Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:24686:579TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
Slabyhoudek Václav
Patka Jiří
 
 
863  3010
2.Kopecký Jan
Kopecký Jaroslav
 
 
Vacula Karel
Libenský Svatoslav
 
 
8-10-10-15 1311
3.Čulen VlastimilVacula Karel135-3-783221
4.Kolínek VladimírSlabyhoudek Václav1066  3031
5.Kopecký JanLibenský Svatoslav-988-6103241
6.Kopecký JaroslavPatka Jiří1089  3051
7.Kolínek VladimírVacula Karel688  3061
8.Kopecký JanSlabyhoudek Václav76-8-833271
9.Kopecký JaroslavLibenský Svatoslav4-64-1043281
10.Čulen VlastimilPatka Jiří788  3091
11.Kopecký JanVacula Karel-7-8-9  0392
12.Kopecký JaroslavSlabyhoudek Václav344  30102
13.Čulen VlastimilLibenský Svatoslav5-5-10-6 13103
14.Kolínek VladimírPatka Jiří756  30113
15.Kopecký JaroslavVacula Karel68-6-8832123
16.Čulen VlastimilSlabyhoudek Václav7-887 31133
17.Kolínek VladimírLibenský Svatoslav9-9127 31143
18.Kopecký JanPatka Jiří-7-8-9  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čulen Vlastimil31Vacula Karel13
Kolínek Vladimír40Slabyhoudek Václav04
Kopecký Jan22Libenský Svatoslav13
Kopecký Jaroslav40Patka Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Šakvice, Hlavní 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:41595:635TJ Sokol Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smutek Pavel
Smutek Květoslav
 
 
Levčík Miroslav
Ulica Jaromír
 
 
-7-8-9  0301
2.Šafařík Václav st.
Šafařík Václav ml.
 
 
Hycl David
Sláma Adam
 
 
87-710 3111
3.Smutek KvětoslavSláma Adam-13-5-6 1312
4.Smutek PavelHycl David-7-587-92313
5.Šafařík Václav st.Levčík Miroslav656  3023
6.Šafařík Václav ml.Ulica Jaromír86-78 3133
7.Smutek PavelSláma Adam-7-856-72334
8.Šafařík Václav st.Hycl David4-6-10-4 1335
9.Šafařík Václav ml.Levčík Miroslav7-86-573245
10.Smutek KvětoslavUlica Jaromír-7-5-6  0346
11.Šafařík Václav st.Sláma Adam-76-88-102347
12.Šafařík Václav ml.Hycl David7-8-76-52348
13.Smutek KvětoslavLevčík Miroslav-4-5-8  0349
14.Smutek PavelUlica Jaromír7-86-5-423410
15.Šafařík Václav ml.Sláma Adam512-58 31510
16.Smutek KvětoslavHycl DavidWO    03511
17.Smutek PavelLevčík MiroslavWO    30611
18.Šafařík Václav st.Ulica Jaromír-8-90-5 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smutek Květoslav03Sláma Adam31
Smutek Pavel03Hycl David30
Šafařík Václav st.13Levčík Miroslav12
Šafařík Václav ml.31Ulica Jaromír31
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21699:553TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Štěpán
Ševela František
 
 
Smetana Jaroslav
Hruška Jaroslav st.
 
 
-8-8-8  0301
2.Jakubčík František
Krátký Milan
 
 
Hlávka Stanislav
Mrhal Zdeněk
 
 
-9463 3111
3.Ševela FrantišekMrhal Zdeněk9-1098 3121
4.Krátký MilanHruška Jaroslav st.963  3031
5.Prachař ŠtěpánSmetana Jaroslav7-5-8-8 1332
6.Jakubčík FrantišekHlávka Stanislav412-710 3142
7.Krátký MilanMrhal Zdeněk8-1211-963252
8.Prachař ŠtěpánHruška Jaroslav st.-9-106-6 1353
9.Jakubčík FrantišekSmetana Jaroslav1384  3063
10.Ševela FrantišekHlávka Stanislav-6-1254-62364
11.Prachař ŠtěpánMrhal Zdeněk1310-81 3174
12.Jakubčík FrantišekHruška Jaroslav st.383  3084
13.Ševela FrantišekSmetana Jaroslav5-8110 3194
14.Krátký MilanHlávka Stanislav86-66 31104
15.Jakubčík FrantišekMrhal Zdeněk882  30114
16.Ševela FrantišekHruška Jaroslav st.6117  30124
17.Krátký MilanSmetana Jaroslav-91293 31134
18.Prachař ŠtěpánHlávka Stanislav784  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ševela František31Mrhal Zdeněk04
Krátký Milan40Hruška Jaroslav st.13
Prachař Štěpán22Smetana Jaroslav13
Jakubčík František40Hlávka Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Lipová 573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54425:676TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka Daniel
Pavelka Ondřej
 
 
Volek Pavel ml.
Pilát Jaroslav
 
 
-2-5-11  0301
2.Šťastný Pavel
Faron Roman
 
 
Svoboda Aleš
Hrabec Lukáš
 
 
-3-1268-82302
3.Němeček MilošVolek Pavel ml.-2-11-2  0303
4.Faron RomanSvoboda Aleš-7-8-8  0304
5.Pavelka OndřejHrabec Lukáš-7-3-4  0305
6.Pavelka DanielPilát Jaroslav-7-1-4  0306
7.Faron RomanVolek Pavel ml.-4-2-6  0307
8.Pavelka OndřejSvoboda Aleš-2-8-10  0308
9.Pavelka DanielHrabec Lukáš-6-4-5  0309
10.Němeček MilošPilát Jaroslav-698-7-523010
11.Pavelka OndřejVolek Pavel ml.-4-3-4  03011
12.Pavelka DanielSvoboda Aleš-6-510-6 13012
13.Němeček MilošHrabec Lukáš-9-15-7  03013
14.Faron RomanPilát Jaroslav-910-4-5 13014
15.Pavelka DanielVolek Pavel ml.9-10-4-5 13015
16.Němeček MilošSvoboda Aleš4-5-6-6 13016
17.Faron RomanHrabec Lukáš-9-10-4  03017
18.Šťastný PavelPilát Jaroslav-10-10-9  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Němeček Miloš04Volek Pavel ml.40
Faron Roman04Svoboda Aleš40
Pavelka Ondřej03Hrabec Lukáš40
Pavelka Daniel04Pilát Jaroslav40
Šťastný Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům BoleradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39554:640Orel Šitbořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotňák František ml.
Pregrt Jiří
 
 
Bedřich Josef
Slavík Jakub
 
 
-125-7463210
2.Demela Jindřich
Novotňák František st.
 
 
Vozdecký Jaromír
Halas Pavel st.
 
 
-3-2-9  0311
3.Demela JindřichSlavík Jakub-4-6-6  0312
4.Pregrt JiříVozdecký Jaromír7-8-56-42313
5.Hos TomášHalas Pavel st.-8-6-1  0314
6.Novotňák František ml.Bedřich Josef10910  3024
7.Pregrt JiříSlavík Jakub-9-8-3  0325
8.Hos TomášVozdecký Jaromír-310108 3135
9.Novotňák František ml.Halas Pavel st.747  3045
10.Demela JindřichBedřich Josef9-11-10-9 1346
11.Hos TomášSlavík Jakub65-10-873256
12.Novotňák František ml.Vozdecký Jaromír8-7-9-6 1357
13.Demela JindřichHalas Pavel st.-4-1-8  0358
14.Pregrt JiříBedřich Josef-68-77-92359
15.Novotňák František ml.Slavík Jakub876  3069
16.Demela JindřichVozdecký Jaromír8-8-7-9 13610
17.Pregrt JiříHalas Pavel st.8-977 31710
18.Hos TomášBedřich JosefWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Demela Jindřich04Slavík Jakub22
Pregrt Jiří13Vozdecký Jaromír31
Hos Tomáš21Halas Pavel st.22
Novotňák František ml.31Bedřich Josef21
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy