Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22596:517TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Jakub
Baričák Marek
 
 
Šefr Filip
Vaculík Miloslav
 
 
3-5-99113210
2.Pořízek Josef
Navrátil Václav
 
 
Pavelka Jakub
Skála Radek
 
 
-8-134-9 1311
3.Pořízek JosefSkála Radek139-3-7-82312
4.Kovář JakubVaculík Miloslav-411-8-8 1313
5.Baričák MarekŠefr Filip-7774 3123
6.Navrátil VáclavPavelka Jakub483  3033
7.Kovář JakubSkála Radek-4897 3143
8.Baričák MarekVaculík Miloslav-10-4101-82344
9.Navrátil VáclavŠefr Filip146-74 3154
10.Pořízek JosefPavelka Jakub1049  3064
11.Baričák MarekSkála Radek982  3074
12.Navrátil VáclavVaculík Miloslav69-119 3184
13.Pořízek JosefŠefr Filip1135  3094
14.Kovář JakubPavelka Jakub-9-136-9 1395
15.Navrátil VáclavSkála Radek94-88 31105
16.Pořízek JosefVaculík Miloslav         
17.Kovář JakubŠefr Filip         
18.Baričák MarekPavelka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pořízek Josef21Skála Radek13
Kovář Jakub12Vaculík Miloslav21
Baričák Marek21Šefr Filip03
Navrátil Václav40Pavelka Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:15493:444TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Jan
Mocek Milan
 
 
Prachař Marek
Kvarda Lubomír
 
 
-11797 3110
2.Obešlo Josef ml.
Šilhán Petr
 
 
Toufar Zdeněk
Herník Miloslav
 
 
1089  3020
3.Obešlo Josef ml.Herník Miloslav-7-99-6 1321
4.Mocek MilanToufar Zdeněk11612  3031
5.Mocek JanPrachař Marek9-1199 3141
6.Šilhán PetrKvarda Lubomír788  3051
7.Mocek MilanHerník Miloslav56-6-7-92352
8.Mocek JanToufar Zdeněk1599  3062
9.Šilhán PetrPrachař Marek1085  3072
10.Obešlo Josef ml.Kvarda Lubomír-3-10-11  0373
11.Mocek JanHerník Miloslav-7-3-7  0374
12.Šilhán PetrToufar Zdeněk777  3084
13.Obešlo Josef ml.Prachař Marek799  3094
14.Mocek MilanKvarda Lubomír85-107 31104
15.Šilhán PetrHerník Miloslav         
16.Obešlo Josef ml.Toufar Zdeněk         
17.Mocek MilanPrachař Marek         
18.Mocek JanKvarda Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obešlo Josef ml.12Herník Miloslav30
Mocek Milan21Toufar Zdeněk03
Mocek Jan21Prachař Marek03
Šilhán Petr30Kvarda Lubomír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31637:618SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Vojtěch
Orság David
 
 
Bíza Martin
Novák Lukáš
 
 
7-6-8-3 1301
2.Zetocha Martin
Plotěný Michal
 
 
Toufar Jan
Ličbinský Roman
 
 
6-84-9-92302
3.Jeřábek VladimírLičbinský Roman569  3012
4.Orság DavidBíza Martin79-1-653222
5.Zetocha MartinToufar Jan-4955 3132
6.Havel VojtěchJuroška Ivan-10-5-3  0333
7.Orság DavidLičbinský Roman278  3043
8.Zetocha MartinBíza Martin9-9-101083253
9.Havel VojtěchToufar Jan-99-106-72354
10.Jeřábek VladimírJuroška Ivan-6-9-12  0355
11.Zetocha MartinLičbinský Roman5-1079 3165
12.Havel VojtěchBíza Martin1-86-7-32366
13.Jeřábek VladimírToufar Jan1186  3076
14.Orság DavidJuroška Ivan-28-91793286
15.Havel VojtěchLičbinský Roman-8-76743296
16.Jeřábek VladimírBíza Martin-1-5-8  0397
17.Orság DavidToufar Jan1668  30107
18.Zetocha MartinJuroška Ivan7-4-8  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jeřábek Vladimír22Ličbinský Roman04
Orság David40Bíza Martin22
Zetocha Martin30Toufar Jan13
Havel Vojtěch13Juroška Ivan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Tišnov, Smíškova 840Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20553:503TTC Koral Tišnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Pavel
Nováček Libor
 
 
Studýnka František
Melichar Libor
 
 
6-5-710-82301
2.Sedlář Jakub
Vitula Josef
 
 
Šafařík Jan
Kratochvíl Jaroslav
 
 
988  3011
3.Nováček LiborStudýnka František7512  3021
4.Sedlář JakubŠafařík Jan-88109 3131
5.Vitula JosefMelichar Libor-75-8-8 1332
6.Dospíšil PavelKratochvíl Jaroslav-10-1212-10 1333
7.Sedlář JakubStudýnka František9-5-6-7 1334
8.Vitula JosefŠafařík Jan-88510 3144
9.Dospíšil PavelMelichar Libor810-153 3154
10.Nováček LiborKratochvíl Jaroslav797  3064
11.Vitula JosefStudýnka František559  3074
12.Dospíšil PavelŠafařík Jan-78-9873284
13.Nováček LiborMelichar Libor595  3094
14.Sedlář JakubKratochvíl Jaroslav-3-8-7  0395
15.Dospíšil PavelStudýnka František998  30105
16.Nováček LiborŠafařík Jan-7-10   02  
17.Sedlář JakubMelichar Libor         
18.Vitula JosefKratochvíl Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováček Libor30Studýnka František13
Sedlář Jakub12Šafařík Jan03
Vitula Josef21Melichar Libor12
Dospíšil Pavel31Kratochvíl Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32439:501TTC Sokol Znojmo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jaromír
Dědek Zdeněk
 
 
Bartoš Milan
Adam Petr
 
 
-67-10-8 1301
2.Pelikán Jan
Galanda František
 
 
Kříž Bohumil
Ondrovčák Miroslav
 
 
-7-10-7  0302
3.Dědek ZdeněkBartoš Milan5-6-6-6 1303
4.Pelikán JanOndrovčák Miroslav-7-4-6  0304
5.Galanda FrantišekKříž Bohumil-6-1010-8 1305
6.Svoboda JaromírAdam Petr969  3015
7.Pelikán JanBartoš Milan9-76-7-52316
8.Galanda FrantišekOndrovčák Miroslav5-3-8-6 1317
9.Svoboda JaromírKříž Bohumil-893-9113227
10.Dědek ZdeněkAdam Petr-5-77-8 1328
11.Galanda FrantišekBartoš Milan1084  3038
12.Svoboda JaromírOndrovčák Miroslav-7-9109-102339
13.Dědek ZdeněkKříž Bohumil-16-10-4  03310
14.Pelikán JanAdam Petr         
15.Svoboda JaromírBartoš Milan         
16.Dědek ZdeněkOndrovčák Miroslav         
17.Pelikán JanKříž Bohumil         
18.Galanda FrantišekAdam Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dědek Zdeněk03Bartoš Milan21
Pelikán Jan02Ondrovčák Miroslav30
Galanda František12Kříž Bohumil21
Svoboda Jaromír21Adam Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lipová alej 23BRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12461:359SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromek Filip
Hašlík Jakub
 
 
Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
876  3010
2.Buriánek Patrik
Ilčík Ondřej
 
 
Kolbert David
Weiser Daniel
 
 
748  3020
3.Ilčík OndřejKolbert David109-65 3130
4.Hašlík JakubZáděra Luboš6-748 3140
5.Hromek FilipŽelezný Ladislav536  3050
6.Buriánek PatrikWeiser Daniel6-5-128-42351
7.Hašlík JakubKolbert David3-8-7-3 1352
8.Hromek FilipZáděra Luboš83-12-1173262
9.Buriánek PatrikŽelezný Ladislav7-7410 3172
10.Ilčík OndřejWeiser Daniel357  3082
11.Hromek FilipKolbert David-111099 3192
12.Buriánek PatrikZáděra Luboš1192  30102
13.Ilčík OndřejŽelezný Ladislav         
14.Hašlík JakubWeiser Daniel         
15.Buriánek PatrikKolbert David         
16.Ilčík OndřejZáděra Luboš         
17.Hašlík JakubŽelezný Ladislav         
18.Hromek FilipWeiser Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ilčík Ondřej20Kolbert David12
Hašlík Jakub11Záděra Luboš03
Hromek Filip30Železný Ladislav02
Buriánek Patrik21Weiser Daniel11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS