Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25705:587Sokol Líšeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovesný Tomáš
Zmrzlý Karel
 
 
Basovník Dalibor
Ryšavý Filip
 
 
858  3010
2.Pinnerová Eliška
Spurný Mojmír
 
 
Babušík Tomáš
Nguyen Ahn Tuan
 
 
58-12-983220
3.Ovesný TomášBabušík Tomáš-879-9-62321
4.Pinnerová EliškaRyšavý Filip610-11-1883231
5.Zmrzlý Karel Basovník Dalibor-12-12-6  0332
6.Spurný MojmírNguyen Ahn Tuan817  3042
7.Pinnerová EliškaBabušík Tomáš974  3052
8.Zmrzlý Karel Ryšavý Filip612-611 3162
9.Spurný MojmírBasovník Dalibor-6-7-8  0363
10.Ovesný TomášNguyen Ahn Tuan874  3073
11.Zmrzlý Karel Babušík Tomáš7-5-10-3 1374
12.Spurný MojmírRyšavý Filip11144  3084
13.Ovesný TomášBasovník Dalibor7-9-69-62385
14.Pinnerová EliškaNguyen Ahn Tuan8-98-963295
15.Spurný MojmírBabušík Tomáš-33-93332105
16.Ovesný TomášRyšavý Filip481  30115
17.Pinnerová EliškaBasovník Dalibor-9224 31125
18.Zmrzlý Karel Nguyen Ahn Tuan687  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ovesný Tomáš22Babušík Tomáš22
Pinnerová Eliška40Ryšavý Filip04
Zmrzlý Karel 22Basovník Dalibor31
Spurný Mojmír31Nguyen Ahn Tuan04



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42577:676SK Slatina F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belcredi Ludvík
Babáková Radka
 
 
Čampa Petr
Herman Patrik
 
 
-36-5973210
2.Ovesný František
Žák Jiří
 
 
Kozel Petr
Konečný Rostislav
 
 
-648-7-82311
3.Belcredi LudvíkKozel Petr-6-5-5  0312
4.Ovesný FrantišekHerman Patrik-9-8-9  0313
5.Babáková RadkaČampa Petr489  3023
6.Žák Jiří Konečný Rostislav9-3-8-8 1324
7.Ovesný FrantišekKozel Petr-4-6-8  0325
8.Babáková RadkaHerman Patrik710-84 3135
9.Žák Jiří Čampa Petr-78-9963245
10.Belcredi LudvíkKonečný Rostislav-115-6-6 1346
11.Babáková RadkaKozel Petr-7-8-3  0347
12.Žák Jiří Herman Patrik810-411 3157
13.Belcredi LudvíkČampa Petr8-811-7-52358
14.Ovesný FrantišekKonečný Rostislav676  3068
15.Žák Jiří Kozel Petr-5-9-11  0369
16.Belcredi LudvíkHerman Patrik7-96-8-723610
17.Ovesný FrantišekČampa Petr-598-6-623611
18.Babáková RadkaKonečný RostislavWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Belcredi Ludvík04Kozel Petr40
Ovesný František13Herman Patrik22
Babáková Radka21Čampa Petr22
Žák Jiří 22Konečný Rostislav21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 93, HoláskyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2014 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:37632:671TJ Holásky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvařil Petr
Vysloužil Jan
 
 
Nováček Jiří
Tatar Ivo
 
 
8-4138 3110
2.Šelc Martin
Žilka Milan
 
 
Hamadeh Nabil
Peňáz Stanislav
 
 
8-549 3120
3.Vysloužil JanPeňáz Stanislav-9-6-11  0321
4.Žilka MilanHamadeh Nabil8-8-10-11 1322
5.Škvařil PetrNováček Jiří8-87-533232
6.Šelc MartinTatar Ivo5-6-7-10 1333
7.Žilka MilanPeňáz Stanislav-89-5-9 1334
8.Škvařil PetrHamadeh Nabil885  3044
9.Šelc MartinNováček Jiří10-8-46-52345
10.Vysloužil JanTatar Ivo8910  3055
11.Škvařil PetrPeňáz Stanislav-9-86683265
12.Šelc MartinHamadeh Nabil104-99 3175
13.Vysloužil JanNováček Jiří-410-7353285
14.Žilka MilanTatar Ivo6-8-7343295
15.Šelc MartinPeňáz Stanislav6-98-4732105
16.Vysloužil JanHamadeh Nabil-99-7-8 13106
17.Žilka MilanNováček JiříWO    03107
18.Škvařil PetrTatar IvoWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vysloužil Jan22Peňáz Stanislav22
Žilka Milan12Hamadeh Nabil22
Škvařil Petr30Nováček Jiří12
Šelc Martin22Tatar Ivo12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Židenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala ST, Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:18667:527Sokol Brno I E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šiške Miloslav
Tesař Jiří
 
 
Malina Jan
Zobec Pavel
 
 
966  3010
2.Rakovický Milan
Proks Ivo
 
 
Bartoň Petr
Mezník Jan
 
 
-61087 3120
3.Šiške MiloslavMalina Jan-7-98-10 1321
4.Rakovický MilanBartoň Petr1088  3031
5.Proks IvoZobec Pavel9-966 3141
6.Tesař JiříMezník Jan744  3051
7.Rakovický MilanMalina Jan576  3061
8.Proks IvoBartoň Petr10-8-5-7 1362
9.Tesař JiříZobec Pavel116-86 3172
10.Šiške MiloslavMezník Jan645  3082
11.Proks IvoMalina Jan-7-87-8 1383
12.Tesař JiříBartoň Petr-10-889-72384
13.Šiške MiloslavZobec Pavel977  3094
14.Rakovický MilanMezník Jan843  30104
15.Tesař JiříMalina Jan-9988 31114
16.Šiške MiloslavBartoň Petr10-108-8732124
17.Rakovický MilanZobec Pavel496  30134
18.Proks IvoMezník Jan256  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šiške Miloslav31Malina Jan22
Rakovický Milan40Bartoň Petr22
Proks Ivo22Zobec Pavel04
Tesař Jiří31Mezník Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK Technika Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Laštůvkova 77, Brno-BystrcRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33673:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníčková Eliška
Trávníček Rudolf
 
 
Němec Karel
Čako Vladimír
 
 
-6-937-82301
2.Sedláček Marek
Strmiska Tomáš
 
 
Hub Petr
Zejda Pavel
 
 
-499-883211
3.Trávníčková EliškaNěmec Karel-108-7-3 1312
4.Sedláček MarekZejda Pavel88-188 3122
5.Strmiska TomášHub Petr101010  3032
6.Trávníček RudolfČako Vladimír89-7-9-92333
7.Sedláček MarekNěmec Karel-8-47-8 1334
8.Strmiska TomášZejda Pavel76-63 3144
9.Trávníček RudolfHub Petr78-4-8-42345
10.Trávníčková EliškaČako Vladimír-9-57-8 1346
11.Strmiska TomášNěmec Karel-6-6-7  0347
12.Trávníček RudolfZejda Pavel895  3057
13.Trávníčková EliškaHub Petr-8-9-10  0358
14.Sedláček MarekČako Vladimír3-1248 3168
15.Trávníček RudolfNěmec Karel45-56 3178
16.Trávníčková EliškaZejda Pavel9114  3088
17.Sedláček MarekHub Petr1710  3098
18.Strmiska TomášČako Vladimír-11810-2-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávníčková Eliška13Němec Karel31
Sedláček Marek31Zejda Pavel04
Strmiska Tomáš22Hub Petr22
Trávníček Rudolf22Čako Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Laštůvkova 77, Brno-BystrcRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:45602:742SKST Nový Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleinhampl Miroslav
Grochál Petr
 
 
Staněk Jan
Šitina Martin
 
 
-4-6-10  0301
2.Hovězák Tomáš
Kucin Michal
 
 
Holčapková Alena
Odehnal Jaromír
 
 
-41199 3111
3.Grochál PetrŠitina Martin-3-611-4 1312
4.Kleinhampl MiroslavStaněk Jan-8-79853222
5.Hovězák TomášOdehnal Jaromír867  3032
6.Kucin MichalHolčapková Alena-7-88-10 1333
7.Kleinhampl MiroslavŠitina Martin910-9-0-02334
8.Hovězák TomášStaněk Jan-5-10710-32335
9.Kucin MichalOdehnal Jaromír-4-7-6  0336
10.Grochál PetrHolčapková Alena-8-91210123246
11.Hovězák Tomᚊitina Martin-565-11-92347
12.Kucin MichalStaněk Jan-9-38-4 1348
13.Grochál PetrOdehnal Jaromír9-7616 3158
14.Kleinhampl MiroslavHolčapková Alena-8-9-3  0359
15.Kucin MichalŠitina Martin8-14-84-923510
16.Grochál PetrStaněk Jan-86-5-7 13511
17.Kleinhampl MiroslavOdehnal Jaromír-28-9-6 13512
18.Hovězák TomášHolčapková AlenaWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grochál Petr22Šitina Martin40
Kleinhampl Miroslav13Staněk Jan31
Hovězák Tomáš12Odehnal Jaromír22
Kucin Michal04Holčapková Alena21
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS