Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Rolencova 93Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2015 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:12439:374TJ Holásky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Javůrek Tomáš
 
 
Drábek Ivo ml.
Mikeska Michal
 
 
-1089-993210
2.Vičík Oldřich
Palbuchta Jiří
 
 
Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
8-676 3120
3.Vičík OldřichČechovský Václav-451012 3130
4.Javůrek MartinMikeska Michal8-8-91083240
5.Javůrek TomášDrábek Ivo ml.-6786 3150
6.Palbuchta JiříČechovský Martin879  3060
7.Javůrek MartinČechovský Václav108-109 3170
8.Javůrek TomášMikeska Michal-10106-973280
9.Palbuchta JiříDrábek Ivo ml.668  3090
10.Vičík OldřichČechovský Martin-9-11104832100
11.Javůrek TomášČechovský Václav10-9   11  
12.Palbuchta JiříMikeska Michal         
13.Vičík OldřichDrábek Ivo ml.         
14.Javůrek MartinČechovský Martin         
15.Palbuchta JiříČechovský Václav         
16.Vičík OldřichMikeska Michal         
17.Javůrek MartinDrábek Ivo ml.         
18.Javůrek TomášČechovský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vičík Oldřich20Čechovský Václav02
Javůrek Martin20Mikeska Michal02
Javůrek Tomáš20Drábek Ivo ml.02
Palbuchta Jiří20Čechovský Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Zbraslavec 17Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2015 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22521:444STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Bezděk Luboš
 
 
Nikl Pavel
Koutný František
 
 
58-59 3110
2.Kutil Libor
Těžký Pavel
 
 
Trcala Miroslav
Rachunek Martin
 
 
-7-68-9 1311
3.Těžký PavelNikl Pavel-649-573221
4.Kutil LiborRachunek Martin879  3031
5.Křepela RadimKoutný František448  3041
6.Bezděk LubošTrcala Miroslav8-7-11633251
7.Kutil LiborNikl Pavel7-108-7-92352
8.Křepela RadimRachunek Martin849  3062
9.Bezděk LubošKoutný František-755-663272
10.Těžký PavelTrcala Miroslav-4-93663282
11.Křepela RadimNikl Pavel-8-2-3  0383
12.Bezděk LubošRachunek Martin8-777 3193
13.Těžký PavelKoutný František-10-9-11  0394
14.Kutil LiborTrcala MiroslavWO    30104
15.Bezděk LubošNikl Pavel         
16.Těžký PavelRachunek Martin         
17.Kutil LiborKoutný František         
18.Křepela RadimTrcala Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Těžký Pavel21Nikl Pavel21
Kutil Libor11Rachunek Martin03
Křepela Radim21Koutný František12
Bezděk Luboš30Trcala Miroslav02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2015 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12459:381SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Jindřich
Orság David
 
 
Reška Vladislav st.
Pecka Zbyněk
 
 
6108  3010
2.Traxler Jan
Fila Martin
 
 
Hanák Petr
Busta Stanislav
 
 
98-812 3120
3.Táborský JindřichBusta Stanislav9-8-56-62321
4.Fila MartinHanák Petr698  3031
5.Traxler JanReška Vladislav st.-7-48773241
6.Orság DavidPecka Zbyněk768  3051
7.Fila MartinBusta Stanislav9-12-8-8 1352
8.Traxler JanHanák Petr297  3062
9.Orság DavidReška Vladislav st.9-662 3172
10.Táborský JindřichPecka Zbyněk7104  3082
11.Traxler JanBusta Stanislav9-6711 3192
12.Orság DavidHanák Petr311-96 31102
13.Táborský JindřichReška Vladislav st.         
14.Fila MartinPecka Zbyněk         
15.Orság DavidBusta Stanislav         
16.Táborský JindřichHanák Petr         
17.Fila MartinReška Vladislav st.         
18.Traxler JanPecka Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Jindřich11Busta Stanislav21
Fila Martin11Hanák Petr03
Traxler Jan30Reška Vladislav st.02
Orság David30Pecka Zbyněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34675:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klabusay Martin
Wirth Imrich
 
 
Tupec Pavel
Zaplatil Radek
 
 
-54-8-9 1301
2.Bednařík Marcel
Hladký Rostislav
 
 
Frýb Tomáš
Peprný Aleš
 
 
88-8-993211
3.Wirth ImrichFrýb Tomáš10-14-7-5 1312
4.Klabusay MartinZaplatil Radek94-8-7-92313
5.Hladký RostislavTupec Pavel-8-7-9  0314
6.Bednařík MarcelPeprný Aleš468  3024
7.Klabusay MartinFrýb Tomáš895  3034
8.Hladký RostislavZaplatil Radek-9-7310-92335
9.Bednařík MarcelTupec Pavel57-74 3145
10.Wirth ImrichPeprný Aleš7-610-1593255
11.Hladký RostislavFrýb Tomáš-7-14-7  0356
12.Bednařík MarcelZaplatil Radek7710  3066
13.Wirth ImrichTupec Pavel14511  3076
14.Klabusay MartinPeprný Aleš4-910-7-72377
15.Bednařík MarcelFrýb Tomáš5129  3087
16.Wirth ImrichZaplatil Radek6-6-5-5 1388
17.Klabusay MartinTupec Pavel-7-7-3  0389
18.Hladký RostislavPeprný Aleš2-7-7753299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wirth Imrich22Frýb Tomáš22
Klabusay Martin13Zaplatil Radek31
Hladký Rostislav13Tupec Pavel22
Bednařík Marcel40Peprný Aleš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna, Únanov 222Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27617:585Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Pavel
Bednář Pavel
 
 
Peška Ladislav
Císarík Pavel
 
 
-78-11-7 1301
2.Nechvátal Petr
Andorko Pavel
 
 
Feith Marek
Šlapanský Jan
 
 
667  3011
3.Nechvátal PetrPeška Ladislav-5-85773221
4.Andorko PavelCísarík Pavel11-9-1-1 1322
5.Bednář PavelFeith Marek5-5-5-4 1323
6.Vybíral PavelŠlapanský Jan4104  3033
7.Andorko PavelPeška Ladislav-9-11-7  0334
8.Bednář PavelCísarík Pavel-7-86-8 1335
9.Vybíral PavelFeith Marek379  3045
10.Nechvátal PetrŠlapanský Jan68-10-11-62346
11.Bednář PavelPeška Ladislav-11-810-4 1347
12.Vybíral PavelCísarík Pavel6712  3057
13.Nechvátal PetrFeith Marek8119  3067
14.Andorko PavelŠlapanský Jan-11766 3177
15.Vybíral PavelPeška Ladislav-5-987123287
16.Nechvátal PetrCísarík Pavel-51389 3197
17.Andorko PavelFeith Marek4105  30107
18.Bednář PavelŠlapanský Jan9    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechvátal Petr31Peška Ladislav22
Andorko Pavel22Císarík Pavel22
Bednář Pavel03Feith Marek13
Vybíral Pavel40Šlapanský Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična č.2, ZŠ LaštůvkovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2015 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36606:639TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hovězák Tomáš
Kamenický Tomáš
 
 
Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
38-54 3110
2.Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
Hanák Jiří
Brozák Radomír
 
 
-138-9-9 1311
3.Trávníček TomášBaláž Branislav-3-4-5  0312
4.Henáč LadislavHanák Jiří-6-3-8  0313
5.Kamenický TomášBrozák Radomír-89-711-72314
6.Weiser DanielKalivoda Petr5-986 3124
7.Henáč LadislavBaláž Branislav-8-7-1  0325
8.Kamenický TomášHanák Jiří-9548 3135
9.Weiser DanielBrozák Radomír-81059 3145
10.Trávníček TomášKalivoda Petr-46-8-6 1346
11.Kamenický TomášBaláž Branislav87-83 3156
12.Weiser DanielHanák Jiří139-610 3166
13.Trávníček TomášBrozák Radomír-99-4-10 1367
14.Henáč LadislavKalivoda Petr8109  3077
15.Weiser DanielBaláž Branislav-13-10811-72378
16.Trávníček TomášHanák Jiří6-89-9-92379
17.Henáč LadislavBrozák Radomír-13-5-7  03710
18.Kamenický TomášKalivoda Petr699  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávníček Tomáš04Baláž Branislav31
Henáč Ladislav13Hanák Jiří22
Kamenický Tomáš21Brozák Radomír31
Weiser Daniel31Kalivoda Petr12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS