Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:43524:632TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meserod Václav
Hovorka Tomáš
 
 
Melichar Lukáš
Vyšata Pavel
 
 
4-9-6-4 1301
2.Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
8-965 3111
3.Prorok JaroslavHavránek Stanislav911-8-10-122312
4.Hovorka TomášVyšata Pavel-8-6-7  0313
5.Meserod VáclavMelichar Lukáš-4-6-5  0314
6.Proroková EliškaDrbohlav Tomáš-87106 3124
7.Hovorka TomášHavránek Stanislav-3-2-6  0325
8.Meserod VáclavVyšata Pavel-6-7-6  0326
9.Proroková EliškaMelichar Lukáš-6-8-9  0327
10.Prorok JaroslavDrbohlav Tomáš756  3037
11.Meserod VáclavHavránek Stanislav-4-5-5  0338
12.Proroková EliškaVyšata Pavel8-9-87-112339
13.Prorok JaroslavMelichar Lukáš67-65 3149
14.Hovorka TomášDrbohlav Tomáš-6-79-8 13410
15.Proroková EliškaHavránek Stanislav-5-4-5  03411
16.Prorok JaroslavVyšata Pavel8-673 31511
17.Hovorka TomášMelichar Lukáš-6-89-7 13512
18.Meserod VáclavDrbohlav Tomáš-4-5-5  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prorok Jaroslav31Havránek Stanislav40
Hovorka Tomáš04Vyšata Pavel31
Meserod Václav04Melichar Lukáš31
Proroková Eliška13Drbohlav Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37562:596TJ Sokol Velim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Punar Kamil
Kuch Tomáš
 
 
Vaňková Zhijing
Svoboda Jan
 
 
-7-8-7  0301
2.Kuta David
Dzurko Josef
 
 
Němec Tomáš
Kubelka Kryštof
 
 
6-689 3111
3.Punar KamilVaňková Zhijing56-3-8-12312
4.Kuch TomášSvoboda Jan5-6-9-9 1313
5.Kuta DavidNěmec Tomáš85-106 3123
6.Dzurko JosefKubelka Kryštof379  3033
7.Kuch TomášVaňková Zhijing4-5-9-6 1334
8.Kuta DavidSvoboda Jan-9-1-5  0335
9.Dzurko JosefNěmec Tomáš466  3045
10.Punar KamilKubelka Kryštof-7-8-12  0346
11.Kuta DavidVaňková Zhijing-11-7-11  0347
12.Dzurko JosefSvoboda Jan-3-7-6  0348
13.Punar KamilNěmec Tomáš-106-5-7 1349
14.Kuch TomášKubelka Kryštof-91045 3159
15.Dzurko JosefVaňková Zhijing-78-3-6 13510
16.Punar KamilSvoboda Jan-78-3-6 13511
17.Kuch TomášNěmec Tomáš787  30611
18.Kuta DavidKubelka Kryštof3-8107 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Punar Kamil04Vaňková Zhijing40
Kuch Tomáš22Svoboda Jan40
Kuta David22Němec Tomáš13
Dzurko Josef22Kubelka Kryštof13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:17625:426TTC Dobřichovská Pivnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabý Jaroslav
Pikner Jan
 
 
Ziegelbauer Adam
Průcha Martin
 
 
354  3010
2.Souček Radek
Malec Jan
 
 
Mašek Dominik
Žilka Jan
 
 
94-103 3120
3.Souček RadekZiegelbauer Adam137  3030
4.Malec JanPrůcha Martin345  3040
5.Pikner JanMašek Dominik358  3050
6.Slabý JaroslavŽilka Jan54-82 3160
7.Malec JanKurka Jiří9-23-8-22361
8.Pikner JanPrůcha Martin663  3071
9.Slabý JaroslavMašek Dominik458  3081
10.Souček RadekŽilka Jan89-86 3191
11.Pikner JanKurka Jiří-4-7-6  0392
12.Slabý JaroslavPrůcha Martin444  30102
13.Souček RadekMašek Dominik484  30112
14.Malec JanŽilka Jan-7-977332122
15.Slabý JaroslavKurka Jiří-6-8-9  03123
16.Souček RadekPrůcha Martin-99-87-823124
17.Malec JanMašek Dominik646  30134
18.Pikner JanŽilka Jan547  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Souček Radek31Ziegelbauer Adam01
Malec Jan31Průcha Martin13
Pikner Jan31Mašek Dominik04
Slabý Jaroslav31Žilka Jan04
   Kurka Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2014 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45580:690TTC Dobřichovská Pivnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalva Tomáš
Sýkora David
 
 
Gebert Jiří
Ježek Jiří
 
 
-8-4-6  0301
2.Hynčica Jakub
Vlk Filip
 
 
Souček Michal
Mašín Pavel
 
 
-88-10993211
3.Sýkora DavidGebert Jiří-8-5-5  0312
4.Hynčica JakubJežek Jiří-14-11-9  0313
5.Vlk FilipSouček Michal15910  3023
6.Kalva TomášMašín Pavel-4-8-6  0324
7.Hynčica JakubGebert Jiří-8-5-9  0325
8.Vlk FilipJežek Jiří8-6-8-6 1326
9.Kalva TomášSouček Michal8-7-6-8 1327
10.Sýkora DavidMašín Pavel-9-6-4  0328
11.Vlk FilipGebert Jiří-9-8-9  0329
12.Kalva TomášJežek Jiří7-8812 3139
13.Sýkora DavidSouček Michal8-1074 3149
14.Hynčica JakubMašín Pavel8-98-7-723410
15.Kalva TomášGebert Jiří-9-7-2  03411
16.Sýkora DavidJežek Jiří8-7-6-14 13412
17.Hynčica JakubSouček Michal89-10-8932512
18.Vlk FilipMašín Pavel8-6-8-7 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora David13Gebert Jiří40
Hynčica Jakub13Ježek Jiří31
Vlk Filip13Souček Michal13
Kalva Tomáš13Mašín Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Ke hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:46577:693TJ Sokol Týnec n. L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůžek Petr
Smutný Radek
 
 
Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
-11-5-8  0301
2.Mencl Zdeněk
Bartoš Vladimír
 
 
Fousek Jiří
Jehlička Jan
 
 
104-1111 3111
3.Brůžek PetrFousek Jiří-5-7-4  0312
4.Smutný RadekJehlička Jan7-8-8-9 1313
5.Mencl ZdeněkBuriánek Daniel-86-76-102314
6.Bartoš VladimírBuriánek Vladislav-108-78-102315
7.Smutný RadekFousek Jiří9-7-3-7 1316
8.Mencl ZdeněkJehlička Jan-7-44-6 1317
9.Bartoš VladimírBuriánek Daniel877  3027
10.Brůžek PetrBuriánek Vladislav-5-9-3  0328
11.Mencl ZdeněkFousek Jiří-6-7-5  0329
12.Bartoš VladimírJehlička Jan58-78 3139
13.Brůžek PetrBuriánek Daniel-6-78-6 13310
14.Smutný RadekBuriánek Vladislav10-4-7-4 13311
15.Bartoš VladimírFousek Jiří5-125-7932411
16.Brůžek PetrJehlička Jan-5-9-6  03412
17.Smutný RadekBuriánek Daniel-69-5-1 13413
18.Mencl ZdeněkBuriánek Vladislav-569-9-623414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůžek Petr04Fousek Jiří31
Smutný Radek04Jehlička Jan31
Mencl Zdeněk04Buriánek Daniel31
Bartoš Vladimír31Buriánek Vladislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:29700:673TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otta Jiří
Zach Daniel
 
 
Vrkota Jiří
Bodláková Tereza
 
 
-10986 3110
2.Hanušová Blanka
Kukal Antonín
 
 
Voslař Jiří
Tvrdík Leoš
 
 
-89-7783220
3.Zach DanielVrkota Jiří-87810 3130
4.Hanušová BlankaTvrdík Leoš9911  3040
5.Otta JiříBodláková Tereza8-109-683250
6.Lejnar PetrVoslař Jiří793  3060
7.Hanušová BlankaVrkota Jiří8-967 3170
8.Otta JiříTvrdík Leoš7-679 3180
9.Lejnar PetrBodláková Tereza-5-9-7  0381
10.Zach DanielVoslař Jiří10-589 3191
11.Otta JiříVrkota Jiří-89-78-72392
12.Lejnar PetrTvrdík Leoš-6-3-6  0393
13.Zach DanielBodláková Tereza686  30103
14.Hanušová BlankaVoslař Jiří-10510-4-823104
15.Lejnar PetrVrkota Jiří-2-1059932114
16.Zach DanielTvrdík Leoš79-6-8832124
17.Hanušová BlankaBodláková Tereza8-669 31134
18.Otta JiříVoslař Jiří-9-1010-10 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zach Daniel40Vrkota Jiří13
Hanušová Blanka31Tvrdík Leoš13
Otta Jiří22Bodláková Tereza13
Lejnar Petr22Voslař Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline