Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Modřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15636:453SKST Nový Lískovec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holík Tomáš
Kajanovič Filip
 
 
Kopeček Václav
Slaný Petr
 
 
-5-9-9  0301
2.Dočekal Petr
Král David
 
 
Božek Radomír st.
Doleček Ivan
 
 
45-45 3111
3.Holík TomášSlaný Petr566  3021
4.Kajanovič FilipDoleček Ivan767  3031
5.Dočekal PetrBožek Radomír st.4-1047 3141
6.Král DavidKopeček Václav6108  3051
7.Kajanovič FilipSlaný Petr47-94 3161
8.Dočekal PetrDoleček Ivan644  3071
9.Král DavidBožek Radomír st.766  3081
10.Holík TomášKopeček Václav-11-7-4  0382
11.Dočekal PetrSlaný Petr1054  3092
12.Král DavidDoleček Ivan584  30102
13.Holík TomášBožek Radomír st.539  30112
14.Kajanovič FilipKopeček Václav-6-768-1123113
15.Král DavidSlaný Petr858  30123
16.Holík TomášDoleček Ivan1122  30133
17.Kajanovič FilipBožek Radomír st.710-88 31143
18.Dočekal PetrKopeček Václav-462-10832153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holík Tomáš31Slaný Petr04
Kajanovič Filip31Doleček Ivan04
Dočekal Petr40Božek Radomír st.04
Král David40Kopeček Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žižka Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rybnická 75, Nový LískovecRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:33559:542TJ Holásky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sojka Oldřich
Válka Jaroslav
 
 
Vysloužil Vítězslav
Špondr Martin
 
 
4-7-6-6 1301
2.Juras Miroslav
Kottas Milan
 
 
Vondruška Ladislav
Spilka Vilém
 
 
10-989 3111
3.Kottas MilanVysloužil Vítězslav688  3021
4.Válka JaroslavVondruška Ladislav-56-8-7 1322
5.Juras MiroslavŠpondr Martin166  3032
6.Sojka OldřichSpilka Vilém-5-84-6 1333
7.Válka JaroslavVysloužil Vítězslav-2-7-8  0334
8.Juras MiroslavVondruška Ladislav-9-7-11  0335
9.Sojka OldřichŠpondr Martin667  3045
10.Kottas MilanSpilka Vilém465  3055
11.Lauš PetrVysloužil Vítězslav-6-2-6  0356
12.Sojka OldřichVondruška Ladislav-927-9-92357
13.Kottas MilanŠpondr Martin233  3067
14.Válka JaroslavSpilka Vilém-7-5-10  0368
15.Sojka OldřichVysloužil Vítězslav-3-5-7  0369
16.Kottas MilanVondruška Ladislav-461-843279
17.Válka JaroslavŠpondr Martin779  3089
18.Lauš PetrSpilka Vilém12-3-10-11 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kottas Milan40Vysloužil Vítězslav31
Válka Jaroslav13Vondruška Ladislav31
Juras Miroslav11Špondr Martin04
Sojka Oldřich13Spilka Vilém31
Lauš Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK Technika Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala ST, Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2015 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:42665:710Sokol Líšeň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sláma Martin
Týče Jan
 
 
Spurný Mojmír
Rozman Michal
 
 
-129-4-7 1301
2.Urbánek Martin
Libus Jiří
 
 
Urban Jiří
Liška Radovan
 
 
-156-147-72302
3.Monhart MichalSpurný Mojmír-68-2-7 1303
4.Týče JanRozman Michal49-47 3113
5.Urbánek MartinUrban Jiří71-47 3123
6.Libus JiříLiška Radovan-9-12176-82324
7.Týče JanSpurný Mojmír-98-3-15 1325
8.Urbánek MartinRozman Michal-7-6-6  0326
9.Libus JiříUrban Jiří-9-10-8  0327
10.Monhart MichalLiška Radovan10-885 3137
11.Urbánek MartinSpurný Mojmír-11-8-6  0338
12.Libus JiříRozman Michal-710-5-10 1339
13.Monhart MichalUrban Jiří9-9-10763249
14.Týče JanLiška Radovan7105  3059
15.Libus JiříSpurný Mojmír10-1-108-423510
16.Monhart MichalRozman Michal-6-4-10  03511
17.Týče JanUrban Jiří-113-56-823512
18.Urbánek MartinLiška Radovan-6934 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Monhart Michal22Spurný Mojmír40
Týče Jan22Rozman Michal31
Urbánek Martin22Urban Jiří22
Libus Jiří04Liška Radovan13



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Bílovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1, SlatinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:30741:643SK Slatina G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huml Otakar ml.
Čampa Petr
 
 
Adámek Milan
Kozák Jan
 
 
-9715 3110
2.Dufka Ámos
Ondruš Milan
 
 
Knotek Michal
Meluzín Tomáš
 
 
-72-88103220
3.Čampa PetrMuzikář René7-90-783230
4.Huml Otakar ml.Kozák Jan988  3040
5.Dufka ÁmosKnotek Michal1210-13-9103250
6.Ondruš MilanAdámek Milan4617  3060
7.Huml Otakar ml.Muzikář René-9146 3170
8.Dufka ÁmosKozák Jan2-510-853280
9.Ondruš MilanKnotek Michal-39-6-5 1381
10.Čampa PetrAdámek Milan48-112 3191
11.Dufka ÁmosMeluzín Tomáš5-86-3732101
12.Ondruš MilanKozák Jan77-4-9-723102
13.Čampa PetrKnotek Michal9-8-78932112
14.Huml Otakar ml.Adámek Milan5-6913 31122
15.Ondruš MilanMeluzín Tomáš265  30132
16.Čampa PetrKozák Jan-105-5-4 13133
17.Huml Otakar ml.Knotek Michal-4-746732143
18.Dufka ÁmosAdámek Milan3-3-5-6 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čampa Petr31Muzikář René02
Huml Otakar ml.40Kozák Jan22
Dufka Ámos31Knotek Michal13
Ondruš Milan22Adámek Milan13
   Meluzín Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Sokolnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Popůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 370, SokolniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:29711:650Sokol Sokolnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fric Zdeněk
Černý Jaroslav
 
 
Popelka Jaroslav
Blecha Pavel
 
 
-9-10-11  0301
2.Kukla Marek st.
Jandl Pavel
 
 
Ureš Jan
Otoupalík Karel
 
 
467  3011
3.Kukla Marek st.Otoupalík Karel10-966 3121
4.Jandl PavelUreš Jan7-10-9-6 1322
5.Fric ZdeněkPopelka Jaroslav78-99 3132
6.Černý JaroslavBlecha Pavel8-5310 3142
7.Jandl PavelOtoupalík Karel1010-57 3152
8.Fric ZdeněkUreš Jan5-979 3162
9.Černý JaroslavPopelka Jaroslav-9-107-3 1363
10.Kukla Marek st.Blecha Pavel710-59 3173
11.Fric ZdeněkOtoupalík Karel9-63-9-92374
12.Černý JaroslavUreš Jan-11-99-7 1375
13.Kukla Marek st.Popelka Jaroslav1187  3085
14.Jandl PavelBlecha Pavel6-67-7113295
15.Černý JaroslavOtoupalík Karel7110  30105
16.Kukla Marek st.Ureš Jan-1168-1832115
17.Jandl PavelPopelka Jaroslav-9-1079-623116
18.Fric ZdeněkBlecha Pavel78-87 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kukla Marek st.40Otoupalík Karel13
Jandl Pavel22Ureš Jan22
Fric Zdeněk31Popelka Jaroslav22
Černý Jaroslav22Blecha Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Laštůvkova 77, Brno-BystrcRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2015 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33641:619TJ Brno-Bystrc E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grochál Petr
Kubalčík Jan
 
 
Slivečka Michal
Kubín Aleš
 
 
-9-7-4  0301
2.Kalivoda Michal
Trávníčková Eliška
 
 
Kříž Jaroslav
Hrůza Peter
 
 
8109  3011
3.Grochál PetrKubín Aleš810-5-10-92312
4.Kalivoda MichalSlivečka Michal9-2-5-7 1313
5.Trávníčková EliškaHrůza Peter787  3023
6.Kubalčík JanKříž Jaroslav-9-4-11  0324
7.Kalivoda MichalKubín Aleš-8-8-6  0325
8.Trávníčková EliškaSlivečka Michal-67-3893235
9.Kubalčík JanHrůza Peter7-6115 3145
10.Grochál PetrKříž Jaroslav-9-89-8 1346
11.Trávníčková EliškaKubín Aleš10-98-623256
12.Kubalčík JanSlivečka Michal-10-87963266
13.Grochál PetrHrůza Peter666  3076
14.Kalivoda MichalKříž Jaroslav-8-87563286
15.Kubalčík JanKubín Aleš-74-101-72387
16.Grochál PetrSlivečka Michal-7-7-9  0388
17.Kalivoda MichalHrůza Peter669  3098
18.Trávníčková EliškaKříž Jaroslav663  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grochál Petr13Kubín Aleš31
Kalivoda Michal22Slivečka Michal22
Trávníčková Eliška40Hrůza Peter04
Kubalčík Jan22Kříž Jaroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy