Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Kasárneská 2, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35470:533TJ Holásky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeska Michal
Drábek Ivo ml.
 
 
Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
-7-8-3  0301
2.Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
7-8313 3111
3.Mikeska MichalVičík Oldřich-3-7-3  0312
4.Drábek Ivo ml.Babák Petr-5-8-6  0313
5.Čechovský VáclavJavůrek Tomáš-67-5-9 1314
6.Čechovský MartinPalbuchta Jiří-97-87-82315
7.Drábek Ivo ml.Vičík Oldřich-7-79-6 1316
8.Čechovský VáclavBabák Petr-109-87-102317
9.Čechovský MartinJavůrek Tomáš5-78-1073227
10.Mikeska MichalPalbuchta Jiří-12-88-6 1328
11.Čechovský VáclavJavůrek Martin57-7-8103238
12.Čechovský MartinBabák Petr-9-9-9  0339
13.Mikeska MichalJavůrek Tomáš-81111-9-1023310
14.Drábek Ivo ml.Palbuchta Jiří10-8-4  12  
15.Čechovský MartinJavůrek Martin         
16.Mikeska MichalBabák Petr         
17.Drábek Ivo ml.Javůrek Tomáš         
18.Čechovský VáclavPalbuchta Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Michal03Vičík Oldřich20
Drábek Ivo ml.02Babák Petr30
Čechovský Václav12Javůrek Tomáš21
Čechovský Martin12Palbuchta Jiří20
   Javůrek Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36586:653STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rachunek Martin
Vašíček Tomáš
 
 
Křepela Radim
Kutil Libor
 
 
-48911 3110
2.Vávra Miroslav
Koutný František
 
 
Bezděk Luboš
Těžký Pavel
 
 
-84-10-9 1311
3.Koutný FrantišekKřepela Radim-9-58-12 1312
4.Vašíček TomášKutil Libor9-10-4-9 1313
5.Rachunek MartinBezděk Luboš9-998 3123
6.Vávra MiroslavTěžký Pavel9815  3033
7.Vašíček TomášKřepela Radim812-5-6-42334
8.Rachunek MartinKutil Libor9-5-91293244
9.Vávra MiroslavBezděk Luboš-108-13773254
10.Koutný FrantišekTěžký Pavel10-13-3-5 1355
11.Rachunek MartinKřepela Radim-65-10-3 1356
12.Vávra MiroslavKutil Libor51210  3066
13.Koutný FrantišekBezděk Luboš-710-6-10 1367
14.Vašíček TomášTěžký Pavel-6-7-7  0368
15.Vávra MiroslavKřepela Radim-109-7-6 1369
16.Koutný FrantišekKutil Libor-6-8-8  03610
17.Vašíček TomášBezděk Luboš-411   11  
18.Rachunek MartinTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koutný František04Křepela Radim40
Vašíček Tomáš03Kutil Libor22
Rachunek Martin21Bezděk Luboš12
Vávra Miroslav31Těžký Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Moravské PrusyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34466:526SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reška Vladislav st.
Reška Vladislav ml.
 
 
Táborský Jindřich
Trunkát Dalibor
 
 
-99-99-92301
2.Busta Stanislav
Hanák Petr
 
 
Orság David
Kulhánek Jaroslav
 
 
-7-86-8 1302
3.Reška Vladislav st.Trunkát Dalibor-4-611-6 1303
4.Reška Vladislav ml.Kulhánek Jaroslav-6-7-7  0304
5.Busta StanislavOrság David-8-5-10  0305
6.Hanák PetrTáborský Jindřich-7788 3115
7.Reška Vladislav ml.Trunkát Dalibor3-12-3-7 1316
8.Busta StanislavKulhánek Jaroslav-11-589-92317
9.Hanák PetrOrság David-6-10-4  0318
10.Reška Vladislav st.Táborský Jindřich-8-7-12  0319
11.Busta StanislavTrunkát Dalibor29-85 3129
12.Hanák PetrKulhánek Jaroslav4109  3039
13.Reška Vladislav st.Orság David94-11-973249
14.Reška Vladislav ml.Táborský Jindřich-12-1-3  03410
15.Hanák PetrTrunkát Dalibor         
16.Reška Vladislav st.Kulhánek Jaroslav         
17.Reška Vladislav ml.Orság David         
18.Busta StanislavTáborský Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Reška Vladislav st.12Trunkát Dalibor21
Reška Vladislav ml.03Kulhánek Jaroslav21
Busta Stanislav12Orság David21
Hanák Petr21Táborský Jindřich21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37652:661nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frýb Tomáš
Peprný Aleš
 
 
Wirth Imrich
Klabusay Martin
 
 
-9513-10103210
2.Tůma Pavel
Tupec Pavel
 
 
Bednařík Marcel
Hladký Rostislav
 
 
-3-8-8  0311
3.Peprný AlešBednařík Marcel-2-69-11 1312
4.Tůma PavelHladký Rostislav-7-5-3  0313
5.Tupec PavelWirth Imrich-10-89-8 1314
6.Frýb TomášKlabusay Martin-84613 3124
7.Tůma PavelBednařík Marcel-48-65-62325
8.Tupec PavelHladký Rostislav876  3035
9.Frýb TomášWirth Imrich-59109 3145
10.Peprný AlešKlabusay Martin9-945 3155
11.Tupec PavelBednařík Marcel-710-8-7 1356
12.Frýb TomášHladký Rostislav24-7-853266
13.Peprný AlešWirth Imrich62-129 3176
14.Tůma PavelKlabusay Martin11-106-383286
15.Frýb TomášBednařík Marcel-7-87-4 1387
16.Peprný AlešHladký Rostislav-8-135-5 1388
17.Tůma PavelWirth Imrich-7-9-6  0389
18.Tupec PavelKlabusay Martin765  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peprný Aleš22Bednařík Marcel40
Tůma Pavel13Hladký Rostislav22
Tupec Pavel22Wirth Imrich22
Frýb Tomáš31Klabusay Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Chřestová 22, IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31636:614Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peška Ladislav
Císarík Pavel
 
 
Andorko Pavel
Nechvátal Petr
 
 
-710-7353210
2.Feith Marek
Šlapanský Jan
 
 
Vybíral Pavel
Bednář Pavel
 
 
67-7-883220
3.Císarík PavelVybíral Pavel-8-4-8  0321
4.Peška LadislavNechvátal Petr10-1088 3131
5.Šlapanský JanAndorko Pavel879  3041
6.Feith MarekBednář Pavel-8867 3151
7.Peška LadislavVybíral Pavel6-9-9-9 1352
8.Šlapanský JanNechvátal Petr9-9-10-8 1353
9.Feith MarekAndorko Pavel10-2-9-7 1354
10.Císarík PavelBednář Pavel-1055-593264
11.Šlapanský JanVybíral Pavel-8-5-4  0365
12.Feith MarekNechvátal Petr88-7-3-92366
13.Císarík PavelAndorko Pavel8-10106 3176
14.Peška LadislavBednář Pavel47-47 3186
15.Feith MarekVybíral Pavel99-7-5-82387
16.Císarík PavelNechvátal Petr592  3097
17.Peška LadislavAndorko Pavel4109  30107
18.Šlapanský JanBednář Pavel7-9   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císarík Pavel31Vybíral Pavel40
Peška Ladislav31Nechvátal Petr22
Šlapanský Jan12Andorko Pavel13
Feith Marek13Bednář Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36639:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
535  3010
2.Hanák Jiří
Brozák Radomír
 
 
Trávníček Tomáš
Weiser Daniel
 
 
-9-96-6 1311
3.Hanák JiříKamenický Tomáš-5-6-10  0312
4.Kalivoda PetrMikuš Juraj8-46-873222
5.Brozák RadomírWeiser Daniel-710-4-6 1323
6.Baláž BranislavTrávníček Tomáš46-63 3133
7.Kalivoda PetrKamenický Tomáš10-6-10-5 1334
8.Brozák RadomírMikuš Juraj5-12-3-9 1335
9.Baláž BranislavWeiser Daniel-6-103-6 1336
10.Hanák JiříTrávníček Tomáš310-5-1083246
11.Brozák RadomírKamenický Tomáš-8-7912-82347
12.Baláž BranislavMikuš Juraj8510  3057
13.Hanák JiříWeiser Daniel108-812 3167
14.Kalivoda PetrTrávníček Tomáš544  3077
15.Baláž BranislavKamenický Tomáš-47-11-9 1378
16.Hanák JiříMikuš Juraj69-39 3188
17.Kalivoda PetrWeiser Daniel-6-5-3  0389
18.Brozák RadomírTrávníček Tomáš9-17-7103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Jiří31Kamenický Tomáš40
Kalivoda Petr22Mikuš Juraj13
Brozák Radomír13Weiser Daniel31
Baláž Branislav22Trávníček Tomáš04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS