Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Rolencova 93Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20542:488TJ Holásky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
Andorko Pavel
Korda Jiří
 
 
48-109 3110
2.Javůrek Martin
Javůrek Tomáš
 
 
Vybíral Pavel
Nechvátal Petr
 
 
-61110-2-92311
3.Babák PetrVybíral Pavel6-685 3121
4.Palbuchta JiříNechvátal Petr87-66 3131
5.Javůrek TomášAndorko Pavel957  3041
6.Javůrek MartinKorda Jiří886  3051
7.Palbuchta JiříVybíral Pavel8-8-10-7 1352
8.Javůrek TomášNechvátal Petr-10586 3162
9.Javůrek MartinAndorko Pavel-7-7-9  0363
10.Babák PetrKorda Jiří696  3073
11.Javůrek TomášVybíral Pavel9-7-4-6 1374
12.Javůrek MartinNechvátal Petr1088  3084
13.Vičík OldřichAndorko Pavel-8-596-72385
14.Palbuchta JiříKorda Jiří945  3095
15.Javůrek MartinVybíral Pavel8-888 31105
16.Vičík OldřichNechvátal Petr-3-7-4  03  
17.Palbuchta JiříAndorko Pavel-6-11   02  
18.Javůrek TomášKorda Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babák Petr20Vybíral Pavel22
Palbuchta Jiří21Nechvátal Petr03
Javůrek Tomáš21Andorko Pavel21
Javůrek Martin31Korda Jiří03
Vičík Oldřich01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Zbraslavec 17Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35707:682nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
-89143 3110
2.Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
Trávníček Tomáš
Weiser Daniel
 
 
4-4-610-92311
3.Krása Petr ml.Kamenický Tomáš-6-129-9 1312
4.Křepela RadimWeiser Daniel6-5-8-10 1313
5.Kutil LiborMikuš Juraj396  3023
6.Bezděk LubošTrávníček Tomáš-5786 3133
7.Křepela RadimKamenický Tomáš7-10-17673243
8.Kutil LiborWeiser Daniel999  3053
9.Bezděk LubošMikuš Juraj-17-9-10  0354
10.Krása Petr ml.Trávníček Tomáš-96-57-72355
11.Kutil LiborKamenický Tomáš-11-59-7 1356
12.Bezděk LubošWeiser Daniel8-9-4-10 1357
13.Těžký PavelMikuš Juraj76-64 3167
14.Křepela RadimTrávníček Tomáš945  3077
15.Bezděk LubošKamenický Tomáš88-1013 3187
16.Těžký PavelWeiser Daniel9-6-10-3 1388
17.Křepela RadimMikuš Juraj-64-6473298
18.Kutil LiborTrávníček Tomáš-117-11-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krása Petr ml.02Kamenický Tomáš22
Křepela Radim31Weiser Daniel31
Kutil Libor22Mikuš Juraj13
Bezděk Luboš22Trávníček Tomáš22
Těžký Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:23556:497SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orság David
Kulhánek Jaroslav
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
569  3010
2.Táborský Jindřich
Traxler Jan
 
 
Feith Marek
Šlapanský Jan
 
 
11-55-563220
3.Kulhánek JaroslavCísarík Pavel-8-6-9  0321
4.Traxler JanFeith Marek-11-8-7  0322
5.Orság DavidPeška Ladislav99-103 3132
6.Táborský JindřichŠlapanský Jan5-97-723242
7.Traxler JanCísarík Pavel727  3052
8.Orság DavidFeith Marek117-86 3162
9.Táborský JindřichPeška Ladislav-887-14-92363
10.Kulhánek JaroslavŠlapanský Jan578  3073
11.Orság DavidCísarík Pavel-911-8683283
12.Táborský JindřichFeith Marek-713811 3193
13.Kulhánek JaroslavPeška Ladislav-9-8-12  0394
14.Traxler JanŠlapanský Jan-789-8732104
15.Táborský JindřichCísarík Pavel-10-7   02  
16.Kulhánek JaroslavFeith Marek         
17.Traxler JanPeška Ladislav         
18.Orság DavidŠlapanský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kulhánek Jaroslav12Císarík Pavel12
Traxler Jan21Feith Marek12
Orság David30Peška Ladislav21
Táborský Jindřich21Šlapanský Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29634:597TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wirth Imrich
Klabusay Martin
 
 
Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
98-14-12123210
2.Bednařík Marcel
Hladký Rostislav
 
 
Hanák Jiří
Brozák Radomír
 
 
-4-7-5  0311
3.Hladký RostislavBaláž Branislav9-788 3121
4.Klabusay MartinHanák Jiří51313  3031
5.Wirth ImrichKalivoda Petr-9836 3141
6.Bednařík MarcelBrozák Radomír10310  3051
7.Klabusay MartinBaláž Branislav-5-107-6 1352
8.Wirth ImrichHanák Jiří-63-6-8 1353
9.Bednařík MarcelKalivoda Petr53-10-10-102354
10.Hladký RostislavBrozák Radomír7-7-3-8 1355
11.Wirth ImrichBaláž Branislav-3-8-4  0356
12.Bednařík MarcelHanák Jiří77-94 3166
13.Hladký RostislavKalivoda Petr964  3076
14.Klabusay MartinBrozák Radomír672  3086
15.Bednařík MarcelBaláž Branislav9-79-973296
16.Hladký RostislavHanák Jiří13-6-8-9 1397
17.Klabusay MartinKalivoda Petr129-85 31107
18.Wirth ImrichBrozák Radomír-7-8-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladký Rostislav22Baláž Branislav22
Klabusay Martin31Hanák Jiří22
Wirth Imrich12Kalivoda Petr13
Bednařík Marcel31Brozák Radomír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Kasárneská 2, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16514:402TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
Reška Vladislav ml.
Pacák Roman
 
 
885  3010
2.Bohunský Rostislav
Mikeska Michal
 
 
Busta Stanislav
Reška Vladislav st.
 
 
-9109-6-92311
3.Čechovský MartinReška Vladislav st.636  3021
4.Bohunský RostislavBusta Stanislav128-129 3131
5.Čechovský VáclavPacák Roman684  3041
6.Mikeska MichalReška Vladislav ml.5810  3051
7.Bohunský RostislavReška Vladislav st.-10-105-6 1352
8.Čechovský VáclavBusta Stanislav8-9-11-5 1353
9.Mikeska MichalPacák Roman-9533 3163
10.Čechovský MartinReška Vladislav ml.246  3073
11.Čechovský VáclavReška Vladislav st.896  3083
12.Mikeska MichalBusta Stanislav-10-8-6  0384
13.Čechovský MartinPacák Roman466  3094
14.Bohunský RostislavReška Vladislav ml.-4103-10432104
15.Mikeska MichalReška Vladislav st.-12    01  
16.Čechovský MartinBusta Stanislav         
17.Bohunský RostislavPacák Roman         
18.Čechovský VáclavReška Vladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čechovský Martin30Reška Vladislav st.12
Bohunský Rostislav21Busta Stanislav21
Čechovský Václav21Pacák Roman03
Mikeska Michal21Reška Vladislav ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33702:630TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vávra Miroslav
Trcala Miroslav
 
 
Frýb Tomáš
Peprný Aleš
 
 
-67-11423210
2.Nikl Pavel
Koutný František
 
 
Tůma Pavel
Tupec Pavel
 
 
145-9-793220
3.Trcala MiroslavFrýb Tomáš-4-9-7  0321
4.Rachunek MartinTupec Pavel58-12-11-102322
5.Vávra MiroslavTůma Pavel1111-99 3132
6.Nikl PavelPeprný Aleš-557-10-62333
7.Rachunek MartinFrýb Tomáš-6-9-5  0334
8.Vávra MiroslavTupec Pavel7-84-1263244
9.Nikl PavelTůma Pavel1344  3054
10.Trcala MiroslavPeprný Aleš-610-8-5 1355
11.Vávra MiroslavFrýb Tomáš584  3065
12.Nikl PavelTupec Pavel323  3075
13.Trcala MiroslavTůma Pavel5-6-87-82376
14.Rachunek MartinPeprný Aleš94-710 3186
15.Nikl PavelFrýb Tomáš6-1034 3196
16.Trcala MiroslavTupec Pavel-3-8-7  0397
17.Rachunek MartinTůma Pavel10-910-9-62398
18.Vávra MiroslavPeprný Aleš844  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trcala Miroslav04Frýb Tomáš22
Rachunek Martin13Tupec Pavel22
Vávra Miroslav40Tůma Pavel22
Nikl Pavel31Peprný Aleš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS