Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:22657:579Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meserod Václav
Hovorka Tomáš
 
 
Jehlička Jan
Kubelka Lukáš
 
 
88-812 3110
2.Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
7-8-10983220
3.Prorok JaroslavKubelka Lukáš7-7210 3130
4.Meserod VáclavJehlička Jan1066  3040
5.Hovorka TomášBuriánek Daniel87-89 3150
6.Proroková EliškaBuriánek Vladislav-6-12-10  0351
7.Meserod VáclavKubelka Lukáš9-774 3161
8.Hovorka TomášJehlička Jan698  3071
9.Proroková EliškaBuriánek Daniel9-9713 3181
10.Prorok JaroslavBuriánek Vladislav378  3091
11.Hovorka TomášKubelka Lukáš957  30101
12.Proroková EliškaJehlička Jan-9-7-9  03102
13.Prorok JaroslavBuriánek Daniel768  30112
14.Meserod VáclavBuriánek Vladislav813-1110 31122
15.Proroková EliškaKubelka Lukáš-846-7932132
16.Prorok JaroslavJehlička Jan985  30142
17.Meserod VáclavBuriánek Daniel9-5-6-8 13143
18.Hovorka TomášBuriánek Vladislav-3-7-5  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prorok Jaroslav40Kubelka Lukáš04
Meserod Václav31Jehlička Jan13
Hovorka Tomáš31Buriánek Daniel13
Proroková Eliška22Buriánek Vladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7661:384SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bodláková Tereza
Keltner Josef
 
 
Mašín Pavel
Souček Michal
 
 
-8468 3110
2.Tvrdík Leoš
Voslař Jiří
 
 
Ježek Jiří
Švára Petr
 
 
896  3020
3.Bodláková TerezaMašín Pavel-810-8933230
4.Tvrdík LeošSouček Michal216  3040
5.Voslař JiříŠvára Petr997  3050
6.Keltner JosefJežek Jiří28-49 3160
7.Tvrdík LeošMašín Pavel567  3070
8.Voslař JiříSouček Michal152  3080
9.Keltner JosefŠvára Petr613-94 3190
10.Bodláková TerezaJežek Jiří555  30100
11.Voslař JiříMašín Pavel188  30110
12.Keltner JosefSouček Michal271  30120
13.Bodláková TerezaŠvára Petr2911  30130
14.Tvrdík LeošJežek Jiří367  30140
15.Keltner JosefMašín Pavel52-121 31150
16.Bodláková TerezaSouček Michal536  30160
17.Tvrdík LeošŠvára Petr6-1137 31170
18.Voslař JiříJežek Jiří478  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bodláková Tereza40Mašín Pavel04
Tvrdík Leoš40Souček Michal04
Voslař Jiří40Švára Petr04
Keltner Josef40Ježek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11680:452TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otta Jiří
Lejnar Petr
 
 
Kulíček Jan
Ziegelbauer Adam
 
 
-8688 3110
2.Žižka Ladislav
Psota Karel
 
 
Chodová Tereza
Žilka Jan
 
 
-8-77373220
3.Kukal AntonínKulíček Jan544  3030
4.Žižka LadislavZiegelbauer Adam9610  3040
5.Psota KarelVáňa Dominik453  3050
6.Lejnar PetrŽilka Jan6-96-10123260
7.Žižka LadislavKulíček Jan667  3070
8.Psota KarelZiegelbauer Adam458  3080
9.Lejnar PetrVáňa Dominik574  3090
10.Kukal AntonínŽilka Jan6-7-87-82391
11.Psota KarelKulíček Jan678  30101
12.Lejnar PetrZiegelbauer Adam-9468 31111
13.Kukal AntonínVáňa Dominik334  30121
14.Žižka LadislavChodová Tereza9610  30131
15.Lejnar PetrKulíček Jan674  30141
16.Kukal AntonínZiegelbauer Adam564  30151
17.Žižka LadislavVáňa Dominik767  30161
18.Psota KarelChodová Tereza-7-1179832171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kukal Antonín31Kulíček Jan04
Žižka Ladislav40Ziegelbauer Adam04
Psota Karel40Váňa Dominik04
Lejnar Petr40Žilka Jan11
   Chodová Tereza02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Ke hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2015 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39 TJ Sokol Velim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Jan
Komárek Josef
 
 
Sixta Pavel
Jeřala Lukáš
 
 
-8-5-5  0301
2.Bartoš Vladimír
Brůžek Petr
 
 
Pena Adam
Svoboda Jan
 
 
     3111
3.Bartoš VladimírSixta Pavel-68-88-62312
4.Komárek JanJeřala Lukáš-6978 3122
5.Brůžek PetrPena Adam-87-8-8 1323
6.Komárek JosefSvoboda Jan-3-7-10  0324
7.Komárek JanSixta Pavel-69-7-9 1325
8.Brůžek PetrJeřala Lukáš-9-8-4  0326
9.Komárek JosefPena Adam-7689 3136
10.Bartoš VladimírSvoboda Jan1011-78 3146
11.Brůžek PetrSixta Pavel-7-2-8  0347
12.Komárek JosefJeřala Lukáš-2-6-8  0348
13.Bartoš VladimírPena Adam979  3058
14.Komárek JanSvoboda Jan-89-98-92359
15.Komárek JosefSixta Pavel-8-7-8  03510
16.Bartoš VladimírJeřala Lukáš6-78-10332610
17.Komárek JanPena Adam786  30710
18.Brůžek PetrSvoboda Jan-5-7-3  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Vladimír31Sixta Pavel40
Komárek Jan22Jeřala Lukáš22
Brůžek Petr04Pena Adam13
Komárek Josef13Svoboda Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2015 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1315:39356:429TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bártová Kateřina
Bártová Věra
 
 
Melichar Lukáš
Vyšata Pavel
 
 
-5-4-2  0301
2.Náhlovský David
Šourek Kryštof
 
 

 
 
WO    3011
3.Šourek KryštofMelichar Lukáš-7-4-6  0312
4.Macků PetrVyšata Pavel-1-3-1  0313
5.Hrouda JakubDrbohlav Tomáš-4-7-3  0314
6.Náhlovský DavidWO    3024
7.Macků PetrMelichar Lukáš-5-4-3  0325
8.Hrouda JakubVyšata Pavel-4-5-6  0326
9.Náhlovský DavidDrbohlav Tomáš-6-7-6  0327
10.Šourek KryštofWO    3037
11.Hrouda JakubMelichar Lukáš-8-7-3  0338
12.Náhlovský DavidVyšata Pavel-6-6-5  0339
13.Šourek KryštofDrbohlav Tomáš-7-3-4  03310
14.Macků PetrWO    30410
15.Náhlovský DavidMelichar Lukáš-7-5-7  03411
16.Šourek KryštofVyšata Pavel-6-5-4  03412
17.Macků PetrDrbohlav Tomáš-4-5-6  03413
18.Hrouda JakubWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šourek Kryštof03Melichar Lukáš40
Macků Petr03Vyšata Pavel40
Hrouda Jakub03Drbohlav Tomáš40
Náhlovský David03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
11:738:23568:499TTC Dobřichovská Pivnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pikner Jan
Procházka Martin
 
 
Kuta David
Punar Kamil
 
 
8-9-5-9 1301
2.Souček Radek
Malec Jan
 
 
Lain Lukáš
Kuch Tomáš
 
 
3-1045 3111
3.Pikner JanKuta David687  3021
4.Malec JanPunar Kamil867  3031
5.Souček RadekLain Lukáš757  3041
6.Procházka MartinKuch Tomáš-7-1-12  0342
7.Malec JanKuta David436  3052
8.Souček RadekPunar Kamil545  3062
9.Procházka MartinLain Lukáš-2-7-6  0363
10.Pikner JanKuch Tomáš6-343 3173
11.Souček RadekKuta David9310  3083
12.Procházka MartinPunar Kamil-310-3-6 1384
13.Pikner JanLain Lukáš478  3094
14.Malec JanKuch Tomáš41216  30104
15.Procházka MartinKuta David-4-4-6  03105
16.Pikner JanPunar Kamil476  30115
17.Malec JanLain Lukáš-787-8-623116
18.Souček RadekKuch Tomáš-7-76-6 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pikner Jan40Kuta David13
Malec Jan31Punar Kamil13
Souček Radek31Lain Lukáš22
Procházka Martin04Kuch Tomáš22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS