Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2015 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18496:442TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikl Pavel
Koutný František
 
 
Bohunský Rostislav
Salajka Milan
 
 
-89-101143210
2.Rachunek Martin
Valko Jan
 
 
Mikeska Michal
Drábek Ivo ml.
 
 
10911  3020
3.Koutný FrantišekBohunský Rostislav986  3030
4.Studnička OndřejMikeska Michal-6-11-6  0331
5.Rachunek MartinDrábek Ivo ml.10-117-983241
6.Nikl PavelSalajka Milan776  3051
7.Studnička OndřejBohunský Rostislav-8-4-5  0352
8.Rachunek MartinMikeska Michal5-78-883262
9.Nikl PavelDrábek Ivo ml.799  3072
10.Koutný FrantišekSalajka Milan-9-25773282
11.Rachunek MartinBohunský Rostislav-866-7-82383
12.Nikl PavelMikeska Michal336  3093
13.Koutný FrantišekDrábek Ivo ml.9-9811 31103
14.Studnička OndřejSalajka Milan-3-8   02  
15.Nikl PavelBohunský Rostislav         
16.Koutný FrantišekMikeska Michal         
17.Studnička OndřejDrábek Ivo ml.         
18.Rachunek MartinSalajka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koutný František30Bohunský Rostislav21
Studnička Ondřej02Mikeska Michal12
Rachunek Martin21Drábek Ivo ml.03
Nikl Pavel30Salajka Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2015 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30629:623SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tupec Pavel
Tůma Pavel
 
 
Kmoníček Pavel
Busta Stanislav
 
 
-8510-3-52301
2.Peprný Aleš
Frýb Tomáš
 
 
Reška Vladislav st.
Hanák Petr
 
 
-3-68-8 1302
3.Tůma PavelBusta Stanislav8-854 3112
4.Frýb TomášKmoníček Pavel811-66 3122
5.Tupec PavelHanák Petr-12-5-4  0323
6.Peprný AlešReška Vladislav st.6-9-11-2 1324
7.Frýb TomášBusta Stanislav10-89-593234
8.Tupec PavelKmoníček Pavel147-87 3144
9.Peprný AlešHanák Petr4-6-8753254
10.Tůma PavelReška Vladislav st.-9-828-62355
11.Tupec PavelBusta Stanislav898  3065
12.Peprný AlešKmoníček Pavel-8-5-5  0366
13.Tůma PavelHanák Petr75-67 3176
14.Frýb TomášReška Vladislav st.899  3086
15.Peprný AlešBusta Stanislav695  3096
16.Tůma PavelKmoníček Pavel-9-298-82397
17.Frýb TomášHanák Petr7-8912 31107
18.Tupec PavelReška Vladislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tůma Pavel22Busta Stanislav04
Frýb Tomáš40Kmoníček Pavel22
Tupec Pavel21Hanák Petr13
Peprný Aleš22Reška Vladislav st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2015 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:38664:679Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
Šlapanský Jan
Feith Marek
 
 
-94-5-10 1301
2.Hanák Jiří
Brozák Radomír
 
 
Peška Ladislav
Císarík Pavel
 
 
-68-4883211
3.Kalivoda PetrPeška Ladislav-95-5-3 1312
4.Hanák JiříCísarík Pavel-8-5710-72313
5.Brozák RadomírFeith Marek-6-5-8  0314
6.Baláž BranislavŠlapanský Jan12117  3024
7.Hanák JiříPeška Ladislav89-7-8-92325
8.Brozák RadomírCísarík Pavel5-8-7-8 1326
9.Baláž BranislavFeith Marek4-97-1063236
10.Kalivoda PetrŠlapanský Jan10-109-8103246
11.Bařina LeošPeška Ladislav-918-76-102347
12.Baláž BranislavCísarík Pavel3-1047 3157
13.Kalivoda PetrFeith Marek-5-8-6  0358
14.Hanák JiříŠlapanský Jan-13799 3168
15.Baláž BranislavPeška Ladislav579  3078
16.Kalivoda PetrCísarík Pavel4-8-5-8 1379
17.Hanák JiříFeith Marek10-86-9-323710
18.Bařina LeošŠlapanský Jan6-4   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalivoda Petr13Peška Ladislav31
Hanák Jiří13Císarík Pavel31
Brozák Radomír02Feith Marek31
Baláž Branislav40Šlapanský Jan03
Bařina Leoš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična č.2, ZŠ LaštůvkovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2015 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27592:527TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenický Tomáš
Pernička Pavel
 
 
Andorko Pavel
Nechvátal Petr
 
 
-6-9-3  0301
2.Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
Vybíral Pavel
Ondrovčák Radek
 
 
6-1110-773211
3.Kamenický TomášVybíral Pavel-7-87-9 1312
4.Pernička PavelOndrovčák Radek4-54-923222
5.Trávníček TomášNechvátal Petr1094  3032
6.Weiser DanielAndorko Pavel-5211-7-52333
7.Pernička PavelVybíral Pavel910-38 3143
8.Trávníček TomášOndrovčák Radek3103  3053
9.Weiser DanielNechvátal Petr58-69 3163
10.Kamenický TomášAndorko Pavel3-9-8-8 1364
11.Trávníček TomášVybíral Pavel-4-7-8  0365
12.Weiser DanielTuhý Roman545  3075
13.Kamenický TomášNechvátal Petr8-9411 3185
14.Pernička PavelAndorko Pavel5-7-11493295
15.Weiser DanielVybíral Pavel-68-11-11 1396
16.Kamenický TomášTuhý Roman258  30106
17.Pernička PavelNechvátal Petr         
18.Trávníček TomášAndorko Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kamenický Tomáš22Vybíral Pavel31
Pernička Pavel30Ondrovčák Radek02
Trávníček Tomáš21Nechvátal Petr03
Weiser Daniel22Andorko Pavel21
   Tuhý Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:39646:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wirth Imrich
Hanuš Michal
 
 
Orság David
Kulhánek Jaroslav
 
 
9-121011 3110
2.Bednařík Marcel
Hladký Rostislav
 
 
Táborský Jindřich
Traxler Jan
 
 
-8986 3120
3.Wirth ImrichOrság David-9-6-6  0321
4.Hanuš MichalTáborský Jindřich8-3-7-4 1322
5.Hladký RostislavTraxler Jan-688-7-92323
6.Bednařík MarcelKulhánek Jaroslav13-34-773233
7.Hanuš MichalOrság David-9-7-4  0334
8.Hladký RostislavTáborský Jindřich-8965 3144
9.Bednařík MarcelTraxler Jan969  3054
10.Wirth ImrichKulhánek Jaroslav86-98 3164
11.Hladký RostislavOrság David-9-6-9  0365
12.Bednařík MarcelTáborský Jindřich8-9-6873275
13.Wirth ImrichTraxler Jan-8-68-5 1376
14.Hanuš MichalKulhánek Jaroslav-9-10-8  0377
15.Bednařík MarcelOrság David-96-9853287
16.Wirth ImrichTáborský Jindřich-8-65-9 1388
17.Hanuš MichalTraxler Jan-68-9683298
18.Hladký RostislavKulhánek Jaroslav-6-7-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wirth Imrich13Orság David31
Hanuš Michal13Táborský Jindřich22
Hladký Rostislav13Traxler Jan22
Bednařík Marcel40Kulhánek Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Zbraslavec 17Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2015 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36618:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Bezděk Luboš
 
 
Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
810-9-9-32301
2.Kutil Libor
Krása Petr ml.
 
 
Javůrek Martin
Javůrek Tomáš
 
 
11-698 3111
3.Těžký PavelJavůrek Martin-107-91253221
4.Křepela RadimPalbuchta Jiří-3-11-1  0322
5.Bezděk LubošVičík Oldřich6-429 3132
6.Kutil LiborBabák Petr-68921 3142
7.Křepela RadimJavůrek Martin474  3052
8.Bezděk LubošPalbuchta Jiří-3-8-9  0353
9.Kutil LiborVičík Oldřich76-8-883263
10.Těžký PavelBabák Petr-9-5-8  0364
11.Bezděk LubošJavůrek Martin8105  3074
12.Kutil LiborPalbuchta Jiří-4-4-5  0375
13.Těžký PavelVičík Oldřich-1110-69-72376
14.Křepela RadimBabák Petr-16-8-9  0377
15.Kutil LiborJavůrek Tomáš8-6-10683287
16.Těžký PavelPalbuchta Jiří-7-6-9  0388
17.Křepela RadimVičík Oldřich577  3098
18.Bezděk LubošBabák Petr-8-6-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Těžký Pavel13Javůrek Martin03
Křepela Radim22Palbuchta Jiří40
Bezděk Luboš22Vičík Oldřich13
Kutil Libor31Babák Petr31
   Javůrek Tomáš01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS