Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38580:622Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabý Jaroslav
Pikner Jan
 
 
Meserod Václav
Hovorka Tomáš
 
 
69-78 3110
2.Souček Radek
Malec Jan
 
 
Proroková Eliška
Prorok Jaroslav
 
 
-7-8-9  0311
3.Slabý JaroslavMeserod Václav877  3021
4.Pikner JanProroková Eliška12-9-88-82322
5.Malec JanHovorka Tomáš-7-8-9  0323
6.Souček RadekProrok Jaroslav-7-88-1 1324
7.Pikner JanMeserod Václav688  3034
8.Malec JanProroková Eliška8-8-6-9 1335
9.Souček RadekHovorka Tomáš-998-8-72336
10.Slabý JaroslavProrok Jaroslav-6-7-8  0337
11.Malec JanMeserod Václav84-86 3147
12.Souček RadekProroková Eliška782  3057
13.Slabý JaroslavHovorka Tomáš-587-593267
14.Pikner JanProrok Jaroslav-4-7-8  0368
15.Souček RadekMeserod Václav-6683 3178
16.Slabý JaroslavProroková Eliška-6-6-9  0379
17.Pikner JanHovorka Tomáš8-8-9-8 13710
18.Malec JanProrok Jaroslav-2-8-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slabý Jaroslav22Meserod Václav04
Pikner Jan13Proroková Eliška31
Malec Jan13Hovorka Tomáš31
Souček Radek22Prorok Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2014 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54339:619Stolní tenis Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Adam
Náhlovský David
 
 
Dzurko Josef
Punar Kamil
 
 
-9-7-8  0301
2.Sýkora David
Kalva Tomáš
 
 
Kuta David
Kuch Tomáš
 
 
-7-7-7  0302
3.Sýkora DavidPunar Kamil-7-8-7  0303
4.Náhlovský DavidKuta David-7-8-6  0304
5.Kalva TomášKuch Tomáš-7-4-8  0305
6.Hušek AdamDzurko Josef-8-2-2  0306
7.Náhlovský DavidPunar Kamil-7-4-4  0307
8.Kalva TomášKuta David-5-6-7  0308
9.Hušek AdamKuch Tomáš-4-7-6  0309
10.Sýkora DavidDzurko Josef-5-7-9  03010
11.Kalva TomášPunar Kamil-78-87-423011
12.Hušek AdamKuta David-4-5-4  03012
13.Sýkora DavidKuch Tomáš-710-8-4 13013
14.Náhlovský DavidDzurko Josef-4-7-1  03014
15.Hušek AdamPunar Kamil-2-0-5  03015
16.Sýkora DavidKuta David-9-2-1  03016
17.Náhlovský DavidKuch Tomáš-8-2-4  03017
18.Kalva TomášDzurko Josef-5-6-8  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sýkora David04Punar Kamil40
Náhlovský David04Kuta David40
Kalva Tomáš04Kuch Tomáš40
Hušek Adam04Dzurko Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Ke hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
0:1810:54471:690TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Jan
Komárek Josef
 
 
Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
-6-4-11  0301
2.Bartoš Vladimír
Mencl Zdeněk
 
 
Melichar Lukáš
Vyšata Pavel
 
 
-10-8-9  0302
3.Komárek JosefHavránek Stanislav-4-5-4  0303
4.Komárek JanMelichar Lukáš-77-610-72304
5.Mencl ZdeněkVyšata Pavel-4-6-6  0305
6.Brůžek PetrDrbohlav Tomáš-410-6-4 1306
7.Komárek JanHavránek Stanislav-4-5-13  0307
8.Mencl ZdeněkMelichar Lukáš-14-9-7  0308
9.Brůžek PetrVyšata Pavel-3-410-2 1309
10.Komárek JosefDrbohlav Tomáš7-98-8-1023010
11.Mencl ZdeněkHavránek Stanislav-6-7-7  03011
12.Bartoš VladimírMelichar Lukáš7-78-8-923012
13.Komárek JosefVyšata Pavel7-6-10-6 13013
14.Komárek JanDrbohlav Tomáš-5-4-4  03014
15.Bartoš VladimírHavránek Stanislav-11-3-9  03015
16.Komárek JosefMelichar Lukáš-8-6-4  03016
17.Komárek JanVyšata Pavel-8-7-8  03017
18.Mencl ZdeněkDrbohlav Tomáš-5-66-5 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Komárek Josef04Havránek Stanislav40
Komárek Jan04Melichar Lukáš40
Mencl Zdeněk04Vyšata Pavel40
Brůžek Petr02Drbohlav Tomáš40
Bartoš Vladimír02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:16641:391TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otta Jiří
Zach Daniel
 
 
Řehák Aleš
Vaňková Zhijing
 
 
438  3010
2.Kukal Antonín
Psota Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Kukal AntonínŘehák Aleš-1097-943230
4.Otta JiříVaňková Zhijing6104  3040
5.Zach DanielJeřala Lukáš6-874 3150
6.Psota KarelWO    3060
7.Otta JiříŘehák Aleš868  3070
8.Zach DanielVaňková Zhijing98-86 3180
9.Psota KarelJeřala Lukáš10-6-58-82381
10.Kukal AntonínWO    3091
11.Zach DanielŘehák Aleš765  30101
12.Psota KarelVaňková Zhijing-7-68-5 13102
13.Kukal AntonínJeřala Lukáš-8-107-9 13103
14.Lejnar PetrWO    30113
15.Psota KarelŘehák Aleš878  30123
16.Kukal AntonínVaňková Zhijing454  30133
17.Lejnar PetrJeřala Lukáš9-6-8-9 13134
18.Zach DanielWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kukal Antonín21Řehák Aleš04
Otta Jiří20Vaňková Zhijing13
Zach Daniel30Jeřala Lukáš31
Psota Karel12   
Lejnar Petr01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:6613:378SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdík Leoš
Voslař Jiří
 
 
Váňa Dominik
Ziegelbauer Adam
 
 
-9629 3110
2.Vokřál Lukáš
Keltner Josef
 
 
Chodová Tereza
Mašek Dominik
 
 
8107  3020
3.Vokřál LukášZiegelbauer Adam889  3030
4.Keltner JosefVáňa Dominik375  3040
5.Voslař JiříMašek Dominik696  3050
6.Tvrdík LeošChodová Tereza464  3060
7.Keltner JosefKurka Jiří-8-8-7  0361
8.Voslař JiříVáňa Dominik422  3071
9.Tvrdík LeošMašek Dominik432  3081
10.Vokřál LukášChodová Tereza1195  3091
11.Voslař JiříKurka Jiří88-314 31101
12.Tvrdík LeošVáňa Dominik442  30111
13.Vokřál LukášMašek Dominik6105  30121
14.Keltner JosefChodová Tereza794  30131
15.Tvrdík LeošKurka Jiří1068  30141
16.Vokřál LukášVáňa Dominik635  30151
17.Keltner JosefMašek Dominik7-747 31161
18.Voslař JiříChodová Tereza943  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokřál Lukáš40Ziegelbauer Adam01
Keltner Josef31Váňa Dominik04
Voslař Jiří40Mašek Dominik04
Tvrdík Leoš40Chodová Tereza04
   Kurka Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:6644:414TJ Sokol Týnec n. L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Michal
Jehlička Jan
 
 
Švára Petr
Souček Michal
 
 
458  3010
2.Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
Krulický Tomáš
Ježek Jiří
 
 
754  3020
3.Jehlička JanŠvára Petr7146  3030
4.Buriánek DanielSouček Michal1134  3040
5.Buriánek VladislavKrulický Tomáš457  3050
6.Buriánek MichalJežek Jiří57-8-993260
7.Buriánek DanielŠvára Petr1057  3070
8.Buriánek VladislavSouček Michal364  3080
9.Buriánek MichalKrulický Tomáš983  3090
10.Jehlička JanJežek Jiří876  30100
11.Buriánek VladislavŠvára Petr778  30110
12.Buriánek MichalSouček Michal487  30120
13.Jehlička JanKrulický Tomáš1056  30130
14.Buriánek DanielJežek Jiří1055  30140
15.Buriánek MichalŠvára Petr93-96 31150
16.Jehlička JanSouček Michal877  30160
17.Buriánek DanielKrulický Tomáš-998-9-723161
18.Buriánek VladislavJežek Jiří945  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jehlička Jan40Švára Petr04
Buriánek Daniel31Souček Michal04
Buriánek Vladislav40Krulický Tomáš13
Buriánek Michal40Ježek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2613:350Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meserod Václav
Hovorka Tomáš
 
 
Krulický Tomáš
Souček Michal
 
 
546  3010
2.Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
Mašín Pavel
Gebert Jiří
 
 
476  3020
3.Prorok JaroslavKrulický Tomáš672  3030
4.Hovorka TomášSouček Michal541  3040
5.Meserod VáclavMašín Pavel12-9-6463250
6.Proroková EliškaGebert Jiří886  3060
7.Hovorka TomášKrulický Tomáš344  3070
8.Meserod VáclavSouček Michal466  3080
9.Proroková EliškaMašín Pavel679  3090
10.Prorok JaroslavGebert Jiří3410  30100
11.Meserod VáclavKrulický Tomáš796  30110
12.Proroková EliškaSouček Michal678  30120
13.Prorok JaroslavMašín Pavel697  30130
14.Hovorka TomášGebert Jiří768  30140
15.Proroková EliškaKrulický Tomáš486  30150
16.Prorok JaroslavSouček Michal438  30160
17.Hovorka TomášMašín Pavel759  30170
18.Meserod VáclavGebert Jiří768  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prorok Jaroslav40Krulický Tomáš04
Hovorka Tomáš40Souček Michal04
Meserod Václav40Mašín Pavel04
Proroková Eliška40Gebert Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:50426:647TJ Sokol Týnec n. L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodová Tereza
Mašek Dominik
 
 
Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
8-10-5-6 1301
2.Ziegelbauer Adam
Váňa Dominik
 
 
Jehlička Jan
Buriánek Michal
 
 
-6-8-7  0302
3.Žilka JanJehlička Jan-6-5-7  0303
4.Ziegelbauer AdamBuriánek Michal-3-8-5  0304
5.Váňa DominikBuriánek Daniel-3-6-4  0305
6.Průcha MartinBuriánek Vladislav-5-8-6  0306
7.Ziegelbauer AdamJehlička Jan-69-8-8 1307
8.Váňa DominikBuriánek Michal-4-5-3  0308
9.Průcha MartinBuriánek Daniel-6-6-5  0309
10.Žilka JanBuriánek Vladislav-8-4-5  03010
11.Kurka JiříJehlička Jan9813  30110
12.Průcha MartinBuriánek Michal-6-5-6  03111
13.Žilka JanBuriánek Daniel-68-5-7 13112
14.Ziegelbauer AdamBuriánek Vladislav-3-4-7  03113
15.Průcha MartinJehlička Jan-6-7-4  03114
16.Žilka JanBuriánek Michal-688-9932214
17.Ziegelbauer AdamBuriánek Daniel-9-3-9  03215
18.Kurka JiříBuriánek Vladislav8-9-78-723216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žilka Jan13Jehlička Jan31
Ziegelbauer Adam04Buriánek Michal31
Váňa Dominik02Buriánek Daniel40
Průcha Martin04Buriánek Vladislav40
Kurka Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 231, VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34676:686TJ Sokol Velim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sixta Pavel
Kopecký Pavel
 
 
Voslař Jiří
Tvrdík Leoš
 
 
-65-10-9 1301
2.Jeřala Lukáš
Vaňková Zhijing
 
 
Bodláková Tereza
Vokřál Lukáš
 
 
6-88-9103211
3.Kopecký PavelBodláková Tereza899  3021
4.Vaňková ZhijingTvrdík Leoš-9-67-3 1322
5.Jeřala LukášVokřál Lukáš-7988 3132
6.Sixta PavelVoslař Jiří-98106 3142
7.Vaňková ZhijingBodláková Tereza8-1010-7-72343
8.Jeřala LukášTvrdík Leoš-8978 3153
9.Sixta PavelVokřál Lukáš87-87 3163
10.Kopecký PavelVoslař Jiří-10-9-8  0364
11.Jeřala LukášBodláková Tereza-987-693274
12.Sixta PavelTvrdík Leoš-549-9-72375
13.Kopecký PavelVokřál Lukáš857  3085
14.Vaňková ZhijingVoslař Jiří-8-7-4  0386
15.Sixta PavelBodláková Tereza8915  3096
16.Kopecký PavelTvrdík Leoš108-6-7932106
17.Vaňková ZhijingVokřál Lukáš-68-7-11 13107
18.Jeřala LukášVoslař Jiří8-8-3-2 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopecký Pavel31Bodláková Tereza13
Vaňková Zhijing04Tvrdík Leoš22
Jeřala Lukáš31Vokřál Lukáš13
Sixta Pavel31Voslař Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17636:497TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
Otta Jiří
Zach Daniel
 
 
6136  3010
2.Melichar Lukáš
Vyšata Pavel
 
 
Kukal Antonín
Lejnar Petr
 
 
5-869 3120
3.Melichar LukášZach Daniel-49-8-10 1321
4.Vyšata PavelOtta Jiří8-8109 3131
5.Drbohlav TomášKukal Antonín4-6-78-102332
6.Havránek StanislavLejnar Petr345  3042
7.Vyšata PavelZach Daniel4-58-443252
8.Drbohlav TomášOtta Jiří-11-7-8  0353
9.Havránek StanislavKukal Antonín158  3063
10.Melichar LukášLejnar Petr-6488 3173
11.Drbohlav TomášZach Daniel898  3083
12.Havránek StanislavPsota Karel555  3093
13.Melichar LukášKukal Antonín8910  30103
14.Vyšata PavelLejnar Petr8714  30113
15.Havránek StanislavZach Daniel684  30123
16.Melichar LukášPsota Karel642  30133
17.Vyšata PavelKukal Antonín994  30143
18.Drbohlav TomášLejnar Petr-8-8-12  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melichar Lukáš31Zach Daniel13
Vyšata Pavel40Otta Jiří11
Drbohlav Tomáš13Kukal Antonín13
Havránek Stanislav40Lejnar Petr13
   Psota Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:43652:710TJ Sokol Plaňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuta David
Musil Tomáš
 
 
Komárek Jan
Mencl Zdeněk
 
 
-5-9-10  0301
2.Kuch Tomáš
Dzurko Josef
 
 
Smutný Radek
Brůžek Petr
 
 
-5-3-8  0302
3.Kuta DavidKomárek Jan-7-99-8 1303
4.Dzurko JosefMencl Zdeněk7-103-9-82304
5.Kuch TomášSmutný Radek7-86-11-132305
6.Musil TomášBrůžek Petr-5-5-5  0306
7.Dzurko JosefKomárek Jan-12-129-8 1307
8.Kuch TomášMencl Zdeněk91010  3017
9.Musil TomášSmutný Radek-49-6-6 1318
10.Kuta DavidBrůžek Petr-77-10783228
11.Kuch TomášKomárek Jan107-118 3138
12.Musil TomášMencl Zdeněk7-6-4-7 1339
13.Kuta DavidSmutný Radek-108-8-8 13310
14.Dzurko JosefBrůžek Petr-9537 31410
15.Musil TomášKomárek Jan-6-5-7  03411
16.Kuta DavidMencl Zdeněk-86-79832511
17.Dzurko JosefSmutný Radek-9-598-923512
18.Kuch TomášBrůžek Petr-8878 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuta David22Komárek Jan31
Dzurko Josef13Mencl Zdeněk22
Kuch Tomáš31Smutný Radek40
Musil Tomáš04Brůžek Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0595:181TTC Dobřichovská Pivnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Václav
Pikner Jan
 
 
Hynčica Jakub
Vlk Filip
 
 
444  3010
2.Malec Jan
Souček Radek
 
 
Hyšpler Jan
Kučera Ondřej
 
 
157  3020
3.Trnka VáclavHynčica Jakub111  3030
4.Souček RadekVlk Filip515  3040
5.Malec JanHyšpler Jan323  3050
6.Pikner JanKučera Ondřej113  3060
7.Souček RadekHynčica Jakub1045  3070
8.Malec JanVlk Filip446  3080
9.Pikner JanHyšpler Jan134  3090
10.Trnka VáclavKučera Ondřej111  30100
11.Malec JanHynčica Jakub565  30110
12.Pikner JanVlk Filip314  30120
13.Trnka VáclavHyšpler Jan333  30130
14.Souček RadekKučera Ondřej453  30140
15.Pikner JanHynčica Jakub113  30150
16.Trnka VáclavVlk Filip115  30160
17.Souček RadekHyšpler Jan165  30170
18.Malec JanKučera Ondřej565  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trnka Václav40Hynčica Jakub04
Souček Radek40Vlk Filip04
Malec Jan40Hyšpler Jan04
Pikner Jan40Kučera Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2014 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:39374:445Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynčica Jakub
Hušek Adam
 
 
Prorok Jaroslav
Hovorka Tomáš
 
 
-3-1-3  0301
2.Sýkora David
Šourek Kryštof
 
 
Meserod Václav
Verfl Milan
 
 
WO    3011
3.Sýkora DavidProrok Jaroslav-4-3-2  0312
4.Hušek AdamHovorka Tomáš-3-5-6  0313
5.Šourek KryštofMeserod Václav-8-5-6  0314
6.Hynčica JakubVerfl MilanWO    3024
7.Hušek AdamProrok Jaroslav-4-3-8  0325
8.Šourek KryštofHovorka Tomáš-3-4-4  0326
9.Hynčica JakubMeserod Václav-8-78-5 1327
10.Sýkora DavidVerfl MilanWO    3037
11.Šourek KryštofProrok Jaroslav-4-8-4  0338
12.Hynčica JakubHovorka Tomáš-6-78-7 1339
13.Sýkora DavidMeserod Václav-7-7-8  03310
14.Hušek AdamVerfl MilanWO    30410
15.Hynčica JakubProrok Jaroslav-3-7-4  03411
16.Sýkora DavidHovorka Tomáš-4-3-5  03412
17.Hušek AdamMeserod Václav-2-2-4  03413
18.Šourek KryštofVerfl MilanWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sýkora David03Prorok Jaroslav40
Hušek Adam03Hovorka Tomáš40
Šourek Kryštof03Meserod Václav40
Hynčica Jakub03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Ke hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:38422:456TTC Dobřichovská Pivnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Josef
Janeček Jan
 
 
Trnka Václav
Horký Miroslav
 
 
-9-3-3  0301
2.Smutný Radek
Brůžek Petr
 
 

 
 
WO    3011
3.Smutný RadekWO    3021
4.Brůžek PetrTrnka Václav-5-5-3  0322
5.Janeček JanHorký Miroslav-5-84-9 1323
6.Komárek JosefMalec Jan-7-10-3  0324
7.Brůžek PetrWO    3034
8.Janeček JanTrnka Václav-3-3-4  0335
9.Komárek JosefHorký Miroslav-4-3-6  0336
10.Smutný RadekMalec Jan-7-76-6 1337
11.Janeček JanWO    3047
12.Komárek JosefTrnka Václav-3-3-2  0348
13.Smutný RadekHorký Miroslav-5-4-3  0349
14.Brůžek PetrMalec Jan-8-6-6  03410
15.Komárek JosefWO    30510
16.Smutný RadekTrnka Václav-3-6-3  03511
17.Brůžek PetrHorký Miroslav-4-6-8  03512
18.Janeček JanMalec Jan10-10-87932612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Smutný Radek03Trnka Václav40
Brůžek Petr03Horký Miroslav40
Janeček Jan12Malec Jan31
Komárek Josef03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
17:151:10649:462TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otta Jiří
Zach Daniel
 
 
Lain Lukáš
Dzurko Josef
 
 
485  3010
2.Kukal Antonín
Lejnar Petr
 
 
Punar Kamil
Kuch Tomáš
 
 
12-766 3120
3.Kukal AntonínLain Lukáš366  3030
4.Lejnar PetrPunar Kamil841  3040
5.Otta JiříDzurko Josef10-7812 3150
6.Zach DanielKuch Tomáš6810  3060
7.Lejnar PetrLain Lukáš7-789 3170
8.Otta JiříPunar Kamil89-66 3180
9.Zach DanielDzurko Josef679  3090
10.Kukal AntonínKuch Tomáš1237  30100
11.Psota KarelLain Lukáš-8-7-7  03101
12.Zach DanielPunar Kamil6103  30111
13.Kukal AntonínDzurko Josef967  30121
14.Lejnar PetrKuch Tomáš645  30131
15.Zach DanielLain Lukáš8-765 31141
16.Kukal AntonínPunar Kamil684  30151
17.Lejnar PetrDzurko Josef8-98-10332161
18.Psota KarelKuch Tomáš8710  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kukal Antonín40Lain Lukáš13
Lejnar Petr40Punar Kamil04
Otta Jiří20Dzurko Josef04
Zach Daniel40Kuch Tomáš04
Psota Karel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:45514:660TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrkota Jiří
Bodláková Tereza
 
 
Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
-9-0-3  0301
2.Tvrdík Leoš
Voslař Jiří
 
 
Melichar Lukáš
Vyšata Pavel
 
 
6-39-553211
3.Tvrdík LeošHavránek Stanislav-65-7-5 1312
4.Vrkota JiříDrbohlav Tomáš-7-6-0  0313
5.Voslař JiříMelichar Lukáš-86-12-6 1314
6.Bodláková TerezaVyšata Pavel11-9-72-22315
7.Vrkota JiříHavránek Stanislav-5-6-0  0316
8.Voslař JiříDrbohlav Tomáš-10848 3126
9.Bodláková TerezaMelichar Lukáš-9-7-2  0327
10.Tvrdík LeošVyšata Pavel57-13-783237
11.Voslař JiříHavránek Stanislav-4-7-5  0338
12.Bodláková TerezaDrbohlav Tomáš8-669 3148
13.Tvrdík LeošMelichar Lukáš-9499 3158
14.Vrkota JiříVyšata Pavel-4-2-3  0359
15.Bodláková TerezaHavránek Stanislav-4-5-3  03510
16.Tvrdík LeošDrbohlav Tomáš510-2-15632610
17.Vrkota JiříMelichar Lukáš-9-6-7  03611
18.Voslař JiříVyšata Pavel-6-10-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tvrdík Leoš31Havránek Stanislav40
Vrkota Jiří04Drbohlav Tomáš13
Voslař Jiří13Melichar Lukáš31
Bodláková Tereza13Vyšata Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30583:581TJ Sokol Týnec n. L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
Vaňková Zhijing
Řehák Aleš
 
 
-8875 3110
2.Fousek Jiří
Kubelka Lukáš
 
 
Jeřala Lukáš
Svoboda Jan
 
 
-8-7-9  0311
3.Kubelka LukášVaňková Zhijing86-49 3121
4.Buriánek DanielŘehák Aleš-5-4-7  0322
5.Buriánek VladislavJeřala Lukáš887  3032
6.Fousek JiříSvoboda Jan-2-110-9 1333
7.Buriánek DanielVaňková Zhijing879  3043
8.Buriánek VladislavŘehák Aleš76-108 3153
9.Fousek JiříJeřala Lukáš219  3063
10.Kubelka LukášSvoboda Jan-6-8-7  0364
11.Buriánek VladislavVaňková Zhijing-8367 3174
12.Fousek JiříŘehák Aleš579  3084
13.Kubelka LukášJeřala Lukáš-67-78-92385
14.Buriánek DanielSvoboda Jan812-4-753295
15.Fousek JiříVaňková Zhijing887  30105
16.Kubelka LukášŘehák Aleš-8-797-1023106
17.Buriánek DanielJeřala Lukáš-8-7-8  03107
18.Cincibus Milan ml.Svoboda Jan-3-3-4  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubelka Lukáš13Vaňková Zhijing04
Buriánek Daniel22Řehák Aleš22
Buriánek Vladislav30Jeřala Lukáš22
Fousek Jiří31Svoboda Jan31
Cincibus Milan ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:24559:527TTC Dobřichovská Pivnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Jiří
Gebert Jiří
 
 
Mašek Dominik
Chodová Tereza
 
 
-10-49-9 1301
2.Mašín Pavel
Švára Petr
 
 
Žilka Jan
Průcha Martin
 
 
449  3011
3.Ježek JiříMašek Dominik9107  3021
4.Gebert JiříChodová Tereza536  3031
5.Švára PetrŽilka Jan1045  3041
6.Mašín PavelPrůcha Martin7-447 3151
7.Gebert JiříKurka Jiří-7-2-6  0352
8.Švára PetrChodová Tereza689  3062
9.Mašín PavelŽilka Jan-6-3-8  0363
10.Ježek JiříPrůcha Martin-10-24-4 1364
11.Švára PetrKurka Jiří-5-6-4  0365
12.Mašín PavelChodová Tereza1108  3075
13.Ježek JiříŽilka Jan-1012-109103285
14.Gebert JiříPrůcha Martin675  3095
15.Mašín PavelKurka Jiří-6-8-8  0396
16.Ježek JiříChodová Tereza6-4-7-10 1397
17.Gebert JiříŽilka Jan10108  30107
18.Švára PetrPrůcha Martin1088  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježek Jiří22Mašek Dominik01
Gebert Jiří31Chodová Tereza13
Švára Petr31Žilka Jan13
Mašín Pavel22Průcha Martin13
   Kurka Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:18455:417Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meserod Václav
Hovorka Tomáš
 
 
Mašek Dominik
Žilka Jan
 
 
WO    0301
2.Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
Váňa Dominik
Ziegelbauer Adam
 
 
5310  3011
3.Prorok JaroslavMašek Dominik586  3021
4.Hovorka Tomᚎilka JanWO    0322
5.Meserod VáclavVáňa Dominik-9789 3132
6.Proroková EliškaZiegelbauer Adam-6612 3142
7.Hovorka TomášMašek DominikWO    0343
8.Meserod VáclavŽilka Jan8-767 3153
9.Proroková EliškaVáňa Dominik232  3063
10.Prorok JaroslavZiegelbauer Adam145  3073
11.Meserod VáclavMašek Dominik689  3083
12.Proroková EliškaŽilka Jan1121  3093
13.Prorok JaroslavVáňa Dominik465  30103
14.Hovorka TomášZiegelbauer AdamWO    03104
15.Proroková EliškaMašek Dominik1045  30114
16.Prorok JaroslavŽilka Jan687  30124
17.Hovorka TomášVáňa DominikWO    03125
18.Meserod VáclavZiegelbauer Adam487  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Prorok Jaroslav40Mašek Dominik03
Meserod Václav40Žilka Jan03
Proroková Eliška40Váňa Dominik03
   Ziegelbauer Adam03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 231, VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5639:367TJ Sokol Velim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řehák Aleš
Vaňková Zhijing
 
 
Krulický Tomáš
Souček Michal
 
 
775  3010
2.Svoboda Jan
Jeřala Lukáš
 
 
Gebert Jiří
Ježek Jiří
 
 
514  3020
3.Řehák AlešKrulický Tomáš433  3030
4.Jeřala LukášSouček Michal777  3040
5.Svoboda JanGebert Jiří552  3050
6.Vaňková ZhijingJežek Jiří-9547 3160
7.Jeřala LukášKrulický Tomáš756  3070
8.Svoboda JanSouček Michal-10546 3180
9.Vaňková ZhijingGebert Jiří12125  3090
10.Řehák AlešJežek Jiří479  30100
11.Svoboda JanKrulický Tomáš252  30110
12.Vaňková ZhijingSouček Michal965  30120
13.Řehák AlešGebert Jiří979  30130
14.Jeřala LukášJežek Jiří674  30140
15.Vaňková ZhijingKrulický Tomáš779  30150
16.Řehák AlešSouček Michal-4575 31160
17.Jeřala LukášGebert Jiří7-894 31170
18.Svoboda JanJežek Jiří3-825 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Řehák Aleš40Krulický Tomáš04
Jeřala Lukáš40Souček Michal04
Svoboda Jan40Gebert Jiří04
Vaňková Zhijing40Ježek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:23626:542TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
Kubelka Lukáš
Jehlička Jan
 
 
7-6106 3110
2.Melichar Lukáš
Vyšata Pavel
 
 
Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
-8138-1183220
3.Melichar LukášJehlička Jan185  3030
4.Vyšata PavelKubelka Lukáš9-676 3140
5.Havránek StanislavBuriánek Daniel736  3050
6.Drbohlav TomášBuriánek Vladislav-86-8-8 1351
7.Vyšata PavelJehlička Jan-878-643261
8.Havránek StanislavKubelka Lukáš449  3071
9.Drbohlav TomášBuriánek Daniel7-68-883281
10.Melichar LukášBuriánek Vladislav-4-11-4  0382
11.Havránek StanislavJehlička Jan452  3092
12.Drbohlav TomášKubelka Lukáš985  30102
13.Melichar LukášBuriánek Daniel1699  30112
14.Pánek DanielBuriánek Vladislav-2-4-9  03113
15.Drbohlav TomášJehlička Jan8-9-7-8 13114
16.Melichar LukášKubelka Lukáš679  30124
17.Pánek DanielBuriánek Daniel-7-7-7  03125
18.Havránek StanislavBuriánek Vladislav3106  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melichar Lukáš31Jehlička Jan13
Vyšata Pavel20Kubelka Lukáš04
Havránek Stanislav40Buriánek Daniel13
Drbohlav Tomáš22Buriánek Vladislav31
Pánek Daniel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1715:51525:692SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuta David
Punar Kamil
 
 
Voslař Jiří
Tvrdík Leoš
 
 
-10-4-6  0301
2.Dzurko Josef
Kuch Tomáš
 
 
Pych Daniel
Vokřál Lukáš
 
 
-1310-82-112302
3.Kuta DavidVoslař Jiří-4-5-4  0303
4.Punar KamilTvrdík Leoš-4-9-6  0304
5.Dzurko JosefPych Daniel-69-9-9 1305
6.Kuch TomášVokřál Lukáš-810-10-4 1306
7.Punar KamilVoslař Jiří-5-4-8  0307
8.Dzurko JosefTvrdík Leoš-7-6-4  0308
9.Kuch TomášPych Daniel-7-12-6  0309
10.Kuta DavidVokřál Lukáš7-79-12-723010
11.Dzurko JosefVoslař Jiří9-9-6-5 13011
12.Kuch TomášTvrdík Leoš-6-6-8  03012
13.Kuta DavidPych Daniel-4-6-9  03013
14.Punar KamilVokřál Lukáš-6-9119-823014
15.Kuch TomášVoslař Jiří-77-58-523015
16.Kuta DavidTvrdík Leoš-79-7-9 13016
17.Punar KamilPych Daniel-9-2-8  03017
18.Dzurko JosefVokřál Lukáš737  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuta David04Voslař Jiří40
Punar Kamil04Tvrdík Leoš40
Dzurko Josef13Pych Daniel40
Kuch Tomáš04Vokřál Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1233:39669:678TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabý Jaroslav
Pikner Jan
 
 
Otta Jiří
Zach Daniel
 
 
-79-6-12 1301
2.Souček Radek
Horký Miroslav
 
 
Kukal Antonín
Lejnar Petr
 
 
747  3011
3.Souček RadekOtta Jiří6-7-910-82312
4.Pikner JanZach Daniel7-9-1010-82313
5.Slabý JaroslavKukal Antonín7-5-810-42314
6.Horký MiroslavLejnar Petr1810-78 3124
7.Pikner JanOtta Jiří4-10-58-102325
8.Slabý JaroslavZach Daniel85-8-5-92326
9.Horký MiroslavKukal Antonín45-45 3136
10.Souček RadekLejnar Petr-68-7-7 1337
11.Slabý JaroslavOtta Jiří597  3047
12.Horký MiroslavZach Daniel-9786 3157
13.Souček RadekKukal Antonín844  3067
14.Pikner JanLejnar Petr-7-59-9 1368
15.Horký MiroslavOtta Jiří-8-9-7  0369
16.Souček RadekZach Daniel8-5-96-923610
17.Pikner JanKukal Antonín-5-8-9  03611
18.Slabý JaroslavLejnar Petr-7-11-5  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Souček Radek13Otta Jiří31
Pikner Jan04Zach Daniel31
Slabý Jaroslav13Kukal Antonín22
Horký Miroslav31Lejnar Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2014 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54331:633TJ Sokol Plaňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Filip
Sýkora David
 
 
Komárek Jan
Komárek Josef
 
 
-4-3-5  0301
2.Kučera Ondřej
Náhlovský David
 
 
Smutný Radek
Mencl Zdeněk
 
 
8-3-4-5 1302
3.Vlk FilipKomárek Josef-48-6-4 1303
4.Sýkora DavidMencl Zdeněk-3-5-4  0304
5.Kučera OndřejKomárek Jan-4-99-3 1305
6.Náhlovský DavidSmutný Radek12-3-5-6 1306
7.Sýkora DavidKomárek Josef-5-6-7  0307
8.Kučera OndřejMencl Zdeněk-2-3-2  0308
9.Náhlovský DavidKomárek Jan-2-3-6  0309
10.Vlk FilipSmutný Radek-7-4-6  03010
11.Kučera OndřejKomárek Josef-4-10-9  03011
12.Náhlovský DavidMencl Zdeněk-6-3-5  03012
13.Vlk FilipKomárek Jan-0-9-10  03013
14.Sýkora DavidSmutný Radek-8-6-3  03014
15.Náhlovský DavidKomárek Josef-6-5-8  03015
16.Vlk FilipMencl Zdeněk-8-6-9  03016
17.Sýkora DavidKomárek Jan-6-6-8  03017
18.Kučera OndřejSmutný Radek-5-3-8  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlk Filip04Komárek Josef40
Sýkora David04Mencl Zdeněk40
Kučera Ondřej04Komárek Jan40
Náhlovský David04Smutný Radek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Ke hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:47507:656Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůžek Petr
Smutný Radek
 
 
Meserod Václav
Hovorka Tomáš
 
 
-3-5-6  0301
2.Mencl Zdeněk
Bartoš Vladimír
 
 
Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
-7-10-6  0302
3.Bartoš VladimírMeserod Václav8-8108 3112
4.Smutný RadekProroková Eliška-9-8-7  0313
5.Mencl ZdeněkHovorka Tomáš-7-99-6 1314
6.Brůžek PetrProrok Jaroslav-4-3-2  0315
7.Smutný RadekMeserod Václav9-9-5-10 1316
8.Mencl ZdeněkProroková Eliška-9-8-9  0317
9.Brůžek PetrHovorka Tomáš-9-8-6  0318
10.Bartoš VladimírProrok Jaroslav-38-5-8 1319
11.Mencl ZdeněkMeserod Václav-879-683229
12.Komárek JosefProroková Eliška912-6-9-923210
13.Bartoš VladimírHovorka Tomáš-5-5-5  03211
14.Smutný RadekProrok Jaroslav-4-6-3  03212
15.Komárek JosefMeserod Václav8-500 31312
16.Bartoš VladimírProroková Eliška98-73 31412
17.Smutný RadekHovorka Tomáš-0-77-8 13413
18.Mencl ZdeněkProrok Jaroslav-3-14-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartoš Vladimír22Meserod Václav13
Smutný Radek04Proroková Eliška31
Mencl Zdeněk13Hovorka Tomáš40
Brůžek Petr02Prorok Jaroslav40
Komárek Josef11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1602:268TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otta Jiří
Zach Daniel
 
 
Sýkora David
Kalva Tomáš
 
 
783  3010
2.Lejnar Petr
Psota Karel
 
 
Vlk Filip
Hušek Adam
 
 
568  3020
3.Kukal AntonínSýkora David437  3030
4.Zach DanielKalva Tomáš443  3040
5.Lejnar PetrVlk Filip782  3050
6.Psota KarelHušek Adam457  3060
7.Zach DanielSýkora David625  3070
8.Lejnar PetrKalva Tomáš4-855 3180
9.Psota KarelVlk Filip974  3090
10.Kukal AntonínHušek Adam156  30100
11.Lejnar PetrSýkora David117  30110
12.Psota KarelKalva Tomáš522  30120
13.Kukal AntonínVlk Filip656  30130
14.Zach DanielHušek Adam434  30140
15.Psota KarelSýkora David583  30150
16.Kukal AntonínKalva Tomáš554  30160
17.Zach DanielVlk Filip437  30170
18.Lejnar PetrHušek Adam625  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kukal Antonín40Sýkora David04
Zach Daniel40Kalva Tomáš04
Lejnar Petr40Vlk Filip04
Psota Karel40Hušek Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:39536:597TTC Dobřichovská Pivnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrkota Jiří
Bodláková Tereza
 
 
Slabý Jaroslav
Pikner Jan
 
 
-1011-4-6 1301
2.Tvrdík Leoš
Voslař Jiří
 
 
Souček Radek
Malec Jan
 
 
945  3011
3.Vrkota JiříSouček Radek-6-5-9  0312
4.Vokřál LukášSlabý Jaroslav-6-2-7  0313
5.Tvrdík LeošPikner Jan394  3023
6.Bodláková TerezaMalec Jan-10-878-42324
7.Vokřál LukášSouček Radek-985-10-82325
8.Tvrdík LeošSlabý Jaroslav-7448 3135
9.Bodláková TerezaPikner Jan-6-3-8  0336
10.Vrkota JiříMalec Jan-9-7-9  0337
11.Voslař JiříSouček Radek-863-933247
12.Bodláková TerezaSlabý Jaroslav9108  3057
13.Vrkota JiříPikner Jan-3-2-6  0358
14.Vokřál LukášMalec Jan-9-8-7  0359
15.Bodláková TerezaSouček Radek9-6-8-7 13510
16.Vrkota JiříSlabý Jaroslav-8-8-8  03511
17.Vokřál LukášPikner Jan-4-6-6  03512
18.Voslař JiříMalec Jan1279  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrkota Jiří04Souček Radek31
Vokřál Lukáš04Slabý Jaroslav22
Tvrdík Leoš20Pikner Jan31
Bodláková Tereza13Malec Jan31
Voslař Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28658:608TJ Sokol Týnec n. L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlička Jan
Buriánek Michal
 
 
Kuta David
Kuch Tomáš
 
 
773  3010
2.Kubelka Lukáš
Buriánek Daniel
 
 
Lain Lukáš
Dzurko Josef
 
 
-4468 3120
3.Kubelka LukášKuta David8810  3030
4.Buriánek DanielLain Lukáš975  3040
5.Buriánek MichalKuch Tomáš9-810-983250
6.Jehlička JanDzurko Josef8-8-76-82351
7.Buriánek DanielKuta David-84-910-92352
8.Buriánek MichalLain Lukáš-2-7-6  0353
9.Jehlička JanKuch Tomáš877  3063
10.Kubelka LukášDzurko Josef-878-1073273
11.Buriánek MichalKuta David-8-5-8  0374
12.Jehlička JanLain Lukáš5-1498 3184
13.Kubelka LukášKuch Tomáš-8879 3194
14.Buriánek DanielDzurko Josef-878-9-82395
15.Jehlička JanKuta David284  30105
16.Cincibus Milan ml.Lain Lukáš-6-3-4  03106
17.Buriánek DanielKuch Tomáš837  30116
18.Buriánek MichalDzurko Josef-5-61010-723117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubelka Lukáš30Kuta David22
Buriánek Daniel22Lain Lukáš22
Buriánek Michal13Kuch Tomáš04
Jehlička Jan31Dzurko Josef31
Cincibus Milan ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54277:605TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krulický Tomáš
Gebert Jiří
 
 
Drbohlav Tomáš
Havránek Stanislav
 
 
-4-4-4  0301
2.Švára Petr
Mašín Pavel
 
 
Vyšata Pavel
Melichar Lukáš
 
 
-5-2-3  0302
3.Krulický TomášDrbohlav Tomáš-5-6-1  0303
4.Souček MichalHavránek Stanislav-4-6-8  0304
5.Švára PetrVyšata Pavel-5-8-3  0305
6.Mašín PavelMelichar Lukáš-3-6-4  0306
7.Souček MichalDrbohlav Tomáš11-4-4-6 1307
8.Švára PetrHavránek Stanislav-4-5-6  0308
9.Mašín PavelVyšata Pavel-5-3-8  0309
10.Krulický TomášMelichar Lukáš-7-2-4  03010
11.Švára PetrDrbohlav Tomáš-9-7-9  03011
12.Mašín PavelHavránek Stanislav-2-2-6  03012
13.Krulický TomášVyšata Pavel-2-4-7  03013
14.Souček MichalMelichar Lukáš-4-2-2  03014
15.Mašín PavelDrbohlav Tomáš-3-6-9  03015
16.Krulický TomášHavránek Stanislav-3-5-5  03016
17.Souček MichalVyšata Pavel-7-4-4  03017
18.Švára PetrMelichar Lukáš-6-8-9  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krulický Tomáš04Drbohlav Tomáš40
Souček Michal04Havránek Stanislav40
Švára Petr04Vyšata Pavel40
Mašín Pavel04Melichar Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1413:44424:568TJ Sokol Velim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Dominik
Chodová Tereza
 
 
Řehák Aleš
Resová Ivana
 
 
 10-1913110
2.Žilka Jan
Průcha Martin
 
 
Jeřala Lukáš
Svoboda Jan
 
 
  -6-7-80311
3.Průcha MartinŘehák Aleš  -7-7-60312
4.Mašek DominikResová Ivana 64-763122
5.Ziegelbauer AdamJeřala Lukáš  -4-6-50323
6.Chodová TerezaSvoboda Jan  -7-8-80324
7.Váňa DominikŘehák Aleš  -7-6-50325
8.Ziegelbauer AdamResová Ivana  -10-9-80326
9.Chodová TerezaJeřala Lukáš  -5-6-70327
10.Průcha MartinSvoboda Jan  -7-6-80328
11.Ziegelbauer AdamŘehák Aleš  -6-7-80329
12.Chodová TerezaResová Ivana  7763039
13.Průcha MartinJeřala Lukáš  -6-7-503310
14.Váňa DominikSvoboda Jan  -4-5-603311
15.Chodová TerezaŘehák Aleš -78-6-913312
16.Průcha MartinResová Ivana  65830412
17.Váňa DominikJeřala Lukáš  -6-5-703413
18.Ziegelbauer AdamSvoboda Jan  -5-5-503414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průcha Martin13Řehák Aleš40
Mašek Dominik10Resová Ivana13
Ziegelbauer Adam04Jeřala Lukáš40
Chodová Tereza13Svoboda Jan40
Váňa Dominik03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:12641:466Viktoria Radim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hovorka Tomáš
Verfl Milan
 
 
Vaňková Zhijing
Řehák Aleš
 
 
678  3010
2.Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
Resová Ivana
Jeřala Lukáš
 
 
8710  3020
3.Hovorka TomášResová Ivana659  3030
4.Verfl MilanVaňková Zhijing-6786 3140
5.Prorok JaroslavJeřala Lukáš474  3050
6.Proroková EliškaŘehák Aleš86-78 3160
7.Verfl MilanResová Ivana878  3070
8.Prorok JaroslavVaňková Zhijing644  3080
9.Proroková EliškaJeřala Lukáš9-868 3190
10.Hovorka TomášŘehák Aleš97-89 31100
11.Prorok JaroslavResová Ivana455  30110
12.Proroková EliškaVaňková Zhijing746  30120
13.Hovorka TomášJeřala Lukáš-676-8832130
14.Verfl MilanŘehák Aleš-86-9-7 13131
15.Proroková EliškaResová Ivana765  30141
16.Hovorka TomášVaňková Zhijing967  30151
17.Verfl MilanJeřala Lukáš6-8-7-8 13152
18.Prorok JaroslavŘehák Aleš786  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hovorka Tomáš40Resová Ivana04
Verfl Milan22Vaňková Zhijing04
Prorok Jaroslav40Jeřala Lukáš13
Proroková Eliška40Řehák Aleš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Kolínská 90, Starý KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:15582:389TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
Chodová Tereza
Žilka Jan
 
 
456  3010
2.Vyšata Pavel
Pánek Daniel
 
 
Ziegelbauer Adam
Váňa Dominik
 
 
48-98 3120
3.Vyšata PavelVáňa Dominik174  3030
4.Pánek DanielZiegelbauer Adam5-6-88-92331
5.Havránek StanislavŽilka Jan564  3041
6.Drbohlav TomášChodová Tereza745  3051
7.Pánek DanielVáňa Dominik-7-4-10  0352
8.Havránek StanislavZiegelbauer Adam435  3062
9.Drbohlav Tomᚎilka Jan783  3072
10.Vyšata PavelKurka Jiří-7-99593282
11.Havránek StanislavVáňa Dominik342  3092
12.Drbohlav TomášZiegelbauer Adam417  30102
13.Vyšata PavelŽilka Jan825  30112
14.Pánek DanielKurka Jiří-4-1-5  03113
15.Drbohlav TomášVáňa Dominik164  30123
16.Vyšata PavelZiegelbauer Adam443  30133
17.Pánek DanielŽilka Jan-7-8-4  03134
18.Havránek StanislavKurka Jiří885  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyšata Pavel40Váňa Dominik13
Pánek Daniel04Ziegelbauer Adam13
Havránek Stanislav40Žilka Jan13
Drbohlav Tomáš40Chodová Tereza01
   Kurka Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33609:592nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lain Lukáš
Musil Tomáš
 
 
Gebert Jiří
Ježek Jiří
 
 
-7-8-8  0301
2.Kuta David
Dzurko Josef
 
 
Švára Petr
Mašín Pavel
 
 
6-1037 3111
3.Dzurko JosefGebert Jiří84-111 3121
4.Musil TomášJežek Jiří-5-5-11  0322
5.Kuta DavidŠvára Petr10710  3032
6.Lain LukášMašín Pavel-5-8-6  0333
7.Musil TomášGebert Jiří-5-5-4  0334
8.Kuta DavidJežek Jiří1-9614 3144
9.Lain Lukᚊvára Petr44-6-7-92345
10.Dzurko JosefMašín Pavel876  3055
11.Kuta DavidGebert Jiří78-77 3165
12.Lain LukášJežek Jiří7-8-108-92366
13.Dzurko JosefŠvára Petr1092  3076
14.Musil TomášMašín Pavel10-1-9-5 1377
15.Lain LukášGebert Jiří7-56-9-52378
16.Dzurko JosefJežek Jiří558  3088
17.Musil Tomᚊvára Petr-5-4-4  0389
18.Kuta DavidMašín Pavel67-10-643299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dzurko Josef40Gebert Jiří22
Musil Tomáš04Ježek Jiří22
Kuta David40Švára Petr22
Lain Lukáš04Mašín Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:21637:527TTC Dobřichovská Pivnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabý Jaroslav
Pikner Jan
 
 
Fousek Jiří
Jehlička Jan
 
 
-97-8503210
2.Souček Radek
Horký Miroslav
 
 
Buriánek Daniel
Kubelka Lukáš
 
 
699  3020
3.Souček RadekFousek Jiří7-1-6-8 1321
4.Horký MiroslavJehlička Jan-5-710-9 1322
5.Pikner JanBuriánek Daniel392  3032
6.Slabý JaroslavKubelka Lukáš8-54-1093242
7.Horký MiroslavFousek Jiří836  3052
8.Pikner JanJehlička Jan5-1048 3162
9.Slabý JaroslavBuriánek Daniel-7-271073272
10.Souček RadekKubelka Lukáš896  3082
11.Pikner JanFousek Jiří-8-8-7  0383
12.Slabý JaroslavJehlička Jan959  3093
13.Souček RadekBuriánek Daniel676  30103
14.Horký MiroslavKubelka Lukáš4611  30113
15.Slabý JaroslavFousek Jiří5-910-4432123
16.Souček RadekJehlička Jan-7-8-9  03124
17.Horký MiroslavBuriánek Daniel7106  30134
18.Pikner JanKubelka Lukáš479  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Souček Radek22Fousek Jiří22
Horký Miroslav31Jehlička Jan22
Pikner Jan31Buriánek Daniel04
Slabý Jaroslav40Kubelka Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2014 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54307:623SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalva Tomáš
Kučera Ondřej
 
 
Vrkota Jiří
Vokřál Lukáš
 
 
-2-6-15  0301
2.Náhlovský David
Šourek Kryštof
 
 
Voslař Jiří
Tvrdík Leoš
 
 
-5-8-5  0302
3.Náhlovský DavidVrkota Jiří-7-9-4  0303
4.Šourek KryštofTvrdík Leoš-1-4-3  0304
5.Kučera OndřejVokřál Lukáš-4-5-4  0305
6.Kalva TomášVoslař Jiří-29-6-5 1306
7.Šourek KryštofVrkota Jiří7-1-4-6 1307
8.Kučera OndřejTvrdík Leoš-3-3-2  0308
9.Kalva TomášVokřál Lukáš-6-6-1  0309
10.Náhlovský DavidVoslař Jiří-12-10-5  03010
11.Kučera OndřejVrkota Jiří-11-5-10  03011
12.Kalva TomášTvrdík Leoš-3-5-3  03012
13.Náhlovský DavidVokřál Lukáš-8-5-4  03013
14.Šourek KryštofVoslař Jiří-2-3-5  03014
15.Kalva TomášVrkota Jiří-2-5-6  03015
16.Náhlovský DavidTvrdík Leoš-2-4-9  03016
17.Šourek KryštofVokřál Lukáš-9-8-7  03017
18.Kučera OndřejVoslař Jiří-4-5-6  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Náhlovský David04Vrkota Jiří40
Šourek Kryštof04Tvrdík Leoš40
Kučera Ondřej04Vokřál Lukáš40
Kalva Tomáš04Voslař Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Ke hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:45630:694TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Vladimír
Mencl Zdeněk
 
 
Otta Jiří
Kukal Antonín
 
 
-99-9-9 1301
2.Smutný Radek
Komárek Josef
 
 
Lejnar Petr
Žižka Ladislav
 
 
-79-75-92302
3.Bartoš VladimírKukal Antonín812-7-7-42303
4.Smutný RadekLejnar Petr3-6-104-92304
5.Mencl ZdeněkOtta Jiří-5-6-4  0305
6.Komárek JosefŽižka Ladislav-6-85-9 1306
7.Smutný RadekKukal Antonín-7-6-9  0307
8.Mencl ZdeněkLejnar Petr-1211-7-8 1308
9.Komárek JosefOtta Jiří-9-65-6 1309
10.Bartoš VladimírŽižka Ladislav5-752 3119
11.Mencl ZdeněkKukal Antonín-29-3973229
12.Komárek JosefLejnar Petr-999-8-723210
13.Bartoš VladimírOtta Jiří-5-3-8  03211
14.Smutný RadekŽižka Ladislav-610-94532311
15.Komárek JosefKukal Antonín-8-4-9  03312
16.Bartoš VladimírLejnar Petr-8847 31412
17.Smutný RadekOtta Jiří6-2-6-6 13413
18.Mencl ZdeněkŽižka Ladislav5614  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartoš Vladimír22Kukal Antonín31
Smutný Radek13Lejnar Petr31
Mencl Zdeněk22Otta Jiří40
Komárek Josef04Žižka Ladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32612:610TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otta Jiří
Zach Daniel
 
 
Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
3-4-7-3 1301
2.Kukal Antonín
Hanušová Blanka
 
 
Hovorka Tomáš
Meserod Václav
 
 
-3-49-5 1302
3.Zach DanielProrok Jaroslav7-1010-893212
4.Hanušová BlankaMeserod Václav86-97 3122
5.Otta JiříProroková Eliška9-8-510123232
6.Kukal AntonínHovorka Tomáš732  3042
7.Hanušová BlankaProrok Jaroslav-5-6-5  0343
8.Otta JiříMeserod Václav486  3053
9.Kukal AntonínProroková Eliška6-87-9-62354
10.Zach DanielHovorka Tomáš-5466 3164
11.Otta JiříProrok Jaroslav5-5-8-7 1365
12.Kukal AntonínMeserod Václav786  3075
13.Zach DanielProroková Eliška-8-8-8  0376
14.Hanušová BlankaHovorka Tomáš98-67 3186
15.Kukal AntonínProrok Jaroslav-8-610-7 1387
16.Zach DanielMeserod Václav6610  3097
17.Hanušová BlankaProroková Eliška8-699 31107
18.Otta JiříHovorka Tomáš-8-6-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zach Daniel31Prorok Jaroslav31
Hanušová Blanka31Meserod Václav04
Otta Jiří22Proroková Eliška22
Kukal Antonín22Hovorka Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
16:252:16728:508SK Nová Ves "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrkota Jiří
Vokřál Lukáš
 
 
Bartoš Vladimír
Mencl Zdeněk
 
 
8107  3010
2.Tvrdík Leoš
Voslař Jiří
 
 
Komárek Josef
Smutný Radek
 
 
-10614 3120
3.Vrkota JiříBartoš Vladimír10-97-683230
4.Vokřál LukášMencl Zdeněk742  3040
5.Voslař JiříKomárek Josef273  3050
6.Tvrdík LeošSmutný Radek936  3060
7.Vokřál LukášBartoš Vladimír911-8-14123270
8.Voslař JiříMencl Zdeněk249  3080
9.Tvrdík LeošKomárek Josef229  3090
10.Vrkota JiříSmutný Radek7-9-106-92391
11.Voslař JiříBartoš Vladimír6811  30101
12.Tvrdík LeošMencl Zdeněk641  30111
13.Vrkota JiříKomárek Josef32-105 31121
14.Vokřál LukášSmutný Radek-107-75-923122
15.Tvrdík LeošBartoš Vladimír66-8-91332132
16.Vrkota JiříMencl Zdeněk567  30142
17.Vokřál LukášKomárek Josef-68-86732152
18.Voslař JiříSmutný Radek8106  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrkota Jiří31Bartoš Vladimír04
Vokřál Lukáš31Mencl Zdeněk04
Voslař Jiří40Komárek Josef04
Tvrdík Leoš40Smutný Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:17609:434TJ Sokol Týnec n. L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Daniel
Buriánek Michal
 
 
Náhlovský David
Kučera Ondřej
 
 
753  3010
2.Fousek Jiří
Cincibus Milan ml.
 
 
Hynčica Jakub
Vlk Filip
 
 
5-7-9-12 1311
3.Cincibus Milan ml.Náhlovský David-11-6-8  0312
4.Buriánek MichalVlk Filip846  3022
5.Buriánek DanielKučera Ondřej511  3032
6.Fousek JiříHynčica Jakub38-92 3142
7.Buriánek MichalNáhlovský David732  3052
8.Buriánek DanielVlk Filip894  3062
9.Fousek JiříKučera Ondřej86-93 3172
10.Cincibus Milan ml.Hynčica Jakub-5-4-3  0373
11.Buriánek DanielNáhlovský David273  3083
12.Fousek JiříVlk Filip542  3093
13.Cincibus Milan ml.Kučera Ondřej124-8-6632103
14.Buriánek MichalHynčica Jakub866  30113
15.Fousek JiříNáhlovský David564  30123
16.Cincibus Milan ml.Vlk Filip9-7-6-2 13124
17.Buriánek MichalKučera Ondřej8610  30134
18.Buriánek DanielHynčica Jakub-9579 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cincibus Milan ml.13Náhlovský David13
Buriánek Michal40Vlk Filip13
Buriánek Daniel40Kučera Ondřej04
Fousek Jiří40Hynčica Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34670:630TTC Dobřichovská Pivnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Jiří
Gebert Jiří
 
 
Souček Radek
Malec Jan
 
 
87-66 3110
2.Švára Petr
Mašín Pavel
 
 
Slabý Jaroslav
Pikner Jan
 
 
-72-4683220
3.Ježek JiříSouček Radek839  3030
4.Gebert JiříMalec Jan-10-2-8  0331
5.Mašín PavelPikner Jan68-3-1073241
6.Švára PetrSlabý Jaroslav6-9-9-7 1342
7.Gebert JiříSouček Radek7-67-7-92343
8.Mašín PavelMalec Jan-599-723253
9.Švára PetrPikner Jan53-10-9-62354
10.Ježek JiříSlabý Jaroslav-7-68-4 1355
11.Mašín PavelSouček Radek-383-9-82356
12.Švára PetrMalec Jan232  3066
13.Ježek JiříPikner Jan-7-5-8  0367
14.Gebert JiříSlabý Jaroslav82-78 3177
15.Švára PetrSouček Radek68-1210 3187
16.Ježek JiříMalec Jan-782-3-42388
17.Gebert JiříPikner Jan88-47 3198
18.Mašín PavelSlabý Jaroslav7610  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ježek Jiří13Souček Radek22
Gebert Jiří22Malec Jan22
Mašín Pavel31Pikner Jan22
Švára Petr22Slabý Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:45506:623Stolní tenis Kolín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ziegelbauer Adam
Váňa Dominik
 
 
Kuta David
Dzurko Josef
 
 
  -3-1-50301
2.Chodová Tereza
Mašek Dominik
 
 
Lain Lukáš
Punar Kamil
 
 
 -78-7-81302
3.Žilka JanDzurko Josef  -3-10-90303
4.Průcha MartinPunar Kamil-98-89-102304
5.Chodová TerezaKuta David  -8-8-60305
6.Mašek DominikLain Lukáš  -6-4-40306
7.Průcha MartinDzurko Josef  -6-5-70307
8.Chodová TerezaPunar Kamil-765-8-72308
9.Mašek DominikKuta David  -9-6-70309
10.Kurka JiříLain Lukáš  5663019
11.Chodová TerezaDzurko Josef  -7-6-503110
12.Mašek DominikPunar Kamil  -9-4-503111
13.Kurka JiříKuta David  87830211
14.Průcha MartinLain Lukáš -4-68-913212
15.Mašek DominikDzurko Josef  -8-11-1003213
16.Kurka JiříPunar Kamil  46530313
17.Průcha MartinKuta David -86-9-113314
18.Chodová TerezaLain Lukáš-9-1098-923315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žilka Jan01Dzurko Josef40
Průcha Martin04Punar Kamil31
Chodová Tereza04Kuta David31
Mašek Dominik04Lain Lukáš31
Kurka Jiří30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 231, VelimRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42593:662TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sixta Pavel
Kopecký Pavel
 
 
Vyšata Pavel
Melichar Lukáš
 
 
757  3010
2.Jeřala Lukáš
Vaňková Zhijing
 
 
Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
-8-69-8 1311
3.Sixta PavelVyšata Pavel826  3021
4.Jeřala LukášMelichar Lukáš7-86-9-82322
5.Kopecký PavelHavránek Stanislav-5-4-6  0323
6.Vaňková ZhijingDrbohlav Tomáš6-6-8-4 1324
7.Jeřala LukášVyšata Pavel-9894 3134
8.Kopecký PavelMelichar Lukáš-9-8-3  0335
9.Vaňková ZhijingHavránek Stanislav-3-4-3  0336
10.Sixta PavelDrbohlav Tomáš68-108 3146
11.Kopecký PavelVyšata Pavel-78-5943256
12.Svoboda JanMelichar Lukáš8-7-68-82357
13.Sixta PavelHavránek Stanislav9-711-9-92358
14.Jeřala LukášDrbohlav Tomáš4-76-683268
15.Svoboda JanVyšata Pavel-8-7-5  0369
16.Sixta PavelMelichar Lukáš89-9-10-923610
17.Jeřala LukášHavránek Stanislav-3-6-3  03611
18.Kopecký PavelDrbohlav Tomáš-9-6-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sixta Pavel22Vyšata Pavel13
Jeřala Lukáš22Melichar Lukáš40
Kopecký Pavel13Havránek Stanislav40
Vaňková Zhijing02Drbohlav Tomáš22
Svoboda Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Starý Kolín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, RadimRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:43524:632TJ Sokol Starý Kolín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meserod Václav
Hovorka Tomáš
 
 
Melichar Lukáš
Vyšata Pavel
 
 
4-9-6-4 1301
2.Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
Havránek Stanislav
Drbohlav Tomáš
 
 
8-965 3111
3.Prorok JaroslavHavránek Stanislav911-8-10-122312
4.Hovorka TomášVyšata Pavel-8-6-7  0313
5.Meserod VáclavMelichar Lukáš-4-6-5  0314
6.Proroková EliškaDrbohlav Tomáš-87106 3124
7.Hovorka TomášHavránek Stanislav-3-2-6  0325
8.Meserod VáclavVyšata Pavel-6-7-6  0326
9.Proroková EliškaMelichar Lukáš-6-8-9  0327
10.Prorok JaroslavDrbohlav Tomáš756  3037
11.Meserod VáclavHavránek Stanislav-4-5-5  0338
12.Proroková EliškaVyšata Pavel8-9-87-112339
13.Prorok JaroslavMelichar Lukáš67-65 3149
14.Hovorka TomášDrbohlav Tomáš-6-79-8 13410
15.Proroková EliškaHavránek Stanislav-5-4-5  03411
16.Prorok JaroslavVyšata Pavel8-673 31511
17.Hovorka TomášMelichar Lukáš-6-89-7 13512
18.Meserod VáclavDrbohlav Tomáš-4-5-5  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prorok Jaroslav31Havránek Stanislav40
Hovorka Tomáš04Vyšata Pavel31
Meserod Václav04Melichar Lukáš31
Proroková Eliška13Drbohlav Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Kolín "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velim "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brankovická 1289, Kolín 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37562:596TJ Sokol Velim "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Punar Kamil
Kuch Tomáš
 
 
Vaňková Zhijing
Svoboda Jan
 
 
-7-8-7  0301
2.Kuta David
Dzurko Josef
 
 
Němec Tomáš
Kubelka Kryštof
 
 
6-689 3111
3.Punar KamilVaňková Zhijing56-3-8-12312
4.Kuch TomášSvoboda Jan5-6-9-9 1313
5.Kuta DavidNěmec Tomáš85-106 3123
6.Dzurko JosefKubelka Kryštof379  3033
7.Kuch TomášVaňková Zhijing4-5-9-6 1334
8.Kuta DavidSvoboda Jan-9-1-5  0335
9.Dzurko JosefNěmec Tomáš466  3045
10.Punar KamilKubelka Kryštof-7-8-12  0346
11.Kuta DavidVaňková Zhijing-11-7-11  0347
12.Dzurko JosefSvoboda Jan-3-7-6  0348
13.Punar KamilNěmec Tomáš-106-5-7 1349
14.Kuch TomášKubelka Kryštof-91045 3159
15.Dzurko JosefVaňková Zhijing-78-3-6 13510
16.Punar KamilSvoboda Jan-78-3-6 13511
17.Kuch TomášNěmec Tomáš787  30611
18.Kuta DavidKubelka Kryštof3-8107 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Punar Kamil04Vaňková Zhijing40
Kuch Tomáš22Svoboda Jan40
Kuta David22Němec Tomáš13
Dzurko Josef22Kubelka Kryštof13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:17625:426TTC Dobřichovská Pivnice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabý Jaroslav
Pikner Jan
 
 
Ziegelbauer Adam
Průcha Martin
 
 
354  3010
2.Souček Radek
Malec Jan
 
 
Mašek Dominik
Žilka Jan
 
 
94-103 3120
3.Souček RadekZiegelbauer Adam137  3030
4.Malec JanPrůcha Martin345  3040
5.Pikner JanMašek Dominik358  3050
6.Slabý JaroslavŽilka Jan54-82 3160
7.Malec JanKurka Jiří9-23-8-22361
8.Pikner JanPrůcha Martin663  3071
9.Slabý JaroslavMašek Dominik458  3081
10.Souček RadekŽilka Jan89-86 3191
11.Pikner JanKurka Jiří-4-7-6  0392
12.Slabý JaroslavPrůcha Martin444  30102
13.Souček RadekMašek Dominik484  30112
14.Malec JanŽilka Jan-7-977332122
15.Slabý JaroslavKurka Jiří-6-8-9  03123
16.Souček RadekPrůcha Martin-99-87-823124
17.Malec JanMašek Dominik646  30134
18.Pikner JanŽilka Jan547  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Souček Radek31Ziegelbauer Adam01
Malec Jan31Průcha Martin13
Pikner Jan31Mašek Dominik04
Slabý Jaroslav31Žilka Jan04
   Kurka Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK Kolín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ strojní, Heverova 191, KolínRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2014 17:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45580:690TTC Dobřichovská Pivnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalva Tomáš
Sýkora David
 
 
Gebert Jiří
Ježek Jiří
 
 
-8-4-6  0301
2.Hynčica Jakub
Vlk Filip
 
 
Souček Michal
Mašín Pavel
 
 
-88-10993211
3.Sýkora DavidGebert Jiří-8-5-5  0312
4.Hynčica JakubJežek Jiří-14-11-9  0313
5.Vlk FilipSouček Michal15910  3023
6.Kalva TomášMašín Pavel-4-8-6  0324
7.Hynčica JakubGebert Jiří-8-5-9  0325
8.Vlk FilipJežek Jiří8-6-8-6 1326
9.Kalva TomášSouček Michal8-7-6-8 1327
10.Sýkora DavidMašín Pavel-9-6-4  0328
11.Vlk FilipGebert Jiří-9-8-9  0329
12.Kalva TomášJežek Jiří7-8812 3139
13.Sýkora DavidSouček Michal8-1074 3149
14.Hynčica JakubMašín Pavel8-98-7-723410
15.Kalva TomášGebert Jiří-9-7-2  03411
16.Sýkora DavidJežek Jiří8-7-6-14 13412
17.Hynčica JakubSouček Michal89-10-8932512
18.Vlk FilipMašín Pavel8-6-8-7 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora David13Gebert Jiří40
Hynčica Jakub13Ježek Jiří31
Vlk Filip13Souček Michal13
Kalva Tomáš13Mašín Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Ke hřištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:46577:693TJ Sokol Týnec n. L. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůžek Petr
Smutný Radek
 
 
Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
-11-5-8  0301
2.Mencl Zdeněk
Bartoš Vladimír
 
 
Fousek Jiří
Jehlička Jan
 
 
104-1111 3111
3.Brůžek PetrFousek Jiří-5-7-4  0312
4.Smutný RadekJehlička Jan7-8-8-9 1313
5.Mencl ZdeněkBuriánek Daniel-86-76-102314
6.Bartoš VladimírBuriánek Vladislav-108-78-102315
7.Smutný RadekFousek Jiří9-7-3-7 1316
8.Mencl ZdeněkJehlička Jan-7-44-6 1317
9.Bartoš VladimírBuriánek Daniel877  3027
10.Brůžek PetrBuriánek Vladislav-5-9-3  0328
11.Mencl ZdeněkFousek Jiří-6-7-5  0329
12.Bartoš VladimírJehlička Jan58-78 3139
13.Brůžek PetrBuriánek Daniel-6-78-6 13310
14.Smutný RadekBuriánek Vladislav10-4-7-4 13311
15.Bartoš VladimírFousek Jiří5-125-7932411
16.Brůžek PetrJehlička Jan-5-9-6  03412
17.Smutný RadekBuriánek Daniel-69-5-1 13413
18.Mencl ZdeněkBuriánek Vladislav-569-9-623414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůžek Petr04Fousek Jiří31
Smutný Radek04Jehlička Jan31
Mencl Zdeněk04Buriánek Daniel31
Bartoš Vladimír31Buriánek Vladislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:29700:673TJ Sokol Velký Osek "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otta Jiří
Zach Daniel
 
 
Vrkota Jiří
Bodláková Tereza
 
 
-10986 3110
2.Hanušová Blanka
Kukal Antonín
 
 
Voslař Jiří
Tvrdík Leoš
 
 
-89-7783220
3.Zach DanielVrkota Jiří-87810 3130
4.Hanušová BlankaTvrdík Leoš9911  3040
5.Otta JiříBodláková Tereza8-109-683250
6.Lejnar PetrVoslař Jiří793  3060
7.Hanušová BlankaVrkota Jiří8-967 3170
8.Otta JiříTvrdík Leoš7-679 3180
9.Lejnar PetrBodláková Tereza-5-9-7  0381
10.Zach DanielVoslař Jiří10-589 3191
11.Otta JiříVrkota Jiří-89-78-72392
12.Lejnar PetrTvrdík Leoš-6-3-6  0393
13.Zach DanielBodláková Tereza686  30103
14.Hanušová BlankaVoslař Jiří-10510-4-823104
15.Lejnar PetrVrkota Jiří-2-1059932114
16.Zach DanielTvrdík Leoš79-6-8832124
17.Hanušová BlankaBodláková Tereza8-669 31134
18.Otta JiříVoslař Jiří-9-1010-10 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zach Daniel40Vrkota Jiří13
Hanušová Blanka31Tvrdík Leoš13
Otta Jiří22Bodláková Tereza13
Lejnar Petr22Voslař Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Viktoria Radim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad, Václavské nám. 22, Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36601:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bodláková Tereza
Vokřál Lukáš
 
 
Hovorka Tomáš
Meserod Václav
 
 
89-78 3110
2.Tvrdík Leoš
Voslař Jiří
 
 
Prorok Jaroslav
Proroková Eliška
 
 
-9-8-4  0311
3.Pych DanielMeserod Václav-91089 3121
4.Tvrdík LeošProroková Eliška2-288 3131
5.Bodláková TerezaHovorka Tomáš4-98-6-112332
6.Voslař JiříProrok Jaroslav-410-7-6 1333
7.Tvrdík LeošMeserod Václav963  3043
8.Bodláková TerezaProroková Eliška-7763 3153
9.Voslař JiříHovorka Tomáš72-107 3163
10.Pych DanielProrok Jaroslav-7-2-5  0364
11.Vokřál LukášMeserod Václav-5-7-12  0365
12.Voslař JiříProroková Eliška4-3115 3175
13.Pych DanielHovorka Tomáš-7-5-7  0376
14.Tvrdík LeošProrok Jaroslav-13-7-7 1377
15.Voslař JiříMeserod Václav-4-824113287
16.Pych DanielProroková Eliška98-78 3197
17.Tvrdík LeošHovorka Tomáš12-8-6-10 1398
18.Vokřál LukášProrok Jaroslav-10-10-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pych Daniel22Meserod Václav13
Tvrdík Leoš22Proroková Eliška04
Bodláková Tereza11Hovorka Tomáš31
Voslař Jiří31Prorok Jaroslav40
Vokřál Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec n. L. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
bývalá ZŠ, Komenského nám. 235 (vpravo od kostela)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35628:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Vladislav
Buriánek Daniel
 
 
Otta Jiří
Hanušová Blanka
 
 
-8-77-5 1301
2.Fousek Jiří
Kubelka Lukáš
 
 
Kukal Antonín
Lejnar Petr
 
 
8-87-693211
3.Kubelka LukášHanušová Blanka4-4-8-9 1312
4.Buriánek DanielKukal Antonín9-6-8-6 1313
5.Buriánek VladislavOtta Jiří8-788 3123
6.Fousek JiříLejnar Petr539  3033
7.Buriánek DanielHanušová Blanka4-799 3143
8.Buriánek VladislavKukal Antonín8-74-4-52344
9.Fousek JiříOtta Jiří-7887 3154
10.Kubelka LukášLejnar Petr-848-6113264
11.Buriánek VladislavHanušová Blanka8710  3074
12.Fousek JiříKukal Antonín797  3084
13.Kubelka LukášOtta Jiří-9-89-9 1385
14.Buriánek DanielLejnar Petr54-85 3195
15.Fousek JiříHanušová Blanka-8-7-8  0396
16.Kubelka LukášKukal Antonín-110-4-4 1397
17.Buriánek DanielOtta Jiří-10-2-2  0398
18.Buriánek VladislavLejnar Petr-6-877-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubelka Lukáš13Hanušová Blanka22
Buriánek Daniel22Kukal Antonín31
Buriánek Vladislav22Otta Jiří22
Fousek Jiří31Lejnar Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Dobřichovská Pivnice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PlaňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobřichovská Pivnice, Horní náves 286, DobřichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33641:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gebert Jiří
Ježek Jiří
 
 
Bartoš Vladimír
Mencl Zdeněk
 
 
-67612 3110
2.Švára Petr
Mašín Pavel
 
 
Komárek Josef
Smutný Radek
 
 
-89-106-52311
3.Gebert JiříBartoš Vladimír-7-7-8  0312
4.Ježek JiříMencl Zdeněk99-6-12103222
5.Švára PetrKomárek Josef-8-6-9  0323
6.Mašín PavelSmutný Radek9-979 3133
7.Ježek JiříBartoš Vladimír8-5-8-4 1334
8.Švára PetrMencl Zdeněk419  3044
9.Mašín PavelKomárek Josef109-89 3154
10.Gebert JiříSmutný Radek-107-9-8 1355
11.Švára PetrBartoš Vladimír-6-6-8  0356
12.Mašín PavelMencl Zdeněk736  3066
13.Gebert JiříKomárek Josef10-798 3176
14.Ježek JiříSmutný Radek1196  3086
15.Mašín PavelBartoš Vladimír-5-9-6  0387
16.Gebert JiříMencl Zdeněk287  3097
17.Ježek JiříKomárek Josef-6-8119-82398
18.Švára PetrSmutný Radek9-88-6-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gebert Jiří22Bartoš Vladimír40
Ježek Jiří22Mencl Zdeněk04
Švára Petr13Komárek Josef22
Mašín Pavel31Smutný Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ T. G. M., Vrchlického 236, Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22687:533TJ Sokol Velký Osek "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ziegelbauer Adam
Váňa Dominik
 
 
Kučera Ondřej
Náhlovský David
 
 
53-8-943210
2.Chodová Tereza
Mašek Dominik
 
 
Vlk Filip
Sýkora David
 
 
28-114 3120
3.Průcha MartinVlk Filip-9-7-5  0321
4.Váňa DominikNáhlovský David778  3031
5.Chodová TerezaKučera Ondřej343  3041
6.Žilka JanSýkora David-810-9563251
7.Váňa DominikVlk Filip-9118-873261
8.Chodová TerezaNáhlovský David5-993 3171
9.Žilka JanKučera Ondřej878  3081
10.Průcha MartinSýkora David7-5-8-8 1382
11.Chodová TerezaVlk Filip-75-9-8 1383
12.Kurka JiříNáhlovský David455  3093
13.Průcha MartinKučera Ondřej10-78-13632103
14.Váňa DominikSýkora David879  30113
15.Kurka JiříVlk Filip445  30123
16.Průcha MartinNáhlovský David-998-5-623124
17.Váňa DominikKučera Ondřej798  30134
18.Chodová TerezaSýkora David237  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průcha Martin13Vlk Filip22
Váňa Dominik40Náhlovský David13
Chodová Tereza31Kučera Ondřej04
Žilka Jan20Sýkora David13
Kurka Jiří20   



Zápis o utkání