Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36601:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bodláková Tereza
Vokřál Lukáš
 
 
Hovorka Tomáš
Meserod Václav
 
 
89-78 3110
2.Tvrdík Leoš
Voslař Jiří
 
 
Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
-9-8-4  0311
3.Pych DanielMeserod Václav-91089 3121
4.Tvrdík LeošProroková Eliška2-288 3131
5.Bodláková TerezaHovorka Tomáš4-98-6-112332
6.Voslař JiříProrok Jaroslav-410-7-6 1333
7.Tvrdík LeošMeserod Václav963  3043
8.Bodláková TerezaProroková Eliška-7763 3153
9.Voslař JiříHovorka Tomáš72-107 3163
10.Pych DanielProrok Jaroslav-7-2-5  0364
11.Vokřál LukášMeserod Václav-5-7-12  0365
12.Voslař JiříProroková Eliška4-3115 3175
13.Pych DanielHovorka Tomáš-7-5-7  0376
14.Tvrdík LeošProrok Jaroslav-13-7-7 1377
15.Voslař JiříMeserod Václav-4-824113287
16.Pych DanielProroková Eliška98-78 3197
17.Tvrdík LeošHovorka Tomáš12-8-6-10 1398
18.Vokřál LukášProrok Jaroslav-10-10-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pych Daniel22Meserod Václav13
Tvrdík Leoš22Proroková Eliška04
Bodláková Tereza11Hovorka Tomáš31
Voslař Jiří31Prorok Jaroslav40
Vokřál Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35628:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
Otta Jiří
Hanušová Blanka
 
 
-8-77-5 1301
2.Fousek Jiří
Kubelka Lukáš
 
 
Kukal Antonín
Lejnar Petr
 
 
8-87-693211
3.Kubelka LukášHanušová Blanka4-4-8-9 1312
4.Buriánek DanielKukal Antonín9-6-8-6 1313
5.Buriánek VladislavOtta Jiří8-788 3123
6.Fousek JiříLejnar Petr539  3033
7.Buriánek DanielHanušová Blanka4-799 3143
8.Buriánek VladislavKukal Antonín8-74-4-52344
9.Fousek JiříOtta Jiří-7887 3154
10.Kubelka LukášLejnar Petr-848-6113264
11.Buriánek VladislavHanušová Blanka8710  3074
12.Fousek JiříKukal Antonín797  3084
13.Kubelka LukášOtta Jiří-9-89-9 1385
14.Buriánek DanielLejnar Petr54-85 3195
15.Fousek JiříHanušová Blanka-8-7-8  0396
16.Kubelka LukášKukal Antonín-110-4-4 1397
17.Buriánek DanielOtta Jiří-10-2-2  0398
18.Buriánek VladislavLejnar Petr-6-877-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubelka Lukáš13Hanušová Blanka22
Buriánek Daniel22Kukal Antonín31
Buriánek Vladislav22Otta Jiří22
Fousek Jiří31Lejnar Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33641:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gebert Jiří
Ježek Jiří
 
 
Bartoš Vladimír
Mencl Zdeněk
 
 
-67612 3110
2.Švára Petr
Mašín Pavel
 
 
Komárek Josef
Smutný Radek
 
 
-89-106-52311
3.Gebert JiříBartoš Vladimír-7-7-8  0312
4.Ježek JiříMencl Zdeněk99-6-12103222
5.Švára PetrKomárek Josef-8-6-9  0323
6.Mašín PavelSmutný Radek9-979 3133
7.Ježek JiříBartoš Vladimír8-5-8-4 1334
8.Švára PetrMencl Zdeněk419  3044
9.Mašín PavelKomárek Josef109-89 3154
10.Gebert JiříSmutný Radek-107-9-8 1355
11.Švára PetrBartoš Vladimír-6-6-8  0356
12.Mašín PavelMencl Zdeněk736  3066
13.Gebert JiříKomárek Josef10-798 3176
14.Ježek JiříSmutný Radek1196  3086
15.Mašín PavelBartoš Vladimír-5-9-6  0387
16.Gebert JiříMencl Zdeněk287  3097
17.Ježek JiříKomárek Josef-6-8119-82398
18.Švára PetrSmutný Radek9-88-6-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gebert Jiří22Bartoš Vladimír40
Ježek Jiří22Mencl Zdeněk04
Švára Petr13Komárek Josef22
Mašín Pavel31Smutný Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22687:533TJ Sokol Velký Osek "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ziegelbauer Adam
Váňa Dominik
 
 
Kučera Ondřej
Náhlovský David
 
 
53-8-943210
2.Chodová Tereza
Mašek Dominik
 
 
Vlk Filip
Sýkora David
 
 
28-114 3120
3.Průcha MartinVlk Filip-9-7-5  0321
4.Váňa DominikNáhlovský David778  3031
5.Chodová TerezaKučera Ondřej343  3041
6.Žilka JanSýkora David-810-9563251
7.Váňa DominikVlk Filip-9118-873261
8.Chodová TerezaNáhlovský David5-993 3171
9.Žilka JanKučera Ondřej878  3081
10.Průcha MartinSýkora David7-5-8-8 1382
11.Chodová TerezaVlk Filip-75-9-8 1383
12.Kurka JiříNáhlovský David455  3093
13.Průcha MartinKučera Ondřej10-78-13632103
14.Váňa DominikSýkora David879  30113
15.Kurka JiříVlk Filip445  30123
16.Průcha MartinNáhlovský David-998-5-623124
17.Váňa DominikKučera Ondřej798  30134
18.Chodová TerezaSýkora David237  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průcha Martin13Vlk Filip22
Váňa Dominik40Náhlovský David13
Chodová Tereza31Kučera Ondřej04
Žilka Jan20Sýkora David13
Kurka Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 231, VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
4:1414:43431:589TTC Dobřichovská Pivnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sixta Pavel
Vaňková Zhijing
 
 
Slabý Jaroslav
Horký Miroslav
 
 
-10-3-5  0301
2.Němec Tomáš
Borovička Jakub
 
 
Souček Radek
Procházka Martin
 
 
-5-8-4  0302
3.Sixta PavelHorký Miroslav10-386 3112
4.Vaňková ZhijingSouček Radek-116-8-6 1313
5.Němec TomášProcházka Martin-4-7-6  0314
6.Borovička JakubSlabý Jaroslav-5-4-9  0315
7.Vaňková ZhijingPikner Jan-8-11-7  0316
8.Němec TomášSouček Radek-5-7-6  0317
9.Borovička JakubProcházka Martin-5-4-7  0318
10.Sixta PavelSlabý Jaroslav10119  3028
11.Němec TomášPikner Jan-4-6-5  0329
12.Borovička JakubSouček Radek-6-6-6  03210
13.Sixta PavelProcházka Martin227  30310
14.Vaňková ZhijingSlabý Jaroslav-7-59-6 13311
15.Borovička JakubPikner Jan-4-6-6  03312
16.Sixta PavelSouček Radek1495  30412
17.Vaňková ZhijingProcházka Martin-8-12-8  03413
18.Němec TomášSlabý Jaroslav-4-5-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sixta Pavel40Horký Miroslav01
Vaňková Zhijing04Souček Radek31
Němec Tomáš04Procházka Martin31
Borovička Jakub04Slabý Jaroslav31
   Pikner Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:15599:423TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drbohlav Tomáš
Havránek Stanislav
 
 
Kuta David
Dzurko Josef
 
 
457  3010
2.Melichar Lukáš
Pánek Daniel
 
 
Kuch Tomáš
Punar Kamil
 
 
746  3020
3.Havránek StanislavKuch Tomáš641  3030
4.Drbohlav TomášKuta David-64128 3140
5.Melichar LukášDzurko Josef928  3050
6.Pánek DanielPunar Kamil8-7-4-6 1351
7.Drbohlav TomášKuch Tomáš687  3061
8.Melichar LukášKuta David6128  3071
9.Pánek DanielDzurko Josef-7-8-5  0372
10.Havránek StanislavPunar Kamil331  3082
11.Melichar LukášKuch Tomáš5-933 3192
12.Pánek DanielKuta David-11-9-10  0393
13.Havránek StanislavDzurko Josef573  30103
14.Drbohlav TomášPunar Kamil456  30113
15.Pánek DanielKuch Tomáš-66-6-7 13114
16.Havránek StanislavKuta David432  30124
17.Drbohlav TomášDzurko Josef-8898 31134
18.Melichar LukášPunar Kamil898  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havránek Stanislav40Kuch Tomáš13
Drbohlav Tomáš40Kuta David13
Melichar Lukáš40Dzurko Josef13
Pánek Daniel04Punar Kamil13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS