Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:18455:417Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meserod Václav
Hovorka Tomáš
 
 
Mašek Dominik
Žilka Jan
 
 
WO    0301
2.Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
Váňa Dominik
Ziegelbauer Adam
 
 
5310  3011
3.Prorok JaroslavMašek Dominik586  3021
4.Hovorka Tomᚎilka JanWO    0322
5.Meserod VáclavVáňa Dominik-9789 3132
6.Proroková EliškaZiegelbauer Adam-6612 3142
7.Hovorka TomášMašek DominikWO    0343
8.Meserod VáclavŽilka Jan8-767 3153
9.Proroková EliškaVáňa Dominik232  3063
10.Prorok JaroslavZiegelbauer Adam145  3073
11.Meserod VáclavMašek Dominik689  3083
12.Proroková EliškaŽilka Jan1121  3093
13.Prorok JaroslavVáňa Dominik465  30103
14.Hovorka TomášZiegelbauer AdamWO    03104
15.Proroková EliškaMašek Dominik1045  30114
16.Prorok JaroslavŽilka Jan687  30124
17.Hovorka TomášVáňa DominikWO    03125
18.Meserod VáclavZiegelbauer Adam487  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Prorok Jaroslav40Mašek Dominik03
Meserod Václav40Žilka Jan03
Proroková Eliška40Váňa Dominik03
   Ziegelbauer Adam03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 231, VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5639:367TJ Sokol Velim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řehák Aleš
Vaňková Zhijing
 
 
Krulický Tomáš
Souček Michal
 
 
775  3010
2.Svoboda Jan
Jeřala Lukáš
 
 
Gebert Jiří
Ježek Jiří
 
 
514  3020
3.Řehák AlešKrulický Tomáš433  3030
4.Jeřala LukášSouček Michal777  3040
5.Svoboda JanGebert Jiří552  3050
6.Vaňková ZhijingJežek Jiří-9547 3160
7.Jeřala LukášKrulický Tomáš756  3070
8.Svoboda JanSouček Michal-10546 3180
9.Vaňková ZhijingGebert Jiří12125  3090
10.Řehák AlešJežek Jiří479  30100
11.Svoboda JanKrulický Tomáš252  30110
12.Vaňková ZhijingSouček Michal965  30120
13.Řehák AlešGebert Jiří979  30130
14.Jeřala LukášJežek Jiří674  30140
15.Vaňková ZhijingKrulický Tomáš779  30150
16.Řehák AlešSouček Michal-4575 31160
17.Jeřala LukášGebert Jiří7-894 31170
18.Svoboda JanJežek Jiří3-825 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Řehák Aleš40Krulický Tomáš04
Jeřala Lukáš40Souček Michal04
Svoboda Jan40Gebert Jiří04
Vaňková Zhijing40Ježek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:23626:542TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
Kubelka Lukáš
Jehlička Jan
 
 
7-6106 3110
2.Melichar Lukáš
Vyšata Pavel
 
 
Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
-8138-1183220
3.Melichar LukášJehlička Jan185  3030
4.Vyšata PavelKubelka Lukáš9-676 3140
5.Havránek StanislavBuriánek Daniel736  3050
6.Drbohlav TomášBuriánek Vladislav-86-8-8 1351
7.Vyšata PavelJehlička Jan-878-643261
8.Havránek StanislavKubelka Lukáš449  3071
9.Drbohlav TomášBuriánek Daniel7-68-883281
10.Melichar LukášBuriánek Vladislav-4-11-4  0382
11.Havránek StanislavJehlička Jan452  3092
12.Drbohlav TomášKubelka Lukáš985  30102
13.Melichar LukášBuriánek Daniel1699  30112
14.Pánek DanielBuriánek Vladislav-2-4-9  03113
15.Drbohlav TomášJehlička Jan8-9-7-8 13114
16.Melichar LukášKubelka Lukáš679  30124
17.Pánek DanielBuriánek Daniel-7-7-7  03125
18.Havránek StanislavBuriánek Vladislav3106  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melichar Lukáš31Jehlička Jan13
Vyšata Pavel20Kubelka Lukáš04
Havránek Stanislav40Buriánek Daniel13
Drbohlav Tomáš22Buriánek Vladislav31
Pánek Daniel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1715:51525:692SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuta David
Punar Kamil
 
 
Voslař Jiří
Tvrdík Leoš
 
 
-10-4-6  0301
2.Dzurko Josef
Kuch Tomáš
 
 
Pych Daniel
Vokřál Lukáš
 
 
-1310-82-112302
3.Kuta DavidVoslař Jiří-4-5-4  0303
4.Punar KamilTvrdík Leoš-4-9-6  0304
5.Dzurko JosefPych Daniel-69-9-9 1305
6.Kuch TomášVokřál Lukáš-810-10-4 1306
7.Punar KamilVoslař Jiří-5-4-8  0307
8.Dzurko JosefTvrdík Leoš-7-6-4  0308
9.Kuch TomášPych Daniel-7-12-6  0309
10.Kuta DavidVokřál Lukáš7-79-12-723010
11.Dzurko JosefVoslař Jiří9-9-6-5 13011
12.Kuch TomášTvrdík Leoš-6-6-8  03012
13.Kuta DavidPych Daniel-4-6-9  03013
14.Punar KamilVokřál Lukáš-6-9119-823014
15.Kuch TomášVoslař Jiří-77-58-523015
16.Kuta DavidTvrdík Leoš-79-7-9 13016
17.Punar KamilPych Daniel-9-2-8  03017
18.Dzurko JosefVokřál Lukáš737  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuta David04Voslař Jiří40
Punar Kamil04Tvrdík Leoš40
Dzurko Josef13Pych Daniel40
Kuch Tomáš04Vokřál Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1233:39669:678TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabý Jaroslav
Pikner Jan
 
 
Otta Jiří
Zach Daniel
 
 
-79-6-12 1301
2.Souček Radek
Horký Miroslav
 
 
Kukal Antonín
Lejnar Petr
 
 
747  3011
3.Souček RadekOtta Jiří6-7-910-82312
4.Pikner JanZach Daniel7-9-1010-82313
5.Slabý JaroslavKukal Antonín7-5-810-42314
6.Horký MiroslavLejnar Petr1810-78 3124
7.Pikner JanOtta Jiří4-10-58-102325
8.Slabý JaroslavZach Daniel85-8-5-92326
9.Horký MiroslavKukal Antonín45-45 3136
10.Souček RadekLejnar Petr-68-7-7 1337
11.Slabý JaroslavOtta Jiří597  3047
12.Horký MiroslavZach Daniel-9786 3157
13.Souček RadekKukal Antonín844  3067
14.Pikner JanLejnar Petr-7-59-9 1368
15.Horký MiroslavOtta Jiří-8-9-7  0369
16.Souček RadekZach Daniel8-5-96-923610
17.Pikner JanKukal Antonín-5-8-9  03611
18.Slabý JaroslavLejnar Petr-7-11-5  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Souček Radek13Otta Jiří31
Pikner Jan04Zach Daniel31
Slabý Jaroslav13Kukal Antonín22
Horký Miroslav31Lejnar Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2014 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54331:633TJ Sokol Plaňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Filip
Sýkora David
 
 
Komárek Jan
Komárek Josef
 
 
-4-3-5  0301
2.Kučera Ondřej
Náhlovský David
 
 
Smutný Radek
Mencl Zdeněk
 
 
8-3-4-5 1302
3.Vlk FilipKomárek Josef-48-6-4 1303
4.Sýkora DavidMencl Zdeněk-3-5-4  0304
5.Kučera OndřejKomárek Jan-4-99-3 1305
6.Náhlovský DavidSmutný Radek12-3-5-6 1306
7.Sýkora DavidKomárek Josef-5-6-7  0307
8.Kučera OndřejMencl Zdeněk-2-3-2  0308
9.Náhlovský DavidKomárek Jan-2-3-6  0309
10.Vlk FilipSmutný Radek-7-4-6  03010
11.Kučera OndřejKomárek Josef-4-10-9  03011
12.Náhlovský DavidMencl Zdeněk-6-3-5  03012
13.Vlk FilipKomárek Jan-0-9-10  03013
14.Sýkora DavidSmutný Radek-8-6-3  03014
15.Náhlovský DavidKomárek Josef-6-5-8  03015
16.Vlk FilipMencl Zdeněk-8-6-9  03016
17.Sýkora DavidKomárek Jan-6-6-8  03017
18.Kučera OndřejSmutný Radek-5-3-8  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlk Filip04Komárek Josef40
Sýkora David04Mencl Zdeněk40
Kučera Ondřej04Komárek Jan40
Náhlovský David04Smutný Radek40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS