Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna Rolencova 93Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:25647:572TJ Holásky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
Orság David
Kulhánek Jaroslav
 
 
87-134 3110
2.Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
Táborský Jindřich
Traxler Jan
 
 
6-12-116133220
3.Babák PetrTáborský Jindřich5-666 3130
4.Vičík OldřichTraxler Jan-6108-6-82331
5.Javůrek MartinOrság David-89-59-62332
6.Palbuchta JiříKulhánek Jaroslav8107  3042
7.Vičík OldřichTáborský Jindřich8-8-11-3 1343
8.Javůrek MartinTraxler Jan7-7-8243253
9.Palbuchta JiříOrság David116-98 3163
10.Babák PetrKulhánek Jaroslav1098  3073
11.Javůrek MartinTáborský Jindřich9-6-910-92374
12.Palbuchta JiříTraxler Jan376  3084
13.Babák PetrOrság David-10510-8-92385
14.Vičík OldřichKulhánek Jaroslav10-8211 3195
15.Palbuchta JiříTáborský Jindřich5-10-83832105
16.Babák PetrTraxler Jan-12-5   02  
17.Vičík OldřichOrság David         
18.Javůrek MartinKulhánek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Babák Petr21Táborský Jindřich22
Vičík Oldřich12Traxler Jan12
Javůrek Martin12Orság David21
Palbuchta Jiří40Kulhánek Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Zbraslavec 17Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:34605:598TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Bezděk Luboš
 
 
Wirth Imrich
Klabusay Martin
 
 
9-6-10-11 1301
2.Těžký Pavel
Kutil Libor
 
 
Bednařík Marcel
Hladký Rostislav
 
 
9-6-412-72302
3.Těžký PavelBednařík Marcel-3-8-9  0303
4.Kutil LiborHladký Rostislav766  3013
5.Křepela RadimWirth Imrich698  3023
6.Bezděk LubošKlabusay Martin9-6-59-92324
7.Kutil LiborBednařík Marcel-11-96-11 1325
8.Křepela RadimHladký Rostislav554  3035
9.Bezděk LubošWirth Imrich-91165 3145
10.Těžký PavelKlabusay Martin8-8-7-7 1346
11.Křepela RadimBednařík Marcel325  3056
12.Bezděk LubošHladký Rostislav-3-43743266
13.Těžký PavelWirth Imrich-178-10-9 1367
14.Kutil LiborKlabusay Martin11-333 3177
15.Bezděk LubošBednařík Marcel-54-6-8 1378
16.Těžký PavelHladký Rostislav-3-2-7  0379
17.Kutil LiborWirth Imrich-57-87-1023710
18.Křepela RadimKlabusay Martin87-9-8 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Těžký Pavel04Bednařík Marcel31
Kutil Libor22Hladký Rostislav13
Křepela Radim30Wirth Imrich22
Bezděk Luboš22Klabusay Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Kasárneská 2, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37635:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeska Michal
Drábek Ivo ml.
 
 
Vybíral Pavel
Bednář Pavel
 
 
99-4-7-82301
2.Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
Nechvátal Petr
Andorko Pavel
 
 
646  3011
3.Čechovský MartinVybíral Pavel-710413 3121
4.Drábek Ivo ml.Nechvátal Petr-5494 3131
5.Čechovský VáclavAndorko Pavel3-7-9393241
6.Mikeska MichalBednář Pavel-79-9-7 1342
7.Drábek Ivo ml.Vybíral Pavel-9-9-6  0343
8.Čechovský VáclavNechvátal Petr7-12-8993253
9.Mikeska MichalAndorko Pavel-10-2-5  0354
10.Čechovský MartinBednář Pavel-8124-5-02355
11.Čechovský VáclavVybíral Pavel-7-5-9  0356
12.Mikeska MichalNechvátal Petr8-1186 3166
13.Čechovský MartinAndorko Pavel9-9-99-92367
14.Drábek Ivo ml.Bednář Pavel-99912 3177
15.Mikeska MichalVybíral Pavel-9-12-5  0378
16.Čechovský MartinNechvátal Petr9-896 3188
17.Drábek Ivo ml.Andorko Pavel6-487 3198
18.Čechovský VáclavBednář PavelWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čechovský Martin22Vybíral Pavel31
Drábek Ivo ml.31Nechvátal Petr04
Čechovský Václav21Andorko Pavel22
Mikeska Michal13Bednář Pavel21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala Sokolská 900, VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21524:459TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Vávra Miroslav
 
 
Kamenický Tomáš
Weiser Daniel
 
 
-9-10-8  0301
2.Nikl Pavel
Vašíček Tomáš
 
 
Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
699  3011
3.Vašíček TomášKamenický Tomáš-16-109-2 1312
4.Rachunek MartinWeiser Daniel-8-58-7 1313
5.Vávra MiroslavPernička Pavel473  3023
6.Nikl PavelChlíbek David689  3033
7.Rachunek MartinKamenický Tomáš-7-9-5  0334
8.Vávra MiroslavWeiser Daniel6-8-4-5 1335
9.Nikl PavelPernička Pavel445  3045
10.Vašíček TomášChlíbek David768  3055
11.Vávra MiroslavKamenický Tomáš-7664 3165
12.Nikl PavelWeiser Daniel765  3075
13.Vašíček TomášPernička Pavel-86-51093285
14.Rachunek MartinChlíbek David46-810 3195
15.Nikl PavelKamenický Tomáš-8-1058832105
16.Vašíček TomášWeiser Daniel1077  30  
17.Rachunek MartinPernička Pavel         
18.Vávra MiroslavChlíbek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašíček Tomáš21Kamenický Tomáš22
Rachunek Martin12Weiser Daniel21
Vávra Miroslav21Pernička Pavel03
Nikl Pavel40Chlíbek David03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Moravské PrusyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:34493:564Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reška Vladislav st.
Reška Vladislav ml.
 
 
Peška Ladislav
Císarík Pavel
 
 
-8-78-6 1301
2.Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
Feith Marek
Šlapanský Jan
 
 
-79-59-62302
3.Reška Vladislav st.Peška Ladislav9-9-5-9 1303
4.Reška Vladislav ml.Císarík Pavel-98-4-4 1304
5.Busta StanislavFeith Marek95-25 3114
6.Kmoníček PavelŠlapanský Jan-1-7710-62315
7.Reška Vladislav ml.Peška Ladislav-6-5-2  0316
8.Busta StanislavCísarík Pavel-10-10149-92317
9.Kmoníček PavelFeith Marek-9-96973227
10.Reška Vladislav st.Šlapanský Jan759  3037
11.Busta StanislavPeška Ladislav44-139 3147
12.Kmoníček PavelCísarík Pavel-8-8-6  0348
13.Reška Vladislav st.Feith Marek-6-9-14  0349
14.Reška Vladislav ml.Šlapanský Jan9-8-68-123410
15.Kmoníček PavelPeška Ladislav14    10  
16.Reška Vladislav st.Císarík Pavel         
17.Reška Vladislav ml.Feith Marek         
18.Busta StanislavŠlapanský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Reška Vladislav st.12Peška Ladislav21
Reška Vladislav ml.03Císarík Pavel30
Busta Stanislav21Feith Marek12
Kmoníček Pavel12Šlapanský Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34402:516TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tupec Pavel
Tůma Pavel
 
 
Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
-13-5-11  0301
2.Frýb Tomáš
Peprný Aleš
 
 
Hanák Jiří
Brozák Radomír
 
 
-1010-9-9 1302
3.Peprný AlešBaláž Branislav7-4-8-4 1303
4.Frýb TomášHanák Jiří4-12-109-62304
5.Tůma PavelKalivoda PetrWO    0305
6.Tupec PavelBrozák Radomír127  3015
7.Frýb TomášBaláž Branislav-978-9-102316
8.Tůma PavelHanák JiříWO    0317
9.Tupec PavelKalivoda Petr-79-7-9 1318
10.Peprný AlešBrozák Radomír-1077-983228
11.Tůma PavelBaláž BranislavWO    0329
12.Tupec PavelHanák Jiří10-48-493239
13.Peprný AlešKalivoda Petr7-6-99-823310
14.Frýb TomášBrozák Radomír-4-119-9 13  
15.Tupec PavelBaláž Branislav         
16.Peprný AlešHanák Jiří         
17.Frýb TomášKalivoda Petr         
18.Tůma PavelBrozák Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peprný Aleš12Baláž Branislav20
Frýb Tomáš02Hanák Jiří11
Tupec Pavel21Kalivoda Petr20
   Brozák Radomír02
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS