Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Moravské PrusyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33455:512TJ Holásky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reška Vladislav ml.
Pecka Zbyněk
 
 
Babák Petr
Vičík Oldřich
 
 
-89-7-8 1301
2.Reška Vladislav st.
Busta Stanislav
 
 
Palbuchta Jiří
Javůrek Tomáš
 
 
8-699 3111
3.Reška Vladislav ml.Palbuchta Jiří-8-7-10  0312
4.Pecka ZbyněkBabák Petr-8-7-6  0313
5.Busta StanislavVičík Oldřich-766-343223
6.Reška Vladislav st.Javůrek Tomáš-98-7-8 1324
7.Pecka ZbyněkPalbuchta Jiří-5-6-7  0325
8.Busta StanislavBabák Petr-11-6-11  0326
9.Reška Vladislav st.Vičík Oldřich779  3036
10.Reška Vladislav ml.Javůrek Tomáš-810-8-8 1337
11.Busta StanislavPalbuchta Jiří14-88-8-92338
12.Reška Vladislav st.Babák Petr6-68-7-82339
13.Reška Vladislav ml.Vičík Oldřich9-7-96-1023310
14.Pecka ZbyněkJavůrek Tomáš-6    01  
15.Reška Vladislav st.Palbuchta Jiří         
16.Reška Vladislav ml.Babák Petr         
17.Pecka ZbyněkVičík Oldřich         
18.Busta StanislavJavůrek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Reška Vladislav ml.03Palbuchta Jiří30
Pecka Zbyněk02Babák Petr30
Busta Stanislav12Vičík Oldřich12
Reška Vladislav st.12Javůrek Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1022:33496:528STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peprný Aleš
Frýb Tomáš
 
 
Křepela Radim
Bezděk Luboš
 
 
99-4-5-122301
2.Zaplatil Radek
Tupec Pavel
 
 
Těžký Pavel
Kutil Libor
 
 
6-6-108-82302
3.Peprný AlešKřepela Radim-99-64-82303
4.Tupec PavelBezděk Luboš78-7-8-92304
5.Zaplatil RadekKutil Libor6-5-5-9 1305
6.Frýb TomášTěžký Pavel-91410 3115
7.Tupec PavelKřepela Radim8-10-10-9 1316
8.Zaplatil RadekBezděk Luboš9-107-6-132317
9.Frýb TomášKutil Libor4-5-1-8 1318
10.Peprný AlešTěžký Pavel9-7-7-7 1319
11.Zaplatil RadekKřepela Radim-3103-763229
12.Frýb TomášBezděk Luboš-9-10412-723210
13.Peprný AlešKutil Libor-3-7-9  03  
14.Tupec PavelTěžký Pavel         
15.Frýb TomášKřepela Radim         
16.Peprný AlešBezděk Luboš         
17.Tupec PavelKutil Libor         
18.Zaplatil RadekTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peprný Aleš02Křepela Radim21
Tupec Pavel02Bezděk Luboš30
Zaplatil Radek12Kutil Libor20
Frýb Tomáš12Těžký Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Chřestová 22, IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33631:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peška Ladislav
Císarík Pavel
 
 
Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
976  3010
2.Feith Marek
Šlapanský Jan
 
 
Mikeska Michal
Drábek Ivo ml.
 
 
-51298 3120
3.Peška LadislavČechovský Václav673  3030
4.Feith MarekMikeska Michal6-7-85-92331
5.Šlapanský JanČechovský Martin-6-10-7  0332
6.Císarík PavelDrábek Ivo ml.596  3042
7.Feith MarekČechovský Václav78-68 3152
8.Šlapanský JanMikeska Michal7-9-9-9 1353
9.Císarík PavelČechovský Martin-68-9-9 1354
10.Peška LadislavDrábek Ivo ml.-89812 3164
11.Šlapanský JanČechovský Václav-7-9-6  0365
12.Císarík PavelMikeska Michal-8-9-7  0366
13.Peška LadislavČechovský Martin104-125 3176
14.Feith MarekDrábek Ivo ml.-7-98-6 1377
15.Císarík PavelČechovský Václav-710-51333287
16.Peška LadislavMikeska Michal5104  3097
17.Feith MarekČechovský Martin-10-6-8  0398
18.Šlapanský JanDrábek Ivo ml.-69-9-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peška Ladislav40Čechovský Václav13
Feith Marek13Mikeska Michal31
Šlapanský Jan04Čechovský Martin31
Císarík Pavel22Drábek Ivo ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34661:652TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
Koutný František
Vávra Miroslav
 
 
-63-10833210
2.Hanák Jiří
Brozák Radomír
 
 
Nikl Pavel
Vašíček Tomáš
 
 
911-56 3120
3.Kalivoda PetrNikl Pavel-9-7-6  0321
4.Hanák JiříVávra Miroslav-45-8983231
5.Brozák RadomírRachunek Martin5-12-10993241
6.Baláž BranislavVašíček Tomáš567  3051
7.Hanák JiříNikl Pavel-5-9-5  0352
8.Brozák RadomírVávra Miroslav11111  3062
9.Baláž BranislavRachunek Martin66-10-8-52363
10.Kalivoda PetrVašíček Tomáš9-7-6-10 1364
11.Brozák RadomírNikl Pavel-7-3-3  0365
12.Baláž BranislavKoutný František267  3075
13.Kalivoda PetrRachunek Martin11-3-8573285
14.Hanák JiříVašíček Tomáš-6-6-10  0386
15.Baláž BranislavNikl Pavel-75-6-6 1387
16.Kalivoda PetrKoutný František-71559 3197
17.Hanák JiříRachunek Martin-814-76-132398
18.Brozák RadomírVašíček Tomáš1395  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalivoda Petr22Nikl Pavel40
Hanák Jiří13Vávra Miroslav02
Brozák Radomír31Rachunek Martin22
Baláž Branislav22Vašíček Tomáš22
   Koutný František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna, Únanov 222Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30645:609Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Pavel
Andorko Pavel
 
 
Táborský Jindřich
Traxler Jan
 
 
-8-9-8  0301
2.Vybíral Pavel
Nechvátal Petr
 
 
Kulhánek Jaroslav
Trunkát Dalibor
 
 
-95-9-5 1302
3.Nechvátal PetrTraxler Jan566  3012
4.Andorko PavelKulhánek Jaroslav97-5-673222
5.Ondrovčák RadekTrunkát Dalibor4-3-75103232
6.Vybíral PavelTáborský Jindřich-8867 3142
7.Andorko PavelTraxler Jan10-4108 3152
8.Ondrovčák RadekKulhánek Jaroslav-8-614-6 1353
9.Vybíral PavelTrunkát Dalibor-10884 3163
10.Nechvátal PetrTáborský Jindřich9-59-7-102364
11.Ondrovčák RadekTraxler Jan59-5-7-92365
12.Vybíral PavelKulhánek Jaroslav4116  3075
13.Nechvátal PetrTrunkát Dalibor-3689 3185
14.Andorko PavelTáborský Jindřich876  3095
15.Vybíral PavelTraxler Jan5-7-12-8 1396
16.Nechvátal PetrKulhánek Jaroslav-112-4-7 1397
17.Andorko PavelTrunkát Dalibor6-10104 31107
18.Ondrovčák RadekTáborský Jindřich2-7   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nechvátal Petr22Traxler Jan22
Andorko Pavel40Kulhánek Jaroslav22
Ondrovčák Radek12Trunkát Dalibor04
Vybíral Pavel31Táborský Jindřich12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična č.2, ZŠ LaštůvkovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22556:490TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
Klabusay Martin
Tetur Stanislav
 
 
862  3010
2.Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
Bednařík Marcel
Hladký Rostislav
 
 
8-7-9-7 1311
3.Weiser DanielBednařík Marcel810-7-6-142312
4.Trávníček TomášHladký Rostislav77-7-4-92313
5.Mikuš JurajKlabusay Martin-58109 3123
6.Kamenický TomášTetur Stanislav677  3033
7.Trávníček TomášBednařík Marcel-4-78-6 1334
8.Mikuš JurajHladký Rostislav-98-5473244
9.Kamenický TomášKlabusay Martin786  3054
10.Weiser DanielTetur Stanislav1188  3064
11.Mikuš JurajBednařík Marcel-7-8-8  0365
12.Kamenický TomášHladký RostislavWO    3075
13.Weiser DanielKlabusay Martin78-79 3185
14.Trávníček TomášTetur Stanislav88-6-5113295
15.Kamenický TomášBednařík Marcel8-715 31105
16.Weiser DanielHladký Rostislav         
17.Trávníček TomášKlabusay Martin         
18.Mikuš JurajTetur Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weiser Daniel21Bednařík Marcel31
Trávníček Tomáš12Hladký Rostislav11
Mikuš Juraj21Klabusay Martin03
Kamenický Tomáš30Tetur Stanislav03
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS