Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26587:540KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jaromír
Dědek Zdeněk
 
 
Kovář Jakub
Baričák Marek
 
 
7-810-8-112301
2.Pelikán Jan
Galanda František
 
 
Pořízek Josef
Navrátil Václav
 
 
-9-7-7  0302
3.Svoboda JaromírKovář Jakub-649-1163212
4.Pelikán JanNavrátil Václav-29-10-10 1313
5.Dědek ZdeněkPořízek Josef-5-3-10  0314
6.Galanda FrantišekBaričák Marek1-1079 3124
7.Pelikán JanKovář Jakub-9105-943234
8.Dědek ZdeněkNavrátil Václav-669-6-62335
9.Galanda FrantišekPořízek Josef-10-6-5  0336
10.Svoboda JaromírBaričák Marek88-95 3146
11.Dědek ZdeněkKovář Jakub874  3056
12.Galanda FrantišekNavrátil Václav568  3066
13.Svoboda JaromírPořízek Josef-66-6753276
14.Pelikán JanBaričák Marek8139  3086
15.Galanda FrantišekKovář Jakub1087  3096
16.Svoboda JaromírNavrátil Václav548  30106
17.Pelikán JanPořízek Josef         
18.Dědek ZdeněkBaričák Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Jaromír40Kovář Jakub04
Pelikán Jan21Navrátil Václav22
Dědek Zdeněk12Pořízek Josef21
Galanda František31Baričák Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lipová alej 23BRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39671:698nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hašlík Jakub
Hromek Filip
 
 
Mocek Jan
Mocek Milan
 
 
7-7-5-6 1301
2.Buriánek Patrik
Ilčík Ondřej
 
 
Šilhán Petr
Obešlo Josef ml.
 
 
-57125 3111
3.Ilčík OndřejŠilhán Petr-5-107-6 1312
4.Hašlík JakubObešlo Josef ml.-6-71211-102313
5.Hromek FilipMocek Jan-6-312-6 1314
6.Buriánek PatrikMocek Milan376  3024
7.Hašlík JakubŠilhán Petr-98-7-6 1325
8.Hromek FilipObešlo Josef ml.-1110-8543235
9.Buriánek PatrikMocek Jan-610106 3145
10.Ilčík OndřejMocek Milan-8-128883255
11.Hromek FilipŠilhán Petr-12-5-9  0356
12.Buriánek PatrikObešlo Josef ml.-976-783266
13.Ilčík OndřejMocek Jan11-668 3176
14.Hašlík JakubMocek Milan5-7-6-5 1377
15.Buriánek PatrikŠilhán Petr-6-6-8  0378
16.Ilčík OndřejObešlo Josef ml.-74-10863288
17.Hašlík JakubMocek Jan-6-11-5  0389
18.Hromek FilipMocek Milan49-78 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ilčík Ondřej31Šilhán Petr40
Hašlík Jakub04Obešlo Josef ml.13
Hromek Filip22Mocek Jan22
Buriánek Patrik31Mocek Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Silůvky, Anenská 54, SilůvkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:30345:416SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
Zetocha Martin
Plotěný Michal
 
 
-10-76-8 1301
2.Kolbert David
Kolbert Radek
 
 
Havel Vojtěch
Jeřábek Vladimír
 
 
-7-910-7 1302
3.Kolbert RadekJeřábek Vladimír-9-7-6  0303
4.Záděra LubošHavel Vojtěch-9-78-9 1304
5.Železný LadislavZetocha Martin-7-9-3  0305
6.Kolbert DavidPlotěný Michal758  3015
7.Záděra LubošJeřábek Vladimír3-11-49-112316
8.Železný LadislavHavel Vojtěch-9-79-7 1317
9.Kolbert DavidZetocha Martin-7-11-7  0318
10.Kolbert RadekPlotěný Michal-4-24-5 1319
11.Železný LadislavJeřábek Vladimír8-5-8-11 13110
12.Kolbert DavidHavel Vojtěch-9-126  12  
13.Kolbert RadekZetocha Martin         
14.Záděra LubošPlotěný Michal         
15.Kolbert DavidJeřábek Vladimír         
16.Kolbert RadekHavel Vojtěch         
17.Záděra LubošZetocha Martin         
18.Železný LadislavPlotěný Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolbert Radek02Jeřábek Vladimír30
Záděra Luboš02Havel Vojtěch20
Železný Ladislav03Zetocha Martin20
Kolbert David11Plotěný Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Sokolská 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1354:216TTC Sokol Znojmo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mesaroš Petr
Ondrovčák Radek
 
 
Vitula Josef
Hruška Pavel
 
 
7515  3010
2.Bartoš Milan
Ondrovčák Miroslav
 
 
Dospíšil Pavel ml.
Pololáník Jiří
 
 
229  3020
3.Ondrovčák MiroslavVitula Josef4610  3030
4.Bartoš MilanHruška Pavel144  3040
5.Ondrovčák RadekDospíšil Pavel ml.-9745 3150
6.Kříž BohumilPololáník Jiří4104  3060
7.Bartoš MilanVitula Josef13109  3070
8.Ondrovčák RadekHruška Pavel7109  3080
9.Kříž BohumilDospíšil Pavel ml.9410  3090
10.Ondrovčák MiroslavPololáník Jiří795  30100
11.Ondrovčák RadekVitula Josef         
12.Kříž BohumilHruška Pavel         
13.Ondrovčák MiroslavDospíšil Pavel ml.         
14.Bartoš MilanPololáník Jiří         
15.Kříž BohumilVitula Josef         
16.Ondrovčák MiroslavHruška Pavel         
17.Bartoš MilanDospíšil Pavel ml.         
18.Ondrovčák RadekPololáník Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondrovčák Miroslav20Vitula Josef02
Bartoš Milan20Hruška Pavel02
Ondrovčák Radek20Dospíšil Pavel ml.02
Kříž Bohumil20Pololáník Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Šafaříkova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36613:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaroslav
Studýnka František
 
 
Martinčík Tomáš
Toufar Zdeněk
 
 
-98-2-6 1301
2.Šlancar Jiří
Melichar Libor
 
 
Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
-511-9-6 1302
3.Melichar LiborToufar Zdeněk-495-3-32303
4.Kratochvíl JaroslavMartinčík Tomáš-68-14593213
5.Šlancar JiříPrachař Marek-9-8-8  0314
6.Studýnka FrantišekMusil Ondřej-97-108113224
7.Kratochvíl JaroslavToufar Zdeněk-7-9-8  0325
8.Šlancar JiříMartinčík Tomáš-4-4-4  0326
9.Studýnka FrantišekPrachař Marek85-75 3136
10.Melichar LiborMusil Ondřej9-796 3146
11.Šlancar JiříToufar Zdeněk-67-3-11 1347
12.Studýnka FrantišekMartinčík Tomáš-12-5-5  0348
13.Melichar LiborPrachař Marek-4-89653258
14.Kratochvíl JaroslavMusil Ondřej873  3068
15.Studýnka FrantišekToufar Zdeněk694  3078
16.Melichar LiborMartinčík Tomáš11116  3088
17.Kratochvíl JaroslavPrachař Marek-10789 3198
18.Šlancar JiříMusil Ondřej7-3-6-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Melichar Libor31Toufar Zdeněk31
Kratochvíl Jaroslav31Martinčík Tomáš22
Šlancar Jiří04Prachař Marek13
Studýnka František31Musil Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9440:350TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíza Martin
Novák Lukáš
 
 
Novák Martin
Vaculík Miloslav
 
 
1087  3010
2.Toufar Jan
Ličbinský Roman
 
 
Pavelka Jakub
Skála Radek
 
 
-789-443220
3.Ličbinský RomanSkála Radek711-910 3130
4.Juroška IvanVaculík Miloslav886  3040
5.Bíza MartinŠefr Filip87-97 3150
6.Novák LukášPavelka Jakub358  3060
7.Juroška IvanSkála Radek379  3070
8.Bíza MartinVaculík Miloslav799  3080
9.Novák Lukᚊefr Filip6-869 3190
10.Ličbinský RomanPavelka Jakub-14-6610-112391
11.Bíza MartinSkála Radek15-959 31101
12.Novák LukášVaculík Miloslav         
13.Ličbinský RomanŠefr Filip         
14.Juroška IvanPavelka Jakub         
15.Novák LukášSkála Radek         
16.Ličbinský RomanVaculík Miloslav         
17.Juroška IvanŠefr Filip         
18.Bíza MartinPavelka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ličbinský Roman11Skála Radek03
Juroška Ivan20Vaculík Miloslav02
Bíza Martin30Šefr Filip02
Novák Lukáš20Pavelka Jakub11

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS