Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Plzeňská 153, Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:35640:632TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Vlček Jiří
 
 
Havlíček Tomáš
Gábriš Michal
 
 
-5-11-8  0301
2.Tůma Pavel
Kopřiva Tomáš
 
 
Pavlíček Ondřej
Ebert Tomáš ml.
 
 
-97-11-9 1302
3.Vlček JiříHavlíček Tomáš4-8-5-8 1303
4.Tůma PavelEbert Tomáš ml.8-887 3113
5.Kopřiva TomášPavlíček Ondřej-6-1-8  0314
6.Vorlíček LubošŠkubal Jiří497  3024
7.Tůma PavelHavlíček Tomáš4-97-8-82325
8.Kopřiva TomášEbert Tomáš ml.-7-2-4  0326
9.Vorlíček LubošPavlíček Ondřej4-9-51073236
10.Vlček JiříŠkubal Jiří8-10810 3146
11.Kopřiva TomášHavlíček Tomáš-6-4-6  0347
12.Vorlíček LubošEbert Tomáš ml.-11-7-12  0348
13.Vlček JiříPavlíček Ondřej-9797 3158
14.Tůma PavelGábriš Michal107-5-10103268
15.Vorlíček LubošHavlíček Tomáš8-1242 3178
16.Vlček JiříEbert Tomáš ml.476  3088
17.Tůma PavelPavlíček Ondřej-4983 3198
18.Kopřiva TomášGábriš Michal-7-9371032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlček Jiří31Havlíček Tomáš31
Tůma Pavel31Ebert Tomáš ml.22
Kopřiva Tomáš13Pavlíček Ondřej13
Vorlíček Luboš31Škubal Jiří02
   Gábriš Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, ul. Plzeňská, Bor (u zámku)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:26595:544Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Pour Pavel ml.
 
 
Smrček Michal
Jirásek Jiří
 
 
9-1056 3110
2.Klier Jakub
Chvátal Martin
 
 
Špaček Michal
Zika Ondřej
 
 
47-9-16-72311
3.Klier JakubSmrček Michal7-3-3-9 1312
4.Pour Pavel ml.Špaček Michal4-76-983222
5.Chvátal MartinZika Ondřej-798-5-92323
6.Copák FrantišekJirásek Jiří885  3033
7.Pour Pavel ml.Smrček Michal-5-6-6  0334
8.Chvátal MartinŠpaček Michal-4684 3144
9.Copák FrantišekZika Ondřej8-8811 3154
10.Klier JakubJirásek Jiří847  3064
11.Chvátal MartinSmrček Michal-7-75-7 1365
12.Copák FrantišekŠpaček Michal945  3075
13.Klier JakubZika Ondřej-8-89483285
14.Pour Pavel ml.Jirásek Jiří-969-12103295
15.Copák FrantišekSmrček Michal-687-9532105
16.Klier JakubŠpaček Michal         
17.Pour Pavel ml.Zika Ondřej         
18.Chvátal MartinJirásek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klier Jakub21Smrček Michal31
Pour Pavel ml.21Špaček Michal03
Chvátal Martin12Zika Ondřej12
Copák František40Jirásek Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol MichleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st. tenisu Pedagog, Branišovská 581/36, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17494:336SK Pedagog České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel ml.
Janda Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Bauer Miroslav
Kortus Filip
 
 
Šimeček Jan
Kuba Josef
 
 
-36-7373220
3.Bauer MiroslavŠimeček Jan-6-7-5  0321
4.Kortus FilipBenák Libor-7-68-6 1322
5.Janda JanKuba Josef99-108 3132
6.Kortus Pavel ml.WO    3042
7.Kortus FilipŠimeček Jan9-995 3152
8.Janda JanBenák Libor676  3062
9.Kortus Pavel ml.Kuba Josef866  3072
10.Bauer MiroslavWO    3082
11.Janda JanŠimeček Jan-85-7-6 1383
12.Kortus Pavel ml.Benák Libor45-67 3193
13.Bauer MiroslavKuba Josef5-98-7-112394
14.Kortus FilipWO    30104
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bauer Miroslav02Šimeček Jan21
Kortus Filip11Benák Libor12
Janda Jan21Kuba Josef12
Kortus Pavel ml.20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova 354, VodňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35476:549Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda David
Hach Martin
 
 
Vondra Miroslav
Pospíšil Milan
 
 
-11-13-3  0301
2.Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
Kaucký Roman
Zahrádka David
 
 
8-814-473211
3.Borovka TomášVondra Miroslav-9-9-9  0312
4.Hach MartinKaucký Roman-1-9-4  0313
5.Svoboda DavidZahrádka David-8-966-72314
6.David JakubPospíšil Milan-8485 3124
7.Hach MartinVondra Miroslav-7-5-9  0325
8.Svoboda DavidKaucký Roman-5-99-3 1326
9.David JakubZahrádka David998  3036
10.Borovka TomášPospíšil Milan-888-4-82337
11.Svoboda DavidVondra Miroslav-5-11-5  0338
12.David JakubKaucký Roman9-9-5-7 1339
13.Borovka TomášZahrádka David9-1094 3149
14.Hach MartinPospíšil Milan53-87 3159
15.David JakubVondra Miroslav-3-3-4  03510
16.Borovka TomášKaucký Roman         
17.Hach MartinZahrádka David         
18.Svoboda DavidPospíšil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borovka Tomáš12Vondra Miroslav40
Hach Martin12Kaucký Roman30
Svoboda David03Zahrádka David12
David Jakub22Pospíšil Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BlatnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Jizerská 328/4, Praha-ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9413:287TJ Avia Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
Černý Jiří
Peterka Ondřej
 
 
54-97 3110
2.Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
577  3020
3.Vaňásek JiříČerný Jiří537  3030
4.Hüttl MichalPeterka Ondřej88-89 3140
5.Šulc MartinMaňhal Daniel39-82 3150
6.Petřík AlešVavřinec Matěj538  3060
7.Hüttl MichalČerný Jiří-9-137-4 1361
8.Šulc MartinPeterka Ondřej109-3-763271
9.Petřík AlešMaňhal Daniel253  3081
10.Vaňásek JiříVavřinec Matěj653  3091
11.Šulc MartinČerný Jiří94-910 31101
12.Petřík AlešPeterka Ondřej144  30  
13.Vaňásek JiříMaňhal Daniel         
14.Hüttl MichalVavřinec Matěj         
15.Petřík AlešČerný Jiří         
16.Vaňásek JiříPeterka Ondřej         
17.Hüttl MichalMaňhal Daniel         
18.Šulc MartinVavřinec Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňásek Jiří20Černý Jiří12
Hüttl Michal11Peterka Ondřej02
Šulc Martin30Maňhal Daniel02
Petřík Aleš20Vavřinec Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st. tenisu Arena Sparta, Kovanecká 27, Praha 9Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:21531:466AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocáb Jan
Paleček David
 
 
Jehlík Miroslav
Peckert Daniel
 
 
-8-11-9  0301
2.Šenk Jakub
Juklík Tomáš
 
 
Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
-2-10-9  0302
3.Šenk JakubPeckert Daniel-7-8-8  0303
4.Paleček DavidKovářík Matěj98-8-1083213
5.Kocáb JanJavorský Daniel1274  3023
6.Juklík TomášJehlík Miroslav457  3033
7.Paleček DavidPeckert Daniel-8-96-10 1334
8.Kocáb JanKovářík Matěj666  3044
9.Juklík TomášJavorský Daniel864  3054
10.Šenk JakubJehlík Miroslav-11998 3164
11.Kocáb JanPeckert Daniel-1284-543274
12.Juklík TomášKovářík Matěj108-8-993284
13.Šenk JakubJavorský Daniel81110  3094
14.Paleček DavidJehlík Miroslav-9-9541232104
15.Juklík TomášPeckert Daniel5-7-8  12  
16.Šenk JakubKovářík Matěj         
17.Paleček DavidJavorský Daniel         
18.Kocáb JanJehlík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šenk Jakub21Peckert Daniel21
Paleček David21Kovářík Matěj03
Kocáb Jan30Javorský Daniel03
Juklík Tomáš30Jehlík Miroslav03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS