Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2014 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:39374:445Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynčica Jakub
Hušek Adam
 
 
Prorok Jaroslav
Hovorka Tomáš
 
 
-3-1-3  0301
2.Sýkora David
Šourek Kryštof
 
 
Meserod Václav
Verfl Milan
 
 
WO    3011
3.Sýkora DavidProrok Jaroslav-4-3-2  0312
4.Hušek AdamHovorka Tomáš-3-5-6  0313
5.Šourek KryštofMeserod Václav-8-5-6  0314
6.Hynčica JakubVerfl MilanWO    3024
7.Hušek AdamProrok Jaroslav-4-3-8  0325
8.Šourek KryštofHovorka Tomáš-3-4-4  0326
9.Hynčica JakubMeserod Václav-8-78-5 1327
10.Sýkora DavidVerfl MilanWO    3037
11.Šourek KryštofProrok Jaroslav-4-8-4  0338
12.Hynčica JakubHovorka Tomáš-6-78-7 1339
13.Sýkora DavidMeserod Václav-7-7-8  03310
14.Hušek AdamVerfl MilanWO    30410
15.Hynčica JakubProrok Jaroslav-3-7-4  03411
16.Sýkora DavidHovorka Tomáš-4-3-5  03412
17.Hušek AdamMeserod Václav-2-2-4  03413
18.Šourek KryštofVerfl MilanWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sýkora David03Prorok Jaroslav40
Hušek Adam03Hovorka Tomáš40
Šourek Kryštof03Meserod Václav40
Hynčica Jakub03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Ke hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:38422:456TTC Dobřichovská Pivnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Josef
Janeček Jan
 
 
Trnka Václav
Horký Miroslav
 
 
-9-3-3  0301
2.Smutný Radek
Brůžek Petr
 
 

 
 
WO    3011
3.Smutný RadekWO    3021
4.Brůžek PetrTrnka Václav-5-5-3  0322
5.Janeček JanHorký Miroslav-5-84-9 1323
6.Komárek JosefMalec Jan-7-10-3  0324
7.Brůžek PetrWO    3034
8.Janeček JanTrnka Václav-3-3-4  0335
9.Komárek JosefHorký Miroslav-4-3-6  0336
10.Smutný RadekMalec Jan-7-76-6 1337
11.Janeček JanWO    3047
12.Komárek JosefTrnka Václav-3-3-2  0348
13.Smutný RadekHorký Miroslav-5-4-3  0349
14.Brůžek PetrMalec Jan-8-6-6  03410
15.Komárek JosefWO    30510
16.Smutný RadekTrnka Václav-3-6-3  03511
17.Brůžek PetrHorký Miroslav-4-6-8  03512
18.Janeček JanMalec Jan10-10-87932612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Smutný Radek03Trnka Václav40
Brůžek Petr03Horký Miroslav40
Janeček Jan12Malec Jan31
Komárek Josef03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
17:151:10649:462TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otta Jiří
Zach Daniel
 
 
Lain Lukáš
Dzurko Josef
 
 
485  3010
2.Kukal Antonín
Lejnar Petr
 
 
Punar Kamil
Kuch Tomáš
 
 
12-766 3120
3.Kukal AntonínLain Lukáš366  3030
4.Lejnar PetrPunar Kamil841  3040
5.Otta JiříDzurko Josef10-7812 3150
6.Zach DanielKuch Tomáš6810  3060
7.Lejnar PetrLain Lukáš7-789 3170
8.Otta JiříPunar Kamil89-66 3180
9.Zach DanielDzurko Josef679  3090
10.Kukal AntonínKuch Tomáš1237  30100
11.Psota KarelLain Lukáš-8-7-7  03101
12.Zach DanielPunar Kamil6103  30111
13.Kukal AntonínDzurko Josef967  30121
14.Lejnar PetrKuch Tomáš645  30131
15.Zach DanielLain Lukáš8-765 31141
16.Kukal AntonínPunar Kamil684  30151
17.Lejnar PetrDzurko Josef8-98-10332161
18.Psota KarelKuch Tomáš8710  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kukal Antonín40Lain Lukáš13
Lejnar Petr40Punar Kamil04
Otta Jiří20Dzurko Josef04
Zach Daniel40Kuch Tomáš04
Psota Karel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:45514:660TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrkota Jiří
Bodláková Tereza
 
 
Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
-9-0-3  0301
2.Tvrdík Leoš
Voslař Jiří
 
 
Melichar Lukáš
Vyšata Pavel
 
 
6-39-553211
3.Tvrdík LeošHavránek Stanislav-65-7-5 1312
4.Vrkota JiříDrbohlav Tomáš-7-6-0  0313
5.Voslař JiříMelichar Lukáš-86-12-6 1314
6.Bodláková TerezaVyšata Pavel11-9-72-22315
7.Vrkota JiříHavránek Stanislav-5-6-0  0316
8.Voslař JiříDrbohlav Tomáš-10848 3126
9.Bodláková TerezaMelichar Lukáš-9-7-2  0327
10.Tvrdík LeošVyšata Pavel57-13-783237
11.Voslař JiříHavránek Stanislav-4-7-5  0338
12.Bodláková TerezaDrbohlav Tomáš8-669 3148
13.Tvrdík LeošMelichar Lukáš-9499 3158
14.Vrkota JiříVyšata Pavel-4-2-3  0359
15.Bodláková TerezaHavránek Stanislav-4-5-3  03510
16.Tvrdík LeošDrbohlav Tomáš510-2-15632610
17.Vrkota JiříMelichar Lukáš-9-6-7  03611
18.Voslař JiříVyšata Pavel-6-10-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tvrdík Leoš31Havránek Stanislav40
Vrkota Jiří04Drbohlav Tomáš13
Voslař Jiří13Melichar Lukáš31
Bodláková Tereza13Vyšata Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30583:581TJ Sokol Týnec n. L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
Vaňková Zhijing
Řehák Aleš
 
 
-8875 3110
2.Fousek Jiří
Kubelka Lukáš
 
 
Jeřala Lukáš
Svoboda Jan
 
 
-8-7-9  0311
3.Kubelka LukášVaňková Zhijing86-49 3121
4.Buriánek DanielŘehák Aleš-5-4-7  0322
5.Buriánek VladislavJeřala Lukáš887  3032
6.Fousek JiříSvoboda Jan-2-110-9 1333
7.Buriánek DanielVaňková Zhijing879  3043
8.Buriánek VladislavŘehák Aleš76-108 3153
9.Fousek JiříJeřala Lukáš219  3063
10.Kubelka LukášSvoboda Jan-6-8-7  0364
11.Buriánek VladislavVaňková Zhijing-8367 3174
12.Fousek JiříŘehák Aleš579  3084
13.Kubelka LukášJeřala Lukáš-67-78-92385
14.Buriánek DanielSvoboda Jan812-4-753295
15.Fousek JiříVaňková Zhijing887  30105
16.Kubelka LukášŘehák Aleš-8-797-1023106
17.Buriánek DanielJeřala Lukáš-8-7-8  03107
18.Cincibus Milan ml.Svoboda Jan-3-3-4  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubelka Lukáš13Vaňková Zhijing04
Buriánek Daniel22Řehák Aleš22
Buriánek Vladislav30Jeřala Lukáš22
Fousek Jiří31Svoboda Jan31
Cincibus Milan ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:24559:527TTC Dobřichovská Pivnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Jiří
Gebert Jiří
 
 
Mašek Dominik
Chodová Tereza
 
 
-10-49-9 1301
2.Mašín Pavel
Švára Petr
 
 
Žilka Jan
Průcha Martin
 
 
449  3011
3.Ježek JiříMašek Dominik9107  3021
4.Gebert JiříChodová Tereza536  3031
5.Švára PetrŽilka Jan1045  3041
6.Mašín PavelPrůcha Martin7-447 3151
7.Gebert JiříKurka Jiří-7-2-6  0352
8.Švára PetrChodová Tereza689  3062
9.Mašín PavelŽilka Jan-6-3-8  0363
10.Ježek JiříPrůcha Martin-10-24-4 1364
11.Švára PetrKurka Jiří-5-6-4  0365
12.Mašín PavelChodová Tereza1108  3075
13.Ježek JiříŽilka Jan-1012-109103285
14.Gebert JiříPrůcha Martin675  3095
15.Mašín PavelKurka Jiří-6-8-8  0396
16.Ježek JiříChodová Tereza6-4-7-10 1397
17.Gebert JiříŽilka Jan10108  30107
18.Švára PetrPrůcha Martin1088  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježek Jiří22Mašek Dominik01
Gebert Jiří31Chodová Tereza13
Švára Petr31Žilka Jan13
Mašín Pavel22Průcha Martin13
   Kurka Jiří30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS