Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zbraslavice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Star Tupadly "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Star TupadlyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32650:528nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandík Luboš
Malina Jaroslav
 
 
Kotrba Jaroslav
Lichtenberg Petr
 
 
-7-86-8 1301
2.Fuchs Josef
Samek Vladimír
 
 

 
 
WO    3011
3.Samek VladimírLichtenberg Petr-6-8-5  0312
4.Malina JaroslavKotrba Jaroslav9-8-75-72313
5.Jandík LubošWO    3023
6.Fuchs JosefTyrkas Pavel-8795 3133
7.Malina JaroslavLichtenberg Petr-859-9-72334
8.Jandík LubošKotrba Jaroslav-910-7-9 1335
9.Fuchs JosefWO    3045
10.Samek VladimírTyrkas Pavel-89-8-7 1346
11.Jandík LubošLichtenberg Petr6-879 3156
12.Fuchs JosefKotrba Jaroslav10-6118 3166
13.Samek VladimírWO    3076
14.Malina JaroslavTyrkas Pavel-94-81083286
15.Fuchs JosefLichtenberg Petr-69-4-8 1387
16.Samek VladimírKotrba Jaroslav-7-4-6  0388
17.Malina JaroslavWO    3098
18.Jandík LubošTyrkas Pavel10-6-127-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Samek Vladimír03Lichtenberg Petr31
Malina Jaroslav12Kotrba Jaroslav31
Jandík Luboš12Tyrkas Pavel22
Fuchs Josef21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Uhlířské Janovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:39462:619TJ Sokol Uhlířské Janovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lísková Kateřina
Sosnovec Bohumil
 
 
Vlasák Ota
Šafránek Martin
 
 
-911-10-10 1301
2.Líska David
 
 
Šimek Jan
Váša Jan
 
 
WO    0302
3.Lísková KateřinaVáša Jan-12-7116-72303
4.Líska DavidVlasák Ota-9-6-7  0304
5.Sosnovec BohumilŠafránek Martin487  3014
6.Šimek JanWO    0315
7.Líska DavidVáša Jan-4-8-3  0316
8.Sosnovec BohumilVlasák Ota-810512 3126
9.Šafránek MartinWO    0327
10.Lísková KateřinaŠimek Jan5-149-12-92328
11.Sosnovec BohumilVáša Jan-8-9-8  0329
12.Vlasák OtaWO    03210
13.Lísková KateřinaŠafránek Martin84-129 31310
14.Líska DavidŠimek Jan10-1-5-4 13311
15.Váša JanWO    03312
16.Lísková KateřinaVlasák Ota459  30412
17.Líska DavidŠafránek Martin757  30512
18.Sosnovec BohumilŠimek Jan-64410 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lísková Kateřina22Váša Jan30
Líska David13Vlasák Ota12
Sosnovec Bohumil31Šafránek Martin03
   Šimek Jan21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chlístovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Chlístovice, č.p. 27Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:50378:635TJ Sokol Čáslav "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sojka Martin
Strnadová Kateřina
 
 
Širák Daniel
Petržílka Ondřej
 
 
-39-6-3 1301
2.Sojka Tomáš
Novotný Luboš
 
 
Šorejs Jaroslav
Havel Václav
 
 
7-88-6-62302
3.Sojka Tomᚊirák Daniel-3610-753212
4.Novotný LubošHavel Václav-510-9-7 1313
5.Sojka MartinŠorejs Jaroslav-29-3-4 1314
6.Strnadová KateřinaPetržílka Ondřej-5-5-4  0315
7.Novotný LubošŠirák Daniel-4-5-7  0316
8.Sojka MartinHavel VáclavWO    0317
9.Strnadová KateřinaŠorejs Jaroslav-4-4-5  0318
10.Sojka TomášPetržílka Ondřej-757-10-82319
11.Sojka MartinŠirák DanielWO    03110
12.Strnadová KateřinaHavel Václav-4-1-4  03111
13.Sojka Tomᚊorejs Jaroslav-7-3-10  03112
14.Novotný LubošPetržílka Ondřej6-2-5-3 13113
15.Strnadová KateřinaŠirák DanielWO    30213
16.Sojka TomášHavel Václav-6-9-7  03214
17.Novotný LubošŠorejs Jaroslav-3-10-8  03215
18.Sojka MartinPetržílka OndřejWO    03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sojka Tomáš13Širák Daniel11
Novotný Luboš04Havel Václav30
Sojka Martin01Šorejs Jaroslav40
Strnadová Kateřina03Petržílka Ondřej30
WO13WO31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Uhlířské Janovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ, Komenského ul., proti poštěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:42438:559SKC Zruč nad Sázavou "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váša Jiří
Trojan Josef
 
 
Jandejsek Zdeněk
Friš Miroslav
 
 
-4-4-8  0301
2.Mulenko Martin
Karban Michal
 
 
Herout Václav
Maxa Jakub
 
 
-2-6-5  0302
3.Váša JiříHerout Václav96-8-9-72303
4.Trojan JosefJandejsek Zdeněk-3-6-4  0304
5.Karban MichalFriš Miroslav-2-3-2  0305
6.Mulenko MartinMaxa Jakub747  3015
7.Trojan JosefHerout Václav8-7-7-7 1316
8.Karban MichalJandejsek Zdeněk-3-1-7  0317
9.Mulenko MartinFriš Miroslav104-4-7-62318
10.Váša JiříMaxa Jakub442  3028
11.Karban MichalHerout Václav-1-4-3  0329
12.Mulenko MartinJandejsek Zdeněk-2-9-7  03210
13.Váša JiříFriš Miroslav-38-4-2 13211
14.Trojan JosefMaxa Jakub741  30311
15.Mulenko MartinHerout VáclavWO    30411
16.Váša JiříJandejsek Zdeněk-7-9-5  03412
17.Trojan JosefFriš Miroslav-6-5-18  03413
18.Karban MichalMaxa Jakub-73-6-8 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Váša Jiří13Herout Václav30
Trojan Josef13Jandejsek Zdeněk40
Karban Michal04Friš Miroslav40
Mulenko Martin12Maxa Jakub13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StarkočVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MočoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StarkočRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29474:518TJ Sokol Starkoč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kvaček Miloslav
Dejnožka Tomáš
 
 
WO    0301
2.Čakovský Karel
Palát Dominik
 
 
Hnízdo Petr
Kořínek Miroslav
 
 
-9-86-6 1302
3.Hnízdo PetrWO    0303
4.Kozák PavelKořínek Miroslav2-8-6-4 1304
5.Palát DominikDejnožka Tomáš464  3014
6.Čakovský KarelKvaček Miloslav689  3024
7.Kozák PavelHnízdo Petr9912  3034
8.Palát DominikKořínek Miroslav9-69-1083244
9.Čakovský KarelDejnožka Tomáš-8784 3154
10.Kvaček MiloslavWO    0355
11.Palát DominikHnízdo Petr63-99 3165
12.Čakovský KarelKořínek Miroslav67-7-4-32366
13.Dejnožka TomášWO    0367
14.Kozák PavelKvaček Miloslav56-82 3177
15.Čakovský KarelHnízdo PetrWO    3087
16.Kořínek MiroslavWO    0388
17.Kozák PavelDejnožka Tomáš1027  3098
18.Palát DominikKvaček Miloslav744  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kozák Pavel31Hnízdo Petr02
Palát Dominik40Kořínek Miroslav21
Čakovský Karel21Dejnožka Tomáš03
   Kvaček Miloslav03
WO15WO51

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy