Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol MichleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, ul. Poděbradova, Kladno (mezi 3214 a 3215)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:30400:459Sokol Michle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gábriš Michal
Strejc Filip
 
 
Kuba Josef
Šimeček Jan
 
 
6-5-7-3 1301
2.Ebert Tomáš ml.
Pavlíček Ondřej
 
 
Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
10-4-6-6 1302
3.Pavlíček OndřejŠimeček Jan633  3012
4.Gábriš MichalBenák Libor-88-66-92313
5.Ebert Tomáš ml.Bucifal Aleš-88-4-7 1314
6.Strejc FilipKuba Josef94-6-8-102315
7.Gábriš MichalŠimeček Jan-65-4-9 1316
8.Ebert Tomáš ml.Benák Libor7-5-10-11 1317
9.Strejc FilipBucifal Aleš-5-9-7  0318
10.Pavlíček OndřejKuba Josef10812  3028
11.Ebert Tomáš ml.Šimeček Jan9-57-4-102329
12.Strejc FilipBenák Libor-5-63-4 13210
13.Pavlíček OndřejBucifal Aleš         
14.Gábriš MichalKuba Josef         
15.Strejc FilipŠimeček Jan         
16.Pavlíček OndřejBenák Libor         
17.Gábriš MichalBucifal Aleš         
18.Ebert Tomáš ml.Kuba Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlíček Ondřej20Šimeček Jan21
Gábriš Michal02Benák Libor30
Ebert Tomáš ml.03Bucifal Aleš20
Strejc Filip03Kuba Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršovo nám. 480, RoztokyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:20486:457TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
Pospíšil Milan
Vondra Miroslav
 
 
8910  3010
2.Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
Zahrádka David
Kaucký Roman
 
 
629  3020
3.Levenec PetrVondra Miroslav-6-2-11  0321
4.Zika OndřejKaucký Roman74-11-393231
5.Špaček MichalZahrádka David7-7710 3141
6.Smrček MichalPospíšil Milan113-96 3151
7.Zika OndřejVondra Miroslav-312-5-6 1352
8.Špaček MichalKaucký Roman892  3062
9.Smrček MichalZahrádka David-74-7893272
10.Levenec PetrPospíšil Milan-10-3-6  0373
11.Špaček MichalVondra Miroslav-9-7-3  0374
12.Smrček MichalKaucký Roman8812  3084
13.Levenec PetrZahrádka David79-134 3194
14.Zika OndřejPospíšil Milan6-795 31104
15.Smrček MichalVondra Miroslav6    10  
16.Levenec PetrKaucký Roman         
17.Zika OndřejZahrádka David         
18.Špaček MichalPospíšil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Levenec Petr12Vondra Miroslav30
Zika Ondřej21Kaucký Roman03
Špaček Michal21Zahrádka David03
Smrček Michal30Pospíšil Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BlatnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Plzeňská 153, Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:19550:459TJ Sokol Králův Dvůr

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Vlček Jiří
 
 
Černý Jiří
Peterka Ondřej
 
 
3-163-4103210
2.Tůma Pavel
Kopřiva Tomáš
 
 
Špeta Michal
Vavřinec Matěj
 
 
7-87-9-52311
3.Vlček JiříŠpeta Michal-77910 3121
4.Tůma PavelPeterka Ondřej-47210 3131
5.Kopřiva TomášČerný Jiří-510-86-142332
6.Vorlíček LubošVavřinec Matěj536  3042
7.Tůma PavelŠpeta Michal546  3052
8.Rujder DavidPeterka Ondřej-6-98-7 1353
9.Vorlíček LubošČerný Jiří167  3063
10.Vlček JiříVavřinec Matěj-975-1063273
11.Rujder DavidŠpeta Michal-8-108763283
12.Vorlíček LubošPeterka Ondřej101011  3093
13.Vlček JiříČerný Jiří-9-6571232103
14.Tůma PavelVavřinec Matěj         
15.Vorlíček LubošŠpeta Michal         
16.Vlček JiříPeterka Ondřej         
17.Tůma PavelČerný Jiří         
18.Rujder DavidVavřinec Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlček Jiří30Špeta Michal03
Tůma Pavel20Peterka Ondřej12
Kopřiva Tomáš01Černý Jiří12
Vorlíček Luboš30Vavřinec Matěj02
Rujder David11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, ul. Plzeňská, Bor (u zámku)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:15541:434Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Pour Pavel ml.
 
 
Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
899  3010
2.Chvátal Martin
Klier Jakub
 
 
Jehlík Miroslav
Peckert Daniel
 
 
899  3020
3.Pour Pavel ml.Peckert Daniel-9-65873230
4.Chvátal MartinKovářík Matěj-105-96-102331
5.Klier JakubJavorský Daniel455  3041
6.Copák FrantišekJehlík Miroslav246  3051
7.Chvátal MartinPeckert Daniel-75-73-72352
8.Klier JakubKovářík Matěj-9109-633262
9.Copák FrantišekJavorský Daniel647  3072
10.Pour Pavel ml.Jehlík Miroslav13-12-87-92373
11.Klier JakubPeckert Daniel9-9912 3183
12.Copák FrantišekKovářík Matěj859  3093
13.Pour Pavel ml.Javorský Daniel89-1216 31103
14.Chvátal MartinJehlík Miroslav         
15.Copák FrantišekPeckert Daniel         
16.Pour Pavel ml.Kovářík Matěj         
17.Chvátal MartinJavorský Daniel         
18.Klier JakubJehlík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pour Pavel ml.21Peckert Daniel12
Chvátal Martin02Kovářík Matěj12
Klier Jakub30Javorský Daniel03
Copák František30Jehlík Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Avia ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st. tenisu Pedagog, Branišovská 581/36, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30603:573nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Miroslav
Kortus Filip
 
 
Vaňásek Jiří
Hüttl Michal
 
 
8-7-49-42301
2.Kortus Pavel ml.
Janda Jan
 
 
Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
-8-8-12  0302
3.Kortus Pavel ml.Petřík Aleš956  3012
4.Bakalář DanielVaňásek Jiří-13-4-8  0313
5.Bauer MiroslavHüttl Michal484  3023
6.Janda JanŠulc Martin4-55-6-42324
7.Bakalář DanielPetřík Aleš6-6-7-3 1325
8.Bauer MiroslavVaňásek Jiří895  3035
9.Janda JanHüttl Michal9910  3045
10.Kortus Pavel ml.Šulc Martin52-99 3155
11.Bauer MiroslavPetřík Aleš-911-10-7 1356
12.Janda JanVaňásek Jiří-38-9-6 1357
13.Kortus Pavel ml.Hüttl Michal4116  3067
14.Kortus FilipŠulc Martin-9-12-10  0368
15.Janda JanPetřík Aleš310-85 3178
16.Kortus Pavel ml.Vaňásek Jiří7-738 3188
17.Kortus FilipHüttl Michal964  3098
18.Bauer MiroslavŠulc Martin-11-7-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kortus Pavel ml.40Petřík Aleš22
Bakalář Daniel02Vaňásek Jiří22
Bauer Miroslav22Hüttl Michal04
Janda Jan22Šulc Martin31
Kortus Filip11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova 354, VodňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36614:632AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Svoboda David
 
 
Bartošek Vít
Paleček David
 
 
-8-47-9 1301
2.Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
Šenk Jakub
Kocáb Jan
 
 
9-8-12693211
3.Borovka TomášBartošek Vít-9-7-12  0312
4.Svoboda DavidKocáb Jan-8-9-9  0313
5.Hach MartinPaleček David811-66 3123
6.David JakubPanský Lukáš-13-8-10  0324
7.Svoboda DavidBartošek Vít-11-39-7 1325
8.Hach MartinKocáb Jan-7-10-8  0326
9.David JakubPaleček David7813  3036
10.Borovka TomášPanský Lukáš310-98 3146
11.Hach MartinBartošek Vít-11-5-5  0347
12.David JakubKocáb Jan9-59-7-52348
13.Borovka TomášPaleček David-94117 3158
14.Svoboda DavidPanský Lukáš-117-6-9 1359
15.David JakubBartošek Vít56-84 3169
16.Borovka TomášKocáb Jan6125  3079
17.Svoboda DavidPaleček David-10-1197-523710
18.Hach MartinPanský Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borovka Tomáš31Bartošek Vít31
Svoboda David04Kocáb Jan31
Hach Martin12Paleček David13
David Jakub22Panský Lukáš21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS