Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Rolencova 93Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16493:399TJ Holásky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Javůrek Tomáš
 
 
Trávníček Tomáš
Weiser Daniel
 
 
-88-10753210
2.Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
7-1078 3120
3.Babák PetrKamenický Tomáš2-68-843230
4.Palbuchta JiříWeiser Daniel9213  3040
5.Vičík OldřichMikuš Juraj10-4-7-8 1341
6.Javůrek MartinTrávníček Tomáš838  3051
7.Palbuchta JiříKamenický Tomáš756  3061
8.Vičík OldřichWeiser Daniel637  3071
9.Javůrek MartinMikuš Juraj-1176-7-62372
10.Babák PetrTrávníček Tomáš8106  3082
11.Vičík OldřichKamenický Tomáš-11-8-5  0383
12.Javůrek MartinWeiser Daniel77-8-783293
13.Babák PetrMikuš Juraj645  30103
14.Palbuchta JiříTrávníček Tomáš         
15.Javůrek MartinKamenický Tomáš         
16.Babák PetrWeiser Daniel         
17.Palbuchta JiříMikuš Juraj         
18.Vičík OldřichTrávníček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Babák Petr30Kamenický Tomáš12
Palbuchta Jiří20Weiser Daniel03
Vičík Oldřich12Mikuš Juraj21
Javůrek Martin21Trávníček Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Zbraslavec 17Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36679:687nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Bezděk Luboš
 
 
Andorko Pavel
Bednář Pavel
 
 
643  3010
2.Těžký Pavel
Kutil Libor
 
 
Nechvátal Petr
Vybíral Pavel
 
 
-3-6910-92311
3.Těžký PavelVybíral Pavel-768-9-92312
4.Křepela RadimNechvátal Petr97-9-2103222
5.Kutil LiborAndorko Pavel6710  3032
6.Bezděk LubošBednář Pavel7-9812 3142
7.Křepela RadimVybíral Pavel-4-3-10  0343
8.Kutil LiborNechvátal Petr-89-7-7 1344
9.Bezděk LubošAndorko Pavel8-8510 3154
10.Těžký PavelBednář Pavel6-2-3-8 1355
11.Kutil LiborVybíral Pavel-5-11-5  0356
12.Bezděk LubošNechvátal Petr6-4-66-72357
13.Těžký PavelAndorko Pavel99-9-1033267
14.Křepela RadimBednář Pavel-767-9-92368
15.Bezděk LubošVybíral Pavel888  3078
16.Těžký PavelNechvátal Petr-79-9-6 1379
17.Křepela RadimAndorko Pavel7-1165 3189
18.Kutil LiborBednář Pavel-8910-793299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Těžký Pavel13Vybíral Pavel31
Křepela Radim22Nechvátal Petr31
Kutil Libor22Andorko Pavel04
Bezděk Luboš31Bednář Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22545:494SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orság David
Kulhánek Jaroslav
 
 
Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
10-76-5-102301
2.Táborský Jindřich
Traxler Jan
 
 
Hanák Jiří
Koníček Marek
 
 
-5579 3111
3.Kulhánek JaroslavBaláž Branislav-79-9-8 1312
4.Traxler JanHanák Jiří117-5-1283222
5.Orság DavidKalivoda Petr3410  3032
6.Táborský JindřichKoníček Marek9-96-8103242
7.Traxler JanBaláž Branislav-4-7-4  0343
8.Orság DavidHanák Jiří94-105 3153
9.Táborský JindřichKalivoda Petr-11410-653263
10.Kulhánek JaroslavKoníček Marek1368  3073
11.Orság DavidBaláž Branislav-5-46-1 1374
12.Táborský JindřichHanák Jiří-95115 3184
13.Kulhánek JaroslavKalivoda Petr159  3094
14.Traxler JanKoníček Marek128-104 31104
15.Táborský JindřichBaláž Branislav-95   11  
16.Kulhánek JaroslavHanák Jiří         
17.Traxler JanKalivoda Petr         
18.Orság DavidKoníček Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kulhánek Jaroslav21Baláž Branislav30
Traxler Jan21Hanák Jiří03
Orság David21Kalivoda Petr03
Táborský Jindřich30Koníček Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:29635:601TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wirth Imrich
Klabusay Martin
 
 
Peška Ladislav
Císarík Pavel
 
 
3-911-643210
2.Bednařík Marcel
Hladký Rostislav
 
 
Feith Marek
Šlapanský Jan
 
 
10-6-8-11 1311
3.Hladký RostislavPeška Ladislav6-3-66123221
4.Wirth ImrichCísarík Pavel6-62-5-82322
5.Klabusay MartinFeith Marek-1167-1233232
6.Bednařík MarcelŠlapanský Jan-4-8-7  0333
7.Wirth ImrichPeška Ladislav866  3043
8.Klabusay MartinCísarík Pavel-11-36-9 1344
9.Bednařík MarcelFeith Marek-8-7112-72345
10.Hladký RostislavŠlapanský Jan-5746 3155
11.Klabusay MartinPeška Ladislav9-2-91063265
12.Bednařík MarcelCísarík Pavel911-910 3175
13.Hladký RostislavFeith Marek616-7-893285
14.Wirth ImrichŠlapanský Jan7-710-1263295
15.Bednařík MarcelPeška Ladislav8813  30105
16.Hladký RostislavCísarík Pavel-5-6-6  03  
17.Wirth ImrichFeith Marek         
18.Klabusay MartinŠlapanský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladký Rostislav30Peška Ladislav04
Wirth Imrich21Císarík Pavel21
Klabusay Martin21Feith Marek12
Bednařík Marcel22Šlapanský Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Kasárneská 2, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16506:423TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohunský Rostislav
Mikeska Michal
 
 
Peprný Aleš
Zaplatil Radek
 
 
-13-9-10  0301
2.Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
Tůma Pavel
Tupec Pavel
 
 
-14-83863211
3.Čechovský VáclavZaplatil Radek109-88 3121
4.Mikeska MichalTupec Pavel-5845 3131
5.Čechovský MartinTůma Pavel486  3041
6.Bohunský RostislavPeprný Aleš-311811 3151
7.Mikeska MichalZaplatil Radek779  3061
8.Čechovský MartinTupec Pavel-8657 3171
9.Bohunský RostislavTůma Pavel-9789 3181
10.Čechovský VáclavPeprný Aleš427  3091
11.Čechovský MartinZaplatil Radek8-12-105-82392
12.Bohunský RostislavTupec Pavel-10-57-5 1393
13.Čechovský VáclavTůma Pavel9106  30103
14.Mikeska MichalPeprný Aleš-797  21  
15.Bohunský RostislavZaplatil Radek         
16.Čechovský VáclavTupec Pavel         
17.Mikeska MichalTůma Pavel         
18.Čechovský MartinPeprný Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čechovský Václav30Zaplatil Radek12
Mikeska Michal20Tupec Pavel12
Čechovský Martin21Tůma Pavel03
Bohunský Rostislav21Peprný Aleš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19523:464TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikl Pavel
Vašíček Tomáš
 
 
Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
8-1176 3110
2.Vávra Miroslav
Koutný František
 
 
Hanák Petr
Reška Vladislav st.
 
 
3-7-68-52311
3.Vašíček TomášBusta Stanislav-6-12-3  0312
4.Rachunek MartinHanák Petr-9-699-102313
5.Vávra MiroslavKmoníček Pavel96-53 3123
6.Nikl PavelReška Vladislav st.554  3033
7.Rachunek MartinBusta Stanislav833  3043
8.Vávra MiroslavHanák Petr658  3053
9.Nikl PavelKmoníček Pavel115-55 3163
10.Vašíček TomášReška Vladislav st.-7-5-7  0364
11.Vávra MiroslavBusta Stanislav7-81210 3174
12.Nikl PavelHanák Petr6710  3084
13.Vašíček TomášKmoníček Pavel-49-81193294
14.Rachunek MartinReška Vladislav st.7-10159 31104
15.Nikl PavelBusta Stanislav         
16.Vašíček TomášHanák Petr         
17.Rachunek MartinKmoníček Pavel         
18.Vávra MiroslavReška Vladislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašíček Tomáš12Busta Stanislav12
Rachunek Martin21Hanák Petr12
Vávra Miroslav30Kmoníček Pavel03
Nikl Pavel30Reška Vladislav st.12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS