Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Rolencova 93Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9434:311TJ Holásky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Javůrek Tomáš
 
 
Reška Vladislav ml.
Hanák Petr
 
 
697  3010
2.Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
Reška Vladislav st.
Kmoníček Pavel
 
 
-8-4-8  0311
3.Javůrek MartinReška Vladislav st.447  3021
4.Javůrek TomášKmoníček Pavel-82-93-92322
5.Palbuchta JiříHanák Petr7912  3032
6.Babák PetrReška Vladislav ml.7-947 3142
7.Javůrek TomášReška Vladislav st.885  3052
8.Palbuchta JiříKmoníček Pavel1-128-10103262
9.Babák PetrHanák Petr9510  3072
10.Javůrek MartinReška Vladislav ml.768  3082
11.Palbuchta JiříReška Vladislav st.965  3092
12.Babák PetrKmoníček Pavel546  30102
13.Javůrek MartinHanák Petr4-1085 31  
14.Javůrek TomášReška Vladislav ml.         
15.Babák PetrReška Vladislav st.         
16.Javůrek MartinKmoníček Pavel         
17.Javůrek TomášHanák Petr         
18.Palbuchta JiříReška Vladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Javůrek Martin20Reška Vladislav st.03
Javůrek Tomáš11Kmoníček Pavel12
Palbuchta Jiří30Hanák Petr02
Babák Petr30Reška Vladislav ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Zbraslavec 17Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9406:307STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Bezděk Luboš
 
 
Frýb Tomáš
Peprný Aleš
 
 
578  3010
2.Kutil Libor
Krása Petr ml.
 
 
Tůma Pavel
Tůma Karel
 
 
11108  3020
3.Krása Petr ml.Frýb Tomáš7-9-6-3 1321
4.Křepela RadimPeprný Aleš1073  3031
5.Bezděk LubošTůma Karel3810  3041
6.Kutil LiborTůma Pavel-8854 3151
7.Křepela RadimFrýb Tomáš-88-6493261
8.Bezděk LubošPeprný Aleš934  3071
9.Kutil LiborTůma Karel464  3081
10.Krása Petr ml.Tůma Pavel37-87 3191
11.Bezděk LubošFrýb Tomáš-3-989932101
12.Kutil LiborPeprný Aleš765  30  
13.Krása Petr ml.Tůma Karel         
14.Křepela RadimTůma Pavel         
15.Kutil LiborFrýb Tomáš         
16.Krása Petr ml.Peprný Aleš         
17.Křepela RadimTůma Karel         
18.Bezděk LubošTůma Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krása Petr ml.11Frýb Tomáš12
Křepela Radim20Peprný Aleš02
Bezděk Luboš30Tůma Karel02
Kutil Libor20Tůma Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Kasárneská 2, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20548:491TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
-5-69-4 1301
2.Bohunský Rostislav
Mikeska Michal
 
 
Feith Marek
Šlapanský Jan
 
 
611-99 3111
3.Mikeska MichalPeška Ladislav5-3106 3121
4.Drábek Ivo ml.Císarík Pavel-8-7910-72322
5.Čechovský MartinFeith Marek83-63 3132
6.Bohunský RostislavŠlapanský Jan9125  3042
7.Drábek Ivo ml.Peška Ladislav-3-6-11  0343
8.Čechovský MartinCísarík Pavel258  3053
9.Bohunský RostislavFeith Marek-888-10103263
10.Mikeska MichalŠlapanský Jan10614  3073
11.Čechovský MartinPeška Ladislav3-1188 3183
12.Bohunský RostislavCísarík Pavel-924-8-72384
13.Mikeska MichalFeith Marek1077  3094
14.Drábek Ivo ml.Šlapanský Jan175-5-7932104
15.Bohunský RostislavPeška Ladislav7-4-612-923  
16.Mikeska MichalCísarík Pavel         
17.Drábek Ivo ml.Feith Marek         
18.Čechovský MartinŠlapanský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Michal30Peška Ladislav12
Drábek Ivo ml.12Císarík Pavel21
Čechovský Martin30Feith Marek03
Bohunský Rostislav21Šlapanský Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36578:594TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikl Pavel
Koutný František
 
 
Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
4-9-8-7 1301
2.Vašíček Tomáš
Rachunek Martin
 
 
Hanák Jiří
Brozák Radomír
 
 
-12-7-7  0302
3.Koutný FrantišekBaláž Branislav-8-3-10  0303
4.Vašíček TomášHanák Jiří6-6-8683213
5.Rachunek MartinKalivoda Petr-81346 3123
6.Nikl PavelBrozák Radomír94-913 3133
7.Vašíček TomášBaláž Branislav5-211-5-72334
8.Rachunek MartinHanák Jiří6-7811 3144
9.Nikl PavelKalivoda Petr257  3054
10.Koutný FrantišekBrozák Radomír-9-5-9  0355
11.Rachunek MartinBaláž Branislav9-11-6-6 1356
12.Nikl PavelHanák Jiří44-65 3166
13.Koutný FrantišekKalivoda Petr6-2-11-9 1367
14.Vašíček TomášBrozák Radomír-118-5-6 1368
15.Nikl PavelBaláž Branislav4-9-8-2 1369
16.Koutný FrantišekHanák Jiří767  3079
17.Vašíček TomášKalivoda Petr-6-8-6  03710
18.Rachunek MartinBrozák Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koutný František13Baláž Branislav40
Vašíček Tomáš13Hanák Jiří04
Rachunek Martin21Kalivoda Petr22
Nikl Pavel31Brozák Radomír21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:29589:561SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orság David
Fila Martin
 
 
Andorko Pavel
Nechvátal Petr
 
 
-8-8-8  0301
2.Traxler Jan
Třináctý Richard
 
 
Vybíral Pavel
Bednář Pavel
 
 
-58-7-7 1302
3.Fila MartinVybíral Pavel-9-2-5  0303
4.Třináctý RichardAndorko Pavel4-889 3113
5.Orság DavidNechvátal Petr127-118 3123
6.Traxler JanBednář Pavel3611  3033
7.Třináctý RichardVybíral Pavel-5-88-1 1334
8.Orság DavidAndorko Pavel942  3044
9.Traxler JanNechvátal Petr9-78-9-122345
10.Fila MartinBednář Pavel7-8-38123255
11.Orság DavidVybíral Pavel-6-2-13  0356
12.Traxler JanAndorko Pavel-9-104353266
13.Fila MartinNechvátal Petr78-86 3176
14.Třináctý RichardBednář Pavel896  3086
15.Traxler JanVybíral Pavel-5-9-5  0387
16.Fila MartinAndorko Pavel877  3097
17.Třináctý RichardNechvátal Petr-9461 31107
18.Orság DavidBednář Pavel659  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fila Martin31Vybíral Pavel40
Třináctý Richard31Andorko Pavel04
Orság David21Nechvátal Petr13
Traxler Jan22Bednář Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33666:647TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wirth Imrich
Klabusay Martin
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
7-12-9-4 1301
2.Bednařík Marcel
Hladký Rostislav
 
 
Weiser Daniel
Pernička Pavel
 
 
596  3011
3.Wirth ImrichKamenický Tomáš-7-9-5  0312
4.Klabusay MartinMikuš Juraj3108  3022
5.Hladký RostislavWeiser Daniel-7109-3-72323
6.Bednařík MarcelPernička Pavel851  3033
7.Klabusay MartinKamenický Tomáš5-3-9-9 1334
8.Hladký RostislavMikuš Juraj-8142-8-92335
9.Bednařík MarcelWeiser Daniel11-457 3145
10.Wirth ImrichPernička Pavel839  3055
11.Hladký RostislavKamenický Tomáš8-4-8-8 1356
12.Bednařík MarcelMikuš Juraj-6-86623266
13.Wirth ImrichWeiser Daniel10-510-1273276
14.Klabusay MartinPernička Pavel-995-983286
15.Bednařík MarcelKamenický Tomáš-4869 3196
16.Wirth ImrichMikuš Juraj-8-2-10  0397
17.Klabusay MartinWeiser Daniel69-1-2-72398
18.Hladký RostislavPernička Pavel8-1059 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wirth Imrich22Kamenický Tomáš31
Klabusay Martin22Mikuš Juraj22
Hladký Rostislav13Weiser Daniel22
Bednařík Marcel40Pernička Pavel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS