Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2015 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:33546:547TJ Holásky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wirth Imrich
Hladký Rostislav
 
 
Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
4118  3010
2.Bednařík Marcel
Klabusay Martin
 
 
Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
-4-5-8  0311
3.Wirth ImrichJavůrek Martin-89-91283221
4.Hladký RostislavVičík Oldřich956  3031
5.Klabusay MartinPalbuchta Jiří-9-8-9  0332
6.Bednařík MarcelBabák Petr-8-5-10  0333
7.Hladký RostislavJavůrek Martin-4-77-9 1334
8.Klabusay MartinVičík Oldřich7911  3044
9.Bednařík MarcelPalbuchta Jiří-55-9-10 1345
10.Wirth ImrichBabák Petr-10-7-8  0346
11.Klabusay MartinJavůrek Martin-558-10-112347
12.Bednařík MarcelVičík Oldřich151  3057
13.Wirth ImrichPalbuchta Jiří-9-8-8  0358
14.Hladký RostislavBabák Petr-9-9-7  0359
15.Bednařík MarcelJavůrek Martin8-778 3169
16.Wirth ImrichVičík Oldřich864  3079
17.Hladký RostislavPalbuchta Jiří-5-10-14  03710
18.Klabusay MartinBabák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wirth Imrich22Javůrek Martin22
Hladký Rostislav13Vičík Oldřich04
Klabusay Martin12Palbuchta Jiří40
Bednařík Marcel22Babák Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:34575:599STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orság David
Kulhánek Jaroslav
 
 
Křepela Radim
Bezděk Luboš
 
 
36-87 3110
2.Traxler Jan
Táborský Jindřich
 
 
Kutil Libor
Krása Petr ml.
 
 
-96-6-8 1311
3.Táborský JindřichKřepela Radim-8-97-7 1312
4.Traxler JanKutil Libor-610-6-7 1313
5.Kulhánek JaroslavBezděk Luboš4-8-8-6 1314
6.Orság DavidTěžký Pavel468  3024
7.Traxler JanKřepela Radim6-6910 3134
8.Kulhánek JaroslavKutil Libor-612-57-112335
9.Orság DavidBezděk Luboš64-11-973245
10.Táborský JindřichTěžký Pavel-4-6-6  0346
11.Kulhánek JaroslavKřepela Radim109-5-3-62347
12.Orság DavidKutil Libor-710-89-62348
13.Táborský JindřichBezděk Luboš-6-69-6 1349
14.Traxler JanTěžký Pavel1067  3059
15.Orság DavidKrása Petr ml.943  3069
16.Táborský JindřichKutil Libor11-4-7-11 13610
17.Traxler JanBezděk Luboš-11710  21  
18.Kulhánek JaroslavTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Jindřich04Křepela Radim21
Traxler Jan21Kutil Libor40
Kulhánek Jaroslav03Bezděk Luboš21
Orság David31Těžký Pavel12
   Krása Petr ml.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična č.2, ZŠ LaštůvkovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2015 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:25583:523TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
Bohunský Rostislav
Mikeska Michal
 
 
8-9-5853210
2.Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
Čechovský Václav
Král Jiří
 
 
67-115 3120
3.Mikuš JurajČechovský Václav-2-10-8  0321
4.Trávníček TomášBohunský Rostislav-747-3-82322
5.Weiser DanielMikeska Michal-77168 3132
6.Kamenický TomášDrábek Ivo ml.8-435 3142
7.Trávníček TomášČechovský Václav-7-8-7  0343
8.Weiser DanielBohunský Rostislav13107  3053
9.Kamenický TomášMikeska Michal-9811-933263
10.Mikuš JurajDrábek Ivo ml.9-85-8-122364
11.Weiser DanielČechovský Václav86-8-943274
12.Kamenický TomášBohunský Rostislav-559-1043284
13.Mikuš JurajMikeska Michal-91287 3194
14.Trávníček TomášDrábek Ivo ml.5-937 31104
15.Kamenický TomášČechovský Václav         
16.Mikuš JurajBohunský Rostislav         
17.Trávníček TomášMikeska Michal         
18.Weiser DanielDrábek Ivo ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikuš Juraj12Čechovský Václav21
Trávníček Tomáš12Bohunský Rostislav12
Weiser Daniel30Mikeska Michal03
Kamenický Tomáš30Drábek Ivo ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna, Únanov 222Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2015 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25570:509Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechvátal Petr
Andorko Pavel
 
 
Nikl Pavel
Koutný František
 
 
878  3010
2.Bednář Pavel
Vybíral Pavel
 
 
Rachunek Martin
Valko Jan
 
 
-10-5-7  0311
3.Andorko PavelNikl Pavel-3-3-5  0312
4.Nechvátal PetrRachunek Martin811-510 3122
5.Bednář PavelKoutný František-73-9-8 1323
6.Vybíral PavelStudnička Ondřej353  3033
7.Nechvátal PetrNikl Pavel-1111-9-8 1334
8.Bednář PavelRachunek Martin4-7-75-72335
9.Vybíral PavelKoutný František77-96 3145
10.Andorko PavelStudnička Ondřej797  3055
11.Bednář PavelNikl Pavel-8-69-4 1356
12.Vybíral PavelRachunek Martin4-94-893266
13.Andorko PavelKoutný František-687-983276
14.Nechvátal PetrValko Jan266  3086
15.Vybíral PavelNikl Pavel55-83 3196
16.Andorko PavelRachunek Martin1187  30106
17.Nechvátal PetrKoutný František         
18.Bednář PavelValko Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Andorko Pavel31Nikl Pavel31
Nechvátal Petr21Rachunek Martin13
Bednář Pavel03Koutný František12
Vybíral Pavel40Studnička Ondřej02
   Valko Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2015 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19524:441TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláž Branislav
Bařina Leoš
 
 
Reška Vladislav st.
Kmoníček Pavel
 
 
257  3010
2.Hanák Jiří
Brozák Radomír
 
 
Hanák Petr
Pecka Zbyněk
 
 
8710  3020
3.Bařina LeošKmoníček Pavel-2149-8-62321
4.Hanák JiříReška Vladislav st.-8-8-6  0322
5.Brozák RadomírHanák Petr13-876 3132
6.Baláž BranislavPecka Zbyněk523  3042
7.Hanák JiříKmoníček Pavel-11-1059173252
8.Brozák RadomírReška Vladislav st.-85-10-6 1353
9.Baláž BranislavHanák Petr378  3063
10.Bařina LeošPecka Zbyněk-5876 3173
11.Brozák RadomírKmoníček Pavel-9-551043283
12.Baláž BranislavReška Vladislav st.7-939 3193
13.Kalivoda PetrHanák Petr-7-9-6  0394
14.Hanák JiříPecka Zbyněk3104  30104
15.Baláž BranislavKmoníček Pavel         
16.Kalivoda PetrReška Vladislav st.         
17.Hanák JiříHanák Petr         
18.Brozák RadomírPecka Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bařina Leoš11Kmoníček Pavel12
Hanák Jiří21Reška Vladislav st.21
Brozák Radomír21Hanák Petr12
Baláž Branislav30Pecka Zbyněk03
Kalivoda Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Chřestová 22, IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2015 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31660:615Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Tupec Pavel
Tůma Pavel
 
 
3-648 3110
2.Feith Marek
Šlapanský Jan
 
 
Peprný Aleš
Frýb Tomáš
 
 
-10736 3120
3.Císarík PavelFrýb Tomáš-11-7-10  0321
4.Feith MarekTupec Pavel-5-6-5  0322
5.Šlapanský JanTůma Pavel658  3032
6.Peška LadislavPeprný Aleš62-9-9-92333
7.Feith MarekFrýb Tomáš7-109-9-92334
8.Šlapanský JanTupec Pavel7910  3044
9.Peška LadislavTůma Pavel8-510-673254
10.Císarík PavelPeprný Aleš-12-94-4 1355
11.Šlapanský JanFrýb Tomáš-3-9-6  0356
12.Peška LadislavTupec Pavel312-8-833266
13.Císarík PavelTůma Pavel8-9-13683276
14.Feith MarekPeprný Aleš-9997 3186
15.Peška LadislavFrýb Tomáš11-7116 3196
16.Císarík PavelTupec Pavel510-7-8-52397
17.Feith MarekTůma Pavel889  30107
18.Šlapanský JanPeprný Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císarík Pavel13Frýb Tomáš31
Feith Marek22Tupec Pavel22
Šlapanský Jan21Tůma Pavel04
Peška Ladislav31Peprný Aleš21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS