Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Modřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Laštůvkova 77, Brno-BystrcRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:32643:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grochál Petr
Ohaňka Zdeněk
 
 
Kopeček Václav
Božek Radomír ml.
 
 
8-38-9-22301
2.Trávníčková Eliška
Kalivoda Michal
 
 
Božek Radomír st.
Dvořák Ladislav
 
 
108-48 3111
3.Trávníčková EliškaKopeček Václav10810  3021
4.Grochál PetrBožek Radomír st.89-97 3131
5.Ohaňka ZdeněkDvořák Ladislav-9-109-4 1332
6.Kalivoda MichalBožek Radomír ml.-9810-9103242
7.Grochál PetrKopeček Václav9-8147 3152
8.Ohaňka ZdeněkBožek Radomír st.-47-8-5 1353
9.Kalivoda MichalDvořák Ladislav798  3063
10.Trávníčková EliškaBožek Radomír ml.-758-4-82364
11.Ohaňka ZdeněkKopeček Václav-99-8-5 1365
12.Kalivoda MichalBožek Radomír st.788  3075
13.Trávníčková EliškaDvořák Ladislav173  3085
14.Grochál PetrBožek Radomír ml.-3-4-4  0386
15.Kalivoda MichalKopeček Václav28-7-3-72387
16.Trávníčková EliškaBožek Radomír st.589  3097
17.Grochál PetrDvořák Ladislav-114-27-142398
18.Ohaňka ZdeněkBožek Radomír ml.-4-47-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávníčková Eliška31Kopeček Václav22
Grochál Petr22Božek Radomír st.13
Ohaňka Zdeněk04Dvořák Ladislav22
Kalivoda Michal31Božek Radomír ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Sokolnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 370, SokolniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:43644:704KST Oltec Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kukla Marek st.
Jandl Pavel
 
 
Hrůza Peter
Slivečka Michal
 
 
-968-983210
2.Černý Jaroslav
Ketman Dalibor
 
 
Kubín Aleš
Kříž Jaroslav
 
 
-5-6-8  0311
3.Kukla Marek st.Slivečka Michal-559-4-42312
4.Jandl PavelKubín Aleš-5-7-13  0313
5.Černý JaroslavKříž Jaroslav-6-1378-32314
6.Ketman DaliborHrůza Peter88-118 3124
7.Jandl PavelSlivečka Michal-614-3-3 1325
8.Černý JaroslavKubín Aleš-76-5-15 1326
9.Ketman DaliborKříž Jaroslav-7868 3136
10.Kukla Marek st.Hrůza Peter1-10212 3146
11.Černý JaroslavSlivečka Michal-9-6107-92347
12.Ketman DaliborKubín Aleš-1-7-12  0348
13.Kukla Marek st.Kříž Jaroslav7-103-5-22349
14.Jandl PavelHrůza Peter-11-6-11  03410
15.Ketman DaliborSlivečka Michal-11-2-10  03411
16.Kukla Marek st.Kubín Aleš713  30511
17.Jandl PavelKříž Jaroslav-6-449432611
18.Černý JaroslavHrůza Peter-7-888-423612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kukla Marek st.22Slivečka Michal40
Jandl Pavel13Kubín Aleš31
Černý Jaroslav04Kříž Jaroslav22
Ketman Dalibor22Hrůza Peter22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Popůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1, SlatinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10662:466SK Slatina G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufka Ámos
Ondruš Milan
 
 
Popelka Jaroslav
Blaha Petr
 
 
987  3010
2.Čampa Petr
Huml Otakar ml.
 
 
Otoupalík Karel
Krejčí Milan
 
 
1-963 3120
3.Dufka ÁmosPopelka Jaroslav669  3030
4.Huml Otakar ml.Blaha Petr847  3040
5.Čampa PetrOtoupalík Karel9-1196 3150
6.Ondruš MilanKrejčí Milan8-466 3160
7.Huml Otakar ml.Popelka Jaroslav745  3070
8.Čampa PetrBlaha Petr787  3080
9.Ondruš MilanOtoupalík Karel545  3090
10.Dufka ÁmosKrejčí Milan-8-1077432100
11.Čampa PetrPopelka Jaroslav-7-9910932110
12.Ondruš MilanBlaha Petr228  30120
13.Dufka ÁmosOtoupalík Karel8118  30130
14.Huml Otakar ml.Krejčí Milan467  30140
15.Ondruš MilanPopelka Jaroslav-8-135-5 13141
16.Dufka ÁmosBlaha Petr887  30151
17.Huml Otakar ml.Otoupalík Karel897  30161
18.Čampa PetrKrejčí Milan1267  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufka Ámos40Popelka Jaroslav13
Huml Otakar ml.40Blaha Petr04
Čampa Petr40Otoupalík Karel04
Ondruš Milan31Krejčí Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK Technika Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Bílovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala ST, Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2014 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:45606:660Sokol Bílovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Týče Jan
Sláma Martin
 
 
Knotek Michal
Muzikář René
 
 
9210  3010
2.Libus Jiří
Urbánek Martin
 
 
Adámek Milan
Kozák Jan
 
 
-6-53-8 1311
3.Týče JanKozák Jan8-57-083221
4.Sláma MartinMuzikář René-2-11-4  0322
5.Urbánek MartinKnotek Michal-8-113773232
6.Libus JiříAdámek Milan810-6-8-72333
7.Sláma MartinKozák Jan10-9-1-10 1334
8.Urbánek MartinMuzikář René61-10-883244
9.Libus JiříKnotek Michal7-6-8-10 1345
10.Týče JanAdámek Milan-10-9-8  0346
11.Urbánek MartinKozák Jan7-7-3-6 1347
12.Libus JiříMuzikář René-5-7-5  0348
13.Týče JanKnotek Michal2-812-8-122349
14.Sláma MartinAdámek Milan-7-4-2  03410
15.Libus JiříKozák Jan-7-9-5  03411
16.Týče JanMuzikář RenéWO    30511
17.Sláma MartinKnotek Michal84-7-8-723512
18.Urbánek MartinAdámek Milan-115-8-8 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Týče Jan12Kozák Jan31
Sláma Martin04Muzikář René21
Urbánek Martin22Knotek Michal31
Libus Jiří04Adámek Milan40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žižka Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rybnická 75, Nový LískovecRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:42477:597Sokol Líšeň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sojka Oldřich
Lauš Petr
 
 
Liška Radovan
Netušil Radek
 
 
-9-4-3  0301
2.Juras Miroslav
Kottas Milan
 
 
Rozman Michal
Urban Jiří
 
 
5-22-783211
3.Sojka OldřichRozman Michal3-5-126-72312
4.Kottas MilanNetušil Radek653  3022
5.Lauš PetrLiška Radovan-4-6-14  0323
6.Juras MiroslavUrban Jiří-3-8-10  0324
7.Kottas MilanRozman Michal458  3034
8.Lauš PetrNetušil Radek-4-6-6  0335
9.Juras MiroslavLiška Radovan-4-5-5  0336
10.Sojka OldřichUrban Jiří3-6-3-8 1337
11.Lauš PetrRozman Michal9-7-11-4 1338
12.Juras MiroslavNetušil Radek-3-3-6  0339
13.Sojka OldřichLiška Radovan-8-67-4 13310
14.Kottas MilanUrban Jiří592  30410
15.Juras MiroslavRozman Michal-5-3-7  03411
16.Sojka OldřichNetušil Radek69-6-7-623412
17.Kottas MilanLiška Radovan44-611 31512
18.Lauš PetrUrban JiříWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sojka Oldřich04Rozman Michal31
Kottas Milan40Netušil Radek31
Lauš Petr03Liška Radovan31
Juras Miroslav04Urban Jiří21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23679:571SKST Nový Lískovec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočekal Petr
Král David
 
 
Vysloužil Vítězslav
Schlinger Stanislav
 
 
683  3010
2.Kristen Jan
Kajanovič Filip
 
 
Vondruška Ladislav
Špondr Martin
 
 
-9-9910-92311
3.Král DavidVysloužil Vítězslav-4947 3121
4.Dočekal PetrŠpondr Martin977  3031
5.Kristen JanVondruška Ladislav-5-7-12  0332
6.Kajanovič FilipSchlinger Stanislav-710-21-9 1333
7.Dočekal PetrVysloužil Vítězslav9107  3043
8.Kristen JanŠpondr Martin99-98 3153
9.Kajanovič FilipVondruška Ladislav-7910-1083263
10.Král DavidSchlinger Stanislav669  3073
11.Kristen JanVysloužil Vítězslav-7-11-6  0374
12.Kajanovič FilipŠpondr Martin-367-1083284
13.Král DavidVondruška Ladislav5-559 3194
14.Dočekal PetrSchlinger Stanislav9-9-11-8 1395
15.Kajanovič FilipVysloužil Vítězslav812-88 31105
16.Král DavidŠpondr Martin1124  30115
17.Dočekal PetrVondruška Ladislav644  30125
18.Kristen JanSchlinger StanislavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král David40Vysloužil Vítězslav13
Dočekal Petr31Špondr Martin04
Kristen Jan12Vondruška Ladislav13
Kajanovič Filip31Schlinger Stanislav21
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy