Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31664:631Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meserod Václav
Hovorka Tomáš
 
 
Voslař Jiří
Tvrdík Leoš
 
 
9-7810 3110
2.Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
Bodláková Tereza
Vokřál Lukáš
 
 
-6787 3120
3.Prorok JaroslavTvrdík Leoš11-52-733230
4.Hovorka TomášBodláková Tereza666  3040
5.Meserod VáclavVokřál Lukáš596  3050
6.Proroková EliškaVoslař Jiří9-87-893260
7.Hovorka TomášTvrdík Leoš-79-98-82361
8.Meserod VáclavBodláková Tereza-9-8-4  0362
9.Proroková EliškaVokřál Lukáš-74-9-6 1363
10.Prorok JaroslavVoslař Jiří5123  3073
11.Meserod VáclavTvrdík Leoš-7-5-8  0374
12.Proroková EliškaBodláková Tereza-114-7893284
13.Prorok JaroslavVokřál Lukáš811-98 3194
14.Hovorka TomášVoslař Jiří8-9-710-72395
15.Proroková EliškaTvrdík Leoš-11-11-10  0396
16.Prorok JaroslavBodláková Tereza1078  30106
17.Hovorka TomášVokřál Lukáš68-79 31116
18.Meserod VáclavVoslař Jiří-6-6-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prorok Jaroslav40Tvrdík Leoš31
Hovorka Tomáš22Bodláková Tereza13
Meserod Václav13Vokřál Lukáš13
Proroková Eliška22Voslař Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27601:533TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otta Jiří
Hanušová Blanka
 
 
Buriánek Daniel
Kubelka Lukáš
 
 
-5676 3110
2.Žižka Ladislav
Psota Karel
 
 
Buriánek Michal
Jehlička Jan
 
 
-6886 3120
3.Otta JiříJehlička Jan6-78-6-82321
4.Hanušová BlankaKubelka Lukáš8-675 3131
5.Žižka LadislavBuriánek Daniel734  3041
6.Psota KarelBuriánek Michal-76-8183251
7.Hanušová BlankaJehlička Jan6-784 3161
8.Žižka LadislavKubelka Lukáš-8-5-8  0362
9.Psota KarelBuriánek Daniel8-3-7-7 1363
10.Otta JiříBuriánek Michal135  3073
11.Kukal AntonínJehlička Jan10-7-6-8 1374
12.Psota KarelKubelka Lukáš-8-87-6 1375
13.Otta JiříBuriánek Daniel764  3085
14.Hanušová BlankaBuriánek Michal534  3095
15.Psota KarelJehlička Jan87-6-5-82396
16.Otta JiříKubelka Lukáš647  30106
17.Hanušová BlankaBuriánek DanielWO    03107
18.Kukal AntonínBuriánek Michal685  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Otta Jiří31Jehlička Jan31
Hanušová Blanka30Kubelka Lukáš22
Žižka Ladislav11Buriánek Daniel12
Psota Karel13Buriánek Michal04
Kukal Antonín11   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Ke hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2015 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:18636:505TJ Sokol Plaňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Vladimír
Smutný Radek
 
 
Ježek Jiří
Gebert Jiří
 
 
75-4-9-102301
2.Komárek Jan
Komárek Josef
 
 
Mašín Pavel
Švára Petr
 
 
9811  3011
3.Komárek JanJežek Jiří686  3021
4.Bartoš VladimírGebert Jiří789  3031
5.Smutný RadekMašín Pavel689  3041
6.Komárek JosefŠvára Petr6-7-2-9 1342
7.Bartoš VladimírJežek Jiří8114  3052
8.Smutný RadekGebert Jiří-245-383262
9.Komárek JosefMašín Pavel6-89-8-72363
10.Komárek JanŠvára Petr869  3073
11.Smutný RadekJežek Jiří410-98 3183
12.Komárek JosefGebert Jiří-9-8-9  0384
13.Komárek JanMašín Pavel579  3094
14.Bartoš VladimírŠvára Petr684  30104
15.Komárek JosefJežek Jiří-56-78-923105
16.Komárek JanGebert Jiří172  30115
17.Bartoš VladimírMašín Pavel038  30125
18.Smutný RadekŠvára Petr865  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komárek Jan40Ježek Jiří13
Bartoš Vladimír40Gebert Jiří13
Smutný Radek40Mašín Pavel13
Komárek Josef04Švára Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2015 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:45472:625TJ Sokol Velký Osek "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Adam
Kalva Tomáš
 
 
Chodová Tereza
Mašek Dominik
 
 
-2-5-4  0301
2.Vlk Filip
Hynčica Jakub
 
 
Žilka Jan
Průcha Martin
 
 
-14-11-4  0302
3.Hynčica JakubPrůcha Martin887  3012
4.Vlk FilipŽilka Jan-8-7-6  0313
5.Kalva TomášMašek Dominik4-5-8-5 1314
6.Hušek AdamChodová Tereza-4-5-6  0315
7.Vlk FilipPrůcha Martin410-7-7-62316
8.Kalva Tomᚎilka Jan-5-6-7  0317
9.Hušek AdamMašek Dominik-2-3-3  0318
10.Hynčica JakubChodová Tereza879  3028
11.Kalva TomášPrůcha Martin467  3038
12.Hušek AdamŽilka Jan-5-4-6  0339
13.Hynčica JakubMašek Dominik-88-12-13 13310
14.Vlk FilipChodová Tereza-87-86-123311
15.Hušek AdamPrůcha Martin-7-9-6  03312
16.Hynčica JakubKurka Jiří-6-7-3  03313
17.Vlk FilipMašek Dominik-9-7-6  03314
18.Kalva TomášChodová Tereza11-9-8-11 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hynčica Jakub22Průcha Martin22
Vlk Filip04Žilka Jan30
Kalva Tomáš13Mašek Dominik40
Hušek Adam04Chodová Tereza31
   Kurka Jiří10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
9:929:30536:503nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabý Jaroslav
Pikner Jan
 
 
Sixta Pavel
Jeřala Lukáš
 
 
-9-10-4  0301
2.Souček Radek
Slabý Jaroslav
 
 
Borovička Jakub
Vaňková Zhijing
 
 
657  3011
3.Slabý JaroslavSixta Pavel-11-9-8  0312
4.Pikner JanJeřala Lukáš9-10-8-4 1313
5.Malec JanBorovička Jakub368  3023
6.Souček RadekVaňková Zhijing-6734 3133
7.Pikner JanSixta Pavel-10-2-1  0334
8.Malec JanJeřala Lukáš-10-9-8  0335
9.Souček RadekBorovička Jakub445  3045
10.Slabý JaroslavVaňková Zhijing694  3055
11.Malec JanSixta Pavel-8-10-7  0356
12.Souček RadekJeřala Lukáš-6-9-6  0357
13.Slabý JaroslavBorovička Jakub429  3067
14.Pikner JanVaňková Zhijing564  3077
15.Souček RadekSixta Pavel-6-8-5  0378
16.Slabý JaroslavJeřala Lukáš7-4-5-6 1379
17.Pikner JanBorovička Jakub4410  3089
18.Malec JanVaňková Zhijing9-86-963299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slabý Jaroslav22Sixta Pavel40
Pikner Jan22Jeřala Lukáš40
Malec Jan22Borovička Jakub04
Souček Radek22Vaňková Zhijing04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:45465:619TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuch Tomáš
Lain Lukáš
 
 
Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
-6-5-3  0301
2.Kuta David
Dzurko Josef
 
 
Melichar Lukáš
Vyšata Pavel
 
 
-89-9-6 1302
3.Kuch TomášHavránek Stanislav-2-4-6  0303
4.Lain LukášDrbohlav Tomáš-6-5-5  0304
5.Kuta DavidMelichar Lukáš-4-6-9  0305
6.Dzurko JosefVyšata Pavel12-2-67-92306
7.Lain LukášHavránek Stanislav-5-6-7  0307
8.Kuta DavidDrbohlav Tomáš-3-37-10 1308
9.Dzurko JosefMelichar Lukáš-689-7-92309
10.Kuch TomášVyšata Pavel-10-8-9  03010
11.Kuta DavidPánek Daniel7119  30110
12.Dzurko JosefDrbohlav Tomáš659  30210
13.Kuch TomášMelichar Lukáš-6-8-9  03211
14.Lain LukášVyšata Pavel-6-6-6  03212
15.Dzurko JosefPánek Daniel6314  30312
16.Kuch TomášDrbohlav Tomáš-7-8-5  03313
17.Lain LukášMelichar Lukáš-6-7-8  03314
18.Kuta DavidVyšata Pavel-9-7-8  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuch Tomáš04Havránek Stanislav20
Lain Lukáš04Drbohlav Tomáš31
Kuta David13Melichar Lukáš40
Dzurko Josef22Vyšata Pavel40
   Pánek Daniel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS