Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 20/22, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:29733:610Sokol Brno I F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babušík Tomáš
Ryšavý Filip
 
 
Vysloužil Jan
Vysloužil Vítězslav
 
 
7711  3010
2.Basovník Dalibor
Nguyen Ahn Tuan
 
 
Šelc Martin
Tvarůžek Jiří
 
 
-976-793220
3.Ryšavý FilipŠelc Martin55-511 3130
4.Basovník DaliborVysloužil Jan-7317 3140
5.Babušík TomášTvarůžek Jiří4-108-1363250
6.Nguyen Ahn TuanVysloužil Vítězslav-85-7-8 1351
7.Basovník DaliborŠelc Martin-9339 3161
8.Babušík TomášVysloužil Jan4-8-97-62362
9.Nguyen Ahn TuanTvarůžek Jiří-9-6-7  0363
10.Ryšavý FilipVysloužil Vítězslav4-8-10673273
11.Babušík Tomᚊelc Martin387  3083
12.Nguyen Ahn TuanVysloužil Jan69-712 3193
13.Ryšavý FilipTvarůžek Jiří78-99 31103
14.Basovník DaliborVysloužil Vítězslav-511-910-1323104
15.Nguyen Ahn TuanŠelc Martin-258-9-823105
16.Ryšavý FilipVysloužil JanWO    30115
17.Basovník DaliborTvarůžek Jiří966  30125
18.Babušík TomášVysloužil Vítězslav-11-228-723126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ryšavý Filip30Šelc Martin13
Basovník Dalibor31Vysloužil Jan12
Babušík Tomáš22Tvarůžek Jiří13
Nguyen Ahn Tuan13Vysloužil Vítězslav31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala ST, Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:35646:637Sokol Brno I E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rakovický Milan
Bušek Vladimír
 
 
Belcredi Ludvík
Žák Jiří
 
 
36-88 3110
2.Šiške Miloslav
Tesař Jiří
 
 
Babáková Radka
Ovesný František
 
 
911-10-883220
3.Tesař JiříBabáková Radka-13-6-8  0321
4.Šiške MiloslavOvesný František8-8-7-9 1322
5.Bušek VladimírŽák Jiří 9-9-10-4 1323
6.Rakovický MilanBelcredi Ludvík755  3033
7.Šiške MiloslavBabáková Radka-5-9-8  0334
8.Bušek VladimírOvesný František9-6-6-7 1335
9.Rakovický MilanŽák Jiří 3-745 3145
10.Tesař JiříBelcredi Ludvík-12-9-9  0346
11.Bušek VladimírBabáková Radka-6-4-7  0347
12.Rakovický MilanOvesný František666  3057
13.Tesař JiříŽák Jiří -45107 3167
14.Šiške MiloslavBelcredi Ludvík9-667 3177
15.Rakovický MilanBabáková Radka10-89-893287
16.Tesař JiříOvesný František7-11-4-8 1388
17.Šiške MiloslavŽák Jiří 6-898 3198
18.Bušek VladimírBelcredi Ludvík-910-510132108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tesař Jiří13Babáková Radka31
Šiške Miloslav22Ovesný František31
Bušek Vladimír13Žák Jiří 13
Rakovický Milan40Belcredi Ludvík13



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Laštůvkova 77, Brno-BystrcRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:41590:616Sokol Líšeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníček Rudolf
Trávníčková Eliška
 
 
Barešová Simona
Pinnerová Eliška
 
 
837  3010
2.Strmiska Tomáš
Kalivoda Michal
 
 
Zmrzlý Karel
Ovesný Tomáš
 
 
9-8-7-3 1311
3.Strmiska TomášZmrzlý Karel -788-1073221
4.Trávníčková EliškaOvesný Tomáš-3-5-6  0322
5.Kalivoda MichalPinnerová Eliška-5-511-12 1323
6.Trávníček RudolfBarešová Simona5-7-1-8 1324
7.Trávníčková EliškaZmrzlý Karel 11-9-5793234
8.Kalivoda MichalOvesný Tomáš-5-7-8  0335
9.Trávníček RudolfPinnerová Eliška54-87 3145
10.Strmiska TomášBarešová Simona-87-56-102346
11.Kalivoda MichalZmrzlý Karel -6-6-6  0347
12.Trávníček RudolfOvesný Tomáš9-2-9-8 1348
13.Strmiska TomášPinnerová Eliška6-6-8-9 1349
14.Trávníčková EliškaBarešová Simona3-9-5-9 13410
15.Trávníček RudolfZmrzlý Karel -811-8-7 13411
16.Strmiska TomášOvesný Tomáš-59-6-7 13412
17.Trávníčková EliškaPinnerová EliškaWO    30512
18.Kalivoda MichalBarešová SimonaWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strmiska Tomáš13Zmrzlý Karel 22
Trávníčková Eliška12Ovesný Tomáš40
Kalivoda Michal03Pinnerová Eliška21
Trávníček Rudolf13Barešová Simona30
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Laštůvkova 77, Brno-BystrcRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39580:589SK Slatina F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hovězák Tomáš
Kleinhampl Miroslav
 
 
Herman Patrik
Čampa Petr
 
 
-79-6-9 1301
2.Burda Radim
Kucin Michal
 
 
Kozel Petr
Konečný Rostislav
 
 
-5-9-8  0302
3.Hovězák TomášKozel Petr8109  3012
4.Kucin MichalHerman Patrik57-98 3122
5.Kleinhampl MiroslavČampa Petr9-1-8-8 1323
6.Burda RadimKonečný Rostislav-9-8-6  0324
7.Kucin MichalKozel Petr-6-114-6 1325
8.Kleinhampl MiroslavHerman Patrik-87-11-7 1326
9.Burda RadimČampa Petr-10997 3136
10.Hovězák TomášKonečný Rostislav97-67 3146
11.Kleinhampl MiroslavKozel Petr-4-115-9 1347
12.Burda RadimHerman Patrik7-8-9-4 1348
13.Hovězák TomášČampa Petr-78-4-6 1349
14.Kucin MichalKonečný RostislavWO    3059
15.Burda RadimKozel Petr-74-6-9 13510
16.Hovězák TomášHerman Patrik-5-6-9  03511
17.Kucin MichalČampa Petr5-8-5-7 13512
18.Kleinhampl MiroslavKonečný RostislavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hovězák Tomáš22Kozel Petr31
Kucin Michal12Herman Patrik31
Kleinhampl Miroslav03Čampa Petr31
Burda Radim13Konečný Rostislav11
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28619:577SKST Nový Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šitina Martin
Staněk Jan
 
 
Nováček Jiří
Slivečka Michal
 
 
-4-13-9  0301
2.Odehnal Jaromír
Dočekal Petr
 
 
Hamadeh Nabil
Peňáz Stanislav
 
 
-7-3-3  0302
3.Staněk JanPeňáz Stanislav1427  3012
4.Šitina MartinSlivečka Michal4710  3022
5.Dočekal PetrHamadeh Nabil-129-6-4 1323
6.Odehnal JaromírNováček Jiří-65-8-11 1324
7.Šitina MartinPeňáz Stanislav81110  3034
8.Dočekal PetrSlivečka Michal437  3044
9.Odehnal JaromírHamadeh Nabil-8-8-8  0345
10.Staněk JanNováček Jiří947  3055
11.Dočekal PetrPeňáz Stanislav-767-15-52356
12.Odehnal JaromírSlivečka Michal956  3066
13.Staněk JanHamadeh Nabil8-5-4-8 1367
14.Šitina MartinNováček Jiří59-98 3177
15.Odehnal JaromírPeňáz Stanislav-992-1073287
16.Staněk JanSlivečka Michal748  3097
17.Šitina MartinHamadeh Nabil5-495 31107
18.Dočekal PetrNováček Jiří8-5-55-723108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Staněk Jan31Peňáz Stanislav13
Šitina Martin40Slivečka Michal04
Dočekal Petr13Hamadeh Nabil31
Odehnal Jaromír22Nováček Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK Technika Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Židenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala ST, Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2014 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37662:668Sokol Židenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čako Vladimír
Němec Karel
 
 
Hegr Michal
Ječmínek Radek
 
 
6-8-119-132301
2.Hub Petr
Zejda Pavel
 
 
Malina Jan
Pejčev Pavel
 
 
65-142 3111
3.Čako VladimírMalina Jan-9-31010113221
4.Hub PetrHegr Michal11-410-4-92322
5.Němec KarelJečmínek Radek899  3032
6.Zejda PavelPejčev Pavel-85-124-92333
7.Hub PetrMalina Jan-7-7-6  0334
8.Němec KarelHegr Michal7-888 3144
9.Zejda PavelJečmínek Radek3-6-4-8 1345
10.Čako VladimírPejčev Pavel-610-9-6 1346
11.Němec KarelMalina Jan86-88 3156
12.Zejda PavelHegr Michal0-3105 3166
13.Čako VladimírJečmínek Radek8-4-6-4 1367
14.Hub PetrPejčev Pavel-10-8-10  0368
15.Zejda PavelMalina Jan-56-4-10 1369
16.Čako VladimírHegr Michal469  3079
17.Hub PetrJečmínek Radek-10-6-10  03710
18.Němec KarelPejčev Pavel9-1038 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čako Vladimír22Malina Jan22
Hub Petr04Hegr Michal13
Němec Karel40Ječmínek Radek31
Zejda Pavel13Pejčev Pavel31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS