Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Modřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 274, ModřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2014 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30645:612Sokol Modřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopeček Václav
Božek Radomír ml.
 
 
Vondruška Ladislav
Špondr Martin
 
 
686  3010
2.Slaný Luděk
Doleček Ivan
 
 
Schlinger Stanislav
Vysloužil Vítězslav
 
 
7-10-8-7 1311
3.Kopeček VáclavSchlinger Stanislav10-9116 3121
4.Doleček IvanVysloužil Vítězslav-6-11-4  0322
5.Božek Radomír ml.Špondr Martin553  3032
6.Slaný LuděkVondruška Ladislav-86108 3142
7.Doleček IvanSchlinger Stanislav-8-11-5  0343
8.Božek Radomír ml.Vysloužil Vítězslav-667-1033253
9.Slaný LuděkŠpondr Martin839  3063
10.Kopeček VáclavVondruška Ladislav5117  3073
11.Božek Radomír ml.Schlinger Stanislav119-810 3183
12.Slaný LuděkVysloužil Vítězslav-10-11-5  0384
13.Kopeček VáclavŠpondr Martin710-115 3194
14.Doleček IvanVondruška Ladislav-8-7-5  0395
15.Slaný LuděkSchlinger Stanislav8-11-7-7 1396
16.Kopeček VáclavVysloužil Vítězslav1185  30106
17.Doleček IvanŠpondr Martin11-11-510-823107
18.Božek Radomír ml.Vondruška Ladislav-811-8-10 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopeček Václav40Schlinger Stanislav22
Doleček Ivan04Vysloužil Vítězslav22
Božek Radomír ml.31Špondr Martin13
Slaný Luděk22Vondruška Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37653:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netušil Radek
Liška Radovan
 
 
Dočekal Petr
Šenk Pavel
 
 
-4-7-9  0301
2.Urban Jiří
Rozman Michal
 
 
Kajanovič Filip
Holík Tomáš
 
 
-9-6-9  0302
3.Netušil RadekDočekal Petr-7-8-10  0303
4.Rozman MichalHolík Tomáš-106-8-9 1304
5.Urban JiříŠenk Pavel-108911 3114
6.Liška RadovanKajanovič Filip4-734 3124
7.Rozman MichalDočekal Petr-67-5653234
8.Urban JiříHolík Tomáš-7-104393244
9.Liška RadovanŠenk Pavel43-10-1033254
10.Netušil RadekKajanovič Filip-410-83-92355
11.Urban JiříDočekal Petr-9-9-5  0356
12.Liška RadovanHolík Tomáš366  3066
13.Netušil RadekŠenk Pavel-10-677-32367
14.Rozman MichalKajanovič Filip996  3077
15.Liška RadovanDočekal Petr8-7-55-92378
16.Netušil RadekHolík Tomáš-4887 3188
17.Rozman MichalŠenk Pavel12-11810 3198
18.Urban JiříKajanovič Filip-4-3-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Netušil Radek13Dočekal Petr31
Rozman Michal31Holík Tomáš13
Urban Jiří22Šenk Pavel13
Liška Radovan31Kajanovič Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Bílovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Žižka Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého údolí, Bílovice nad SvitavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:31626:610Sokol Bílovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Milan
Kozák Jan
 
 
Sojka Oldřich
Válka Jaroslav
 
 
-13-265-92301
2.Knotek Michal
Muzikář René
 
 
Juras Miroslav
Kottas Milan
 
 
-7-7-6  0302
3.Knotek MichalSojka Oldřich866  3012
4.Muzikář RenéKottas Milan975  3022
5.Adámek MilanVálka Jaroslav-736-8-92323
6.Kozák JanJuras Miroslav8-757 3133
7.Muzikář RenéSojka Oldřich-46-4553243
8.Adámek MilanKottas Milan-2-2-3  0344
9.Kozák JanVálka Jaroslav68-64 3154
10.Knotek MichalJuras Miroslav579  3064
11.Adámek MilanSojka Oldřich6-9-10753274
12.Kozák JanKottas Milan-9-7-5  0375
13.Knotek MichalVálka Jaroslav68-8-743285
14.Muzikář RenéJuras Miroslav3116  3095
15.Kozák JanSojka Oldřich4129  30105
16.Knotek MichalKottas Milan11-5-811-223106
17.Meluzín TomášVálka Jaroslav7-95-101232116
18.Adámek MilanJuras MiroslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knotek Michal31Sojka Oldřich04
Muzikář René30Kottas Milan31
Adámek Milan12Válka Jaroslav13
Kozák Jan31Juras Miroslav03
Meluzín Tomáš10   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Popůvky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK Technika Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala ST, Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:46649:724VSK Technika Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otoupalík Karel
Blecha Pavel
 
 
Libus Jiří
Urbánek Martin
 
 
-4-5-5  0301
2.Popelka Jaroslav
Blaha Petr
 
 
Monhart Michal
Týče Jan
 
 
88-5-7-82302
3.Otoupalík KarelUrbánek Martin-79-4-7 1303
4.Popelka JaroslavTýče Jan-10668 3113
5.Blecha PavelMonhart Michal-7-9-2  0314
6.Blaha PetrLibus Jiří-810-3-8 1315
7.Popelka JaroslavUrbánek Martin-77510 3125
8.Blecha PavelTýče Jan-9-811-9 1326
9.Blaha PetrMonhart Michal-7105-7-112327
10.Otoupalík KarelLibus Jiří-8-9-6  0328
11.Blecha PavelUrbánek Martin-12655 3138
12.Blaha PetrTýče Jan5-7-811-82339
13.Otoupalík KarelMonhart Michal12-10-81083249
14.Popelka JaroslavLibus Jiří-7-991243259
15.Blaha PetrUrbánek Martin-6-7-5  03510
16.Otoupalík KarelTýče Jan6-2-7-6 13511
17.Popelka JaroslavMonhart Michal-86-7-8 13512
18.Blecha PavelLibus Jiří-645-8-823513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Otoupalík Karel13Urbánek Martin22
Popelka Jaroslav31Týče Jan31
Blecha Pavel13Monhart Michal31
Blaha Petr04Libus Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala ST, Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:40682:712SK Slatina G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Jaroslav
Kubín Aleš
 
 
Čampa Petr
Dufka Ámos
 
 
-6-4-7  0301
2.Slivečka Michal
Hrůza Peter
 
 
Ondruš Milan
Haluza Dušan
 
 
9-10-79-92302
3.Kříž JaroslavDufka Ámos-4-5-7  0303
4.Slivečka MichalHaluza Dušan777  3013
5.Hrůza PeterOndruš Milan-108-8-10 1314
6.Kubín AlešČampa Petr7-9119 3124
7.Slivečka MichalDufka Ámos8-84-9-72325
8.Hrůza PeterHaluza Dušan-11139-10123235
9.Kubín AlešOndruš Milan479  3045
10.Kříž JaroslavČampa Petr9-6-15-10 1346
11.Hrůza PeterDufka Ámos-88-1-11 1347
12.Kubín AlešHaluza Dušan-5-6913-82348
13.Kříž JaroslavOndruš Milan35-8-783258
14.Slivečka MichalČampa Petr-8-8-8  0359
15.Kubín AlešDufka Ámos6-8-5-9 13510
16.Kříž JaroslavHaluza Dušan-342-101032610
17.Slivečka MichalOndruš Milan887  30710
18.Hrůza PeterČampa Petr97-6-6-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kříž Jaroslav22Dufka Ámos40
Slivečka Michal22Haluza Dušan13
Hrůza Peter13Ondruš Milan13
Kubín Aleš22Čampa Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sokolnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Laštůvkova 77, Brno-BystrcRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2014 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:41618:699Sokol Sokolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníčková Eliška
Pelánek Martin
 
 
Kukla Marek st.
Jandl Pavel
 
 
-9-66-8 1301
2.Grochál Petr
Kubalčík Jan
 
 
Fric Zdeněk
Ketman Dalibor
 
 
-211-7-9 1302
3.Grochál PetrKukla Marek st.5-4-65-72303
4.Kubalčík JanJandl Pavel8-9-314-82304
5.Trávníčková EliškaFric Zdeněk4-577 3114
6.Pelánek MartinKetman Dalibor-99-39-72315
7.Kubalčík JanKukla Marek st.6-9-9-9 1316
8.Trávníčková EliškaJandl Pavel1073  3026
9.Pelánek MartinFric Zdeněk-5-117-2 1327
10.Grochál PetrKetman Dalibor1146  3037
11.Trávníčková EliškaKukla Marek st.-28-71473247
12.Pelánek MartinJandl Pavel-910-99-62348
13.Grochál PetrFric Zdeněk-7-4-8  0349
14.Kubalčík JanKetman Dalibor-11-99793259
15.Pelánek MartinKukla Marek st.-6-2-12  03510
16.Grochál PetrJandl Pavel5104  30610
17.Kubalčík JanFric Zdeněk-7-510-8 13611
18.Trávníčková EliškaKetman DaliborWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grochál Petr22Kukla Marek st.31
Kubalčík Jan13Jandl Pavel22
Trávníčková Eliška30Fric Zdeněk31
Pelánek Martin04Ketman Dalibor12
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy