Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:35754:730SKST Nový Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Jan
Šitina Martin
 
 
Babušík Tomáš
Nguyen Ahn Tuan
 
 
-9-5-6  0301
2.Odehnal Jaromír
Holčapková Alena
 
 
Basovník Dalibor
Ryšavý Filip
 
 
68-5-8143211
3.Šitina MartinBasovník Dalibor-7-63963221
4.Staněk JanBabušík Tomáš13-9-57123231
5.Odehnal JaromírRyšavý Filip-8-7-5  0332
6.Holčapková AlenaNguyen Ahn Tuan5-7-5983242
7.Staněk JanBasovník Dalibor75-1510 3152
8.Odehnal JaromírBabušík Tomáš8-8104 3162
9.Holčapková AlenaRyšavý Filip-9-9129-92363
10.Šitina MartinNguyen Ahn Tuan-10896 3173
11.Odehnal JaromírBasovník Dalibor-8108-7-52374
12.Holčapková AlenaBabušík Tomáš954  3084
13.Šitina MartinRyšavý Filip-7-796-62385
14.Staněk JanNguyen Ahn Tuan8-688 3195
15.Holčapková AlenaBasovník Dalibor-777-10-82396
16.Šitina MartinBabušík Tomáš82-12-12832106
17.Staněk JanRyšavý Filip-10-8-14  03107
18.Odehnal JaromírNguyen Ahn Tuan61311  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šitina Martin31Basovník Dalibor22
Staněk Jan31Babušík Tomáš04
Odehnal Jaromír22Ryšavý Filip40
Holčapková Alena22Nguyen Ahn Tuan04



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK Technika Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala ST, Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2014 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:33708:657VSK Technika Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čako Vladimír
Němec Karel
 
 
Burda Radim
Kucin Michal
 
 
54-10-1133210
2.Zejda Pavel
Hub Petr
 
 
Hovězák Tomáš
Kleinhampl Miroslav
 
 
-83-10-5 1311
3.Zejda PavelBurda Radim96-310 3121
4.Čako VladimírKucin Michal7812  3031
5.Němec KarelHovězák Tomáš-8-772-62332
6.Hub PetrKleinhampl Miroslav9-3-39-92333
7.Čako VladimírBurda Radim4-77-473243
8.Němec KarelKucin Michal493  3053
9.Hub PetrHovězák Tomáš-11-4-4  0354
10.Zejda PavelKleinhampl Miroslav78-9-10-102355
11.Němec KarelBurda Radim289  3065
12.Hub PetrKucin Michal-8985 3175
13.Zejda PavelHovězák Tomáš8-8-6-4 1376
14.Čako VladimírKleinhampl Miroslav59-98 3186
15.Hub PetrBurda Radim67-7-10-82387
16.Zejda PavelKucin Michal11-11-9643297
17.Čako VladimírHovězák Tomáš12-6-37-62398
18.Němec KarelKleinhampl Miroslav448  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zejda Pavel22Burda Radim13
Čako Vladimír31Kucin Michal04
Němec Karel31Hovězák Tomáš40
Hub Petr13Kleinhampl Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Židenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno-ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:31692:630Sokol Židenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejčev Pavel
Malina Jan
 
 
Trávníček Rudolf
Trávníčková Eliška
 
 
67-76 3110
2.Hegr Michal
Ječmínek Radek
 
 
Strmiska Tomáš
Kalivoda Michal
 
 
-8-10-9  0311
3.Pejčev PavelStrmiska Tomáš-7-1189-82312
4.Ječmínek RadekTrávníček Rudolf964  3022
5.Hegr MichalKalivoda Michal1-57-7103232
6.Malina JanTrávníčková Eliška7-64-833242
7.Ječmínek RadekStrmiska Tomáš1285  3052
8.Hegr MichalTrávníček Rudolf6613  3062
9.Malina JanKalivoda Michal88-99 3172
10.Pejčev PavelTrávníčková Eliška-575-5-92373
11.Hegr MichalStrmiska Tomáš-63-8-5 1374
12.Malina JanTrávníček Rudolf-9-8-7  0375
13.Pejčev PavelKalivoda Michal7311  3085
14.Ječmínek RadekTrávníčková Eliška-44-7873295
15.Malina JanStrmiska Tomáš7-7-57532105
16.Pejčev PavelTrávníček Rudolf810-5-9432115
17.Ječmínek RadekKalivoda Michal-7-10-8  03116
18.Hegr MichalTrávníčková Eliška-711511 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejčev Pavel22Strmiska Tomáš22
Ječmínek Radek31Trávníček Rudolf13
Hegr Michal31Kalivoda Michal13
Malina Jan31Trávníčková Eliška13



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala ST, Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39583:663Sokol Brno I E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Jiří
Tatar Ivo
 
 
Šiške Miloslav
Tesař Jiří
 
 
91010  3010
2.Slivečka Michal
Hamadeh Nabil
 
 
Rakovický Milan
Bušek Vladimír
 
 
-9-7-3  0311
3.Tatar IvoRakovický Milan-3-2-2  0312
4.Nováček JiříProks Ivo11-8104 3122
5.Hamadeh NabilŠiške Miloslav-9-6-6  0323
6.Slivečka MichalBušek Vladimír-66-9-9 1324
7.Nováček JiříRakovický Milan-9-8-5  0325
8.Hamadeh NabilProks Ivo77-11-673235
9.Slivečka MichalŠiške Miloslav-4-910-9 1336
10.Tatar IvoBušek Vladimír11-7109 3146
11.Hamadeh NabilRakovický Milan-11-7-6  0347
12.Slivečka MichalTesař Jiří-79-8-4 1348
13.Tatar IvoŠiške Miloslav6-998 3158
14.Nováček JiříBušek Vladimír-107-4-6 1359
15.Slivečka MichalRakovický Milan-4-10-12  03510
16.Tatar IvoTesař Jiří867  30610
17.Nováček JiříŠiške Miloslav75-8-9-323611
18.Hamadeh NabilBušek Vladimír128-612 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tatar Ivo31Rakovický Milan40
Nováček Jiří13Proks Ivo02
Hamadeh Nabil22Šiške Miloslav31
Slivečka Michal04Bušek Vladimír22
   Tesař Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1, SlatinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30690:648SK Slatina F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herman Patrik
Čampa Petr
 
 
Škvařil Petr
Vysloužil Jan
 
 
-10-98-6 1301
2.Kozel Petr
Konečný Rostislav
 
 
Šelc Martin
Tvarůžek Jiří
 
 
-61110-1093211
3.Čampa PetrŠkvařil Petr-7-6-9  0312
4.Herman PatrikVysloužil Jan-996-5-62313
5.Kozel PetrŠelc Martin6-91214 3123
6.Konečný RostislavTvarůžek Jiří6911  3033
7.Herman PatrikŠkvařil Petr1014-4-10-82334
8.Kozel PetrVysloužil Jan8-8115 3144
9.Konečný RostislavŠelc Martin3-55-363254
10.Čampa PetrTvarůžek Jiří6613  3064
11.Kozel PetrŠkvařil Petr-710-8-10 1365
12.Konečný RostislavVysloužil Jan-74-6793275
13.Čampa PetrŠelc Martin4-896 3185
14.Herman PatrikTvarůžek Jiří248  3095
15.Konečný RostislavŠkvařil Petr869  30105
16.Čampa PetrVysloužil Jan11-7-7-10 13106
17.Herman PatrikŠelc Martin-5-8-9  03107
18.Kozel PetrTvarůžek Jiří657  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čampa Petr22Škvařil Petr31
Herman Patrik13Vysloužil Jan22
Kozel Petr31Šelc Martin13
Konečný Rostislav40Tvarůžek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25632:572Sokol Líšeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barešová Simona
Pinnerová Eliška
 
 
Ovesný František
Žák Jiří
 
 
4-68-7103210
2.Ovesný Tomáš
Zmrzlý Karel
 
 
Liška Radovan
Nováček Jiří
 
 
765  3020
3.Pinnerová EliškaOvesný František-7-98-9 1321
4.Ovesný Tomᚎák Jiří 6-7-6-9 1322
5.Zmrzlý Karel Liška Radovan989  3032
6.Barešová SimonaNováček Jiří687  3042
7.Ovesný TomášOvesný František9-6-78-72343
8.Zmrzlý Karel Žák Jiří 79-6-583253
9.Barešová SimonaLiška Radovan6-8-4-5 1354
10.Pinnerová EliškaNováček Jiří546  3064
11.Zmrzlý Karel Ovesný František-77-6-7 1365
12.Barešová SimonaŽák Jiří -8-6-7  0366
13.Pinnerová EliškaLiška Radovan88-79 3176
14.Ovesný TomášNováček Jiří576  3086
15.Barešová SimonaOvesný František579  3096
16.Pinnerová EliškaŽák Jiří -68910 31106
17.Ovesný TomášLiška Radovan94-67 31116
18.Zmrzlý Karel Nováček Jiří475  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pinnerová Eliška31Ovesný František31
Ovesný Tomáš22Žák Jiří 22
Zmrzlý Karel 31Liška Radovan13
Barešová Simona22Nováček Jiří04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS