Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, POZOR! Vrata jsou zamčená nutno zavolat na mobil vedoucímu domácího družstva - děkujeme za pochopení. Obchodní akademie, Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:32 PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
     0301
2.
 
 
Balcar Zdeněk
Rychlý Tomáš
 
 
WO    0302
3.Radouš JaromírWO    0303
4.Hron JiříKlouček Ondřej     1304
5.Němeček JiříBalcar Zdeněk     3214
6.Rys VilémRychlý Tomáš     3024
7.Hron JiříRadouš Jaromír     3134
8.Němeček JiříKlouček Ondřej     3044
9.Rys VilémBalcar Zdeněk     0345
10.Rychlý TomášWO    0346
11.Němeček JiříRadouš Jaromír     3156
12.Rys VilémKlouček Ondřej     3066
13.Balcar ZdeněkWO    0367
14.Hron JiříRychlý Tomáš     3077
15.Rys VilémRadouš Jaromír     3287
16.Klouček OndřejWO    0388
17.Hron JiříBalcar Zdeněk     3198
18.Němeček JiříRychlý Tomáš     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hron Jiří31Radouš Jaromír03
Němeček Jiří40Klouček Ondřej12
Rys Vilém31Balcar Zdeněk12
   Rychlý Tomáš03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, pozor new herna od 5.1.2015: Brandlova 1386/21, 14900 Praha 11 - Jižní Město, metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského, parkování možné u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11476:407TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Truc Petr
Truc Petr ml.
 
 
Rucký Přemysl
Dvořák Jakub
 
 
7718  3010
2.Daníček Adam
Pícha David
 
 
Zázvorka Jan
Přáda Jaroslav
 
 
-51287 3120
3.Daníček AdamDvořák Jakub1058  3030
4.Pícha DavidRucký Přemysl-10-125673240
5.Truc Petr ml.Zázvorka Jan9-5118 3150
6.Truc PetrPřáda Jaroslav777  3060
7.Pícha DavidDvořák Jakub-7-510-13 1361
8.Truc Petr ml.Rucký Přemysl9-710-7-42362
9.Truc PetrZázvorka Jan5810  3072
10.Daníček AdamPřáda Jaroslav13148  3082
11.Truc Petr ml.Dvořák Jakub66-911 3192
12.Truc PetrRucký Přemysl874  30102
13.Daníček AdamZázvorka Jan         
14.Pícha DavidPřáda Jaroslav         
15.Truc PetrDvořák Jakub         
16.Daníček AdamRucký Přemysl         
17.Pícha DavidZázvorka Jan         
18.Truc Petr ml.Přáda Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daníček Adam20Dvořák Jakub12
Pícha David11Rucký Přemysl12
Truc Petr ml.21Zázvorka Jan02
Truc Petr30Přáda Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38597:653TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučala Viktor
Červenka Jan
 
 
Sedláček Vladimír
Hanzal Petr
 
 
8-9-10-10 1301
2.Schmidtmayer František
Bozděch Jan
 
 
Černý Zdeněk
Pecka Milan
 
 
-12-9-7  0302
3.Schmidtmayer FrantišekSedláček Vladimír-119-8-6 1303
4.Červenka JanČerný Zdeněk-68-8-6 1304
5.Bozděch JanHanzal Petr-839-9-72305
6.Kučala ViktorPecka Milan8-77-873215
7.Červenka JanSedláček Vladimír8-2-7-7 1316
8.Bozděch JanČerný Zdeněk-9106-193226
9.Kučala ViktorHanzal Petr88-68 3136
10.Schmidtmayer FrantišekPecka Milan-89-76-72337
11.Bozděch JanSedláček Vladimír9-9109 3147
12.Kučala ViktorČerný Zdeněk-1-7-5  0348
13.Schmidtmayer FrantišekHanzal Petr127-88 3158
14.Červenka JanPecka Milan6-9135 3168
15.Kučala ViktorSedláček Vladimír-8-109-8 1369
16.Schmidtmayer FrantišekČerný Zdeněk-5-88-7 13610
17.Červenka JanHanzal Petr         
18.Bozděch JanPecka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schmidtmayer František13Sedláček Vladimír31
Červenka Jan12Černý Zdeněk31
Bozděch Jan21Hanzal Petr12
Kučala Viktor22Pecka Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOL MICHLE, Tělocvična, Pod Starkou 4, 140 00 Praha 4. Sokolovna na náměstíčku s parkovištěm. Tramvaj 11 - stanice Pod Jezerkou. Bus 124, 139, 106 a 188 - stanice Kloboučnická.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:14476:407TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Tomáš
Zámyslický Jaroslav
 
 
Hruška Jan
Kára Petr
 
 
1510-10-883210
2.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Srnka Jan
Schmelz Richard
 
 
-867-773220
3.Martinec TomášSrnka Jan-12-95853230
4.Ambrož JiříHruška Jan-10-4610-52331
5.Zámyslický JaroslavSchmelz Richard9109  3041
6.Černoch JanKára Petr9-979 3151
7.Tichý JiříSrnka Jan76-713 3161
8.Zámyslický JaroslavHruška Jan97-47 3171
9.Černoch JanSchmelz Richard783  3081
10.Martinec TomášKára Petr10810  3091
11.Zámyslický JaroslavSrnka Jan-10-643532101
12.Černoch JanHruška Jan         
13.Martinec TomášSchmelz Richard         
14.Tichý JiříKára Petr         
15.Černoch JanSrnka Jan         
16.Martinec TomášHruška Jan         
17.Tichý JiříSchmelz Richard         
18.Zámyslický JaroslavKára Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinec Tomáš20Srnka Jan03
Ambrož Jiří01Hruška Jan11
Zámyslický Jaroslav30Schmelz Richard02
Černoch Jan20Kára Petr02
Tichý Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:00, TJ LOKOMOTIVA VRŠOVICE, SPORTOVNÍ 1380, Praha 10, tram. č. 7, 24 stanice BOHEMIANS.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:33384:466TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Zunt Zdeněk
 
 
Duchoslav Petr
Flekač Tomáš
 
 
-7-9-2  0301
2.Mareček Vladislav
Blažek Jan
 
 
Kutil Jan
Černý Martin
 
 
-6-6-8  0302
3.Mareček VladislavKutil Jan-9-6-9  0303
4.Hrbáček MilanFlekač Tomáš-9-7-9  0304
5.Rotari VjačeslavČerný Martin-9-6-8  0305
6.Zunt ZdeněkDuchoslav Petr9118  3015
7.Blažek JanKutil Jan-5-5-7  0316
8.Rotari VjačeslavFlekač Tomáš8-5810 3126
9.Zunt ZdeněkČerný Martin9-96-963236
10.Mareček VladislavDuchoslav Petr99-5-10-82337
11.Rotari VjačeslavKutil Jan-7-6-8  0338
12.Zunt ZdeněkFlekač Tomáš-963-9-72339
13.Mareček VladislavČerný Martin-9-9-1  03310
14.Blažek JanDuchoslav Petr-7-7-6  03  
15.Zunt ZdeněkKutil Jan         
16.Mareček VladislavFlekač Tomáš         
17.Blažek JanČerný Martin         
18.Rotari VjačeslavDuchoslav Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mareček Vladislav03Kutil Jan30
Hrbáček Milan01Flekač Tomáš21
Rotari Vjačeslav12Černý Martin21
Zunt Zdeněk21Duchoslav Petr11
Blažek Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200/5, Praha 9, Střížkov, METRO C Střížkov, cca 400 m pěšky: do sídliště (v areálu jsou tenisové kurty).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2014 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11 TJ Střížkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Oto
Kočvara Martin
 
 
Moravec Roman
Sedlář Jan
 
 
     3110
2.De Filippo Martin
Rulec Jakub
 
 
Hondlík Josef
Satorie Michal
 
 
     3220
3.Rulec JakubMoravec Roman     1321
4.Kočvara MartinSatorie Michal     3031
5.De Filippo MartinHondlík Josef     3141
6.Urban OtoSedlář Jan     3151
7.Kočvara MartinMoravec Roman     3061
8.De Filippo MartinSatorie Michal     3071
9.Urban OtoHondlík Josef     3081
10.Rulec JakubSedlář Jan     3291
11.De Filippo MartinMoravec Roman     31101
12.Urban OtoSatorie Michal         
13.Rulec JakubHondlík Josef         
14.Kočvara MartinSedlář Jan         
15.Urban OtoMoravec Roman         
16.Rulec JakubSatorie Michal         
17.Kočvara MartinHondlík Josef         
18.De Filippo MartinSedlář Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rulec Jakub11Moravec Roman12
Kočvara Martin20Satorie Michal02
De Filippo Martin30Hondlík Josef02
Urban Oto20Sedlář Jan02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS