Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zbraslavice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čáslav, vedle divadla, Masarykova 471/34Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:30561:543nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Širák Daniel
Beran Tomáš
 
 
Malina Jaroslav
Jandík Luboš
 
 
1413  3010
2.Mundil Robert
Beran Stanislav
 
 
Fuchs Josef
Somberg Petr
 
 
-10-7-12  0311
3.Mundil RobertSomberg Petr-61251 3121
4.Beran TomášJandík Luboš88-99 3131
5.Beran StanislavMalina Jaroslav-8-6-5  0332
6.Širák DanielFuchs Josef476  3042
7.Beran TomášSomberg Petr-6-79-6 1343
8.Beran StanislavJandík Luboš37-77 3153
9.Širák DanielMalina Jaroslav979  3063
10.Mundil RobertFuchs Josef-7-49-7 1364
11.Beran StanislavSomberg Petr-9-116-6 1365
12.Širák DanielJandík Luboš668  3075
13.Mundil RobertMalina Jaroslav157  3085
14.Beran TomášFuchs Josef-5-9-7  0386
15.Širák DanielSomberg Petr-7-8-10  0387
16.Mundil RobertJandík Luboš10710  3097
17.Beran TomášMalina Jaroslav-8-4-5  0398
18.Beran StanislavFuchs Josef-8-6-11  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mundil Robert31Somberg Petr31
Beran Tomáš13Jandík Luboš04
Beran Stanislav13Malina Jaroslav22
Širák Daniel31Fuchs Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Uhlířské Janovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víceúčelový sál Spolkového domu, 5. května 510, Zruč n.S.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:25583:441SKC Zruč nad Sázavou "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Friš Miroslav
Dušek Jiří
 
 
Vlasák Ota
Váša Jan
 
 
789  3010
2.Jandejsek Zdeněk
Limberk David
 
 

 
 
WO    3020
3.Friš MiroslavVáša Jan7-9-89-102321
4.Jandejsek ZdeněkKrál Jiří-10699 3131
5.Limberk DavidVlasák Ota-73-9-2 1332
6.Dušek JiříWO    3042
7.Jandejsek ZdeněkVáša Jan796  3052
8.Limberk DavidKrál Jiří657  3062
9.Dušek JiříVlasák Ota-6-5-4  0363
10.Friš MiroslavWO    3073
11.Limberk DavidVáša Jan-8-6-11  0374
12.Dušek JiříKrál Jiří8-2-6-7 1375
13.Friš MiroslavVlasák Ota-2-8-8  0376
14.Jandejsek ZdeněkWO    3086
15.Dušek JiříVáša Jan-11-8-3  0387
16.Friš MiroslavKrál Jiří10-773 3197
17.Jandejsek ZdeněkVlasák Ota-889-10732107
18.Limberk DavidWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Friš Miroslav12Váša Jan31
Jandejsek Zdeněk30Král Jiří13
Limberk David12Vlasák Ota31
Dušek Jiří03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MočoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Star Tupadly "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Močovice, č.p. 180Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:26633:464TJ Sokol Močovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rychetský Pavel
Hrčka Milan
 
 
Havel Miroslav
Kotrba Jaroslav
 
 
-87-7-8 1301
2.Liška Josef
Hnízdo Petr
 
 

 
 
WO    3011
3.Liška JosefHavel Miroslav-610-7-6 1312
4.Hnízdo PetrKotrba Jaroslav7-951 3122
5.Rychetský PavelTyrkas Pavel984  3032
6.Hrčka MilanWO    3042
7.Hnízdo PetrHavel Miroslav-7-6-6  0343
8.Rychetský PavelKotrba Jaroslav11-10-94-102344
9.Hrčka MilanTyrkas Pavel10-119-653254
10.Liška JosefWO    3064
11.Rychetský PavelHavel Miroslav-4-6-7  0365
12.Hrčka MilanKotrba Jaroslav-729-4-102366
13.Liška JosefTyrkas Pavel9148  3076
14.Hnízdo PetrWO    3086
15.Hrčka MilanHavel Miroslav-10-6-7  0387
16.Liška JosefKotrba Jaroslav-964-783297
17.Hnízdo PetrTyrkas Pavel7411  30107
18.Rychetský PavelWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Liška Josef21Havel Miroslav40
Hnízdo Petr21Kotrba Jaroslav22
Rychetský Pavel12Tyrkas Pavel04
Hrčka Milan12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StarkočVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StarkočRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:43575:679TJ Sokol Kutná Hora "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Pavel
Novák Vladimír
 
 
Kvíz Martin
Sosnovec Bohumil
 
 
-10798 3110
2.Palát Dominik
Čakovský Karel
 
 
Lísková Kateřina
Líska Filip
 
 
486  3020
3.Čakovský KarelKvíz Martin-79-7-6 1321
4.Palát DominikLísková Kateřina-5-9-8  0322
5.Kozák PavelSosnovec Bohumil11-79-873232
6.Novák VladimírLíska Filip8-10-10-10 1333
7.Palát DominikKvíz Martin697  3043
8.Kozák PavelLísková Kateřina3-6-76-112344
9.Novák VladimírSosnovec Bohumil-9-36-9 1345
10.Pokorný PavelLíska Filip-91210-8-22346
11.Kozák PavelKvíz Martin-45-3-7 1347
12.Novák VladimírLísková Kateřina-8-1-7  0348
13.Pokorný PavelSosnovec Bohumil-7-4-4  0349
14.Palát DominikLíska Filip-71018 3159
15.Novák VladimírKvíz Martin-57-87-323510
16.Pokorný PavelLísková Kateřina-5-5-9  03511
17.Palát DominikSosnovec Bohumil97-10-5-823512
18.Kozák PavelLíska FilipWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čakovský Karel01Kvíz Martin31
Palát Dominik22Lísková Kateřina40
Kozák Pavel12Sosnovec Bohumil31
Novák Vladimír04Líska Filip21
Pokorný Pavel03   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Uhlířské Janovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chlístovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ, Komenského ul., proti poštěRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1524:50620:766TJ Sokol Chlístovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váša Jiří
Mulenko Martin
 
 
Novotný Luboš
Křemenák Josef
 
 
117-8-7-92301
2.Šamalík Zdeněk
Nešpor Miroslav
 
 
Sojka Tomáš
Novotný Ondřej
 
 
8-4-7-7 1302
3.Váša JiříNovotný Luboš7-78-583212
4.Šamalík ZdeněkNovotný Ondřej8-87-7-72313
5.Nešpor MiroslavKřemenák Josef-9-714-5 1314
6.Mulenko MartinSojka Tomáš-12812-8-132315
7.Šamalík ZdeněkNovotný Luboš1010-9-573225
8.Nešpor MiroslavNovotný Ondřej-4-1012-6 1326
9.Mulenko MartinKřemenák Josef-9967 3136
10.Váša JiříSojka Tomáš8-9-7-11 1337
11.Nešpor MiroslavNovotný Luboš-4-9-5  0338
12.Mulenko MartinNovotný Ondřej-103-7-8 1339
13.Váša JiříKřemenák Josef-6-75-7 13310
14.Šamalík ZdeněkSojka TomášWO    03311
15.Mulenko MartinNovotný Luboš-10-9-10  03312
16.Váša JiříNovotný Ondřej10-6-109-523313
17.Šamalík ZdeněkKřemenák Josef8-6-5-2 13314
18.Nešpor MiroslavSojka Tomáš-4-6-4  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Váša Jiří13Novotný Luboš22
Šamalík Zdeněk12Novotný Ondřej40
Nešpor Miroslav04Křemenák Josef31
Mulenko Martin13Sojka Tomáš30
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS