovorka Tomáš
 
 
Krulický Tomáš
Souček Michal
 
 
546  3010
2.Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
Mašín Pavel
Gebert Jiří
 
 
476  3020
3.Prorok JaroslavKrulický Tomáš672  3030
4.Hovorka TomášSouček Michal541  3040
5.Meserod VáclavMašín Pavel12-9-6463250
6.Proroková EliškaGebert Jiří886  3060
7.Hovorka TomášKrulický Tomáš344  3070
8.Meserod VáclavSouček Michal466  3080
9.Proroková EliškaMašín Pavel679  3090
10.Prorok JaroslavGebert Jiří3410  30100
11.Meserod VáclavKrulický Tomáš796  30110
12.Proroková EliškaSouček Michal678  30120
13.Prorok JaroslavMašín Pavel697  30130
14.Hovorka TomášGebert Jiří768  30140
15.Proroková EliškaKrulický Tomáš486  30150
16.Prorok JaroslavSouček Michal438  30160
17.Hovorka TomášMašín Pavel759  30170
18.Meserod VáclavGebert Jiří768  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prorok Jaroslav40Krulický Tomáš04
Hovorka Tomáš40Souček Michal04
Meserod Václav40Mašín Pavel04
Proroková Eliška40Gebert Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:50426:647TJ Sokol Týnec n. L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodová Tereza
Mašek Dominik
 
 
Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
8-10-5-6 1301
2.Ziegelbauer Adam
Váňa Dominik
 
 
Jehlička Jan
Buriánek Michal
 
 
-6-8-7  0302
3.Žilka JanJehlička Jan-6-5-7  0303
4.Ziegelbauer AdamBuriánek Michal-3-8-5  0304
5.Váňa DominikBuriánek Daniel-3-6-4  0305
6.Průcha MartinBuriánek Vladislav-5-8-6  0306
7.Ziegelbauer AdamJehlička Jan-69-8-8 1307
8.Váňa DominikBuriánek Michal-4-5-3  0308
9.Průcha MartinBuriánek Daniel-6-6-5  0309
10.Žilka JanBuriánek Vladislav-8-4-5  03010
11.Kurka JiříJehlička Jan9813  30110
12.Průcha MartinBuriánek Michal-6-5-6  03111
13.Žilka JanBuriánek Daniel-68-5-7 13112
14.Ziegelbauer AdamBuriánek Vladislav-3-4-7  03113
15.Průcha MartinJehlička Jan-6-7-4  03114
16.Žilka JanBuriánek Michal-688-9932214
17.Ziegelbauer AdamBuriánek Daniel-9-3-9  03215
18.Kurka JiříBuriánek Vladislav8-9-78-723216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žilka Jan13Jehlička Jan31
Ziegelbauer Adam04Buriánek Michal31
Váňa Dominik02Buriánek Daniel40
Průcha Martin04Buriánek Vladislav40
Kurka Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 231, VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34676:686TJ Sokol Velim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sixta Pavel
Kopecký Pavel
 
 
Voslař Jiří
Tvrdík Leoš
 
 
-65-10-9 1301
2.Jeřala Lukáš
Vaňková Zhijing
 
 
Bodláková Tereza
Vokřál Lukáš
 
 
6-88-9103211
3.Kopecký PavelBodláková Tereza899  3021
4.Vaňková ZhijingTvrdík Leoš-9-67-3 1322
5.Jeřala LukášVokřál Lukáš-7988 3132
6.Sixta PavelVoslař Jiří-98106 3142
7.Vaňková ZhijingBodláková Tereza8-1010-7-72343
8.Jeřala LukášTvrdík Leoš-8978 3153
9.Sixta PavelVokřál Lukáš87-87 3163
10.Kopecký PavelVoslař Jiří-10-9-8  0364
11.Jeřala LukášBodláková Tereza-987-693274
12.Sixta PavelTvrdík Leoš-549-9-72375
13.Kopecký PavelVokřál Lukáš857  3085
14.Vaňková ZhijingVoslař Jiří-8-7-4  0386
15.Sixta PavelBodláková Tereza8915  3096
16.Kopecký PavelTvrdík Leoš108-6-7932106
17.Vaňková ZhijingVokřál Lukáš-68-7-11 13107
18.Jeřala LukášVoslař Jiří8-8-3-2 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopecký Pavel31Bodláková Tereza13
Vaňková Zhijing04Tvrdík Leoš22
Jeřala Lukáš31Vokřál Lukáš13
Sixta Pavel31Voslař Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17636:497TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
Otta Jiří
Zach Daniel
 
 
6136  3010
2.Melichar Lukáš
Vyšata Pavel
 
 
Kukal Antonín
Lejnar Petr
 
 
5-869 3120
3.Melichar LukášZach Daniel-49-8-10 1321
4.Vyšata PavelOtta Jiří8-8109 3131
5.Drbohlav TomášKukal Antonín4-6-78-102332
6.Havránek StanislavLejnar Petr345  3042
7.Vyšata PavelZach Daniel4-58-443252
8.Drbohlav TomášOtta Jiří-11-7-8  0353
9.Havránek StanislavKukal Antonín158  3063
10.Melichar LukášLejnar Petr-6488 3173
11.Drbohlav TomášZach Daniel898  3083
12.Havránek StanislavPsota Karel555  3093
13.Melichar LukášKukal Antonín8910  30103
14.Vyšata PavelLejnar Petr8714  30113
15.Havránek StanislavZach Daniel684  30123
16.Melichar LukášPsota Karel642  30133
17.Vyšata PavelKukal Antonín994  30143
18.Drbohlav TomášLejnar Petr-8-8-12  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melichar Lukáš31Zach Daniel13
Vyšata Pavel40Otta Jiří11
Drbohlav Tomáš13Kukal Antonín13
Havránek Stanislav40Lejnar Petr13
   Psota Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:43652:710TJ Sokol Plaňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuta David
Musil Tomáš
 
 
Komárek Jan
Mencl Zdeněk
 
 
-5-9-10  0301
2.Kuch Tomáš
Dzurko Josef
 
 
Smutný Radek
Brůžek Petr
 
 
-5-3-8  0302
3.Kuta DavidKomárek Jan-7-99-8 1303
4.Dzurko JosefMencl Zdeněk7-103-9-82304
5.Kuch TomášSmutný Radek7-86-11-132305
6.Musil TomášBrůžek Petr-5-5-5  0306
7.Dzurko JosefKomárek Jan-12-129-8 1307
8.Kuch TomášMencl Zdeněk91010  3017
9.Musil TomášSmutný Radek-49-6-6 1318
10.Kuta DavidBrůžek Petr-77-10783228
11.Kuch TomášKomárek Jan107-118 3138
12.Musil TomášMencl Zdeněk7-6-4-7 1339
13.Kuta DavidSmutný Radek-108-8-8 13310
14.Dzurko JosefBrůžek Petr-9537 31410
15.Musil TomášKomárek Jan-6-5-7  03411
16.Kuta DavidMencl Zdeněk-86-79832511
17.Dzurko JosefSmutný Radek-9-598-923512
18.Kuch TomášBrůžek Petr-8878 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuta David22Komárek Jan31
Dzurko Josef13Mencl Zdeněk22
Kuch Tomáš31Smutný Radek40
Musil Tomáš04Brůžek Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0595:181TTC Dobřichovská Pivnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Václav
Pikner Jan
 
 
Hynčica Jakub
Vlk Filip
 
 
444  3010
2.Malec Jan
Souček Radek
 
 
Hyšpler Jan
Kučera Ondřej
 
 
157  3020
3.Trnka VáclavHynčica Jakub111  3030
4.Souček RadekVlk Filip515  3040
5.Malec JanHyšpler Jan323  3050
6.Pikner JanKučera Ondřej113  3060
7.Souček RadekHynčica Jakub1045  3070
8.Malec JanVlk Filip446  3080
9.Pikner JanHyšpler Jan134  3090
10.Trnka VáclavKučera Ondřej111  30100
11.Malec JanHynčica Jakub565  30110
12.Pikner JanVlk Filip314  30120
13.Trnka VáclavHyšpler Jan333  30130
14.Souček RadekKučera Ondřej453  30140
15.Pikner JanHynčica Jakub113  30150
16.Trnka VáclavVlk Filip115  30160
17.Souček RadekHyšpler Jan165  30170
18.Malec JanKučera Ondřej565  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trnka Václav40Hynčica Jakub04
Souček Radek40Vlk Filip04
Malec Jan40Hyšpler Jan04
Pikner Jan40Kučera Ondřej04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS