Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 20/22, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:30708:620Sokol Brno I F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Petr
Babušík Tomáš
 
 
Kucin Michal
Kleinhampl Miroslav
 
 
-9-6111083210
2.Nguyen Ahn Tuan
Basovník Dalibor
 
 
Burda Radim
Hovězák Tomáš
 
 
365  3020
3.Babušík TomášKucin Michal633  3030
4.Nguyen Ahn TuanBurda Radim-10374 3140
5.Bartoš PetrKleinhampl Miroslav978  3050
6.Basovník DaliborHovězák Tomáš-7-11-6  0351
7.Nguyen Ahn TuanKucin Michal7-8-1210-72352
8.Bartoš PetrBurda Radim5-86-773262
9.Basovník DaliborKleinhampl Miroslav-5-114453272
10.Babušík TomášHovězák Tomáš-8366 3182
11.Bartoš PetrKucin Michal6-4-11-7 1383
12.Basovník DaliborBurda Radim11-8-4183293
13.Babušík TomášKleinhampl Miroslav9-857 31103
14.Nguyen Ahn TuanHovězák Tomáš99-3-9-923104
15.Basovník DaliborKucin Michal9-769 31114
16.Babušík TomášBurda Radim1254  30124
17.Nguyen Ahn TuanKleinhampl Miroslav-9-78-9 13125
18.Bartoš PetrHovězák Tomáš6-6-5-5 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Babušík Tomáš40Kucin Michal22
Nguyen Ahn Tuan13Burda Radim04
Bartoš Petr22Kleinhampl Miroslav13
Basovník Dalibor31Hovězák Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:32737:705SKST Nový Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Jan
Šitina Martin
 
 
Trávníček Rudolf
Trávníčková Eliška
 
 
4-8-6-4 1301
2.Holčapková Alena
Odehnal Jaromír
 
 
Pernička Jan
Sedláček Marek
 
 
-88-76-42302
3.Staněk JanSedláček Marek-91455 3112
4.Šitina MartinPernička Jan9-943 3122
5.Holčapková AlenaTrávníčková Eliška-6-2-8  0323
6.Odehnal JaromírTrávníček Rudolf11-88-783233
7.Šitina MartinSedláček Marek1394  3043
8.Holčapková AlenaPernička Jan6-875 3153
9.Odehnal JaromírTrávníčková Eliška-567-663263
10.Staněk JanTrávníček Rudolf1012-11-893273
11.Holčapková AlenaSedláček Marek44-6-973283
12.Odehnal JaromírPernička Jan75-9-6-62384
13.Staněk JanStrmiska Tomáš125-6-6-112385
14.Šitina MartinTrávníček Rudolf96-39 3195
15.Odehnal JaromírSedláček Marek-87-6101332105
16.Staněk JanPernička Jan10610  30115
17.Šitina MartinStrmiska Tomáš71110  30125
18.Holčapková AlenaTrávníček Rudolf-18-410-823126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Staněk Jan31Sedláček Marek04
Šitina Martin40Pernička Jan13
Holčapková Alena22Trávníčková Eliška11
Odehnal Jaromír31Trávníček Rudolf13
   Strmiska Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK Technika Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala ST, Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:44373:626Sokol Brno I E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Karel
Libus Jiří
 
 
Rakovický Milan
Tesař Jiří
 
 
-7-7-6  0301
2.
 
 
Bušek Vladimír
Sedláček Libor
 
 
WO    0302
3.Libus JiříSedláček Libor-6-7-2  0303
4.Monhart MichalRakovický Milan-8-3-4  0304
5.Němec KarelBušek Vladimír6-8-4963214
6.Tesař JiříWO    0315
7.Monhart MichalSedláček Libor-5-4-1  0316
8.Němec KarelRakovický Milan-8-6-3  0317
9.Bušek VladimírWO    0318
10.Libus JiříTesař Jiří9511  3028
11.Němec KarelSedláček Libor9-5810 3138
12.Rakovický MilanWO    0339
13.Libus JiříBušek Vladimír858  3049
14.Monhart MichalTesař Jiří-8-8-7  03410
15.Sedláček LiborWO    03411
16.Libus JiříRakovický Milan-9-118-6 13412
17.Monhart MichalBušek Vladimír9-98-8732512
18.Němec KarelTesař Jiří-312-11-6 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Libus Jiří22Sedláček Libor21
Monhart Michal13Rakovický Milan30
Němec Karel22Bušek Vladimír03
   Tesař Jiří21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Židenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno-ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:44612:716TJ Holásky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Petr
Ječmínek Radek
 
 
Škvařil Petr
Vysloužil Jan
 
 
-887-7-82301
2.Hegr Michal
Pejčev Pavel
 
 
Šelc Martin
Vysloužil Vítězslav
 
 
-8-4-6  0302
3.Pejčev PavelŠkvařil Petr-68-10-10 1303
4.Bartoň PetrŠelc Martin6-810-6-52304
5.Hegr MichalVysloužil Jan-010-4-5 1305
6.Ječmínek RadekVysloužil Vítězslav5-978 3115
7.Bartoň PetrŠkvařil Petr-88-7-3 1316
8.Hegr MichalŠelc Martin-896-7-112317
9.Ječmínek RadekVysloužil Jan1049  3027
10.Pejčev PavelVysloužil Vítězslav-7-7-1  0328
11.Hegr MichalŠkvařil Petr115-2-7113238
12.Ječmínek RadekŠelc Martin-646-13103248
13.Pejčev PavelVysloužil Jan-9-2-5  0349
14.Bartoň PetrVysloužil Vítězslav-11-695-623410
15.Ječmínek RadekŠkvařil Petr-6-9-9  03411
16.Pejčev PavelŠelc Martin-109-11-7 13412
17.Bartoň PetrVysloužil Jan-6-14-3  03413
18.Hegr MichalVysloužil Vítězslav9911  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pejčev Pavel04Škvařil Petr31
Bartoň Petr04Šelc Martin31
Hegr Michal22Vysloužil Jan31
Ječmínek Radek31Vysloužil Vítězslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala ST, Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27634:541KST Oltec Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Jiří
Tatar Ivo
 
 
Babáková Radka
Babáková Klára
 
 
12-7-4-8 1301
2.Hamadeh Nabil
Slivečka Michal
 
 
Ovesný František
Žák Jiří
 
 
67-85 3111
3.Nováček JiříOvesný František98-38 3121
4.Hamadeh NabilBabáková Klára763  3031
5.Tatar IvoŽák Jiří 756  3041
6.Slivečka MichalBabáková Radka-7-3-3  0342
7.Hamadeh NabilOvesný František-11875 3152
8.Tatar IvoBabáková Klára899  3062
9.Slivečka MichalŽák Jiří -10-779-92363
10.Nováček JiříBabáková Radka-5-10-7  0364
11.Tatar IvoOvesný František5108  3074
12.Slivečka MichalBabáková Klára8-2-89-92375
13.Nováček JiříŽák Jiří 7-659 3185
14.Hamadeh NabilBabáková RadkaWO    3095
15.Slivečka MichalOvesný František-9-8-10  0396
16.Nováček JiříBabáková Klára-5-3810-92397
17.Hamadeh NabilŽák Jiří 4-9-92332107
18.Tatar IvoBabáková RadkaWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováček Jiří22Ovesný František13
Hamadeh Nabil30Babáková Klára22
Tatar Ivo30Žák Jiří 13
Slivečka Michal04Babáková Radka20
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1, SlatinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:51577:745Sokol Líšeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufka Ámos
Herman Patrik
 
 
Barešová Simona
Pinnerová Eliška
 
 
8-788 3110
2.Konečný Rostislav
Čampa Petr
 
 
Zmrzlý Karel
Ovesný Tomáš
 
 
10-12-4-12 1311
3.Čampa PetrPinnerová Eliška6-12-10-4 1312
4.Herman PatrikBarešová Simona2-7-3-8 1313
5.Konečný RostislavOvesný Tomáš-10-10-4  0314
6.Dufka ÁmosZmrzlý Karel -5-2-8  0315
7.Herman PatrikPinnerová Eliška7-49-5-62316
8.Konečný RostislavBarešová Simona-9-417-6 1317
9.Dufka ÁmosOvesný Tomáš-2-1089-92318
10.Čampa PetrZmrzlý Karel -8-108-4 1319
11.Konečný RostislavPinnerová Eliška12-8-11-9 13110
12.Dufka ÁmosBarešová Simona-10-11-8  03111
13.Čampa PetrOvesný Tomáš9-9-7-9 13112
14.Herman PatrikZmrzlý Karel -4-9-8  03113
15.Dufka ÁmosPinnerová Eliška-5-710-2 13114
16.Čampa PetrBarešová Simona-7-786632214
17.Herman PatrikOvesný Tomáš5-89-6-423215
18.Konečný RostislavZmrzlý Karel WO    03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čampa Petr13Pinnerová Eliška40
Herman Patrik04Barešová Simona31
Konečný Rostislav03Ovesný Tomáš40
Dufka Ámos04Zmrzlý Karel 30
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS