Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 20/22, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:30640:510nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Basovník Dalibor
Nguyen Ahn Tuan
 
 

 
 
WO    3010
2.Karásek Petr
Babušík Tomáš
 
 
Nováček Jiří
Tatar Ivo
 
 
8-8-6-8 1311
3.Babušík TomášHamadeh Nabil86-96 3121
4.Basovník DaliborNováček Jiří467  3031
5.Nguyen Ahn TuanTatar Ivo12-87-10-82332
6.Karásek PetrWO    3042
7.Basovník DaliborHamadeh Nabil1286  3052
8.Nguyen Ahn TuanNováček Jiří-99-6-9 1353
9.Karásek PetrTatar Ivo-157-4-11 1354
10.Babušík TomášWO    3064
11.Nguyen Ahn TuanHamadeh Nabil8-9-5-6 1365
12.Karásek PetrNováček Jiří97-6-8-52366
13.Babušík TomášTatar Ivo6-88-12-72367
14.Basovník DaliborWO    3077
15.Karásek PetrHamadeh Nabil-8-9-4  0378
16.Babušík TomášNováček Jiří49-4-1283288
17.Basovník DaliborTatar Ivo-6-5-2  0389
18.Nguyen Ahn TuanWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Babušík Tomáš21Hamadeh Nabil22
Basovník Dalibor21Nováček Jiří22
Nguyen Ahn Tuan03Tatar Ivo40
Karásek Petr03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Židenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno-ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33599:612Sokol Židenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hegr Michal
Rampula Miroslav
 
 
Holčik Petr
Herman Patrik
 
 
-2-5-8  0301
2.Bartoň Petr
Ječmínek Radek
 
 
Halický Roman
Kozel Petr
 
 
-7936 3111
3.Bartoň PetrKozel Petr-6-5-8  0312
4.Rampula MiroslavHalický Roman966  3022
5.Ječmínek RadekHolčik Petr-7-11-4  0323
6.Hegr MichalHerman Patrik74-11-6-132324
7.Rampula MiroslavKozel Petr-6-4-8  0325
8.Ječmínek RadekHalický Roman966  3035
9.Hegr MichalHolčik Petr-88-8683245
10.Bartoň PetrHerman Patrik108-6-893255
11.Ječmínek RadekKozel Petr56-68 3165
12.Hegr MichalHalický Roman43-105 3175
13.Bartoň PetrHolčik Petr-8969 3185
14.Rampula MiroslavHerman Patrik-5-46-8 1386
15.Hegr MichalKozel Petr7-3-118-52387
16.Bartoň PetrHalický Roman635  3097
17.Rampula MiroslavHolčik PetrWO    0398
18.Ječmínek RadekHerman Patrik13-7105 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoň Petr31Kozel Petr31
Rampula Miroslav12Halický Roman04
Ječmínek Radek31Holčik Petr12
Hegr Michal22Herman Patrik22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK Technika Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala ST, Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2015 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:44625:653Sokol Líšeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čako Vladimír
Němec Karel
 
 
Ovesný Tomáš
Zmrzlý Karel
 
 
-5-8-5  0301
2.Hub Petr
Zejda Pavel
 
 
Spurný Mojmír
Rozman Michal
 
 
-86-5-5 1302
3.Zejda PavelOvesný Tomáš3-8-9-7 1303
4.Čako VladimírSpurný Mojmír-75-14-5 1304
5.Němec KarelRozman Michal76-7-8103214
6.Hub PetrZmrzlý Karel -5-5-10  0315
7.Čako VladimírOvesný Tomáš-9-74-7 1316
8.Němec KarelSpurný Mojmír-158-9-8 1317
9.Hub PetrRozman Michal59-5-683227
10.Zejda PavelZmrzlý Karel -5-4-9  0328
11.Němec KarelOvesný Tomáš9-9-55-52329
12.Hub PetrSpurný Mojmír6-5-910-223210
13.Zejda PavelRozman Michal8-127-61032310
14.Čako VladimírZmrzlý Karel WO    30410
15.Hub PetrOvesný Tomáš-7-9-5  03411
16.Zejda PavelSpurný Mojmír-57-6-7 13412
17.Čako VladimírRozman Michal10-6-103732512
18.Němec KarelZmrzlý Karel WO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zejda Pavel13Ovesný Tomáš40
Čako Vladimír12Spurný Mojmír40
Němec Karel12Rozman Michal04
Hub Petr13Zmrzlý Karel 20
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:41523:636Sokol Líšeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šitina Martin
Staněk Jan
 
 
Babáková Radka
Babáková Klára
 
 
10-5-9-4 1301
2.Holčapková Alena
Odehnal Jaromír
 
 
Ovesný František
Honek Milan
 
 
-7-48-9 1302
3.Šitina MartinBabáková Radka8-4-7-2 1303
4.Staněk JanBabáková Klára-9-7-6  0304
5.Holčapková AlenaOvesný František-12788 3114
6.Odehnal JaromírHonek Milan9810  3024
7.Staněk JanBabáková Radka-4-8-3  0325
8.Holčapková AlenaBabáková Klára98-84 3135
9.Odehnal JaromírOvesný František796  3045
10.Šitina MartinHonek Milan258  3055
11.Holčapková AlenaBabáková Radka-2-7-7  0356
12.Odehnal JaromírBabáková Klára-10-9-7  0357
13.Šitina MartinOvesný František-8-85-15 1358
14.Staněk JanHonek Milan99-7-8-102359
15.Odehnal JaromírBabáková Radka-5-11-7  03510
16.Šitina MartinBabáková Klára-3-987-423511
17.Staněk JanOvesný FrantišekWO    03512
18.Holčapková AlenaHonek Milan-8-7-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šitina Martin13Babáková Radka40
Staněk Jan03Babáková Klára31
Holčapková Alena22Ovesný František12
Odehnal Jaromír22Honek Milan22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Laštůvkova 77, Brno-BystrcRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:43633:659TJ Holásky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kucin Michal
Ohaňka Zdeněk
 
 
Škvařil Petr
Vysloužil Jan
 
 
6-10109 3110
2.Kleinhampl Miroslav
Burda Radim
 
 
Žilka Milan
Vysloužil Vítězslav
 
 
-6-588-62311
3.Ohaňka ZdeněkŠkvařil Petr-6710-6-112312
4.Kucin MichalVysloužil Vítězslav-26-7413222
5.Kleinhampl MiroslavŽilka Milan-5-6-7  0323
6.Burda RadimVysloužil Jan6-7-6-4 1324
7.Kucin MichalŠkvařil Petr8-82-6-62325
8.Kleinhampl MiroslavVysloužil Vítězslav-84-56-42326
9.Burda RadimŽilka Milan-8-4-7  0327
10.Ohaňka ZdeněkVysloužil Jan-7-6-4  0328
11.Kleinhampl MiroslavŠkvařil Petr-5-9-3  0329
12.Burda RadimVysloužil Vítězslav94-10-8-523210
13.Ohaňka ZdeněkŽilka Milan10-4-89-823211
14.Kucin MichalVysloužil Jan11-97-10932311
15.Burda RadimŠkvařil PetrWO    30411
16.Ohaňka ZdeněkVysloužil Vítězslav-10-11-9  03412
17.Kucin MichalŽilka MilanWO    30512
18.Kleinhampl MiroslavVysloužil Jan-79-351032612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ohaňka Zdeněk04Škvařil Petr30
Kucin Michal21Vysloužil Vítězslav31
Kleinhampl Miroslav13Žilka Milan30
Burda Radim03Vysloužil Jan22
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS