Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Ke hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:47507:656Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůžek Petr
Smutný Radek
 
 
Meserod Václav
Hovorka Tomáš
 
 
-3-5-6  0301
2.Mencl Zdeněk
Bartoš Vladimír
 
 
Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
-7-10-6  0302
3.Bartoš VladimírMeserod Václav8-8108 3112
4.Smutný RadekProroková Eliška-9-8-7  0313
5.Mencl ZdeněkHovorka Tomáš-7-99-6 1314
6.Brůžek PetrProrok Jaroslav-4-3-2  0315
7.Smutný RadekMeserod Václav9-9-5-10 1316
8.Mencl ZdeněkProroková Eliška-9-8-9  0317
9.Brůžek PetrHovorka Tomáš-9-8-6  0318
10.Bartoš VladimírProrok Jaroslav-38-5-8 1319
11.Mencl ZdeněkMeserod Václav-879-683229
12.Komárek JosefProroková Eliška912-6-9-923210
13.Bartoš VladimírHovorka Tomáš-5-5-5  03211
14.Smutný RadekProrok Jaroslav-4-6-3  03212
15.Komárek JosefMeserod Václav8-500 31312
16.Bartoš VladimírProroková Eliška98-73 31412
17.Smutný RadekHovorka Tomáš-0-77-8 13413
18.Mencl ZdeněkProrok Jaroslav-3-14-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartoš Vladimír22Meserod Václav13
Smutný Radek04Proroková Eliška31
Mencl Zdeněk13Hovorka Tomáš40
Brůžek Petr02Prorok Jaroslav40
Komárek Josef11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1602:268TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otta Jiří
Zach Daniel
 
 
Sýkora David
Kalva Tomáš
 
 
783  3010
2.Lejnar Petr
Psota Karel
 
 
Vlk Filip
Hušek Adam
 
 
568  3020
3.Kukal AntonínSýkora David437  3030
4.Zach DanielKalva Tomáš443  3040
5.Lejnar PetrVlk Filip782  3050
6.Psota KarelHušek Adam457  3060
7.Zach DanielSýkora David625  3070
8.Lejnar PetrKalva Tomáš4-855 3180
9.Psota KarelVlk Filip974  3090
10.Kukal AntonínHušek Adam156  30100
11.Lejnar PetrSýkora David117  30110
12.Psota KarelKalva Tomáš522  30120
13.Kukal AntonínVlk Filip656  30130
14.Zach DanielHušek Adam434  30140
15.Psota KarelSýkora David583  30150
16.Kukal AntonínKalva Tomáš554  30160
17.Zach DanielVlk Filip437  30170
18.Lejnar PetrHušek Adam625  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kukal Antonín40Sýkora David04
Zach Daniel40Kalva Tomáš04
Lejnar Petr40Vlk Filip04
Psota Karel40Hušek Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:39536:597TTC Dobřichovská Pivnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrkota Jiří
Bodláková Tereza
 
 
Slabý Jaroslav
Pikner Jan
 
 
-1011-4-6 1301
2.Tvrdík Leoš
Voslař Jiří
 
 
Souček Radek
Malec Jan
 
 
945  3011
3.Vrkota JiříSouček Radek-6-5-9  0312
4.Vokřál LukášSlabý Jaroslav-6-2-7  0313
5.Tvrdík LeošPikner Jan394  3023
6.Bodláková TerezaMalec Jan-10-878-42324
7.Vokřál LukášSouček Radek-985-10-82325
8.Tvrdík LeošSlabý Jaroslav-7448 3135
9.Bodláková TerezaPikner Jan-6-3-8  0336
10.Vrkota JiříMalec Jan-9-7-9  0337
11.Voslař JiříSouček Radek-863-933247
12.Bodláková TerezaSlabý Jaroslav9108  3057
13.Vrkota JiříPikner Jan-3-2-6  0358
14.Vokřál LukášMalec Jan-9-8-7  0359
15.Bodláková TerezaSouček Radek9-6-8-7 13510
16.Vrkota JiříSlabý Jaroslav-8-8-8  03511
17.Vokřál LukášPikner Jan-4-6-6  03512
18.Voslař JiříMalec Jan1279  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrkota Jiří04Souček Radek31
Vokřál Lukáš04Slabý Jaroslav22
Tvrdík Leoš20Pikner Jan31
Bodláková Tereza13Malec Jan31
Voslař Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28658:608TJ Sokol Týnec n. L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlička Jan
Buriánek Michal
 
 
Kuta David
Kuch Tomáš
 
 
773  3010
2.Kubelka Lukáš
Buriánek Daniel
 
 
Lain Lukáš
Dzurko Josef
 
 
-4468 3120
3.Kubelka LukášKuta David8810  3030
4.Buriánek DanielLain Lukáš975  3040
5.Buriánek MichalKuch Tomáš9-810-983250
6.Jehlička JanDzurko Josef8-8-76-82351
7.Buriánek DanielKuta David-84-910-92352
8.Buriánek MichalLain Lukáš-2-7-6  0353
9.Jehlička JanKuch Tomáš877  3063
10.Kubelka LukášDzurko Josef-878-1073273
11.Buriánek MichalKuta David-8-5-8  0374
12.Jehlička JanLain Lukáš5-1498 3184
13.Kubelka LukášKuch Tomáš-8879 3194
14.Buriánek DanielDzurko Josef-878-9-82395
15.Jehlička JanKuta David284  30105
16.Cincibus Milan ml.Lain Lukáš-6-3-4  03106
17.Buriánek DanielKuch Tomáš837  30116
18.Buriánek MichalDzurko Josef-5-61010-723117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubelka Lukáš30Kuta David22
Buriánek Daniel22Lain Lukáš22
Buriánek Michal13Kuch Tomáš04
Jehlička Jan31Dzurko Josef31
Cincibus Milan ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54277:605TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krulický Tomáš
Gebert Jiří
 
 
Drbohlav Tomáš
Havránek Stanislav
 
 
-4-4-4  0301
2.Švára Petr
Mašín Pavel
 
 
Vyšata Pavel
Melichar Lukáš
 
 
-5-2-3  0302
3.Krulický TomášDrbohlav Tomáš-5-6-1  0303
4.Souček MichalHavránek Stanislav-4-6-8  0304
5.Švára PetrVyšata Pavel-5-8-3  0305
6.Mašín PavelMelichar Lukáš-3-6-4  0306
7.Souček MichalDrbohlav Tomáš11-4-4-6 1307
8.Švára PetrHavránek Stanislav-4-5-6  0308
9.Mašín PavelVyšata Pavel-5-3-8  0309
10.Krulický TomášMelichar Lukáš-7-2-4  03010
11.Švára PetrDrbohlav Tomáš-9-7-9  03011
12.Mašín PavelHavránek Stanislav-2-2-6  03012
13.Krulický TomášVyšata Pavel-2-4-7  03013
14.Souček MichalMelichar Lukáš-4-2-2  03014
15.Mašín PavelDrbohlav Tomáš-3-6-9  03015
16.Krulický TomášHavránek Stanislav-3-5-5  03016
17.Souček MichalVyšata Pavel-7-4-4  03017
18.Švára PetrMelichar Lukáš-6-8-9  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krulický Tomáš04Drbohlav Tomáš40
Souček Michal04Havránek Stanislav40
Švára Petr04Vyšata Pavel40
Mašín Pavel04Melichar Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1413:44424:568TJ Sokol Velim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Dominik
Chodová Tereza
 
 
Řehák Aleš
Resová Ivana
 
 
 10-1913110
2.Žilka Jan
Průcha Martin
 
 
Jeřala Lukáš
Svoboda Jan
 
 
  -6-7-80311
3.Průcha MartinŘehák Aleš  -7-7-60312
4.Mašek DominikResová Ivana 64-763122
5.Ziegelbauer AdamJeřala Lukáš  -4-6-50323
6.Chodová TerezaSvoboda Jan  -7-8-80324
7.Váňa DominikŘehák Aleš  -7-6-50325
8.Ziegelbauer AdamResová Ivana  -10-9-80326
9.Chodová TerezaJeřala Lukáš  -5-6-70327
10.Průcha MartinSvoboda Jan  -7-6-80328
11.Ziegelbauer AdamŘehák Aleš  -6-7-80329
12.Chodová TerezaResová Ivana  7763039
13.Průcha MartinJeřala Lukáš  -6-7-503310
14.Váňa DominikSvoboda Jan  -4-5-603311
15.Chodová TerezaŘehák Aleš -78-6-913312
16.Průcha MartinResová Ivana  65830412
17.Váňa DominikJeřala Lukáš  -6-5-703413
18.Ziegelbauer AdamSvoboda Jan  -5-5-503414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průcha Martin13Řehák Aleš40
Mašek Dominik10Resová Ivana13
Ziegelbauer Adam04Jeřala Lukáš40
Chodová Tereza13Svoboda Jan40
Váňa Dominik03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS