Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2015 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:48460:640Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Tomáš
Kout Miroslav
 
 
Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
-8-1010-10 1301
2.Dzurko Josef
Kuta David
 
 
Hovorka Tomáš
Meserod Václav
 
 
-6-10-4  0302
3.Dzurko JosefProroková Eliška-10-107-3 1303
4.Musil TomášMeserod Václav-6-4-4  0304
5.Kuta DavidProrok Jaroslav7-12-11-8 1305
6.Kout MiroslavHovorka Tomáš-6-3-2  0306
7.Musil TomášProroková Eliška-8-10-6  0307
8.Kuta DavidMeserod Václav866  3017
9.Kout MiroslavProrok Jaroslav-1-3-4  0318
10.Dzurko JosefHovorka Tomáš-11-7-8  0319
11.Kuta DavidProroková Eliška-86-5893229
12.Kout MiroslavMeserod Václav-5-35-8 13210
13.Dzurko JosefProrok Jaroslav-1-5-6  03211
14.Musil TomášHovorka Tomáš-3-4-3  03212
15.Kout MiroslavProroková Eliška-5-10-5  03213
16.Dzurko JosefMeserod Václav-10484 31313
17.Musil TomášProrok Jaroslav-5-3-6  03314
18.Kuta DavidHovorka Tomáš-99-8-8 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dzurko Josef13Proroková Eliška31
Musil Tomáš04Meserod Václav22
Kuta David22Prorok Jaroslav40
Kout Miroslav04Hovorka Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
14:450:19714:551TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
Slabý Jaroslav
Pikner Jan
 
 
7710  3010
2.Melichar Lukáš
Vyšata Pavel
 
 
Souček Radek
Malec Jan
 
 
8-798 3120
3.Melichar LukášSouček Radek622  3030
4.Vyšata PavelMalec Jan5-1452 3140
5.Drbohlav TomášPikner Jan-81099 3150
6.Havránek StanislavSlabý Jaroslav1-1082 3160
7.Vyšata PavelSouček Radek-8978 3170
8.Drbohlav TomášMalec Jan-1458-11-22371
9.Havránek StanislavPikner Jan8911  3081
10.Melichar LukášSlabý Jaroslav893  3091
11.Drbohlav TomášSouček Radek95-57 31101
12.Havránek StanislavMalec Jan757  30111
13.Melichar LukášPikner Jan10118  30121
14.Vyšata PavelSlabý Jaroslav8-11-62-223122
15.Havránek StanislavSouček Radek364  30132
16.Melichar LukášMalec Jan-8576 31142
17.Vyšata PavelPikner Jan44-11-9-923143
18.Drbohlav TomášSlabý Jaroslav9-8-73-723144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melichar Lukáš40Souček Radek04
Vyšata Pavel22Malec Jan13
Drbohlav Tomáš22Pikner Jan13
Havránek Stanislav40Slabý Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 231, VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:16661:518TJ Sokol Velim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sixta Pavel
Borovička Jakub
 
 
Náhlovský David
Nedvěd Tomáš
 
 
756  3010
2.Kubelka Kryštof
Němec Tomáš
 
 
Vlk Filip
Hynčica Jakub
 
 
86-7-8113220
3.Sixta PavelHynčica Jakub496  3030
4.Borovička JakubVlk Filip675  3040
5.Kubelka KryštofNáhlovský David-128-10893250
6.Němec TomášNedvěd Tomáš-13534 3160
7.Borovička JakubHynčica Jakub996  3070
8.Kubelka KryštofVlk Filip711-910 3180
9.Němec TomášNáhlovský David477  3090
10.Pena AdamNedvěd Tomáš697  30100
11.Kubelka KryštofHynčica Jakub-12-5-8  03101
12.Němec TomášVlk Filip795  30111
13.Pena AdamNáhlovský David8-9-9-8 13112
14.Borovička JakubNedvěd Tomáš7106  30122
15.Němec TomášHynčica Jakub9-678 31132
16.Pena AdamVlk Filip-9-96-4 13133
17.Borovička JakubNáhlovský David697  30143
18.Kubelka KryštofNedvěd Tomáš468  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sixta Pavel10Hynčica Jakub13
Borovička Jakub40Vlk Filip13
Kubelka Kryštof31Náhlovský David13
Němec Tomáš40Nedvěd Tomáš04
Pena Adam12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:44499:613TJ Sokol Plaňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průcha Martin
Kulíček Jan
 
 
Smutný Radek
Bartoš Vladimír
 
 
7-6-8-9 1301
2.Chodová Tereza
Mašek Dominik
 
 
Komárek Jan
Komárek Josef
 
 
-88-7-6 1302
3.Kulíček JanKomárek Jan-6-7-7  0303
4.Mašek DominikBartoš Vladimír-7-9-6  0304
5.Váňa DominikKomárek Josef64-8-8-62305
6.Žilka JanSmutný Radek-8-8-9  0306
7.Mašek DominikKomárek Jan-9-9-8  0307
8.Váňa DominikBartoš Vladimír-2-4-4  0308
9.Kurka JiříKomárek Josef559  3018
10.Kulíček JanSmutný Radek-6-5-6  0319
11.Váňa DominikKomárek Jan-3-4-6  03110
12.Kurka JiříBartoš Vladimír79-8-7-1323111
13.Kulíček JanKomárek Josef-10-6-6  03112
14.Mašek DominikSmutný Radek-678-7832212
15.Kurka JiříKomárek Jan595  30312
16.Kulíček JanBartoš Vladimír-8-7-8  03313
17.Mašek DominikKomárek Josef697  30413
18.Váňa DominikSmutný Radek-6-5-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kulíček Jan04Komárek Jan31
Mašek Dominik22Bartoš Vladimír40
Váňa Dominik04Komárek Josef22
Žilka Jan01Smutný Radek31
Kurka Jiří21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:43638:714TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gebert Jiří
Ježek Jiří
 
 
Otta Jiří
Lejnar Petr
 
 
7-3912 3110
2.Švára Petr
Mašín Pavel
 
 
Žižka Ladislav
Psota Karel
 
 
-13-88-6 1311
3.Gebert JiříKukal Antonín-6-4-4  0312
4.Ježek JiříLejnar Petr-57-3-8 1313
5.Švára PetrŽižka Ladislav10116  3023
6.Mašín PavelPsota Karel998  3033
7.Ježek JiříKukal Antonín-6-8-5  0334
8.Švára PetrLejnar Petr8-17-10-8 1335
9.Mašín PavelŽižka Ladislav4-104-663245
10.Gebert JiříPsota Karel9-910-10-82346
11.Švára PetrKukal Antonín-6-8-9  0347
12.Mašín PavelLejnar Petr13-107-10-72348
13.Krulický Tomᚎižka Ladislav7-8-37-82349
14.Ježek JiříPsota Karel-76-87-923410
15.Mašín PavelKukal Antonín-10-9-4  03411
16.Krulický TomášLejnar Petr-2-4-2  03412
17.Ježek JiříŽižka Ladislav7-8-1010-623413
18.Švára PetrPsota Karel14-861 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gebert Jiří02Kukal Antonín40
Ježek Jiří04Lejnar Petr40
Švára Petr22Žižka Ladislav22
Mašín Pavel22Psota Karel22
Krulický Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2015 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:48558:669SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fousek Jiří
Buriánek Michal
 
 
Pych Daniel
Vokřál Lukáš
 
 
-5-10-10  0301
2.Jehlička Jan
Kubelka Lukáš
 
 
Voslař Jiří
Tvrdík Leoš
 
 
-6-5-7  0302
3.Kubelka LukášPych Daniel-8-7-9  0303
4.Buriánek MichalTvrdík Leoš-3-2-8  0304
5.Jehlička JanVoslař Jiří-10-9-9  0305
6.Fousek JiříVokřál Lukáš9109  3015
7.Buriánek MichalPych Daniel-68-8-7 1316
8.Jehlička JanTvrdík Leoš-10-8-6  0317
9.Fousek JiříVoslař Jiří-7-86493227
10.Kubelka LukášVokřál Lukáš-7-864-92328
11.Jehlička JanPych Daniel-898-7-82329
12.Fousek JiříTvrdík Leoš-3-10-7  03210
13.Kubelka LukášVoslař Jiří-7-64-8 13211
14.Buriánek MichalVokřál Lukáš87-6-8-923212
15.Fousek JiříPych Daniel-5-7-9  03213
16.Kubelka LukášTvrdík Leoš-76-87-623214
17.Buriánek MichalVoslař Jiří-5-7-9  03215
18.Jehlička JanVokřál Lukáš-6598 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubelka Lukáš04Pych Daniel40
Buriánek Michal04Tvrdík Leoš40
Jehlička Jan13Voslař Jiří31
Fousek Jiří22Vokřál Lukáš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS