Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Avia ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, ul. Poděbradova, Kladno (mezi 3214 a 3215)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2015 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:19570:372TTC Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Tomáš
Strejc Filip
 
 

 
 
WO    3010
2.Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
-92-97-82311
3.Pavlíček OndřejVaňásek Jiří9-6-8-4 1312
4.Ebert Tomáš ml.Hüttl Michal-8105-5-62313
5.Strejc FilipVojáček Miloš756  3023
6.Havlíček TomášWO    3033
7.Ebert Tomáš ml.Vaňásek Jiří-139-5-4 1334
8.Strejc FilipHüttl Michal10-68-10-62335
9.Havlíček TomášVojáček Miloš9134  3045
10.Pavlíček OndřejWO    3055
11.Strejc FilipVaňásek Jiří13-8-5-1 1356
12.Havlíček TomášHüttl Michal212-78 3166
13.Pavlíček OndřejVojáček Miloš496  3076
14.Ebert Tomáš ml.WO    3086
15.Havlíček TomášVaňásek JiříWO    3096
16.Pavlíček OndřejHüttl MichalWO    30106
17.Ebert Tomáš ml.Vojáček Miloš         
18.Strejc Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pavlíček Ondřej11Vaňásek Jiří30
Ebert Tomáš ml.02Hüttl Michal21
Strejc Filip12Vojáček Miloš03
Havlíček Tomáš20   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršovo nám. 480, RoztokyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2015 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:26633:553TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
Šenk Jakub
Gaydoš Vít
 
 
167  3010
2.Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
Juklík Tomáš
Lánský Jakub
 
 
-359-483220
3.Levenec PetrJuklík Tomáš-84-95-62321
4.Zika OndřejLánský Jakub13-4109 3131
5.Špaček MichalŠenk Jakub-52-136-92332
6.Smrček MichalGaydoš Vít-8-1294-12333
7.Zika OndřejJuklík Tomáš8-7113 3143
8.Špaček MichalLánský Jakub756  3053
9.Smrček MichalŠenk Jakub-115911 3163
10.Levenec PetrGaydoš Vít-4-95-11 1364
11.Špaček MichalJuklík Tomáš8-4-96-42365
12.Smrček MichalLánský Jakub4-647 3175
13.Levenec PetrŠenk Jakub-7-76-9 1376
14.Zika OndřejGaydoš Vít-8990 3186
15.Smrček MichalJuklík Tomáš653  3096
16.Levenec PetrLánský Jakub210-59 31106
17.Zika OndřejŠenk Jakub4    10  
18.Špaček MichalGaydoš Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Levenec Petr13Juklík Tomáš22
Zika Ondřej30Lánský Jakub04
Špaček Michal12Šenk Jakub21
Smrček Michal31Gaydoš Vít21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BlatnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st. tenisu Pedagog, Branišovská 581/36, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2015 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5379:260SK Pedagog České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Jan
Kortus Filip
 
 
Vavřinec Matěj
Špeta Michal
 
 
68-106 3110
2.Kortus Pavel ml.
Bauer Miroslav
 
 
Černý Jiří
Peterka Ondřej
 
 
47-9-823220
3.Kortus Pavel ml.Černý Jiří479  3030
4.Bauer MiroslavPeterka Ondřej108-109 3140
5.Kortus FilipVavřinec Matěj679  3050
6.Janda JanŠpeta Michal766  3060
7.Bauer MiroslavČerný Jiří679  3070
8.Kortus FilipPeterka Ondřej3711  3080
9.Janda JanVavřinec Matěj69-99 3190
10.Kortus Pavel ml.Špeta Michal456  30100
11.Kortus FilipČerný Jiří8    10  
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kortus Pavel ml.20Černý Jiří02
Bauer Miroslav20Peterka Ondřej02
Kortus Filip20Vavřinec Matěj02
Janda Jan20Špeta Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova 354, VodňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2015 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11412:332TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
Sladký Antonín
Končal Adam
 
 
273  3010
2.Svoboda David
Hach Martin
 
 
Javorský Daniel
Jehlík Miroslav
 
 
-611610 3120
3.Borovka TomášKončal Adam3512  3030
4.Hach MartinSladký Antonín767  3040
5.Svoboda DavidJehlík Miroslav-3-8-11  0341
6.David JakubJavorský Daniel87-4-353251
7.Hach MartinKončal Adam744  3061
8.Svoboda DavidSladký Antonín-755-743271
9.David JakubJehlík Miroslav-7810-983281
10.Borovka TomášJavorský Daniel7-51110 3191
11.Svoboda DavidKončal Adam10107  30101
12.David JakubSladký Antonín         
13.Borovka TomášJehlík Miroslav         
14.Hach MartinJavorský Daniel         
15.David JakubKončal Adam         
16.Borovka TomášSladký Antonín         
17.Hach MartinJehlík Miroslav         
18.Svoboda DavidJavorský Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borovka Tomáš20Končal Adam03
Hach Martin20Sladký Antonín02
Svoboda David21Jehlík Miroslav11
David Jakub20Javorský Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol MichleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Plzeňská 153, Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2015 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:31611:606Sokol Michle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Pavel
Vorlíček Luboš
 
 
Martinec Tomáš
Švec Radek
 
 
9-773 3110
2.Kopřiva Tomáš
Kala Petr
 
 
Kuba Josef
Benák Libor
 
 
9-6-8-7 1311
3.Tůma PavelKuba Josef9-6-12-9 1312
4.Kala PetrBenák Libor-8-37-3 1313
5.Kopřiva TomášMartinec Tomáš12-88-10-82314
6.Vorlíček LubošŠvec Radek659  3024
7.Kala PetrKuba Josef-88-10-4 1325
8.Kopřiva TomášBenák Libor-4-8-3  0326
9.Vorlíček LubošMartinec Tomáš586  3036
10.Tůma PavelŠvec Radek678  3046
11.Kopřiva TomášKuba Josef-5-612-13 1347
12.Vorlíček LubošBenák Libor868  3057
13.Tůma PavelMartinec Tomáš4710  3067
14.Kala PetrŠvec Radek-13-456-32368
15.Vorlíček LubošKuba Josef8104  3078
16.Tůma PavelBenák Libor8211  3088
17.Kala PetrMartinec Tomáš-108-11-8 1389
18.Kopřiva Tomᚊvec Radek-7-6-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Pavel31Kuba Josef31
Kala Petr04Benák Libor22
Kopřiva Tomáš04Martinec Tomáš22
Vorlíček Luboš40Švec Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, ul. Plzeňská, Bor (u zámku)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2015 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32552:579nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krivda František
Chvátal Martin
 
 
Vondra Miroslav
Kaucký Roman
 
 
-4-6-3  0301
2.Klier Jakub
Pour Pavel ml.
 
 
Pospíšil Milan
Pešina Jiří
 
 
693  3011
3.Pour Pavel ml.Vondra Miroslav-7-4-14  0312
4.Krivda FrantišekKaucký Roman-4-2-8  0313
5.Chvátal MartinPešina Jiří994  3023
6.Klier JakubPospíšil Milan-88-66-92324
7.Krivda FrantišekVondra Miroslav-6-5-3  0325
8.Chvátal MartinKaucký Roman-5-69-4 1326
9.Klier JakubPešina Jiří11610  3036
10.Pour Pavel ml.Pospíšil Milan108-64 3146
11.Chvátal MartinVondra Miroslav-106-2-6 1347
12.Klier JakubKaucký Roman9-598 3157
13.Pour Pavel ml.Pešina Jiří454  3067
14.Krivda FrantišekPospíšil Milan-4-6-3  0368
15.Klier JakubVondra Miroslav3-67-943278
16.Pour Pavel ml.Kaucký Roman7-9-13-4 1379
17.Krivda FrantišekPešina Jiří547  3089
18.Chvátal MartinPospíšil Milan97-97 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pour Pavel ml.22Vondra Miroslav31
Krivda František13Kaucký Roman31
Chvátal Martin22Pešina Jiří04
Klier Jakub31Pospíšil Milan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS