Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 20/22, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37620:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babušík Tomáš
Nguyen Ahn Tuan
 
 
Trávníček Rudolf
Trávníčková Eliška
 
 
-10-8-9  0301
2.Bartoš Petr
Basovník Dalibor
 
 
Kalivoda Michal
Strmiska Tomáš
 
 
-10-6-1  0302
3.Babušík TomášStrmiska Tomáš-57112 3112
4.Nguyen Ahn TuanTrávníček Rudolf-9-13-5  0313
5.Bartoš PetrTrávníčková Eliška-6-4-7  0314
6.Basovník DaliborKalivoda Michal-6-9-6  0315
7.Nguyen Ahn TuanStrmiska Tomáš996  3025
8.Bartoš PetrTrávníček Rudolf-9-3-8  0326
9.Basovník DaliborTrávníčková Eliška126-3-943236
10.Babušík TomášKalivoda Michal7-74-883246
11.Bartoš PetrStrmiska Tomáš36-11-783256
12.Basovník DaliborTrávníček Rudolf14-978 3166
13.Babušík TomášTrávníčková Eliška384  3076
14.Nguyen Ahn TuanKalivoda Michal8-29-993286
15.Basovník DaliborStrmiska Tomáš9-109-8-102387
16.Babušík TomášTrávníček Rudolf799  3097
17.Nguyen Ahn TuanTrávníčková Eliška-7-9-4  0398
18.Bartoš PetrKalivoda Michal75-6-8-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Babušík Tomáš40Strmiska Tomáš13
Nguyen Ahn Tuan22Trávníček Rudolf22
Bartoš Petr13Trávníčková Eliška22
Basovník Dalibor22Kalivoda Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Laštůvkova 77, Brno-BystrcRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2014 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:177:52311:639Sokol Brno I E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kucin Michal
Burda Radim
 
 
Rakovický Milan
Sedláček Libor
 
 
-2-4-5  0301
2.
 
 
Šiške Miloslav
Tesař Jiří
 
 
WO    0302
3.Kucin MichalRakovický Milan-11-3-2  0303
4.Burda RadimSedláček Libor-68-6-7 1304
5.Kleinhampl MiroslavTesař Jiří-5-5-9  0305
6.Šiške MiloslavWO    0306
7.Burda RadimRakovický Milan-7-6-5  0307
8.Kleinhampl MiroslavSedláček Libor-9-6-11  0308
9.Tesař JiříWO    0309
10.Kucin MichalŠiške Miloslav-29-5-8 13010
11.Kleinhampl MiroslavProks Ivo-810810 31110
12.Sedláček LiborWO    03111
13.Kucin MichalTesař Jiří-6-10-10  03112
14.Burda RadimŠiške Miloslav-8-7-7  03113
15.Proks IvoWO    03114
16.Kucin MichalSedláček Libor9-7-8-4 13115
17.Burda RadimTesař Jiří-5-3-6  03116
18.Kleinhampl MiroslavŠiške Miloslav-4-67-9 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kucin Michal04Rakovický Milan20
Burda Radim04Sedláček Libor30
Kleinhampl Miroslav13Tesař Jiří30
   Šiške Miloslav30
   Proks Ivo01
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:28718:610SKST Nový Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šitina Martin
Staněk Jan
 
 
Škvařil Petr
Vysloužil Jan
 
 
-7-99-9 1301
2.Holčapková Alena
Odehnal Jaromír
 
 
Šelc Martin
Tvarůžek Jiří
 
 
6610  3011
3.Staněk JanŠkvařil Petr-8-107-15 1312
4.Šitina MartinTvarůžek Jiří-9443 3122
5.Holčapková AlenaŠelc Martin78-5-893232
6.Odehnal JaromírVysloužil Jan4-86-7-42333
7.Šitina MartinŠkvařil Petr-10678 3143
8.Holčapková AlenaTvarůžek Jiří781  3053
9.Odehnal JaromírVysloužil Vítězslav213-68 3163
10.Staněk JanVysloužil Jan10-11-49-92364
11.Holčapková AlenaŠkvařil Petr5-395 3174
12.Odehnal JaromírTvarůžek Jiří34-103 3184
13.Staněk JanVysloužil Vítězslav-9-8910-52385
14.Šitina MartinVysloužil Jan676  3095
15.Odehnal JaromírŠkvařil Petr-7667 31105
16.Staněk JanTvarůžek Jiří597  30115
17.Šitina MartinVysloužil Vítězslav-9-978332125
18.Holčapková AlenaVysloužil Jan-6-64-5 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Staněk Jan13Škvařil Petr13
Šitina Martin40Tvarůžek Jiří04
Holčapková Alena31Šelc Martin01
Odehnal Jaromír31Vysloužil Jan31
   Vysloužil Vítězslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK Technika Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala ST, Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2014 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24638:612VSK Technika Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čako Vladimír
Němec Karel
 
 
Ovesný František
Patočka Roman
 
 
9-11-87-112301
2.Hub Petr
Zejda Pavel
 
 
Liška Radovan
Nováček Jiří
 
 
-8775 3111
3.Zejda PavelLiška Radovan10-9711 3121
4.Čako VladimírNováček Jiří685  3031
5.Němec KarelPatočka Roman911-6-973241
6.Hub PetrOvesný František-6-65-8 1342
7.Čako VladimírLiška Radovan9810  3052
8.Němec KarelNováček Jiří835  3062
9.Hub PetrPatočka Roman8916  3072
10.Zejda PavelOvesný František-68-89-72373
11.Němec KarelLiška Radovan-71067 3183
12.Hub PetrNováček Jiří368  3093
13.Zejda PavelPatočka Roman-7-61012732103
14.Čako VladimírOvesný František811-58 31113
15.Hub PetrLiška Radovan7-648 31123
16.Zejda PavelNováček Jiří958  30133
17.Čako VladimírPatočka RomanWO    03134
18.Němec KarelOvesný FrantišekWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zejda Pavel31Liška Radovan04
Čako Vladimír30Nováček Jiří04
Němec Karel30Patočka Roman03
Hub Petr31Ovesný František21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Židenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno-ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1526:49635:734Sokol Líšeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Petr
Ječmínek Radek
 
 
Ovesný Tomáš
Zmrzlý Karel
 
 
-46-8-6 1301
2.Pejčev Pavel
Hegr Michal
 
 
Barešová Simona
Spurný Mojmír
 
 
-102-8693211
3.Pejčev PavelOvesný Tomáš-12-4-7  0312
4.Bartoň PetrSpurný Mojmír7-8-5-8 1313
5.Hegr MichalZmrzlý Karel 139-8-8-102314
6.Ječmínek RadekBarešová Simona582  3024
7.Bartoň PetrOvesný Tomáš5-10-8-2 1325
8.Hegr MichalSpurný Mojmír-9-99-6 1326
9.Ječmínek RadekZmrzlý Karel -811-9-11 1327
10.Pejčev PavelBarešová Simona-5-106-8 1328
11.Hegr MichalOvesný Tomáš4-511-11-42329
12.Ječmínek RadekSpurný Mojmír-97-58-923210
13.Pejčev PavelZmrzlý Karel 11-5-9-6 13211
14.Bartoň PetrBarešová Simona7-4-73832311
15.Ječmínek RadekOvesný TomášWO    03312
16.Pejčev PavelSpurný Mojmír-108-2-6 13313
17.Bartoň PetrZmrzlý Karel 0-87-6-1023314
18.Hegr MichalBarešová Simona-9-710-5 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejčev Pavel04Ovesný Tomáš30
Bartoň Petr13Spurný Mojmír40
Hegr Michal04Zmrzlý Karel 40
Ječmínek Radek12Barešová Simona22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala ST, Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35665:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Jiří
Tatar Ivo
 
 
Čampa Petr
Herman Patrik
 
 
-9-28-8 1301
2.Hamadeh Nabil
Peňáz Stanislav
 
 
Kozel Petr
Konečný Rostislav
 
 
-796-1083211
3.Nováček JiříKozel Petr-5-7-11  0312
4.Tatar IvoHerman Patrik6-9-2973222
5.Hamadeh NabilČampa Petr63-58 3132
6.Peňáz StanislavKonečný Rostislav109-815 3142
7.Tatar IvoKozel Petr8-9-6-5 1343
8.Hamadeh NabilHerman Patrik-8471 3153
9.Peňáz StanislavČampa Petr665  3063
10.Nováček JiříKonečný Rostislav-10-9-7  0364
11.Hamadeh NabilKozel Petr4-6-94-102365
12.Peňáz StanislavHerman Patrik9-97-5-92366
13.Nováček JiříČampa Petr84-45 3176
14.Tatar IvoKonečný Rostislav-877-9-92377
15.Peňáz StanislavKozel Petr547  3087
16.Nováček JiříHerman Patrik469  3097
17.Tatar IvoČampa Petr-7-9-6  0398
18.Hamadeh NabilKonečný Rostislav-8-82-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováček Jiří22Kozel Petr31
Tatar Ivo13Herman Patrik13
Hamadeh Nabil22Čampa Petr13
Peňáz Stanislav31Konečný Rostislav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS