Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Kasárneská 2, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36556:605TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeska Michal
Drábek Ivo ml.
 
 
Nikl Pavel
Koutný František
 
 
-11679 3110
2.Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
Trcala Miroslav
Vávra Miroslav
 
 
997  3020
3.Drábek Ivo ml.Nikl Pavel-7-6-4  0321
4.Čechovský MartinVávra Miroslav-10-6-7  0322
5.Mikeska MichalVašíček Tomáš1187  3032
6.Čechovský VáclavKoutný František8-9-8733242
7.Čechovský MartinNikl Pavel11-7-9-8 1343
8.Mikeska MichalVávra Miroslav-7-66-9 1344
9.Čechovský VáclavVašíček Tomáš-89-88-122345
10.Drábek Ivo ml.Koutný František9-5-46-82346
11.Mikeska MichalNikl Pavel8-911-1-102347
12.Čechovský VáclavVávra Miroslav-521211 3157
13.Drábek Ivo ml.Vašíček Tomáš-8-8-3  0358
14.Čechovský MartinKoutný František8-5-7273268
15.Čechovský VáclavNikl Pavel-9-10-5  0369
16.Drábek Ivo ml.Vávra Miroslav-8-7-5  03610
17.Čechovský MartinVašíček Tomáš         
18.Mikeska MichalKoutný František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drábek Ivo ml.04Nikl Pavel40
Čechovský Martin12Vávra Miroslav31
Mikeska Michal12Vašíček Tomáš21
Čechovský Václav22Koutný František12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Moravské PrusyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36667:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reška Vladislav st.
Pecka Zbyněk
 
 
Tupec Pavel
Zaplatil Radek
 
 
-987-8-92301
2.Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
Frýb Tomáš
Peprný Aleš
 
 
-10-77773211
3.Kmoníček PavelFrýb Tomáš-9248 3121
4.Pecka ZbyněkTupec Pavel-8-8-4  0322
5.Busta StanislavPeprný Aleš7-876 3132
6.Reška Vladislav st.Zaplatil Radek-7-9-9  0333
7.Pecka ZbyněkFrýb Tomáš7-5-3-7 1334
8.Busta StanislavTupec Pavel8107  3044
9.Reška Vladislav st.Peprný Aleš7-138-383254
10.Kmoníček PavelZaplatil Radek67-9-783264
11.Busta StanislavFrýb Tomáš8411  3074
12.Reška Vladislav st.Tupec Pavel9-810-8-82375
13.Kmoníček PavelPeprný Aleš4-6-8-9 1376
14.Pecka ZbyněkZaplatil Radek-7-6-5  0377
15.Reška Vladislav st.Frýb Tomáš-84-47-62378
16.Kmoníček PavelTupec Pavel5-699 3188
17.Pecka ZbyněkPeprný Aleš6-10-14-2 1389
18.Busta StanislavZaplatil Radek989  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmoníček Pavel31Frýb Tomáš22
Pecka Zbyněk04Tupec Pavel22
Busta Stanislav40Peprný Aleš22
Reška Vladislav st.13Zaplatil Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Chřestová 22, IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:14463:339Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peška Ladislav
Císarík Pavel
 
 
Hanák Jiří
Brozák Radomír
 
 
344  3010
2.Feith Marek
Šlapanský Jan
 
 
Kalivoda Petr
 
 
5102  3020
3.Císarík PavelKalivoda Petr664  3030
4.Feith MarekHanák Jiří5-8-6-6 1331
5.Šlapanský JanBrozák Radomír-8-9-9  0332
6.Peška Ladislav884  3042
7.Feith MarekKalivoda Petr-7-13-8  0343
8.Šlapanský JanHanák Jiří576  3053
9.Peška LadislavBrozák Radomír7-109-1053263
10.Císarík Pavel961  3073
11.Šlapanský JanKalivoda Petr-6-951483283
12.Peška LadislavHanák Jiří292  3093
13.Císarík PavelBrozák Radomír4-765 31103
14.Feith Marek181  30  
15.Peška LadislavKalivoda Petr         
16.Císarík PavelHanák Jiří         
17.Feith MarekBrozák Radomír         
18.Šlapanský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císarík Pavel30Kalivoda Petr12
Feith Marek02Hanák Jiří12
Šlapanský Jan21Brozák Radomír12
Peška Ladislav3002



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna, Únanov 222Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:32689:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechvátal Petr
Andorko Pavel
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
7-767 3110
2.Ondrovčák Radek
Vybíral Pavel
 
 
Trávníček Tomáš
Weiser Daniel
 
 
108-7-11-82311
3.Nechvátal PetrKamenický Tomáš-8-69-11 1312
4.Andorko PavelWeiser Daniel-12-9-5  0313
5.Ondrovčák RadekMikuš Juraj101010  3023
6.Vybíral PavelTrávníček Tomáš866  3033
7.Andorko PavelKamenický Tomáš9-99-9-52334
8.Ondrovčák RadekWeiser Daniel-5-11-5  0335
9.Vybíral PavelMikuš Juraj47-107 3145
10.Nechvátal PetrTrávníček Tomáš1076  3055
11.Ondrovčák RadekKamenický Tomáš-7710-8-62356
12.Vybíral PavelWeiser Daniel7-636 3166
13.Nechvátal PetrMikuš Juraj4-979 3176
14.Andorko PavelTrávníček Tomáš578  3086
15.Vybíral PavelKamenický Tomáš-5-589-132387
16.Nechvátal PetrWeiser Daniel-93-4-8 1388
17.Andorko PavelMikuš Juraj-8479 3198
18.Ondrovčák RadekTrávníček Tomáš6-85-9-112399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechvátal Petr22Kamenický Tomáš40
Andorko Pavel22Weiser Daniel31
Ondrovčák Radek13Mikuš Juraj04
Vybíral Pavel31Trávníček Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35542:593TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulhánek Jaroslav
Orság David
 
 
Wirth Imrich
Klabusay Martin
 
 
-3-4-7  0301
2.Táborský Jindřich
Traxler Jan
 
 
Bednařík Marcel
Hladký Rostislav
 
 
8-3-5-4 1302
3.Kulhánek JaroslavBednařík Marcel-78-53-72303
4.Táborský JindřichHladký Rostislav7-8-7-6 1304
5.Orság DavidWirth Imrich858  3014
6.Traxler JanKlabusay Martin135-98 3124
7.Táborský JindřichBednařík Marcel-4810-8-72325
8.Orság DavidHladký Rostislav11-949 3135
9.Traxler JanWirth Imrich2-81210 3145
10.Kulhánek JaroslavKlabusay Martin-4-9-7  0346
11.Orság DavidBednařík Marcel-4-6-9  0347
12.Traxler JanHladký Rostislav865  3057
13.Kulhánek JaroslavWirth Imrich6-5-85-42358
14.Táborský JindřichKlabusay Martin-54-6963268
15.Traxler JanBednařík Marcel-2-10-7  0369
16.Kulhánek JaroslavHladký Rostislav-78-119-823610
17.Táborský JindřichWirth Imrich-878  21  
18.Orság DavidKlabusay Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kulhánek Jaroslav04Bednařík Marcel40
Táborský Jindřich12Hladký Rostislav22
Orság David21Wirth Imrich12
Traxler Jan31Klabusay Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Rolencova 93Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:20499:464TJ Holásky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Javůrek Tomáš
 
 
Křepela Radim
Bezděk Luboš
 
 
-1-11-11  0301
2.Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
Kutil Libor
Těžký Pavel
 
 
895  3011
3.Palbuchta JiříBezděk Luboš13710  3021
4.Javůrek TomášKutil Libor-9-812-10 1322
5.Javůrek MartinKřepela Radim-5-4-3  0323
6.Babák PetrTěžký Pavel35-1015 3133
7.Javůrek TomášBezděk Luboš-115109 3143
8.Javůrek MartinKutil Libor-10-8-4  0344
9.Babák PetrKřepela Radim-85107 3154
10.Palbuchta JiříTěžký Pavel-7929 3164
11.Vičík OldřichBezděk Luboš-471010 3174
12.Babák PetrKutil Libor1055  3084
13.Palbuchta JiříKřepela Radim876  3094
14.Javůrek TomášTěžký Pavel-8-3-4  0395
15.Babák PetrBezděk Luboš482  30105
16.Palbuchta JiříKutil Libor         
17.Javůrek TomášKřepela Radim         
18.Vičík OldřichTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palbuchta Jiří30Bezděk Luboš04
Javůrek Tomáš12Kutil Libor21
Javůrek Martin02Křepela Radim12
Babák Petr40Těžký Pavel12
Vičík Oldřich10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS