Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2015 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:37729:705TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Josef ml.
Šilhán Petr
 
 
Pikula Radek
Kolbert David
 
 
-7-5-7  0301
2.Mocek Jan
Mocek Milan
 
 
Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
578  3011
3.Šilhán PetrŽelezný Ladislav-6-93653221
4.Obešlo Josef ml.Kolbert David-33-6-10 1322
5.Mocek MilanPikula Radek-997-863232
6.Mocek JanZáděra Luboš-6-78-10 1333
7.Obešlo Josef ml.Železný Ladislav7-96-4-102334
8.Mocek MilanKolbert David8-8-119103244
9.Mocek JanPikula Radek-6989 3154
10.Šilhán PetrZáděra Luboš9-5-76113264
11.Mocek MilanŽelezný Ladislav-136-710-102365
12.Mocek JanKolbert David129-9-9-52366
13.Šilhán PetrPikula Radek6-11-9593276
14.Obešlo Josef ml.Záděra Luboš-773-4-52377
15.Mocek JanŽelezný Ladislav-8-12-8  0378
16.Šilhán PetrKolbert David633  3088
17.Obešlo Josef ml.Pikula Radek-55-51083298
18.Mocek MilanZáděra Luboš1066  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilhán Petr40Železný Ladislav31
Obešlo Josef ml.13Kolbert David22
Mocek Milan31Pikula Radek04
Mocek Jan13Záděra Luboš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32405:486TTC Sokol Znojmo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baričák Marek
Kobolka Luboš
 
 
Kříž Bohumil
Ondrovčák Miroslav
 
 
5-5-119-72301
2.Pořízek Josef
Navrátil Václav
 
 
Bartoš Milan
Ondrovčák Radek
 
 
-7-9-8  0302
3.Baričák MarekBartoš Milan-88-7-3 1303
4.Pořízek JosefOndrovčák Radek-1220-3873213
5.Kobolka LubošKříž Bohumil-7-9-8  0314
6.Navrátil VáclavOndrovčák Miroslav-6-5-7  0315
7.Pořízek JosefBartoš Milan-6-9-2  0316
8.Kobolka LubošOndrovčák Radek659  3026
9.Navrátil VáclavKříž Bohumil-4-9-9  0327
10.Baričák MarekOndrovčák Miroslav-3-5-12  0328
11.Kobolka LubošBartoš Milan-66-7-6 1329
12.Navrátil VáclavVybíral Matouš9105  3039
13.Baričák MarekKříž Bohumil6-9-139-623310
14.Pořízek JosefOndrovčák Miroslav-77   11  
15.Navrátil VáclavBartoš Milan         
16.Baričák MarekVybíral Matouš         
17.Pořízek JosefKříž Bohumil         
18.Kobolka LubošOndrovčák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Baričák Marek03Bartoš Milan30
Pořízek Josef11Ondrovčák Radek02
Kobolka Luboš12Kříž Bohumil30
Navrátil Václav12Ondrovčák Miroslav20
   Vybíral Matouš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lipová alej 23BRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16522:439SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Patrik
Ilčík Ondřej
 
 
Šlancar Jiří
Melichar Libor
 
 
657  3010
2.Kraus Jan
Hašlík Jakub
 
 
Šafařík Jan
Kratochvíl Jaroslav
 
 
51112  3020
3.Ilčík OndřejKratochvíl Jaroslav6-8109 3130
4.Kraus JanMelichar Libor-9-878-62331
5.Hašlík JakubŠafařík Jan646  3041
6.Buriánek PatrikŠlancar Jiří374  3051
7.Kraus JanKratochvíl Jaroslav-11-8-8  0352
8.Hašlík JakubMelichar Libor-11-510953262
9.Buriánek PatrikŠafařík Jan-9-4-3  0363
10.Ilčík OndřejŠlancar Jiří-1295-11-112364
11.Hašlík JakubKratochvíl Jaroslav869  3074
12.Buriánek PatrikMelichar Libor9114  3084
13.Ilčík OndřejŠafařík Jan9-9118 3194
14.Kraus JanŠlancar Jiří1355  30104
15.Buriánek PatrikKratochvíl Jaroslav         
16.Ilčík OndřejMelichar Libor         
17.Kraus JanŠafařík Jan         
18.Hašlík JakubŠlancar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ilčík Ondřej21Kratochvíl Jaroslav12
Kraus Jan12Melichar Libor12
Hašlík Jakub30Šafařík Jan12
Buriánek Patrik21Šlancar Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2015 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:40535:641TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galanda František
Raška Pavel
 
 
Bíza Martin
Juroška Ivan
 
 
69-911 3110
2.Svoboda Jaromír
Dědek Zdeněk
 
 
Toufar Jan
Ličbinský Roman
 
 
-27106 3120
3.Galanda FrantišekJuroška Ivan-88-711123230
4.Dědek ZdeněkLičbinský Roman-6-8-9  0331
5.Raška PavelBíza Martin62-95 3141
6.Svoboda JaromírToufar Jan-9698 3151
7.Dědek ZdeněkJuroška Ivan-7-7-3  0352
8.Raška PavelLičbinský Roman-810-39-52353
9.Svoboda JaromírBíza Martin5-8-6693263
10.Galanda FrantišekToufar Jan-3-4-2  0364
11.Raška PavelJuroška Ivan5-56-483274
12.Svoboda JaromírLičbinský Roman-6-6-5  0375
13.Galanda FrantišekBíza Martin5-10-4-7 1376
14.Dědek ZdeněkToufar Jan-4-2-8  0377
15.Svoboda JaromírJuroška Ivan-6-65-4 1378
16.Galanda FrantišekLičbinský Roman-4-6-2  0379
17.Dědek ZdeněkBíza Martin97-5-8-423710
18.Raška PavelToufar Jan7-87  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Galanda František13Juroška Ivan22
Dědek Zdeněk04Ličbinský Roman40
Raška Pavel21Bíza Martin22
Svoboda Jaromír22Toufar Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Tišnov, Smíškova 840Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2015 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34578:622nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Pavel
Nováček Libor
 
 
Martinčík Tomáš
Toufar Zdeněk
 
 
8-5-4-9 1301
2.Sedlář Jakub
Vitula Josef
 
 
Herník Miloslav
Prachař Marek
 
 
-6-6-7  0302
3.Dospíšil PavelMartinčík Tomáš-5697 3112
4.Sedlář JakubPrachař Marek6-5-7873222
5.Vitula JosefHerník Miloslav-7-78-5 1323
6.Nováček LiborToufar Zdeněk-6-7-9  0324
7.Sedlář JakubMartinčík Tomáš8-9-6-7 1325
8.Vitula JosefPrachař Marek-5898 3135
9.Nováček LiborHerník Miloslav766  3045
10.Dospíšil PavelToufar Zdeněk796  3055
11.Vitula JosefMartinčík Tomáš-6889 3165
12.Nováček LiborPrachař Marek-89-6-5 1366
13.Dospíšil PavelHerník Miloslav679  3076
14.Sedlář JakubToufar Zdeněk-9988 3186
15.Nováček LiborMartinčík Tomáš-9-6-9  0387
16.Dospíšil PavelPrachař Marek8-5-6-8 1388
17.Sedlář JakubHerník Miloslav-6-8-8  0389
18.Vitula JosefToufar Zdeněk8-599 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dospíšil Pavel31Martinčík Tomáš22
Sedlář Jakub22Prachař Marek22
Vitula Josef31Herník Miloslav22
Nováček Libor13Toufar Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30637:623SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
Novák Martin
Svoboda Libor
 
 
-91313-663210
2.Orság David
Plotěný Michal
 
 
Pavelka Jakub
Skála Radek
 
 
978  3020
3.Plotěný MichalSkála Radek-79-2-8 1321
4.Orság DavidSvoboda Libor-3-9-5  0322
5.Havel VojtěchPavelka Jakub768  3032
6.Jeřábek VladimírNovák Martin810-1010 3142
7.Orság DavidSkála Radek84-810 3152
8.Havel VojtěchSvoboda Libor4-9810 3162
9.Jeřábek VladimírPavelka Jakub15-669 3172
10.Plotěný MichalNovák Martin-2-105-2 1373
11.Havel VojtěchSkála Radek51010  3083
12.Jeřábek VladimírSvoboda Libor79-4-543293
13.Plotěný MichalPavelka Jakub66-8-8-82394
14.Zetocha MartinNovák Martin-8-748-82395
15.Jeřábek VladimírSkála Radek-155-8-9 1396
16.Plotěný MichalSvoboda Libor-6-5-7  0397
17.Zetocha MartinPavelka Jakub-8279 31107
18.Havel VojtěchNovák Martin-9    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plotěný Michal04Skála Radek22
Orság David11Svoboda Libor22
Havel Vojtěch30Pavelka Jakub13
Jeřábek Vladimír31Novák Martin21
Zetocha Martin11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline