Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:38544:609SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Václav
Pořízek Josef
 
 
Jeřábek Vladimír
Táborský Jindřich
 
 
-8-7-9  0301
2.Kovář Jakub
Baričák Marek
 
 
Orság David
Zetocha Martin
 
 
-8-9-7  0302
3.Pořízek JosefOrság David11-9-8993212
4.Kovář JakubJeřábek Vladimír-3-3-5  0313
5.Baričák MarekZetocha Martin-8-9-10  0314
6.Navrátil VáclavTáborský Jindřich9-1045 3124
7.Kovář JakubOrság David-1011-3-5 1325
8.Baričák MarekJeřábek Vladimír-7-7-7  0326
9.Navrátil VáclavZetocha Martin96-9-9-22327
10.Pořízek JosefTáborský Jindřich-8895 3137
11.Baričák MarekOrság David-8-58-7 1338
12.Navrátil VáclavJeřábek Vladimír4-9-9-5 1339
13.Pořízek JosefZetocha Martin-4-75993249
14.Kovář JakubTáborský Jindřich9710  3059
15.Navrátil VáclavOrság David86-7-983269
16.Pořízek JosefJeřábek Vladimír10-8-7-9 13610
17.Kovář JakubZetocha Martin         
18.Baričák MarekTáborský Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pořízek Josef31Orság David22
Kovář Jakub12Jeřábek Vladimír40
Baričák Marek03Zetocha Martin21
Navrátil Václav22Táborský Jindřich03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26620:578TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Josef ml.
Šilhán Petr
 
 
Dospíšil Pavel
Nováček Libor
 
 
86-47 3110
2.Mocek Jan
Mocek Milan
 
 
Vitula Josef
Sedlář Jakub
 
 
14-38-9-72311
3.Obešlo Josef ml.Dospíšil Pavel-8-9-6  0312
4.Mocek MilanNováček Libor8-6-8-10 1313
5.Mocek JanSedlář Jakub11-6-87-72314
6.Šilhán PetrVitula Josef935  3024
7.Mocek MilanDospíšil Pavel-484-1063234
8.Mocek JanNováček Libor696  3044
9.Šilhán PetrSedlář Jakub637  3054
10.Obešlo Josef ml.Vitula Josef4107  3064
11.Mocek JanDospíšil Pavel-8-69-1 1365
12.Šilhán PetrNováček Libor-978-293275
13.Obešlo Josef ml.Sedlář Jakub117-118 3185
14.Mocek MilanVitula Josef-616-96-92386
15.Šilhán PetrDospíšil Pavel1168  3096
16.Obešlo Josef ml.Nováček Libor7-58-12232106
17.Mocek MilanSedlář Jakub         
18.Mocek JanVitula Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obešlo Josef ml.31Dospíšil Pavel22
Mocek Milan12Nováček Libor13
Mocek Jan12Sedlář Jakub12
Šilhán Petr40Vitula Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39624:648TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galanda František
Raška Pavel
 
 
Toufar Zdeněk
Martinčík Tomáš
 
 
-8-5-5  0301
2.Svoboda Jaromír
Dědek Zdeněk
 
 
Prachař Marek
Herník Miloslav
 
 
484  3011
3.Galanda FrantišekHerník Miloslav-11-126473221
4.Dědek ZdeněkMartinčík Tomáš-7-98-9 1322
5.Raška PavelPrachař Marek737  3032
6.Svoboda JaromírToufar Zdeněk-8456 3142
7.Dědek ZdeněkHerník Miloslav-7-4-9  0343
8.Raška PavelMartinčík Tomáš7-6-5-8 1344
9.Svoboda JaromírPrachař Marek-9-688103254
10.Galanda FrantišekToufar Zdeněk-86-8-9 1355
11.Raška PavelHerník Miloslav13-8-7-9 1356
12.Svoboda JaromírMartinčík Tomáš-8-9-7  0357
13.Galanda FrantišekPrachař Marek8511  3067
14.Dědek ZdeněkToufar Zdeněk-2-5-7  0368
15.Svoboda JaromírHerník Miloslav-710-6683278
16.Galanda FrantišekMartinčík Tomáš-59-91193288
17.Dědek ZdeněkPrachař Marek6-7-8-7 1389
18.Raška PavelToufar Zdeněk-14-10-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galanda František31Herník Miloslav22
Dědek Zdeněk04Martinčík Tomáš31
Raška Pavel13Prachař Marek13
Svoboda Jaromír31Toufar Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lipová alej 23BRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16488:416SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jan
Juřík Adam
 
 
Vaculík Miloslav
Šefr Filip
 
 
-11-766-52301
2.Buriánek Patrik
Ilčík Ondřej
 
 
Pavelka Jakub
Svoboda Libor
 
 
88-88 3111
3.Ilčík OndřejVaculík Miloslav886  3021
4.Veselý JanŠefr Filip65-8-1223231
5.Juřík AdamPavelka Jakub529  3041
6.Buriánek PatrikSvoboda Libor-6-11-8  0342
7.Veselý JanVaculík Miloslav8-79-9103252
8.Juřík AdamŠefr Filip139-118 3162
9.Buriánek PatrikPavelka Jakub10119  3072
10.Ilčík OndřejSvoboda Libor8-66-783282
11.Juřík AdamVaculík Miloslav-899-463292
12.Buriánek PatrikŠefr Filip461  30102
13.Ilčík OndřejPavelka Jakub         
14.Veselý JanSvoboda Libor         
15.Buriánek PatrikVaculík Miloslav         
16.Ilčík OndřejŠefr Filip         
17.Veselý JanPavelka Jakub         
18.Juřík AdamSvoboda Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ilčík Ondřej20Vaculík Miloslav03
Veselý Jan20Šefr Filip03
Juřík Adam30Pavelka Jakub02
Buriánek Patrik21Svoboda Libor11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Silůvky, Anenská 54, SilůvkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20525:462Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pikula Radek
Kolbert David
 
 
Studýnka František
Melichar Libor
 
 
-810711 3110
2.Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
Kratochvíl Jaroslav
Šafařík Jan
 
 
-6475 3120
3.Záděra LubošStudýnka František954  3030
4.Pikula RadekKratochvíl Jaroslav135-106 3140
5.Železný LadislavMelichar Libor-6-1-6  0341
6.Kolbert DavidŠafařík Jan-88126 3151
7.Pikula RadekStudýnka František102-6-13-102352
8.Železný LadislavKratochvíl Jaroslav9-911-693262
9.Kolbert DavidMelichar Libor5149  3072
10.Záděra LubošŠafařík Jan7-62-8103282
11.Železný LadislavStudýnka František-8-8-9  0383
12.Kolbert DavidKratochvíl Jaroslav6-945 3193
13.Záděra LubošMelichar Libor10-104-6632103
14.Pikula RadekŠafařík Jan7-9   11  
15.Kolbert DavidStudýnka František         
16.Záděra LubošKratochvíl Jaroslav         
17.Pikula RadekMelichar Libor         
18.Železný LadislavŠafařík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Záděra Luboš30Studýnka František21
Pikula Radek11Kratochvíl Jaroslav03
Železný Ladislav12Melichar Libor12
Kolbert David30Šafařík Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Sokolská 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23624:573TTC Sokol Znojmo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mesaroš Petr
Kříž Bohumil
 
 
Juroška Ivan
Ličbinský Roman
 
 
-6-6-10  0301
2.Ondrovčák Radek
Bartoš Milan
 
 
Novák Lukáš
Mikulášek Jan
 
 
8-11104 3111
3.Bartoš MilanLičbinský Roman91210  3021
4.Ondrovčák MiroslavJuroška Ivan613-6-8123231
5.Mesaroš PetrNovák Lukáš5610  3041
6.Kříž BohumilMikulášek Jan589  3051
7.Ondrovčák MiroslavLičbinský Roman-8-15108-82352
8.Mesaroš PetrJuroška Ivan9-8-7-12 1353
9.Kříž BohumilNovák Lukáš-878-4-62354
10.Bartoš MilanMikulášek Jan5108  3064
11.Mesaroš PetrLičbinský Roman-128-129-72365
12.Kříž BohumilJuroška Ivan-99-8783275
13.Bartoš MilanNovák Lukáš6-61011 3185
14.Ondrovčák MiroslavMikulášek Jan-918-1153295
15.Kříž BohumilLičbinský Roman9611  30105
16.Bartoš MilanJuroška Ivan1177  30  
17.Ondrovčák MiroslavNovák Lukáš         
18.Mesaroš PetrMikulášek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Milan30Ličbinský Roman22
Ondrovčák Miroslav21Juroška Ivan12
Mesaroš Petr12Novák Lukáš12
Kříž Bohumil31Mikulášek Jan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline