Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st. tenisu Pedagog, Branišovská 581/36, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16489:378SK Pedagog České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Miroslav
Kortus Filip
 
 
Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
139-9-9113210
2.Kortus Pavel ml.
Janda Jan
 
 
Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
928  3020
3.Kortus Pavel ml.Smrček Michal440  3030
4.Bauer MiroslavŠpaček Michal69-4-973240
5.Kortus FilipZika Ondřej-710-8-7 1341
6.Janda JanLevenec Petr98-79 3151
7.Bauer MiroslavSmrček MichalWO    3061
8.Kortus FilipŠpaček Michal8-10-8-9 1362
9.Janda JanZika Ondřej87-9-583272
10.Kortus Pavel ml.Levenec Petr61110  3082
11.Kortus FilipSmrček MichalWO    3092
12.Janda JanŠpaček Michal-84-3-4 1393
13.Kortus Pavel ml.Zika Ondřej876  30103
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kortus Pavel ml.30Smrček Michal01
Bauer Miroslav10Špaček Michal21
Kortus Filip02Zika Ondřej12
Janda Jan21Levenec Petr02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova 354, VodňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32655:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Svoboda David
 
 
Ebert Tomáš ml.
Prágr Lukáš
 
 
-108611 3110
2.David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
Strejc Filip
Novák Petr
 
 
-10456 3120
3.Borovka TomášStrejc Filip95-8-2-72321
4.Hach MartinEbert Tomáš ml.557  3031
5.Svoboda DavidNovák Petr-8-10-7  0332
6.David JakubPrágr Lukáš-6-9-9  0333
7.Hach MartinStrejc Filip-46-4-7 1334
8.Svoboda DavidEbert Tomáš ml.-15-77-5 1335
9.David JakubNovák Petr547  3045
10.Borovka TomášPrágr Lukáš6812  3055
11.Svoboda DavidStrejc Filip-99-3-7 1356
12.David JakubEbert Tomáš ml.658  3066
13.Borovka TomášNovák Petr-5-898-132367
14.Hach MartinPrágr Lukáš1076  3077
15.David JakubStrejc Filip8-444 3187
16.Borovka TomášEbert Tomáš ml.-912-911-82388
17.Hach MartinNovák Petr9-9-1110103298
18.Svoboda DavidPrágr Lukáš-9-8-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borovka Tomáš13Strejc Filip31
Hach Martin31Ebert Tomáš ml.22
Svoboda David04Novák Petr22
David Jakub31Prágr Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Avia ČakoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Bor EissmannRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Jizerská 328/4, Praha-ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:24562:510TJ Avia Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňásek Jiří
Hüttl Michal
 
 
Copák František
Pour Pavel ml.
 
 
7-89-763210
2.Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
Chvátal Martin
Mazura David
 
 
511-46 3120
3.Vaňásek JiříCopák František-8-38-6 1321
4.Hüttl MichalPour Pavel ml.5-98-783231
5.Šulc MartinChvátal Martin-6-79-1 1332
6.Petřík AlešMazura David108-87 3142
7.Hüttl MichalCopák František-76-7773252
8.Šulc MartinPour Pavel ml.6-1066 3162
9.Petřík AlešChvátal Martin547  3072
10.Vaňásek JiříMazura David-8-854-112373
11.Šulc MartinCopák František9-9-9-8 1374
12.Petřík AlešPour Pavel ml.-588-7123284
13.Vaňásek JiříChvátal Martin7-887 3194
14.Hüttl MichalMazura David626  30104
15.Petřík AlešCopák František-85   11  
16.Vaňásek JiříPour Pavel ml.         
17.Hüttl MichalChvátal Martin         
18.Šulc MartinMazura David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňásek Jiří12Copák František21
Hüttl Michal30Pour Pavel ml.03
Šulc Martin12Chvátal Martin12
Petřík Aleš30Mazura David12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st. tenisu Arena Sparta, Kovanecká 27, Praha 9Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20502:435AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paleček David
Juklík Tomáš
 
 
Vorlíček Luboš
Vlček Jiří
 
 
-4-9-8  0301
2.Šenk Jakub
Kocáb Jan
 
 
Tůma Pavel
Kopřiva Tomáš
 
 
755  3011
3.Šenk JakubVorlíček Luboš-11-3-5  0312
4.Paleček DavidVlček Jiří-9587 3122
5.Kocáb JanTůma Pavel9-452 3132
6.Juklík TomášKopřiva Tomáš988  3042
7.Paleček DavidVorlíček Luboš-8-7-8  0343
8.Kocáb JanVlček Jiří29-103 3153
9.Juklík TomášTůma Pavel787  3063
10.Šenk JakubKopřiva Tomáš1097  3073
11.Kocáb JanVorlíček Luboš-8-1058-52374
12.Juklík TomášVlček Jiří-94-4453284
13.Šenk JakubTůma Pavel-10-99943294
14.Paleček DavidKopřiva Tomáš7-878 31104
15.Juklík TomášVorlíček Luboš         
16.Šenk JakubVlček Jiří         
17.Paleček DavidTůma Pavel         
18.Kocáb JanKopřiva Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šenk Jakub21Vorlíček Luboš30
Paleček David21Vlček Jiří03
Kocáb Jan21Tůma Pavel03
Juklík Tomáš30Kopřiva Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BlatnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Nám. J.A.Komenského 387, BlatnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34467:546Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maňhal Daniel
Vavřinec Matěj
 
 
Vondra Miroslav
Pašek Dominik
 
 
-11-5-3  0301
2.Černý Jiří
Peterka Ondřej
 
 
Kaucký Roman
Zahrádka David
 
 
-1212-6-6 1302
3.Peterka OndřejVondra Miroslav-4-4-5  0303
4.Maňhal DanielKaucký Roman-4-5-7  0304
5.Vavřinec MatějZahrádka David-93-9983214
6.Černý JiříPašek Dominik689  3024
7.Maňhal DanielVondra Miroslav-3-5-5  0325
8.Vavřinec MatějKaucký Roman-99-6-6 1326
9.Černý JiříZahrádka David69-138 3136
10.Peterka OndřejPašek Dominik397  3046
11.Vavřinec MatějVondra Miroslav-2-4-6  0347
12.Černý JiříKaucký Roman85-118 3157
13.Peterka OndřejZahrádka David9-811-7-72358
14.Maňhal DanielPašek Dominik6-98-9-92359
15.Černý JiříVondra Miroslav-9-8-5  03510
16.Peterka OndřejKaucký Roman         
17.Maňhal DanielZahrádka David         
18.Vavřinec MatějPašek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peterka Ondřej12Vondra Miroslav40
Maňhal Daniel03Kaucký Roman21
Vavřinec Matěj12Zahrádka David12
Černý Jiří31Pašek Dominik12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol MichleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
so: Národních mučedníků 185, Klatovy; ne: Kulturní dům, PocínoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:36512:605Sokol Michle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peckert Daniel
Jehlík Miroslav
 
 
Kuba Josef
Šimeček Jan
 
 
8-7-9-9 1301
2.Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
Bucifal Aleš
Benák Libor
 
 
7-4-8-7 1302
3.Jehlík MiroslavŠimeček Jan9-6-3-10 1303
4.Makoň Zdeněk ml.Bucifal Aleš8-5-8-7 1304
5.Kovářík MatějKuba Josef4-6-9-2 1305
6.Peckert DanielBenák Libor10-1011-6-62306
7.Makoň Zdeněk ml.Šimeček Jan-7-3-3  0307
8.Javorský DanielBucifal Aleš969  3017
9.Peckert DanielKuba Josef-839-9113227
10.Jehlík MiroslavBenák Libor129-2-6-92328
11.Javorský DanielŠimeček Jan-916-8-9 1329
12.Peckert DanielBucifal Aleš-6-6119123239
13.Jehlík MiroslavKuba Josef-3108-8163249
14.Makoň Zdeněk ml.Benák Libor-9-7-8  03410
15.Peckert DanielŠimeček Jan         
16.Jehlík MiroslavBucifal Aleš         
17.Makoň Zdeněk ml.Kuba Josef         
18.Javorský DanielBenák Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jehlík Miroslav12Šimeček Jan30
Makoň Zdeněk ml.03Bucifal Aleš12
Kovářík Matěj01Kuba Josef12
Peckert Daniel21Benák Libor30
Javorský Daniel11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS