Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:12641:466Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hovorka Tomáš
Verfl Milan
 
 
Vaňková Zhijing
Řehák Aleš
 
 
678  3010
2.Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
Resová Ivana
Jeřala Lukáš
 
 
8710  3020
3.Hovorka TomášResová Ivana659  3030
4.Verfl MilanVaňková Zhijing-6786 3140
5.Prorok JaroslavJeřala Lukáš474  3050
6.Proroková EliškaŘehák Aleš86-78 3160
7.Verfl MilanResová Ivana878  3070
8.Prorok JaroslavVaňková Zhijing644  3080
9.Proroková EliškaJeřala Lukáš9-868 3190
10.Hovorka TomášŘehák Aleš97-89 31100
11.Prorok JaroslavResová Ivana455  30110
12.Proroková EliškaVaňková Zhijing746  30120
13.Hovorka TomášJeřala Lukáš-676-8832130
14.Verfl MilanŘehák Aleš-86-9-7 13131
15.Proroková EliškaResová Ivana765  30141
16.Hovorka TomášVaňková Zhijing967  30151
17.Verfl MilanJeřala Lukáš6-8-7-8 13152
18.Prorok JaroslavŘehák Aleš786  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hovorka Tomáš40Resová Ivana04
Verfl Milan22Vaňková Zhijing04
Prorok Jaroslav40Jeřala Lukáš13
Proroková Eliška40Řehák Aleš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:15582:389TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
Chodová Tereza
Žilka Jan
 
 
456  3010
2.Vyšata Pavel
Pánek Daniel
 
 
Ziegelbauer Adam
Váňa Dominik
 
 
48-98 3120
3.Vyšata PavelVáňa Dominik174  3030
4.Pánek DanielZiegelbauer Adam5-6-88-92331
5.Havránek StanislavŽilka Jan564  3041
6.Drbohlav TomášChodová Tereza745  3051
7.Pánek DanielVáňa Dominik-7-4-10  0352
8.Havránek StanislavZiegelbauer Adam435  3062
9.Drbohlav Tomᚎilka Jan783  3072
10.Vyšata PavelKurka Jiří-7-99593282
11.Havránek StanislavVáňa Dominik342  3092
12.Drbohlav TomášZiegelbauer Adam417  30102
13.Vyšata PavelŽilka Jan825  30112
14.Pánek DanielKurka Jiří-4-1-5  03113
15.Drbohlav TomášVáňa Dominik164  30123
16.Vyšata PavelZiegelbauer Adam443  30133
17.Pánek DanielŽilka Jan-7-8-4  03134
18.Havránek StanislavKurka Jiří885  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyšata Pavel40Váňa Dominik13
Pánek Daniel04Ziegelbauer Adam13
Havránek Stanislav40Žilka Jan13
Drbohlav Tomáš40Chodová Tereza01
   Kurka Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33609:592nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lain Lukáš
Musil Tomáš
 
 
Gebert Jiří
Ježek Jiří
 
 
-7-8-8  0301
2.Kuta David
Dzurko Josef
 
 
Švára Petr
Mašín Pavel
 
 
6-1037 3111
3.Dzurko JosefGebert Jiří84-111 3121
4.Musil TomášJežek Jiří-5-5-11  0322
5.Kuta DavidŠvára Petr10710  3032
6.Lain LukášMašín Pavel-5-8-6  0333
7.Musil TomášGebert Jiří-5-5-4  0334
8.Kuta DavidJežek Jiří1-9614 3144
9.Lain Lukᚊvára Petr44-6-7-92345
10.Dzurko JosefMašín Pavel876  3055
11.Kuta DavidGebert Jiří78-77 3165
12.Lain LukášJežek Jiří7-8-108-92366
13.Dzurko JosefŠvára Petr1092  3076
14.Musil TomášMašín Pavel10-1-9-5 1377
15.Lain LukášGebert Jiří7-56-9-52378
16.Dzurko JosefJežek Jiří558  3088
17.Musil Tomᚊvára Petr-5-4-4  0389
18.Kuta DavidMašín Pavel67-10-643299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dzurko Josef40Gebert Jiří22
Musil Tomáš04Ježek Jiří22
Kuta David40Švára Petr22
Lain Lukáš04Mašín Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:21637:527TTC Dobřichovská Pivnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabý Jaroslav
Pikner Jan
 
 
Fousek Jiří
Jehlička Jan
 
 
-97-8503210
2.Souček Radek
Horký Miroslav
 
 
Buriánek Daniel
Kubelka Lukáš
 
 
699  3020
3.Souček RadekFousek Jiří7-1-6-8 1321
4.Horký MiroslavJehlička Jan-5-710-9 1322
5.Pikner JanBuriánek Daniel392  3032
6.Slabý JaroslavKubelka Lukáš8-54-1093242
7.Horký MiroslavFousek Jiří836  3052
8.Pikner JanJehlička Jan5-1048 3162
9.Slabý JaroslavBuriánek Daniel-7-271073272
10.Souček RadekKubelka Lukáš896  3082
11.Pikner JanFousek Jiří-8-8-7  0383
12.Slabý JaroslavJehlička Jan959  3093
13.Souček RadekBuriánek Daniel676  30103
14.Horký MiroslavKubelka Lukáš4611  30113
15.Slabý JaroslavFousek Jiří5-910-4432123
16.Souček RadekJehlička Jan-7-8-9  03124
17.Horký MiroslavBuriánek Daniel7106  30134
18.Pikner JanKubelka Lukáš479  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Souček Radek22Fousek Jiří22
Horký Miroslav31Jehlička Jan22
Pikner Jan31Buriánek Daniel04
Slabý Jaroslav40Kubelka Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2014 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54307:623SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalva Tomáš
Kučera Ondřej
 
 
Vrkota Jiří
Vokřál Lukáš
 
 
-2-6-15  0301
2.Náhlovský David
Šourek Kryštof
 
 
Voslař Jiří
Tvrdík Leoš
 
 
-5-8-5  0302
3.Náhlovský DavidVrkota Jiří-7-9-4  0303
4.Šourek KryštofTvrdík Leoš-1-4-3  0304
5.Kučera OndřejVokřál Lukáš-4-5-4  0305
6.Kalva TomášVoslař Jiří-29-6-5 1306
7.Šourek KryštofVrkota Jiří7-1-4-6 1307
8.Kučera OndřejTvrdík Leoš-3-3-2  0308
9.Kalva TomášVokřál Lukáš-6-6-1  0309
10.Náhlovský DavidVoslař Jiří-12-10-5  03010
11.Kučera OndřejVrkota Jiří-11-5-10  03011
12.Kalva TomášTvrdík Leoš-3-5-3  03012
13.Náhlovský DavidVokřál Lukáš-8-5-4  03013
14.Šourek KryštofVoslař Jiří-2-3-5  03014
15.Kalva TomášVrkota Jiří-2-5-6  03015
16.Náhlovský DavidTvrdík Leoš-2-4-9  03016
17.Šourek KryštofVokřál Lukáš-9-8-7  03017
18.Kučera OndřejVoslař Jiří-4-5-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Náhlovský David04Vrkota Jiří40
Šourek Kryštof04Tvrdík Leoš40
Kučera Ondřej04Vokřál Lukáš40
Kalva Tomáš04Voslař Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Ke hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:45630:694TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Vladimír
Mencl Zdeněk
 
 
Otta Jiří
Kukal Antonín
 
 
-99-9-9 1301
2.Smutný Radek
Komárek Josef
 
 
Lejnar Petr
Žižka Ladislav
 
 
-79-75-92302
3.Bartoš VladimírKukal Antonín812-7-7-42303
4.Smutný RadekLejnar Petr3-6-104-92304
5.Mencl ZdeněkOtta Jiří-5-6-4  0305
6.Komárek JosefŽižka Ladislav-6-85-9 1306
7.Smutný RadekKukal Antonín-7-6-9  0307
8.Mencl ZdeněkLejnar Petr-1211-7-8 1308
9.Komárek JosefOtta Jiří-9-65-6 1309
10.Bartoš VladimírŽižka Ladislav5-752 3119
11.Mencl ZdeněkKukal Antonín-29-3973229
12.Komárek JosefLejnar Petr-999-8-723210
13.Bartoš VladimírOtta Jiří-5-3-8  03211
14.Smutný RadekŽižka Ladislav-610-94532311
15.Komárek JosefKukal Antonín-8-4-9  03312
16.Bartoš VladimírLejnar Petr-8847 31412
17.Smutný RadekOtta Jiří6-2-6-6 13413
18.Mencl ZdeněkŽižka Ladislav5614  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartoš Vladimír22Kukal Antonín31
Smutný Radek13Lejnar Petr31
Mencl Zdeněk22Otta Jiří40
Komárek Josef04Žižka Ladislav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS