Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2015 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31619:532TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Jan
Čulen Vlastimil
 
 
Charoušek Richard
Smutek Pavel
 
 
-748-393210
2.Kolínek Zdeněk
Kvěch Jan
 
 
Šafařík Václav st.
Šafařík Václav ml.
 
 
-56-5-7 1311
3.Čulen VlastimilCharoušek Richard5-978 3121
4.Kvěch JanŠafařík Václav st.1157  3031
5.Kopecký JanSmutek Pavel6-4-95-72332
6.Kolínek ZdeněkŠafařík Václav ml.974  3042
7.Kvěch JanCharoušek Richard-72610 3152
8.Kopecký JaroslavŠafařík Václav st.-2-3-5  0353
9.Kolínek ZdeněkSmutek Pavel2-3-5-6 1354
10.Čulen VlastimilŠafařík Václav ml.WO    3064
11.Kopecký JaroslavCharoušek Richard-668-783274
12.Kolínek ZdeněkŠafařík Václav st.-11-10-9  0375
13.Čulen VlastimilSmutek Pavel9-67-9-112376
14.Kvěch JanŠafařík Václav ml.WO    3086
15.Kolínek ZdeněkCharoušek Richard6-959 3196
16.Čulen VlastimilŠafařík Václav st.-7-8-9  0397
17.Kvěch JanSmutek Pavel7-5-9-6 1398
18.Kopecký JaroslavŠafařík Václav ml.WO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čulen Vlastimil12Charoušek Richard04
Kvěch Jan21Šafařík Václav st.31
Kopecký Jan01Smutek Pavel40
Kolínek Zdeněk22Šafařík Václav ml.01
Kopecký Jaroslav11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:47577:687TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacula Karel
Libenský Svatoslav
 
 
Jakubčík František
Krátký Milan
 
 
8-78-1183210
2.Svoboda Bohuslav
Klaška Jaroslav
 
 
Prachař Štěpán
Ševela František
 
 
-27-4-8 1311
3.Vacula KarelKrátký Milan-9-86-5 1312
4.Klaška JaroslavJakubčík František8-9-7-4 1313
5.Libenský SvatoslavŠevela František7-7147 3123
6.Svoboda BohuslavPrachař Štěpán6-6-10-6 1324
7.Klaška JaroslavKrátký Milan-5-3-7  0325
8.Libenský SvatoslavJakubčík František-121-87-92326
9.Svoboda BohuslavŠevela František-59-5-5 1327
10.Vacula KarelPrachař Štěpán-126-10-8 1328
11.Libenský SvatoslavKrátký Milan-6-44-10 1329
12.Svoboda BohuslavJakubčík František-5-9-3  03210
13.Vacula KarelŠevela František-10637 31310
14.Klaška JaroslavPrachař Štěpán-5-8-10  03311
15.Svoboda BohuslavKrátký Milan-97-2-5 13312
16.Vacula KarelJakubčík František9-956 31412
17.Klaška JaroslavŠevela František-8-1-7  03413
18.Libenský SvatoslavPrachař Štěpán-58-4-7 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacula Karel22Krátký Milan40
Klaška Jaroslav04Jakubčík František31
Libenský Svatoslav13Ševela František22
Svoboda Bohuslav04Prachař Štěpán40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Nemčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:36620:602TJ Sokol Vranovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Jaroslav st.
Mrhal Zdeněk
 
 
Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
-9-9-7  0301
2.Frömmel Zdeněk
Hlávka Stanislav
 
 
Goliáš Petr
Šťastný Pavel
 
 
-9-8-8  0302
3.Mrhal ZdeněkHanuš Michal-78-7-8 1303
4.Hlávka StanislavMrkvica Aleš96-6-9-62304
5.Frömmel ZdeněkŠťastný Pavel1104  3014
6.Hruška Jaroslav st.Goliáš Petr-77-2-5 1315
7.Hlávka StanislavHanuš Michal-7-867103225
8.Frömmel ZdeněkMrkvica Aleš8106  3035
9.Hruška Jaroslav st.Šťastný Pavel86-9-9-102336
10.Mrhal ZdeněkGoliáš Petr-3-8-4  0337
11.Frömmel ZdeněkHanuš Michal-8710-8-52338
12.Hruška Jaroslav st.Mrkvica Aleš-6-86-8 1339
13.Mrhal ZdeněkŠťastný Pavel999  3049
14.Hlávka StanislavGoliáš Petr-69-5-6 13410
15.Hruška Jaroslav st.Hanuš Michal-18986 31510
16.Mrhal ZdeněkMrkvica Aleš-6-78-8 13511
17.Hlávka StanislavŠťastný PavelWO    30611
18.Frömmel ZdeněkGoliáš PetrWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mrhal Zdeněk13Hanuš Michal22
Hlávka Stanislav12Mrkvica Aleš31
Frömmel Zdeněk21Šťastný Pavel12
Hruška Jaroslav st.13Goliáš Petr30
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TroskotoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2015 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:19691:552TJ Sokol Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Oldřich
Lukša Břetislav
 
 
Hos Tomáš
Vojtěšek Tomáš
 
 
876  3010
2.Vaculík František
Sirbu Jan
 
 
Pregrt Jiří
Novotňák František ml.
 
 
-798-1-92311
3.Vaculík FrantišekHos Tomáš25-1010 3121
4.Lukša BřetislavVojtěšek Tomáš494  3031
5.Pešek OldřichPregrt Jiří-64810 3141
6.Sirbu JanNovotňák František ml.-8-11-9  0342
7.Lukša BřetislavHos Tomáš942  3052
8.Pešek OldřichVojtěšek Tomáš821  3062
9.Sirbu JanPregrt Jiří5-9-68-22363
10.Vaculík FrantišekNovotňák František ml.97-77 3173
11.Pešek OldřichHos Tomáš41010  3083
12.Sirbu JanVojtěšek Tomáš975  3093
13.Novosad JiříPregrt Jiří10-68-4-152394
14.Lukša BřetislavNovotňák František ml.9-7207 31104
15.Sirbu JanHos Tomáš8-977 31114
16.Novosad JiříVojtěšek Tomáš274  30124
17.Lukša BřetislavPregrt Jiří38-11-10732134
18.Pešek OldřichNovotňák František ml.986  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaculík František20Hos Tomáš04
Lukša Břetislav40Vojtěšek Tomáš04
Pešek Oldřich40Pregrt Jiří22
Sirbu Jan22Novotňák František ml.13
Novosad Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Klobouky, Vinařská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2015 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14666:477TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volek Pavel ml.
Ryšavý Luděk
 
 
Halas Pavel st.
Halasová Ludmila
 
 
649  3010
2.Svoboda Aleš
Hrabec Lukáš
 
 
Vozdecký Jaromír
Vokál Radek
 
 
8-966 3120
3.Hrabec LukášVokál Radek-826-753230
4.Svoboda AlešHalas Pavel st.-9-7-7  0331
5.Volek Pavel ml.Vozdecký Jaromír457  3041
6.Pilát JaroslavHalasová Ludmila288  3051
7.Svoboda AlešVokál Radek-91177 3161
8.Volek Pavel ml.Halas Pavel st.388  3071
9.Pilát JaroslavVozdecký Jaromír8-2-128-122372
10.Hrabec LukášHalasová Ludmila345  3082
11.Volek Pavel ml.Vokál Radek427  3092
12.Pilát JaroslavHalas Pavel st.4107  30102
13.Hrabec LukášVozdecký Jaromír-88-710632112
14.Svoboda AlešHalasová Ludmila666  30122
15.Vodáková AnetaVokál Radek973  30132
16.Hrabec LukášHalas Pavel st.586  30142
17.Svoboda AlešVozdecký Jaromír-68-98832152
18.Volek Pavel ml.Halasová Ludmila867  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrabec Lukáš40Vokál Radek04
Svoboda Aleš31Halas Pavel st.13
Volek Pavel ml.40Vozdecký Jaromír13
Pilát Jaroslav21Halasová Ludmila04
Vodáková Aneta10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy