Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26587:540KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jaromír
Dědek Zdeněk
 
 
Kovář Jakub
Baričák Marek
 
 
7-810-8-112301
2.Pelikán Jan
Galanda František
 
 
Pořízek Josef
Navrátil Václav
 
 
-9-7-7  0302
3.Svoboda JaromírKovář Jakub-649-1163212
4.Pelikán JanNavrátil Václav-29-10-10 1313
5.Dědek ZdeněkPořízek Josef-5-3-10  0314
6.Galanda FrantišekBaričák Marek1-1079 3124
7.Pelikán JanKovář Jakub-9105-943234
8.Dědek ZdeněkNavrátil Václav-669-6-62335
9.Galanda FrantišekPořízek Josef-10-6-5  0336
10.Svoboda JaromírBaričák Marek88-95 3146
11.Dědek ZdeněkKovář Jakub874  3056
12.Galanda FrantišekNavrátil Václav568  3066
13.Svoboda JaromírPořízek Josef-66-6753276
14.Pelikán JanBaričák Marek8139  3086
15.Galanda FrantišekKovář Jakub1087  3096
16.Svoboda JaromírNavrátil Václav548  30106
17.Pelikán JanPořízek Josef         
18.Dědek ZdeněkBaričák Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Jaromír40Kovář Jakub04
Pelikán Jan21Navrátil Václav22
Dědek Zdeněk12Pořízek Josef21
Galanda František31Baričák Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lipová alej 23BRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39671:698nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hašlík Jakub
Hromek Filip
 
 
Mocek Jan
Mocek Milan
 
 
7-7-5-6 1301
2.Buriánek Patrik
Ilčík Ondřej
 
 
Šilhán Petr
Obešlo Josef ml.
 
 
-57125 3111
3.Ilčík OndřejŠilhán Petr-5-107-6 1312
4.Hašlík JakubObešlo Josef ml.-6-71211-102313
5.Hromek FilipMocek Jan-6-312-6 1314
6.Buriánek PatrikMocek Milan376  3024
7.Hašlík JakubŠilhán Petr-98-7-6 1325
8.Hromek FilipObešlo Josef ml.-1110-8543235
9.Buriánek PatrikMocek Jan-610106 3145
10.Ilčík OndřejMocek Milan-8-128883255
11.Hromek FilipŠilhán Petr-12-5-9  0356
12.Buriánek PatrikObešlo Josef ml.-976-783266
13.Ilčík OndřejMocek Jan11-668 3176
14.Hašlík JakubMocek Milan5-7-6-5 1377
15.Buriánek PatrikŠilhán Petr-6-6-8  0378
16.Ilčík OndřejObešlo Josef ml.-74-10863288
17.Hašlík JakubMocek Jan-6-11-5  0389
18.Hromek FilipMocek Milan49-78 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ilčík Ondřej31Šilhán Petr40
Hašlík Jakub04Obešlo Josef ml.13
Hromek Filip22Mocek Jan22
Buriánek Patrik31Mocek Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Silůvky, Anenská 54, SilůvkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:30345:416SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
Zetocha Martin
Plotěný Michal
 
 
-10-76-8 1301
2.Kolbert David
Kolbert Radek
 
 
Havel Vojtěch
Jeřábek Vladimír
 
 
-7-910-7 1302
3.Kolbert RadekJeřábek Vladimír-9-7-6  0303
4.Záděra LubošHavel Vojtěch-9-78-9 1304
5.Železný LadislavZetocha Martin-7-9-3  0305
6.Kolbert DavidPlotěný Michal758  3015
7.Záděra LubošJeřábek Vladimír3-11-49-112316
8.Železný LadislavHavel Vojtěch-9-79-7 1317
9.Kolbert DavidZetocha Martin-7-11-7  0318
10.Kolbert RadekPlotěný Michal-4-24-5 1319
11.Železný LadislavJeřábek Vladimír8-5-8-11 13110
12.Kolbert DavidHavel Vojtěch-9-126  12  
13.Kolbert RadekZetocha Martin         
14.Záděra LubošPlotěný Michal         
15.Kolbert DavidJeřábek Vladimír         
16.Kolbert RadekHavel Vojtěch         
17.Záděra LubošZetocha Martin         
18.Železný LadislavPlotěný Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolbert Radek02Jeřábek Vladimír30
Záděra Luboš02Havel Vojtěch20
Železný Ladislav03Zetocha Martin20
Kolbert David11Plotěný Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Sokolská 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1354:216TTC Sokol Znojmo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mesaroš Petr
Ondrovčák Radek
 
 
Vitula Josef
Hruška Pavel
 
 
7515  3010
2.Bartoš Milan
Ondrovčák Miroslav
 
 
Dospíšil Pavel ml.
Pololáník Jiří
 
 
229  3020
3.Ondrovčák MiroslavVitula Josef4610  3030
4.Bartoš MilanHruška Pavel144  3040
5.Ondrovčák RadekDospíšil Pavel ml.-9745 3150
6.Kříž BohumilPololáník Jiří4104  3060
7.Bartoš MilanVitula Josef13109  3070
8.Ondrovčák RadekHruška Pavel7109  3080
9.Kříž BohumilDospíšil Pavel ml.9410  3090
10.Ondrovčák MiroslavPololáník Jiří795  30100
11.Ondrovčák RadekVitula Josef         
12.Kříž BohumilHruška Pavel         
13.Ondrovčák MiroslavDospíšil Pavel ml.         
14.Bartoš MilanPololáník Jiří         
15.Kříž BohumilVitula Josef         
16.Ondrovčák MiroslavHruška Pavel         
17.Bartoš MilanDospíšil Pavel ml.         
18.Ondrovčák RadekPololáník Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondrovčák Miroslav20Vitula Josef02
Bartoš Milan20Hruška Pavel02
Ondrovčák Radek20Dospíšil Pavel ml.02
Kříž Bohumil20Pololáník Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Šafaříkova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36613:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaroslav
Studýnka František
 
 
Martinčík Tomáš
Toufar Zdeněk
 
 
-98-2-6 1301
2.Šlancar Jiří
Melichar Libor
 
 
Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
-511-9-6 1302
3.Melichar LiborToufar Zdeněk-495-3-32303
4.Kratochvíl JaroslavMartinčík Tomáš-68-14593213
5.Šlancar JiříPrachař Marek-9-8-8  0314
6.Studýnka FrantišekMusil Ondřej-97-108113224
7.Kratochvíl JaroslavToufar Zdeněk-7-9-8  0325
8.Šlancar JiříMartinčík Tomáš-4-4-4  0326
9.Studýnka FrantišekPrachař Marek85-75 3136
10.Melichar LiborMusil Ondřej9-796 3146
11.Šlancar JiříToufar Zdeněk-67-3-11 1347
12.Studýnka FrantišekMartinčík Tomáš-12-5-5  0348
13.Melichar LiborPrachař Marek-4-89653258
14.Kratochvíl JaroslavMusil Ondřej873  3068
15.Studýnka FrantišekToufar Zdeněk694  3078
16.Melichar LiborMartinčík Tomáš11116  3088
17.Kratochvíl JaroslavPrachař Marek-10789 3198
18.Šlancar JiříMusil Ondřej7-3-6-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Melichar Libor31Toufar Zdeněk31
Kratochvíl Jaroslav31Martinčík Tomáš22
Šlancar Jiří04Prachař Marek13
Studýnka František31Musil Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9440:350TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíza Martin
Novák Lukáš
 
 
Novák Martin
Vaculík Miloslav
 
 
1087  3010
2.Toufar Jan
Ličbinský Roman
 
 
Pavelka Jakub
Skála Radek
 
 
-789-443220
3.Ličbinský RomanSkála Radek711-910 3130
4.Juroška IvanVaculík Miloslav886  3040
5.Bíza MartinŠefr Filip87-97 3150
6.Novák LukášPavelka Jakub358  3060
7.Juroška IvanSkála Radek379  3070
8.Bíza MartinVaculík Miloslav799  3080
9.Novák Lukᚊefr Filip6-869 3190
10.Ličbinský RomanPavelka Jakub-14-6610-112391
11.Bíza MartinSkála Radek15-959 31101
12.Novák LukášVaculík Miloslav         
13.Ličbinský RomanŠefr Filip         
14.Juroška IvanPavelka Jakub         
15.Novák LukášSkála Radek         
16.Ličbinský RomanVaculík Miloslav         
17.Juroška IvanŠefr Filip         
18.Bíza MartinPavelka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ličbinský Roman11Skála Radek03
Juroška Ivan20Vaculík Miloslav02
Bíza Martin30Šefr Filip02
Novák Lukáš20Pavelka Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:33501:533TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jaromír
Dědek Zdeněk
 
 
Mocek Jan
Mocek Milan
 
 
7-82-7-112301
2.Pelikán Jan
Galanda František
 
 
Šilhán Petr
Obešlo Josef ml.
 
 
88-9-7-62302
3.Dědek ZdeněkŠilhán Petr-3-8-9  0303
4.Galanda FrantišekObešlo Josef ml.88-9-773213
5.Pelikán JanMocek Jan-8-9-5  0314
6.Svoboda JaromírMocek Milan-513-6-8 1315
7.Galanda FrantišekŠilhán Petr-9-1210-7 1316
8.Pelikán JanObešlo Josef ml.4511  3026
9.Svoboda JaromírMocek Jan10-956 3136
10.Dědek ZdeněkMocek Milan-6-109-7 1337
11.Pelikán JanŠilhán Petr10-87-7-92338
12.Svoboda JaromírObešlo Josef ml.8-95-9-72339
13.Dědek ZdeněkMocek Jan13-6-8-9 13310
14.Galanda FrantišekMocek Milan-67   11  
15.Svoboda JaromírŠilhán Petr         
16.Dědek ZdeněkObešlo Josef ml.         
17.Galanda FrantišekMocek Jan         
18.Pelikán JanMocek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dědek Zdeněk03Šilhán Petr30
Galanda František11Obešlo Josef ml.12
Pelikán Jan12Mocek Jan21
Svoboda Jaromír12Mocek Milan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lipová alej 23BRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25586:520SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hašlík Jakub
Hromek Filip
 
 
Kovář Jakub
Baričák Marek
 
 
-868-12-82301
2.Buriánek Patrik
Ilčík Ondřej
 
 
Pořízek Josef
Navrátil Václav
 
 
1028  3011
3.Ilčík OndřejBaričák Marek68-9-563221
4.Hašlík JakubKovář Jakub-6-4-9  0322
5.Hromek FilipNavrátil Václav6-1088 3132
6.Buriánek PatrikPořízek Josef-37-10-4 1333
7.Hašlík JakubBaričák Marek-12595 3143
8.Hromek FilipKovář Jakub885  3053
9.Buriánek PatrikNavrátil Václav7-7-6-7 1354
10.Ilčík OndřejPořízek Josef-348-10-72355
11.Hromek FilipBaričák Marek77-10-1283265
12.Buriánek PatrikKovář Jakub-6637 3175
13.Ilčík OndřejNavrátil Václav455  3085
14.Hašlík JakubPořízek Josef-7-5-9  0386
15.Buriánek PatrikBaričák Marek694  3096
16.Ilčík OndřejKovář Jakub793  30106
17.Hašlík JakubNavrátil Václav-8    01  
18.Hromek FilipPořízek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ilčík Ondřej31Baričák Marek04
Hašlík Jakub12Kovář Jakub13
Hromek Filip30Navrátil Václav12
Buriánek Patrik22Pořízek Josef30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Silůvky, Anenská 54, SilůvkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22566:500Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
Dospíšil Pavel ml.
Pololáník Jiří
 
 
769  3010
2.Kolbert David
Kolbert Radek
 
 
Vitula Josef
Hruška Pavel
 
 
-1010-8-6 1311
3.Kolbert RadekVitula Josef-7-7-7  0312
4.Záděra LubošHruška Pavel8-67-583222
5.Železný LadislavDospíšil Pavel ml.75-88 3132
6.Kolbert DavidPololáník Jiří427  3042
7.Záděra LubošVitula Josef-6-897-52343
8.Železný LadislavHruška Pavel7-12-9-6 1344
9.Kolbert DavidDospíšil Pavel ml.547  3054
10.Kolbert RadekPololáník Jiří8-8-67-102355
11.Železný LadislavVitula Josef119-76 3165
12.Kolbert DavidHruška Pavel1076  3075
13.Kolbert RadekDospíšil Pavel ml.86-612 3185
14.Záděra LubošPololáník Jiří734  3095
15.Kolbert DavidVitula Josef9-9-78532105
16.Kolbert RadekHruška Pavel7-6   11  
17.Záděra LubošDospíšil Pavel ml.         
18.Železný LadislavPololáník Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolbert Radek12Vitula Josef22
Záděra Luboš21Hruška Pavel12
Železný Ladislav21Dospíšil Pavel ml.03
Kolbert David40Pololáník Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Sokolská 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22553:511TTC Sokol Znojmo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Kříž Bohumil
 
 
Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
6810  3010
2.Bartoš Milan
Ondrovčák Radek
 
 
Zetocha Martin
Plotěný Michal
 
 
-8-9-8  0311
3.Mesaroš PetrJeřábek Vladimír9-5-99-82312
4.Kříž BohumilHavel Vojtěch10-498 3122
5.Bartoš MilanZetocha Martin-2-102-10 1323
6.Ondrovčák MiroslavPlotěný Michal6410  3033
7.Kříž BohumilJeřábek Vladimír-8116-963243
8.Bartoš MilanHavel Vojtěch-9-11-6  0344
9.Ondrovčák MiroslavZetocha Martin610-66 3154
10.Mesaroš PetrPlotěný Michal66-87 3164
11.Bartoš MilanJeřábek Vladimír876  3074
12.Ondrovčák MiroslavHavel Vojtěch-8-411-8 1375
13.Mesaroš PetrZetocha Martin8610  3085
14.Kříž BohumilPlotěný Michal-9-67893295
15.Ondrovčák MiroslavJeřábek Vladimír71112  30105
16.Mesaroš PetrHavel Vojtěch         
17.Kříž BohumilZetocha Martin         
18.Bartoš MilanPlotěný Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mesaroš Petr21Jeřábek Vladimír13
Kříž Bohumil30Havel Vojtěch21
Bartoš Milan12Zetocha Martin12
Ondrovčák Miroslav31Plotěný Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Šafaříkova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:40666:673TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka František
Kratochvíl Jaroslav
 
 
Novák Martin
Vaculík Miloslav
 
 
-4776 3110
2.Šlancar Jiří
Šafařík Jan
 
 
Pavelka Jakub
Skála Radek
 
 
5-3-8-6 1311
3.Šafařík JanSkála Radek775  3021
4.Šlancar JiříVaculík Miloslav7-5-10-5 1322
5.Kratochvíl JaroslavPavelka Jakub573  3032
6.Studýnka FrantišekNovák Martin10-6-76103242
7.Šlancar JiříSkála Radek-8-8-8  0343
8.Kratochvíl JaroslavVaculík Miloslav-7-87-2 1344
9.Studýnka FrantišekPavelka Jakub7-781 3154
10.Šafařík JanNovák Martin9-9-7-7 1355
11.Kratochvíl JaroslavSkála Radek12-9-4-5 1356
12.Studýnka FrantišekVaculík Miloslav4-94-853266
13.Šafařík JanPavelka Jakub-868-693276
14.Melichar LiborNovák Martin-9-9-9  0377
15.Studýnka FrantišekSkála Radek87-9-7-32378
16.Šafařík JanVaculík Miloslav7-52-953288
17.Melichar LiborPavelka Jakub9-69-8-62389
18.Kratochvíl JaroslavNovák Martin-88-75-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šafařík Jan31Skála Radek31
Šlancar Jiří02Vaculík Miloslav22
Kratochvíl Jaroslav13Pavelka Jakub13
Studýnka František31Novák Martin31
Melichar Libor02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12444:326TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíza Martin
Juroška Ivan
 
 
Martinčík Tomáš
Toufar Zdeněk
 
 
10-9911 3110
2.Toufar Jan
Ličbinský Roman
 
 
Kvarda Lubomír
Prachař Marek
 
 
9-796 3120
3.Juroška IvanToufar Zdeněk-95-10783230
4.Ličbinský RomanMartinčík Tomáš-8-105463240
5.Bíza MartinKvarda Lubomír-947-933250
6.Toufar JanPrachař Marek1066  3060
7.Ličbinský RomanToufar Zdeněk71-86 3170
8.Bíza MartinMartinčík Tomáš7711  3080
9.Toufar JanKvarda Lubomír1083  3090
10.Juroška IvanPrachař Marek7-5-4-8 1391
11.Bíza MartinToufar ZdeněkWO    30101
12.Toufar JanMartinčík Tomáš         
13.Juroška IvanKvarda Lubomír         
14.Ličbinský RomanPrachař Marek         
15.Toufar JanToufar Zdeněk         
16.Juroška IvanMartinčík Tomáš         
17.Ličbinský RomanKvarda Lubomír         
18.Bíza MartinPrachař Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Juroška Ivan11Toufar Zdeněk02
Ličbinský Roman20Martinčík Tomáš02
Bíza Martin20Kvarda Lubomír02
Toufar Jan20Prachař Marek11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20538:468TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Jakub
Baričák Marek
 
 
Martinčík Tomáš
Toufar Zdeněk
 
 
5-8-9-16 1301
2.Pořízek Josef
Navrátil Václav
 
 
Kvarda Lubomír
Prachař Marek
 
 
5-689 3111
3.Pořízek JosefMartinčík Tomáš-9929 3121
4.Kovář JakubToufar Zdeněk-10-7-9  0322
5.Baričák MarekPrachař Marek69-83 3132
6.Navrátil VáclavKvarda Lubomír-588-783242
7.Kovář JakubMartinčík Tomáš25-911 3152
8.Baričák MarekToufar Zdeněk-5595 3162
9.Navrátil VáclavPrachař Marek-76-91053272
10.Pořízek JosefKvarda Lubomír4109  3082
11.Baričák MarekMartinčík Tomáš9-11-11-9 1383
12.Navrátil VáclavToufar Zdeněk6-9-8973293
13.Pořízek JosefPrachař Marek71711  30103
14.Kovář JakubKvarda Lubomír-8    01  
15.Navrátil VáclavMartinčík Tomáš         
16.Pořízek JosefToufar Zdeněk         
17.Kovář JakubPrachař Marek         
18.Baričák MarekKvarda Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pořízek Josef30Martinčík Tomáš12
Kovář Jakub11Toufar Zdeněk12
Baričák Marek21Prachař Marek03
Navrátil Václav30Kvarda Lubomír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15477:412TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Jan
Mocek Milan
 
 
Vaculík Miloslav
Novák Martin
 
 
9-6-5693210
2.Šilhán Petr
Obešlo Josef ml.
 
 
Skála Radek
Pavelka Jakub
 
 
-8-1058-82311
3.Obešlo Josef ml.Skála Radek-10858 3121
4.Mocek MilanVaculík Miloslav877  3031
5.Mocek JanPavelka Jakub10-10-7943241
6.Šilhán PetrNovák Martin75-86 3151
7.Mocek MilanSkála Radek63-63 3161
8.Mocek JanVaculík Miloslav-9-9-10  0362
9.Šilhán PetrPavelka Jakub61211  3072
10.Obešlo Josef ml.Novák Martin11-2-5983282
11.Mocek JanSkála Radek1079  3092
12.Šilhán PetrVaculík Miloslav10116  30102
13.Obešlo Josef ml.Pavelka Jakub         
14.Mocek MilanNovák Martin         
15.Šilhán PetrSkála Radek         
16.Obešlo Josef ml.Vaculík Miloslav         
17.Mocek MilanPavelka Jakub         
18.Mocek JanNovák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obešlo Josef ml.20Skála Radek03
Mocek Milan20Vaculík Miloslav12
Mocek Jan21Pavelka Jakub02
Šilhán Petr30Novák Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8426:303SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Vojtěch
Jeřábek Vladimír
 
 
Šafařík Jan
Melichar Libor
 
 
695  3010
2.Zetocha Martin
Plotěný Michal
 
 
Kratochvíl Jaroslav
Šlancar Jiří
 
 
10813  3020
3.Havel VojtěchMelichar Libor1018  3030
4.Plotěný MichalŠafařík Jan-9-87-10 1331
5.Zetocha MartinKratochvíl Jaroslav569  3041
6.Jeřábek VladimírŠlancar Jiří96-81 3151
7.Plotěný MichalMelichar Libor78-10-1343261
8.Zetocha MartinŠafařík Jan-13964 3171
9.Jeřábek VladimírKratochvíl Jaroslav77-82 3181
10.Havel VojtěchŠlancar Jiří588  3091
11.Zetocha MartinMelichar Libor935  30101
12.Jeřábek VladimírŠafařík Jan         
13.Havel VojtěchKratochvíl Jaroslav         
14.Plotěný MichalŠlancar Jiří         
15.Jeřábek VladimírMelichar Libor         
16.Havel VojtěchŠafařík Jan         
17.Plotěný MichalKratochvíl Jaroslav         
18.Zetocha MartinŠlancar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havel Vojtěch20Melichar Libor03
Plotěný Michal11Šafařík Jan11
Zetocha Martin30Kratochvíl Jaroslav02
Jeřábek Vladimír20Šlancar Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Tišnov, Smíškova 840Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31608:624TTC Koral Tišnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Pavel
Nováček Libor
 
 
Bíza Martin
Novák Lukáš
 
 
9-957 3110
2.Sedlář Jakub
Antoš Jiří
 
 
Toufar Jan
Ličbinský Roman
 
 
68-411 3120
3.Nováček LiborBíza Martin-10-8-6  0321
4.Dospíšil PavelJuroška Ivan-10-10108-42322
5.Sedlář JakubToufar Jan-5-176-102323
6.Antoš JiříNovák Lukáš867  3033
7.Dospíšil PavelBíza Martin-4-7-6  0334
8.Sedlář JakubJuroška Ivan-5-5-6  0335
9.Antoš JiříToufar Jan86-95 3145
10.Nováček LiborNovák Lukáš-611-10-6 1346
11.Sedlář JakubBíza Martin-68911 3156
12.Antoš JiříJuroška Ivan8-788 3166
13.Nováček LiborToufar Jan-4-3-7  0367
14.Dospíšil PavelLičbinský Roman-10-44843277
15.Antoš JiříBíza Martin105-86 3187
16.Nováček LiborJuroška Ivan1111-710 3197
17.Dospíšil PavelToufar Jan7-1398 31107
18.Sedlář JakubLičbinský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nováček Libor13Bíza Martin22
Dospíšil Pavel22Juroška Ivan22
Sedlář Jakub12Toufar Jan22
Antoš Jiří40Novák Lukáš11
   Ličbinský Roman01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34677:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jaromír
Dědek Zdeněk
 
 
Záděra Luboš
Vašulín Karel
 
 
-87914 3110
2.Pelikán Jan
Galanda František
 
 
Kolbert David
Pikula Radek
 
 
8-74-983220
3.Svoboda JaromírKolbert David-10-74-9 1321
4.Pelikán JanZáděra Luboš-587-3-62322
5.Dědek ZdeněkPikula Radek-62-9-8 1323
6.Galanda FrantišekVašulín Karel378  3033
7.Pelikán JanKolbert David911-7-7-52334
8.Dědek ZdeněkZáděra Luboš-7-85-6 1335
9.Galanda FrantišekPikula Radek945  3045
10.Svoboda JaromírVašulín Karel592  3055
11.Dědek ZdeněkKolbert David-9-899-42356
12.Galanda FrantišekZáděra Luboš10-6-6-8 1357
13.Svoboda JaromírPikula Radek7-10104 3167
14.Pelikán JanVašulín Karel-7-410-5 1368
15.Galanda FrantišekKolbert David-392-673278
16.Svoboda JaromírZáděra Luboš816-33 3188
17.Pelikán JanPikula Radek-74-8-10 1389
18.Dědek ZdeněkVašulín Karel485  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jaromír31Kolbert David31
Pelikán Jan04Záděra Luboš31
Dědek Zdeněk13Pikula Radek22
Galanda František31Vašulín Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lipová alej 23BRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:32544:555TTC Sokol Znojmo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Patrik
Ilčík Ondřej
 
 
Bartoš Milan
Ondrovčák Miroslav
 
 
-36-10-5 1301
2.Hromek Filip
Juřík Adam
 
 
Mesaroš Petr
Ondrovčák Radek
 
 
56-97 3111
3.Ilčík OndřejKříž Bohumil885  3021
4.Juřík AdamBartoš Milan-8-9-6  0322
5.Hromek FilipOndrovčák Radek93-185 3132
6.Buriánek PatrikMesaroš Petr-15-6-5  0333
7.Juřík AdamKříž Bohumil-6-10-8  0334
8.Hromek FilipBartoš Milan639  3044
9.Buriánek PatrikOndrovčák Radek188  3054
10.Ilčík OndřejMesaroš Petr109-13-9-82355
11.Hromek FilipKříž Bohumil-15-58-7 1356
12.Buriánek PatrikBartoš Milan-6-147-5 1357
13.Ilčík OndřejOndrovčák Miroslav-79-10-9 1358
14.Hašlík JakubMesaroš Petr-1112-8-8 1359
15.Buriánek PatrikKříž Bohumil-988-9-523510
16.Ilčík OndřejBartoš Milan6    10  
17.Hašlík JakubOndrovčák Miroslav         
18.Hromek FilipMesaroš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ilčík Ondřej12Kříž Bohumil31
Juřík Adam02Bartoš Milan21
Hromek Filip21Ondrovčák Radek02
Buriánek Patrik13Mesaroš Petr30
Hašlík Jakub01Ondrovčák Miroslav10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22596:517TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Jakub
Baričák Marek
 
 
Šefr Filip
Vaculík Miloslav
 
 
3-5-99113210
2.Pořízek Josef
Navrátil Václav
 
 
Pavelka Jakub
Skála Radek
 
 
-8-134-9 1311
3.Pořízek JosefSkála Radek139-3-7-82312
4.Kovář JakubVaculík Miloslav-411-8-8 1313
5.Baričák MarekŠefr Filip-7774 3123
6.Navrátil VáclavPavelka Jakub483  3033
7.Kovář JakubSkála Radek-4897 3143
8.Baričák MarekVaculík Miloslav-10-4101-82344
9.Navrátil VáclavŠefr Filip146-74 3154
10.Pořízek JosefPavelka Jakub1049  3064
11.Baričák MarekSkála Radek982  3074
12.Navrátil VáclavVaculík Miloslav69-119 3184
13.Pořízek JosefŠefr Filip1135  3094
14.Kovář JakubPavelka Jakub-9-136-9 1395
15.Navrátil VáclavSkála Radek94-88 31105
16.Pořízek JosefVaculík Miloslav         
17.Kovář JakubŠefr Filip         
18.Baričák MarekPavelka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pořízek Josef21Skála Radek13
Kovář Jakub12Vaculík Miloslav21
Baričák Marek21Šefr Filip03
Navrátil Václav40Pavelka Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:15493:444TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Jan
Mocek Milan
 
 
Prachař Marek
Kvarda Lubomír
 
 
-11797 3110
2.Obešlo Josef ml.
Šilhán Petr
 
 
Toufar Zdeněk
Herník Miloslav
 
 
1089  3020
3.Obešlo Josef ml.Herník Miloslav-7-99-6 1321
4.Mocek MilanToufar Zdeněk11612  3031
5.Mocek JanPrachař Marek9-1199 3141
6.Šilhán PetrKvarda Lubomír788  3051
7.Mocek MilanHerník Miloslav56-6-7-92352
8.Mocek JanToufar Zdeněk1599  3062
9.Šilhán PetrPrachař Marek1085  3072
10.Obešlo Josef ml.Kvarda Lubomír-3-10-11  0373
11.Mocek JanHerník Miloslav-7-3-7  0374
12.Šilhán PetrToufar Zdeněk777  3084
13.Obešlo Josef ml.Prachař Marek799  3094
14.Mocek MilanKvarda Lubomír85-107 31104
15.Šilhán PetrHerník Miloslav         
16.Obešlo Josef ml.Toufar Zdeněk         
17.Mocek MilanPrachař Marek         
18.Mocek JanKvarda Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obešlo Josef ml.12Herník Miloslav30
Mocek Milan21Toufar Zdeněk03
Mocek Jan21Prachař Marek03
Šilhán Petr30Kvarda Lubomír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31637:618SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Vojtěch
Orság David
 
 
Bíza Martin
Novák Lukáš
 
 
7-6-8-3 1301
2.Zetocha Martin
Plotěný Michal
 
 
Toufar Jan
Ličbinský Roman
 
 
6-84-9-92302
3.Jeřábek VladimírLičbinský Roman569  3012
4.Orság DavidBíza Martin79-1-653222
5.Zetocha MartinToufar Jan-4955 3132
6.Havel VojtěchJuroška Ivan-10-5-3  0333
7.Orság DavidLičbinský Roman278  3043
8.Zetocha MartinBíza Martin9-9-101083253
9.Havel VojtěchToufar Jan-99-106-72354
10.Jeřábek VladimírJuroška Ivan-6-9-12  0355
11.Zetocha MartinLičbinský Roman5-1079 3165
12.Havel VojtěchBíza Martin1-86-7-32366
13.Jeřábek VladimírToufar Jan1186  3076
14.Orság DavidJuroška Ivan-28-91793286
15.Havel VojtěchLičbinský Roman-8-76743296
16.Jeřábek VladimírBíza Martin-1-5-8  0397
17.Orság DavidToufar Jan1668  30107
18.Zetocha MartinJuroška Ivan7-4-8  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jeřábek Vladimír22Ličbinský Roman04
Orság David40Bíza Martin22
Zetocha Martin30Toufar Jan13
Havel Vojtěch13Juroška Ivan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Tišnov, Smíškova 840Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20553:503TTC Koral Tišnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Pavel
Nováček Libor
 
 
Studýnka František
Melichar Libor
 
 
6-5-710-82301
2.Sedlář Jakub
Vitula Josef
 
 
Šafařík Jan
Kratochvíl Jaroslav
 
 
988  3011
3.Nováček LiborStudýnka František7512  3021
4.Sedlář JakubŠafařík Jan-88109 3131
5.Vitula JosefMelichar Libor-75-8-8 1332
6.Dospíšil PavelKratochvíl Jaroslav-10-1212-10 1333
7.Sedlář JakubStudýnka František9-5-6-7 1334
8.Vitula JosefŠafařík Jan-88510 3144
9.Dospíšil PavelMelichar Libor810-153 3154
10.Nováček LiborKratochvíl Jaroslav797  3064
11.Vitula JosefStudýnka František559  3074
12.Dospíšil PavelŠafařík Jan-78-9873284
13.Nováček LiborMelichar Libor595  3094
14.Sedlář JakubKratochvíl Jaroslav-3-8-7  0395
15.Dospíšil PavelStudýnka František998  30105
16.Nováček LiborŠafařík Jan-7-10   02  
17.Sedlář JakubMelichar Libor         
18.Vitula JosefKratochvíl Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováček Libor30Studýnka František13
Sedlář Jakub12Šafařík Jan03
Vitula Josef21Melichar Libor12
Dospíšil Pavel31Kratochvíl Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32439:501TTC Sokol Znojmo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jaromír
Dědek Zdeněk
 
 
Bartoš Milan
Adam Petr
 
 
-67-10-8 1301
2.Pelikán Jan
Galanda František
 
 
Kříž Bohumil
Ondrovčák Miroslav
 
 
-7-10-7  0302
3.Dědek ZdeněkBartoš Milan5-6-6-6 1303
4.Pelikán JanOndrovčák Miroslav-7-4-6  0304
5.Galanda FrantišekKříž Bohumil-6-1010-8 1305
6.Svoboda JaromírAdam Petr969  3015
7.Pelikán JanBartoš Milan9-76-7-52316
8.Galanda FrantišekOndrovčák Miroslav5-3-8-6 1317
9.Svoboda JaromírKříž Bohumil-893-9113227
10.Dědek ZdeněkAdam Petr-5-77-8 1328
11.Galanda FrantišekBartoš Milan1084  3038
12.Svoboda JaromírOndrovčák Miroslav-7-9109-102339
13.Dědek ZdeněkKříž Bohumil-16-10-4  03310
14.Pelikán JanAdam Petr         
15.Svoboda JaromírBartoš Milan         
16.Dědek ZdeněkOndrovčák Miroslav         
17.Pelikán JanKříž Bohumil         
18.Galanda FrantišekAdam Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dědek Zdeněk03Bartoš Milan21
Pelikán Jan02Ondrovčák Miroslav30
Galanda František12Kříž Bohumil21
Svoboda Jaromír21Adam Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lipová alej 23BRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12461:359SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromek Filip
Hašlík Jakub
 
 
Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
876  3010
2.Buriánek Patrik
Ilčík Ondřej
 
 
Kolbert David
Weiser Daniel
 
 
748  3020
3.Ilčík OndřejKolbert David109-65 3130
4.Hašlík JakubZáděra Luboš6-748 3140
5.Hromek FilipŽelezný Ladislav536  3050
6.Buriánek PatrikWeiser Daniel6-5-128-42351
7.Hašlík JakubKolbert David3-8-7-3 1352
8.Hromek FilipZáděra Luboš83-12-1173262
9.Buriánek PatrikŽelezný Ladislav7-7410 3172
10.Ilčík OndřejWeiser Daniel357  3082
11.Hromek FilipKolbert David-111099 3192
12.Buriánek PatrikZáděra Luboš1192  30102
13.Ilčík OndřejŽelezný Ladislav         
14.Hašlík JakubWeiser Daniel         
15.Buriánek PatrikKolbert David         
16.Ilčík OndřejZáděra Luboš         
17.Hašlík JakubŽelezný Ladislav         
18.Hromek FilipWeiser Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ilčík Ondřej20Kolbert David12
Hašlík Jakub11Záděra Luboš03
Hromek Filip30Železný Ladislav02
Buriánek Patrik21Weiser Daniel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Silůvky, Anenská 54, SilůvkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:23563:520Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolbert David
Pikula Radek
 
 
Kovář Jakub
Baričák Marek
 
 
-810-11763210
2.Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
Pořízek Josef
Navrátil Václav
 
 
99-7-353220
3.Záděra LubošKovář Jakub-7-12-4 1321
4.Železný LadislavNavrátil Václav9-5-8993231
5.Pikula RadekBaričák Marek-5-108673241
6.Kolbert DavidPořízek Josef-59-77-72342
7.Železný LadislavKovář Jakub5910  3052
8.Pikula RadekNavrátil Václav6-8-109-62353
9.Kolbert DavidBaričák Marek4410  3063
10.Záděra LubošPořízek Josef-985-1193273
11.Pikula RadekKovář Jakub8-115-12103283
12.Kolbert DavidNavrátil Václav-88610 3193
13.Záděra LubošBaričák Marek7-1064 31103
14.Železný LadislavPořízek Josef         
15.Kolbert DavidKovář Jakub         
16.Záděra LubošNavrátil Václav         
17.Železný LadislavBaričák Marek         
18.Pikula RadekPořízek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Záděra Luboš21Kovář Jakub12
Železný Ladislav20Navrátil Václav12
Pikula Radek21Baričák Marek03
Kolbert David21Pořízek Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Sokolská 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:14450:366TTC Sokol Znojmo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Kříž Bohumil
 
 
Mocek Jan
Mocek Milan
 
 
489  3010
2.Mesaroš Petr
Bartoš Milan
 
 
Šilhán Petr
Obešlo Josef ml.
 
 
9311  3020
3.Kříž BohumilŠilhán Petr4-876 3130
4.Bartoš MilanMocek Jan8410  3040
5.Mesaroš PetrMocek Milan9-102-1283250
6.Ondrovčák MiroslavObešlo Josef ml.565  3060
7.Ondrovčák RadekŠilhán Petr-8-2-6  0361
8.Mesaroš PetrMocek Jan8-10-7433271
9.Ondrovčák MiroslavMocek Milan588  3081
10.Kříž BohumilObešlo Josef ml.-98-7983291
11.Mesaroš PetrŠilhán Petr-12-7-8  0392
12.Ondrovčák MiroslavMocek Jan86-1010 31102
13.Kříž BohumilMocek Milan-8-67  12  
14.Ondrovčák RadekObešlo Josef ml.         
15.Ondrovčák MiroslavŠilhán Petr         
16.Kříž BohumilMocek Jan         
17.Ondrovčák RadekMocek Milan         
18.Mesaroš PetrObešlo Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kříž Bohumil20Šilhán Petr21
Bartoš Milan10Mocek Jan03
Mesaroš Petr21Mocek Milan02
Ondrovčák Miroslav30Obešlo Josef ml.02
Ondrovčák Radek01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Šafaříkova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10418:298TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka František
Melichar Libor
 
 
Svoboda Jaromír
Dědek Zdeněk
 
 
-76710 3110
2.Hort Pavel
Růžička Filip
 
 
Pelikán Jan
Galanda František
 
 
10512  3020
3.Růžička FilipSvoboda Jaromír8-63-763230
4.Melichar LiborGalanda František1-5-5-9 1331
5.Hort PavelPelikán Jan756  3041
6.Studýnka FrantišekDědek Zdeněk10-7-7793251
7.Melichar LiborSvoboda Jaromír84-64 3161
8.Hort PavelGalanda František593  3071
9.Studýnka FrantišekPelikán Jan-11864 3181
10.Růžička FilipDědek Zdeněk1076  3091
11.Hort PavelSvoboda JaromírWO    30101
12.Studýnka FrantišekGalanda František         
13.Růžička FilipPelikán Jan         
14.Melichar LiborDědek Zdeněk         
15.Studýnka FrantišekSvoboda Jaromír         
16.Růžička FilipGalanda František         
17.Melichar LiborPelikán Jan         
18.Hort PavelDědek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Filip20Svoboda Jaromír02
Melichar Libor11Galanda František11
Hort Pavel20Pelikán Jan02
Studýnka František20Dědek Zdeněk02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21553:518TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Toufar Jan
 
 
Hašlík Jakub
Veselý Jan
 
 
7710  3010
2.Juroška Ivan
Ličbinský Roman
 
 
Buriánek Patrik
Ilčík Ondřej
 
 
-47-8-8 1311
3.Ličbinský RomanIlčík Ondřej-68-7-9 1312
4.Juroška IvanBuriánek Patrik10710  3022
5.Toufar JanHašlík Jakub9-679 3132
6.Novák LukášVeselý Jan7108  3042
7.Juroška IvanIlčík Ondřej-6108-1043252
8.Toufar JanBuriánek Patrik-8-7-5  0353
9.Novák LukášHašlík Jakub9-8810 3163
10.Ličbinský RomanVeselý Jan107-1010 3173
11.Toufar JanIlčík Ondřej-99-1-9 1374
12.Novák LukášBuriánek Patrik-89-87-52375
13.Ličbinský RomanHašlík Jakub2512  3085
14.Juroška IvanVeselý Jan1173  3095
15.Novák LukášIlčík Ondřej11-9116 31105
16.Ličbinský RomanBuriánek Patrik77   20  
17.Juroška IvanHašlík Jakub         
18.Toufar JanVeselý Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ličbinský Roman21Ilčík Ondřej22
Juroška Ivan30Buriánek Patrik21
Toufar Jan12Hašlík Jakub03
Novák Lukáš31Veselý Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Kounicova 20, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:38562:618SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinčík Tomáš
Herník Miloslav
 
 
Plotěný Michal
Zetocha Martin
 
 
-78106 3110
2.Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
Jeřábek Vladimír
Orság David
 
 
85-76 3120
3.Musil OndřejZetocha Martin-410-9-7 1321
4.Herník MiloslavJeřábek Vladimír-7-4-4  0322
5.Martinčík TomášOrság David-10-9-8  0323
6.Prachař MarekPlotěný Michal-7-555113233
7.Herník MiloslavZetocha Martin-104-9-8 1334
8.Martinčík TomášJeřábek Vladimír9-655 3144
9.Prachař MarekOrság David-5116-1063254
10.Musil OndřejPlotěný Michal58-83 3164
11.Martinčík TomášZetocha Martin14-3-58-102365
12.Prachař MarekJeřábek Vladimír-9-8-7  0366
13.Musil OndřejOrság David10-9-68-32367
14.Herník MiloslavPlotěný Michal-1-9-13  0368
15.Prachař MarekZetocha Martin-2-5-4  0369
16.Musil OndřejJeřábek Vladimír-7511-9-823610
17.Charitonov VitalijOrság David-6811-21-1023  
18.Martinčík TomášPlotěný Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Musil Ondřej13Zetocha Martin40
Herník Miloslav03Jeřábek Vladimír31
Martinčík Tomáš12Orság David21
Prachař Marek22Plotěný Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:25544:527TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Martin
Vaculík Miloslav
 
 
Dospíšil Pavel
Nováček Libor
 
 
-9-7-9  0301
2.Pavelka Jakub
Skála Radek
 
 
Vitula Josef
Sedlář Jakub
 
 
-69-8893211
3.Vaculík MiloslavDospíšil Pavel-4-5-7  0312
4.Novák MartinNováček Libor-108104 3122
5.Svoboda LiborSedlář Jakub495  3032
6.Skála RadekVitula Josef-10-115-9 1333
7.Novák MartinDospíšil Pavel989  3043
8.Svoboda LiborNováček Libor9-1494 3153
9.Skála RadekSedlář Jakub-8-7-6  0354
10.Vaculík MiloslavVitula Josef9-5-4-8 1355
11.Svoboda LiborDospíšil Pavel-10958 3165
12.Skála RadekNováček Libor6-295 3175
13.Pavelka JakubSedlář Jakub-7-4-10  0376
14.Novák MartinVitula Josef7410  3086
15.Skála RadekDospíšil Pavel-63811 3196
16.Pavelka JakubNováček Libor9118  30106
17.Novák MartinSedlář Jakub         
18.Svoboda LiborVitula Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaculík Miloslav02Dospíšil Pavel13
Novák Martin30Nováček Libor04
Svoboda Libor30Sedlář Jakub21
Skála Radek22Vitula Josef21
Pavelka Jakub11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Silůvky, Anenská 54, SilůvkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32468:491TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolbert David
Telecká Jana
 
 
Mocek Jan
Mocek Milan
 
 
WO    3010
2.Záděra Luboš
Kolbert Radek
 
 
Šilhán Petr
Obešlo Josef ml.
 
 
-41010-7-92311
3.Kolbert RadekObešlo Josef ml.-9-4-8  0312
4.Kolbert DavidŠilhán Petr-7-10-8  0313
5.Záděra LubošMocek Milan952  3023
6.Telecká JanaMocek Jan-7-6-3  0324
7.Kolbert DavidObešlo Josef ml.339  3034
8.Záděra LubošŠilhán Petr9-57-1083244
9.Telecká JanaMocek Milan9-87-10-92345
10.Kolbert RadekMocek Jan-7-76-10 1346
11.Záděra LubošObešlo Josef ml.89-9-11-82347
12.Telecká JanaŠilhán Petr-7-4-4  0348
13.Kolbert RadekMocek Milan-10-3-6  0349
14.Kolbert DavidMocek Jan-67-128-723410
15.Telecká JanaObešlo Josef ml.-6-8-7  03  
16.Kolbert RadekŠilhán Petr         
17.Kolbert DavidMocek Milan         
18.Záděra LubošMocek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kolbert Radek03Obešlo Josef ml.21
Kolbert David12Šilhán Petr21
Záděra Luboš21Mocek Milan21
Telecká Jana03Mocek Jan30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Sokolská 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26603:539TTC Sokol Znojmo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Milan
Ondrovčák Radek
 
 
Baričák Marek
Kovář Jakub
 
 
5-95-783210
2.Kříž Bohumil
Mesaroš Petr
 
 
Navrátil Václav
Pořízek Josef
 
 
59-4-9-92311
3.Kříž BohumilKovář Jakub932  3021
4.Mesaroš PetrNavrátil Václav5-9-6-8 1322
5.Ondrovčák RadekBaričák Marek-8-711-7 1323
6.Bartoš MilanPořízek Josef56-66 3133
7.Mesaroš PetrKovář Jakub-11-89-8 1334
8.Ondrovčák RadekNavrátil Václav-9-8-5  0335
9.Bartoš MilanBaričák Marek9-1188 3145
10.Kříž BohumilPořízek Josef788  3055
11.Ondrovčák RadekKovář Jakub-7-88-6 1356
12.Bartoš MilanNavrátil Václav869  3066
13.Kříž BohumilBaričák Marek7-869 3176
14.Mesaroš PetrPořízek Josef-6828 3186
15.Bartoš MilanKovář Jakub7123  3096
16.Kříž BohumilNavrátil Václav8-8-106532106
17.Mesaroš PetrBaričák Marek106   20  
18.Ondrovčák RadekPořízek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Bohumil40Kovář Jakub22
Mesaroš Petr12Navrátil Václav22
Ondrovčák Radek03Baričák Marek12
Bartoš Milan40Pořízek Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Šafaříkova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36556:610SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Filip
Šafařík Jan
 
 
Hašlík Jakub
Veselý Jan
 
 
-4-610-7 1301
2.Studýnka František
Melichar Libor
 
 
Buriánek Patrik
Ilčík Ondřej
 
 
347  3011
3.Růžička FilipIlčík Ondřej-8-7-8  0312
4.Šafařík JanBuriánek Patrik-6-5-11  0313
5.Melichar LiborHašlík Jakub-81079 3123
6.Studýnka FrantišekVeselý Jan8-7108 3133
7.Šafařík JanIlčík Ondřej-3-99-6 1334
8.Melichar LiborBuriánek Patrik-8-6-5  0335
9.Studýnka FrantišekHašlík Jakub7-576 3145
10.Růžička FilipVeselý Jan-599-483255
11.Melichar LiborIlčík Ondřej9-8-8-8 1356
12.Studýnka FrantišekBuriánek Patrik-10928 3166
13.Růžička FilipHašlík Jakub1095  3076
14.Kratochvíl JaroslavVeselý Jan-9-610-4 1377
15.Studýnka FrantišekIlčík Ondřej6-6-41-42378
16.Růžička FilipBuriánek Patrik-8-11-8  0379
17.Kratochvíl JaroslavHašlík Jakub8-10-4-7 13710
18.Melichar LiborVeselý Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Filip22Ilčík Ondřej40
Šafařík Jan02Buriánek Patrik31
Melichar Libor12Hašlík Jakub13
Studýnka František31Veselý Jan12
Kratochvíl Jaroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:27633:595TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juroška Ivan
Ličbinský Roman
 
 
Svoboda Jaromír
Dědek Zdeněk
 
 
-7-7-4  0301
2.Novák Lukáš
Toufar Jan
 
 
Pelikán Jan
Galanda František
 
 
9611  3011
3.Ličbinský RomanSvoboda Jaromír-106-9-6 1312
4.Juroška IvanGalanda František-17-5-7  0313
5.Toufar JanPelikán Jan-67105 3123
6.Novák LukášDědek Zdeněk6-8-11-9 1324
7.Juroška IvanSvoboda Jaromír1098  3034
8.Toufar JanGalanda František11-5-58-72335
9.Novák LukášPelikán Jan945  3045
10.Ličbinský RomanDědek Zdeněk310-810 3155
11.Toufar JanSvoboda Jaromír-279-6-32356
12.Novák LukášGalanda František-8107-10-92357
13.Ličbinský RomanPelikán Jan106-75 3167
14.Juroška IvanDědek Zdeněk672  3077
15.Novák LukášSvoboda Jaromír-971010 3187
16.Ličbinský RomanGalanda František-8568 3197
17.Juroška IvanPelikán Jan-99105 31107
18.Toufar JanDědek Zdeněk-911-7  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ličbinský Roman31Svoboda Jaromír22
Juroška Ivan31Galanda František31
Toufar Jan12Pelikán Jan04
Novák Lukáš22Dědek Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Kounicova 20, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29615:609TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinčík Tomáš
Herník Miloslav
 
 
Vitula Josef
Sedlář Jakub
 
 
8-8-95-72301
2.Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
Dospíšil Pavel
Nováček Libor
 
 
7103  3011
3.Musil OndřejDospíšil Pavel6-8-79-62312
4.Herník MiloslavNováček Libor-9-9-9  0313
5.Martinčík TomášSedlář Jakub-9989 3123
6.Prachař MarekVitula Josef-8-97-5 1324
7.Herník MiloslavDospíšil Pavel699  3034
8.Martinčík TomášNováček Libor-912810 3144
9.Prachař MarekSedlář Jakub948  3054
10.Musil OndřejVitula Josef-4-4-11  0355
11.Martinčík TomášDospíšil Pavel-9878 3165
12.Prachař MarekNováček Libor9-13-3-3 1366
13.Kvarda LubomírSedlář Jakub6-9119 3176
14.Herník MiloslavVitula Josef986  3086
15.Prachař MarekDospíšil Pavel-9-5-6  0387
16.Kvarda LubomírNováček Libor6-61010 3197
17.Herník MiloslavSedlář Jakub-6-6-4  0398
18.Martinčík TomášVitula Josef669  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Ondřej02Dospíšil Pavel22
Herník Miloslav22Nováček Libor22
Martinčík Tomáš40Sedlář Jakub13
Prachař Marek13Vitula Josef22
Kvarda Lubomír20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32364:437SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Martin
Vaculík Miloslav
 
 
Havel Vojtěch
Orság David
 
 
266  3010
2.Pavelka Jakub
Šefr Filip
 
 
Jeřábek Vladimír
Zetocha Martin
 
 
99-5-9-102311
3.Vaculík MiloslavZetocha Martin-7-2-7  0312
4.Pavelka JakubJeřábek Vladimír-8-4-6  0313
5.Svoboda LiborHavel Vojtěch-7-72-6 1314
6.Šefr FilipOrság David97-6-8-62315
7.Pavelka JakubZetocha Martin-10-6-7  0316
8.Svoboda LiborJeřábek Vladimír-10-9-7  0317
9.Šefr FilipHavel Vojtěch-8-9-8  0318
10.Vaculík MiloslavOrság David-10-85-3 1319
11.Svoboda LiborZetocha Martin-996-793229
12.Šefr FilipJeřábek Vladimír-11-7-5  03210
13.Vaculík MiloslavHavel Vojtěch         
14.Pavelka JakubOrság David         
15.Šefr FilipZetocha Martin         
16.Vaculík MiloslavJeřábek Vladimír         
17.Pavelka JakubHavel Vojtěch         
18.Svoboda LiborOrság David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaculík Miloslav02Zetocha Martin21
Pavelka Jakub02Jeřábek Vladimír30
Svoboda Libor12Havel Vojtěch20
Šefr Filip03Orság David20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39627:661SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galanda František
Raška Pavel
 
 
Buriánek Patrik
Ilčík Ondřej
 
 
-7-88-8 1301
2.Svoboda Jaromír
Dědek Zdeněk
 
 
Hašlík Jakub
Hromek Filip
 
 
10-9-107-82302
3.Galanda FrantišekIlčík Ondřej9-845 3112
4.Dědek ZdeněkBuriánek Patrik-4-1-8  0313
5.Raška PavelHromek Filip-87-7-4 1314
6.Svoboda JaromírHašlík Jakub9-87-353224
7.Dědek ZdeněkIlčík Ondřej-97-8-8 1325
8.Raška PavelBuriánek Patrik-10-10-6  0326
9.Svoboda JaromírHromek Filip689  3036
10.Galanda FrantišekHašlík Jakub649  3046
11.Raška PavelIlčík Ondřej3-59-893256
12.Svoboda JaromírBuriánek Patrik-98-101093266
13.Galanda FrantišekHromek Filip77-89 3176
14.Dědek ZdeněkHašlík Jakub-5-5-5  0377
15.Svoboda JaromírIlčík Ondřej9-74-6-62378
16.Galanda FrantišekBuriánek Patrik-6774 3188
17.Dědek ZdeněkHromek Filip-6-76-8 1389
18.Raška PavelHašlík Jakub-7-5-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Galanda František40Ilčík Ondřej22
Dědek Zdeněk04Buriánek Patrik22
Raška Pavel13Hromek Filip22
Svoboda Jaromír31Hašlík Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Silůvky, Anenská 54, SilůvkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:33493:545TTC Sokol Znojmo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolbert David
Pikula Radek
 
 
Mesaroš Petr
Ondrovčák Radek
 
 
-7898 3110
2.Záděra Luboš
Telecká Jana
 
 
Kříž Bohumil
Ondrovčák Miroslav
 
 
-12-9-11  0311
3.Záděra LubošKříž Bohumil-8-108-7 1312
4.Pikula RadekOndrovčák Radek6-896 3122
5.Telecká JanaMesaroš Petr-45-5-8 1323
6.Kolbert DavidOndrovčák Miroslav8-12-7-15 1324
7.Pikula RadekKříž Bohumil-63-6-4 1325
8.Telecká JanaOndrovčák Radek9-798 3135
9.Kolbert DavidMesaroš Petr-1210-8-6 1336
10.Záděra LubošOndrovčák Miroslav11-9-5-9 1337
11.Telecká JanaKříž Bohumil7-10-811-92338
12.Kolbert DavidOndrovčák Radek-5-910-9 1339
13.Záděra LubošMesaroš Petr-799-7-823310
14.Pikula RadekAdam Petr668  30  
15.Kolbert DavidKříž Bohumil         
16.Záděra LubošOndrovčák Radek         
17.Pikula RadekMesaroš Petr         
18.Telecká JanaAdam Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záděra Luboš03Kříž Bohumil30
Pikula Radek11Ondrovčák Radek12
Telecká Jana12Mesaroš Petr30
Kolbert David03Ondrovčák Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Šafaříkova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34422:495TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Filip
Šlancar Jiří
 
 
Mikulášek Jan
Novák Lukáš
 
 
-9-557-52301
2.Studýnka František
Melichar Libor
 
 
Bíza Martin
Juroška Ivan
 
 
-5-8-10  0302
3.Šlancar JiříBíza Martin-5-12-4  0303
4.Šafařík JanNovák Lukáš-58-8-10 1304
5.Melichar LiborMikulášek Jan8-85-9-82305
6.Růžička FilipJuroška Ivan-11-7-9  0306
7.Šafařík JanBíza Martin9-91112 3116
8.Melichar LiborNovák Lukáš-7-8-9  0317
9.Kratochvíl JaroslavMikulášek Jan-81159 3127
10.Šlancar JiříJuroška Ivan-9-9-4  0328
11.Melichar LiborBíza Martin-8-10-11  0329
12.Kratochvíl JaroslavNovák Lukáš59-7-773239
13.Šlancar JiříMikulášek Jan-6-4-7  03310
14.Šafařík JanJuroška Ivan         
15.Kratochvíl JaroslavBíza Martin         
16.Šlancar JiříNovák Lukáš         
17.Šafařík JanMikulášek Jan         
18.Melichar LiborJuroška Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlancar Jiří03Bíza Martin21
Šafařík Jan11Novák Lukáš21
Melichar Libor03Mikulášek Jan21
Růžička Filip01Juroška Ivan20
Kratochvíl Jaroslav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Kounicova 20, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23538:502TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toufar Zdeněk
Herník Miloslav
 
 
Novák Martin
Šefr Filip
 
 
9-10108 3110
2.Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
Pavelka Jakub
Svoboda Libor
 
 
74-4-9-102311
3.Toufar ZdeněkPavelka Jakub-56-4-8 1312
4.Prachař MarekNovák Martin-8-9-7  0313
5.Martinčík TomášSvoboda Libor98-89 3123
6.Herník MiloslavŠefr Filip759  3033
7.Prachař MarekPavelka Jakub51111  3043
8.Martinčík TomášNovák Martin97-76 3153
9.Herník MiloslavSvoboda Libor-6-5-6  0354
10.Toufar ZdeněkŠefr Filip28-1110 3164
11.Martinčík TomášPavelka Jakub6-669 3174
12.Herník MiloslavNovák Martin-10-6-5  0375
13.Toufar ZdeněkSvoboda Libor-79-81193285
14.Prachař MarekŠefr Filip694  3095
15.Herník MiloslavPavelka Jakub-8357 31105
16.Toufar ZdeněkNovák Martin         
17.Prachař MarekSvoboda Libor         
18.Martinčík Tomᚊefr Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toufar Zdeněk21Pavelka Jakub13
Prachař Marek21Novák Martin21
Martinčík Tomáš30Svoboda Libor12
Herník Miloslav22Šefr Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19524:458SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
Dospíšil Pavel
Nováček Libor
 
 
-106311 3110
2.Orság David
Zetocha Martin
 
 
Antoš Jiří
Sedlář Jakub
 
 
9811  3020
3.Orság DavidAntoš Jiří67-410 3130
4.Havel VojtěchDospíšil Pavel6-1096 3140
5.Zetocha MartinNováček Libor-108-7633250
6.Jeřábek VladimírSedlář Jakub-87-9-9 1351
7.Havel VojtěchAntoš Jiří912-108 3161
8.Zetocha MartinDospíšil Pavel8-6-10-9 1362
9.Jeřábek VladimírNováček Libor11-675 3172
10.Orság DavidSedlář Jakub-13-9-7  0373
11.Zetocha MartinAntoš Jiří-10955 3183
12.Jeřábek VladimírDospíšil Pavel-79107 3193
13.Orság DavidNováček Libor64-78 31103
14.Havel VojtěchSedlář Jakub8-3   11  
15.Jeřábek VladimírAntoš Jiří         
16.Orság DavidDospíšil Pavel         
17.Havel VojtěchNováček Libor         
18.Zetocha MartinSedlář Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Orság David21Antoš Jiří03
Havel Vojtěch20Dospíšil Pavel12
Zetocha Martin21Nováček Libor03
Jeřábek Vladimír21Sedlář Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30646:613TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Jakub
Baričák Marek
 
 
Mocek Jan
Mocek Milan
 
 
-103-103163210
2.Pořízek Josef
Navrátil Václav
 
 
Obešlo Josef ml.
Šilhán Petr
 
 
-7786 3120
3.Pořízek JosefMocek Milan967  3030
4.Kovář JakubObešlo Josef ml.9-4-12-7 1331
5.Baričák MarekŠilhán Petr-9-81112-92332
6.Navrátil VáclavMocek Jan258  3042
7.Kovář JakubMocek Milan-457-7-82343
8.Baričák MarekObešlo Josef ml.-411-3-6 1344
9.Navrátil VáclavŠilhán Petr-5-8-9  0345
10.Pořízek JosefMocek Jan867  3055
11.Baričák MarekMocek Milan-57126 3165
12.Navrátil VáclavObešlo Josef ml.54-610 3175
13.Pořízek JosefŠilhán Petr-5-5-9  0376
14.Kovář JakubMocek Jan757  3086
15.Navrátil VáclavMocek Milan-145-8-7 1387
16.Pořízek JosefObešlo Josef ml.6610  3097
17.Kovář JakubŠilhán Petr-3-6-8  0398
18.Baričák MarekMocek Jan4-8815 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pořízek Josef31Mocek Milan22
Kovář Jakub13Obešlo Josef ml.22
Baričák Marek22Šilhán Petr40
Navrátil Václav22Mocek Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:38544:609SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Václav
Pořízek Josef
 
 
Jeřábek Vladimír
Táborský Jindřich
 
 
-8-7-9  0301
2.Kovář Jakub
Baričák Marek
 
 
Orság David
Zetocha Martin
 
 
-8-9-7  0302
3.Pořízek JosefOrság David11-9-8993212
4.Kovář JakubJeřábek Vladimír-3-3-5  0313
5.Baričák MarekZetocha Martin-8-9-10  0314
6.Navrátil VáclavTáborský Jindřich9-1045 3124
7.Kovář JakubOrság David-1011-3-5 1325
8.Baričák MarekJeřábek Vladimír-7-7-7  0326
9.Navrátil VáclavZetocha Martin96-9-9-22327
10.Pořízek JosefTáborský Jindřich-8895 3137
11.Baričák MarekOrság David-8-58-7 1338
12.Navrátil VáclavJeřábek Vladimír4-9-9-5 1339
13.Pořízek JosefZetocha Martin-4-75993249
14.Kovář JakubTáborský Jindřich9710  3059
15.Navrátil VáclavOrság David86-7-983269
16.Pořízek JosefJeřábek Vladimír10-8-7-9 13610
17.Kovář JakubZetocha Martin         
18.Baričák MarekTáborský Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pořízek Josef31Orság David22
Kovář Jakub12Jeřábek Vladimír40
Baričák Marek03Zetocha Martin21
Navrátil Václav22Táborský Jindřich03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26620:578TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Josef ml.
Šilhán Petr
 
 
Dospíšil Pavel
Nováček Libor
 
 
86-47 3110
2.Mocek Jan
Mocek Milan
 
 
Vitula Josef
Sedlář Jakub
 
 
14-38-9-72311
3.Obešlo Josef ml.Dospíšil Pavel-8-9-6  0312
4.Mocek MilanNováček Libor8-6-8-10 1313
5.Mocek JanSedlář Jakub11-6-87-72314
6.Šilhán PetrVitula Josef935  3024
7.Mocek MilanDospíšil Pavel-484-1063234
8.Mocek JanNováček Libor696  3044
9.Šilhán PetrSedlář Jakub637  3054
10.Obešlo Josef ml.Vitula Josef4107  3064
11.Mocek JanDospíšil Pavel-8-69-1 1365
12.Šilhán PetrNováček Libor-978-293275
13.Obešlo Josef ml.Sedlář Jakub117-118 3185
14.Mocek MilanVitula Josef-616-96-92386
15.Šilhán PetrDospíšil Pavel1168  3096
16.Obešlo Josef ml.Nováček Libor7-58-12232106
17.Mocek MilanSedlář Jakub         
18.Mocek JanVitula Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obešlo Josef ml.31Dospíšil Pavel22
Mocek Milan12Nováček Libor13
Mocek Jan12Sedlář Jakub12
Šilhán Petr40Vitula Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39624:648TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galanda František
Raška Pavel
 
 
Toufar Zdeněk
Martinčík Tomáš
 
 
-8-5-5  0301
2.Svoboda Jaromír
Dědek Zdeněk
 
 
Prachař Marek
Herník Miloslav
 
 
484  3011
3.Galanda FrantišekHerník Miloslav-11-126473221
4.Dědek ZdeněkMartinčík Tomáš-7-98-9 1322
5.Raška PavelPrachař Marek737  3032
6.Svoboda JaromírToufar Zdeněk-8456 3142
7.Dědek ZdeněkHerník Miloslav-7-4-9  0343
8.Raška PavelMartinčík Tomáš7-6-5-8 1344
9.Svoboda JaromírPrachař Marek-9-688103254
10.Galanda FrantišekToufar Zdeněk-86-8-9 1355
11.Raška PavelHerník Miloslav13-8-7-9 1356
12.Svoboda JaromírMartinčík Tomáš-8-9-7  0357
13.Galanda FrantišekPrachař Marek8511  3067
14.Dědek ZdeněkToufar Zdeněk-2-5-7  0368
15.Svoboda JaromírHerník Miloslav-710-6683278
16.Galanda FrantišekMartinčík Tomáš-59-91193288
17.Dědek ZdeněkPrachař Marek6-7-8-7 1389
18.Raška PavelToufar Zdeněk-14-10-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galanda František31Herník Miloslav22
Dědek Zdeněk04Martinčík Tomáš31
Raška Pavel13Prachař Marek13
Svoboda Jaromír31Toufar Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lipová alej 23BRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16488:416SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jan
Juřík Adam
 
 
Vaculík Miloslav
Šefr Filip
 
 
-11-766-52301
2.Buriánek Patrik
Ilčík Ondřej
 
 
Pavelka Jakub
Svoboda Libor
 
 
88-88 3111
3.Ilčík OndřejVaculík Miloslav886  3021
4.Veselý JanŠefr Filip65-8-1223231
5.Juřík AdamPavelka Jakub529  3041
6.Buriánek PatrikSvoboda Libor-6-11-8  0342
7.Veselý JanVaculík Miloslav8-79-9103252
8.Juřík AdamŠefr Filip139-118 3162
9.Buriánek PatrikPavelka Jakub10119  3072
10.Ilčík OndřejSvoboda Libor8-66-783282
11.Juřík AdamVaculík Miloslav-899-463292
12.Buriánek PatrikŠefr Filip461  30102
13.Ilčík OndřejPavelka Jakub         
14.Veselý JanSvoboda Libor         
15.Buriánek PatrikVaculík Miloslav         
16.Ilčík OndřejŠefr Filip         
17.Veselý JanPavelka Jakub         
18.Juřík AdamSvoboda Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ilčík Ondřej20Vaculík Miloslav03
Veselý Jan20Šefr Filip03
Juřík Adam30Pavelka Jakub02
Buriánek Patrik21Svoboda Libor11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Silůvky, Anenská 54, SilůvkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20525:462Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pikula Radek
Kolbert David
 
 
Studýnka František
Melichar Libor
 
 
-810711 3110
2.Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
Kratochvíl Jaroslav
Šafařík Jan
 
 
-6475 3120
3.Záděra LubošStudýnka František954  3030
4.Pikula RadekKratochvíl Jaroslav135-106 3140
5.Železný LadislavMelichar Libor-6-1-6  0341
6.Kolbert DavidŠafařík Jan-88126 3151
7.Pikula RadekStudýnka František102-6-13-102352
8.Železný LadislavKratochvíl Jaroslav9-911-693262
9.Kolbert DavidMelichar Libor5149  3072
10.Záděra LubošŠafařík Jan7-62-8103282
11.Železný LadislavStudýnka František-8-8-9  0383
12.Kolbert DavidKratochvíl Jaroslav6-945 3193
13.Záděra LubošMelichar Libor10-104-6632103
14.Pikula RadekŠafařík Jan7-9   11  
15.Kolbert DavidStudýnka František         
16.Záděra LubošKratochvíl Jaroslav         
17.Pikula RadekMelichar Libor         
18.Železný LadislavŠafařík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Záděra Luboš30Studýnka František21
Pikula Radek11Kratochvíl Jaroslav03
Železný Ladislav12Melichar Libor12
Kolbert David30Šafařík Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokol Znojmo BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Sokolská 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23624:573TTC Sokol Znojmo B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mesaroš Petr
Kříž Bohumil
 
 
Juroška Ivan
Ličbinský Roman
 
 
-6-6-10  0301
2.Ondrovčák Radek
Bartoš Milan
 
 
Novák Lukáš
Mikulášek Jan
 
 
8-11104 3111
3.Bartoš MilanLičbinský Roman91210  3021
4.Ondrovčák MiroslavJuroška Ivan613-6-8123231
5.Mesaroš PetrNovák Lukáš5610  3041
6.Kříž BohumilMikulášek Jan589  3051
7.Ondrovčák MiroslavLičbinský Roman-8-15108-82352
8.Mesaroš PetrJuroška Ivan9-8-7-12 1353
9.Kříž BohumilNovák Lukáš-878-4-62354
10.Bartoš MilanMikulášek Jan5108  3064
11.Mesaroš PetrLičbinský Roman-128-129-72365
12.Kříž BohumilJuroška Ivan-99-8783275
13.Bartoš MilanNovák Lukáš6-61011 3185
14.Ondrovčák MiroslavMikulášek Jan-918-1153295
15.Kříž BohumilLičbinský Roman9611  30105
16.Bartoš MilanJuroška Ivan1177  30  
17.Ondrovčák MiroslavNovák Lukáš         
18.Mesaroš PetrMikulášek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Milan30Ličbinský Roman22
Ondrovčák Miroslav21Juroška Ivan12
Mesaroš Petr12Novák Lukáš12
Kříž Bohumil31Mikulášek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36636:661TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baričák Marek
Kovář Jakub
 
 
Antoš Jiří
Sedlář Jakub
 
 
86-3-483210
2.Navrátil Václav
Šafařík Michal
 
 
Dospíšil Pavel
Nováček Libor
 
 
-79-6-5 1311
3.Kovář JakubDospíšil Pavel-10-89-8 1312
4.Šafařík MichalAntoš Jiří-3-6-7  0313
5.Baričák MarekSedlář Jakub-10-119963223
6.Navrátil VáclavHruška Pavel963  3033
7.Šafařík MichalDospíšil Pavel-4-6-4  0334
8.Baričák MarekAntoš Jiří910-38 3144
9.Navrátil VáclavSedlář Jakub8-10-9-8 1345
10.Kovář JakubHruška Pavel35-84 3155
11.Baričák MarekDospíšil Pavel-8-76-4 1356
12.Navrátil VáclavAntoš Jiří910-38 3166
13.Kovář JakubSedlář Jakub-9-865-92367
14.Šafařík MichalHruška Pavel-9-549103277
15.Navrátil VáclavDospíšil Pavel-7-86783287
16.Kovář JakubAntoš Jiří86-59 3197
17.Šafařík MichalSedlář Jakub-6-4-5  0398
18.Baričák MarekHruška Pavel569  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovář Jakub22Dospíšil Pavel31
Šafařík Michal13Antoš Jiří13
Baričák Marek31Sedlář Jakub31
Navrátil Václav31Hruška Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:33629:640SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Josef ml.
Šilhán Petr
 
 
Zetocha Martin
Orság David
 
 
11-7-10-13 1301
2.Mocek Jan
Mocek Milan
 
 
Jeřábek Vladimír
Táborský Jindřich
 
 
8-69-3-62302
3.Obešlo Josef ml.Orság David-6-8-7  0303
4.Mocek MilanJeřábek Vladimír-10-9-4  0304
5.Mocek JanZetocha Martin949  3014
6.Šilhán PetrTáborský Jindřich13-957 3124
7.Mocek MilanOrság David7-910-3-102325
8.Mocek JanJeřábek Vladimír36-69 3135
9.Šilhán PetrZetocha Martin466  3045
10.Obešlo Josef ml.Táborský Jindřich71110  3055
11.Mocek JanOrság David875  3065
12.Šilhán PetrJeřábek Vladimír8-39-9-72366
13.Obešlo Josef ml.Zetocha Martin9-4-89-152367
14.Mocek MilanTáborský Jindřich-9-2-7  0368
15.Šilhán PetrOrság David104-118 3178
16.Obešlo Josef ml.Jeřábek Vladimír-5-10-3  0379
17.Mocek MilanZetocha Martin897  3089
18.Mocek JanTáborský Jindřich-6-105-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Obešlo Josef ml.13Orság David22
Mocek Milan13Jeřábek Vladimír31
Mocek Jan31Zetocha Martin13
Šilhán Petr31Táborský Jindřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna MS, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36618:639TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galanda František
Raška Pavel
 
 
Pavelka Jakub
Svoboda Libor
 
 
47-95 3110
2.Svoboda Jaromír
Dědek Zdeněk
 
 
Novák Martin
Vaculík Miloslav
 
 
-12-6-10  0311
3.Galanda FrantišekVaculík Miloslav-9-9-4  0312
4.Dědek ZdeněkNovák Martin-895-7-22313
5.Raška PavelPavelka Jakub-11-66-4 1314
6.Svoboda JaromírSvoboda Libor88-98 3124
7.Dědek ZdeněkVaculík Miloslav9-4-10-8 1325
8.Raška PavelNovák Martin-119-7-10 1326
9.Svoboda JaromírPavelka Jakub967  3036
10.Galanda FrantišekSvoboda Libor-5-7-2  0337
11.Raška PavelVaculík Miloslav765  3047
12.Svoboda JaromírNovák Martin4-687 3157
13.Galanda FrantišekPavelka Jakub39-109 3167
14.Dědek ZdeněkSvoboda Libor-8-44-5 1368
15.Svoboda JaromírŠefr Filip8-3-913-92369
16.Galanda FrantišekNovák Martin-88-91193279
17.Dědek ZdeněkPavelka Jakub-10-10910-923710
18.Raška PavelSvoboda Libor1197  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galanda František22Vaculík Miloslav21
Dědek Zdeněk04Novák Martin22
Raška Pavel12Pavelka Jakub22
Svoboda Jaromír31Svoboda Libor21
   Šefr Filip10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lipová alej 23BRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27598:559SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčík Ondřej
Buriánek Patrik
 
 
Herník Miloslav
Kvarda Lubomír
 
 
8-647 3110
2.Juřík Adam
Podrazil Vítězslav
 
 
Rakovický Milan
Prachař Marek
 
 
-127-5883220
3.Ilčík OndřejPrachař Marek-10-5-5  0321
4.Podrazil VítězslavHerník Miloslav-559-8-92322
5.Juřík AdamKvarda Lubomír-997-883232
6.Buriánek PatrikRakovický Milan576  3042
7.Podrazil VítězslavPrachař Marek-78-7743252
8.Juřík AdamHerník Miloslav-48-5-8 1353
9.Buriánek PatrikKvarda Lubomír845  3063
10.Ilčík OndřejRakovický Milan7-10-8-9 1364
11.Juřík AdamPrachař Marek-8-4-6  0365
12.Buriánek PatrikHerník Miloslav-69810 3175
13.Ilčík OndřejKvarda Lubomír853  3085
14.Podrazil VítězslavRakovický Milan-7128-12-62386
15.Buriánek PatrikPrachař Marek710-82 3196
16.Ilčík OndřejHerník Miloslav797  30106
17.Podrazil VítězslavKvarda Lubomír         
18.Juřík AdamRakovický Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ilčík Ondřej22Prachař Marek22
Podrazil Vítězslav12Herník Miloslav22
Juřík Adam12Kvarda Lubomír03
Buriánek Patrik40Rakovický Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Silůvky, Anenská 54, SilůvkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:33537:553TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pikula Radek
Kolbert David
 
 
Toufar Jan
Tureček Petr
 
 
1076  3010
2.Záděra Luboš
Železný Ladislav
 
 
Bíza Martin
Novák Lukáš
 
 
-88-9-8 1311
3.Záděra LubošBíza Martin-9-911-10 1312
4.Pikula RadekNovák Lukáš-2-10-9  0313
5.Železný LadislavToufar Jan-98-3-10 1314