Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům PetroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27 Petrovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalod Jiří
Dvořáček Libor
 
 
Vlach Marek
Čapka Petr st.
 
 
     3110
2.Paulík Vladimír
Dvořáček Jan
 
 
Žáček Václav
Čapka Petr
 
 
     1311
3.Dvořáček LiborVlach Marek     3121
4.Paulík VladimírŽáček Václav     3231
5.Dvořáček JanČapka Petr     3141
6.Kalod JiříVlach Ivo     3051
7.Paulík VladimírVlach Marek     0352
8.Dvořáček JanŽáček Václav     0353
9.Kalod JiříČapka Petr     3163
10.Dvořáček LiborVlach Ivo     3173
11.Dvořáček JanVlach Marek     1374
12.Kalod JiříŽáček Václav     3084
13.Dvořáček LiborČapka Petr st.     3094
14.Paulík VladimírVlach Ivo     2395
15.Kalod JiříVlach Marek     31105
16.Dvořáček LiborŽáček Václav     30115
17.Paulík VladimírČapka Petr st.     31125
18.Dvořáček JanVlach Ivo     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáček Libor40Vlach Marek22
Paulík Vladimír22Žáček Václav13
Dvořáček Jan13Čapka Petr02
Kalod Jiří40Vlach Ivo22
   Čapka Petr st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům KřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:21 Křetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šos Vít
Šustr Patrik
 
 
Křepela Vladimír
Charvát Rudolf
 
 
     3110
2.Bačovský Filip
Kaderka Michal
 
 
Křepela Pavel ml.
Petr Zdeněk
 
 
     0311
3.Bačovský FilipKřepela Vladimír     3121
4.Šos VítCharvát Rudolf     3031
5.Šustr PatrikKřepela Pavel ml.     3141
6.Kaderka MichalPetr Zdeněk     1342
7.Šos VítKřepela Vladimír     3052
8.Šustr PatrikCharvát Rudolf     3162
9.Kaderka MichalKřepela Pavel ml.     1363
10.Bačovský FilipPetr Zdeněk     3073
11.Šustr PatrikKřepela Vladimír     3183
12.Kaderka MichalCharvát Rudolf     0384
13.Bačovský FilipKřepela Pavel ml.     3194
14.Šos VítPetr Zdeněk     30104
15.Kaderka MichalKřepela Vladimír     13105
16.Bačovský FilipCharvát Rudolf     30115
17.Šos VítKřepela Pavel ml.     30125
18.Šustr PatrikPetr Zdeněk     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bačovský Filip40Křepela Vladimír13
Šos Vít40Charvát Rudolf13
Šustr Patrik40Křepela Pavel ml.13
Kaderka Michal04Petr Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vanovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům VanoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubín František
Klement Roman
 
 
Buryška Bohuslav
Türk Petr st.
 
 
     3210
2.Gonšor Michal
Dokoupil Jiří
 
 
Veselý Ivo
Vacula Aleš
 
 
     3220
3.Kubín FrantišekBuryška Bohuslav     3030
4.Klement RomanTürk Petr st.     3040
5.Gonšor MichalVeselý Ivo     1341
6.Dokoupil JiříVacula Aleš     2342
7.Klement RomanBuryška Bohuslav     1343
8.Gonšor MichalTürk Petr st.     2344
9.Dokoupil JiříVeselý Ivo     0345
10.Kubín FrantišekVacula Aleš     1346
11.Gonšor MichalBuryška Bohuslav     3056
12.Dokoupil JiříTürk Petr st.     3166
13.Kubín FrantišekVeselý Ivo     0367
14.Klement RomanVacula Aleš     2368
15.Dokoupil JiříBuryška Bohuslav     3078
16.Kubín FrantišekTürk Petr st.     3188
17.Klement RomanVeselý Ivo     2389
18.Gonšor MichalVacula Aleš     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubín František22Buryška Bohuslav13
Klement Roman13Türk Petr st.13
Gonšor Michal22Veselý Ivo40
Dokoupil Jiří22Vacula Aleš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rájec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Voděrady BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia RájecRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:39 Voděrady B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Rostislav
Kopecký Jaroslav
 
 
Švancara Radim
Prokop Lubomír
 
 
     1301
2.Falta Jiří
Málek Jaroslav st.
 
 
Pavel František
Švancarová Veronika
 
 
     3011
3.Bartoš RostislavProkop Lubomír     1312
4.Kopecký JaroslavŠvancarová Veronika     3022
5.Málek Jaroslav st.Švancara Radim     2323
6.Falta JiříPavel František     3133
7.Kopecký JaroslavProkop Lubomír     0334
8.Málek Jaroslav st.Švancarová Veronika     3144
9.Falta JiříŠvancara Radim     0345
10.Bartoš RostislavPavel František     2346
11.Málek Jaroslav st.Prokop Lubomír     3056
12.Falta JiříŠvancarová Veronika     1357
13.Bartoš RostislavŠvancara Radim     0358
14.Kopecký JaroslavPavel František     3168
15.Kala VojtěchProkop Lubomír     0369
16.Bartoš RostislavŠvancarová Veronika     23610
17.Kopecký JaroslavŠvancara Radim     23611
18.Málek Jaroslav st.Pavel František     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Rostislav04Prokop Lubomír31
Kopecký Jaroslav22Švancarová Veronika22
Málek Jaroslav st.22Švancara Radim40
Falta Jiří12Pavel František22
Kala Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Svitávka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvitávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:43 Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušil Zdeněk
Zoubek Jaroslav
 
 
Ševčík Pavel st.
Zukal Josef
 
 
     2301
2.Šmerda Borek
Tušla Jakub
 
 
Zouhar Miloslav
Zouhar Daniel
 
 
     0302
3.Zoubek JaroslavZouhar Daniel     2303
4.Šmerda BorekZouhar Miloslav     0304
5.Dušil ZdeněkŠevčík Pavel st.     3014
6.Tušla JakubZukal Josef     0315
7.Šmerda BorekZouhar Daniel     1316
8.Dušil ZdeněkZouhar Miloslav     2317
9.Tušla JakubŠevčík Pavel st.     1318
10.Zoubek JaroslavZukal Josef     3028
11.Hanák MilošZouhar Daniel     1329
12.Tušla JakubZouhar Miloslav     13210
13.Zoubek JaroslavŠevčík Pavel st.     31310
14.Šmerda BorekZukal Josef     31410
15.Tušla JakubZouhar Daniel     03411
16.Zoubek JaroslavZouhar Miloslav     03412
17.Šmerda BorekŠevčík Pavel st.     23413
18.Hanák MilošZukal Josef     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zoubek Jaroslav22Zouhar Daniel40
Šmerda Borek13Zouhar Miloslav40
Dušil Zdeněk11Ševčík Pavel st.22
Tušla Jakub04Zukal Josef13
Hanák Miloš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kunštát BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům PetroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29 Petrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novohradský Pavel
Jandus Petr
 
 
Polák Martin
Záboj Miloš
 
 
     0301
2.Musil Josef
Foit Miroslav
 
 
Štaud Miloš
Sojka Petr ml.
 
 
     3011
3.Jandus PetrŠtaud Miloš     3021
4.Musil JosefSojka Petr ml.     1322
5.Foit MiroslavZáboj Miloš     2323
6.Novohradský PavelPolák Martin     0324
7.Musil JosefŠtaud Miloš     3034
8.Foit MiroslavSojka Petr ml.     3044
9.Novohradský PavelZáboj Miloš     0345
10.Jandus PetrPolák Martin     3155
11.Foit MiroslavŠtaud Miloš     3265
12.Novohradský PavelSojka Petr ml.     2366
13.Jandus PetrZáboj Miloš     3176
14.Musil JosefPolák Martin     3086
15.Novohradský PavelŠtaud Miloš     3296
16.Jandus PetrSojka Petr ml.     31106
17.Musil JosefZáboj Miloš     31116
18.Foit MiroslavPolák Martin     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jandus Petr40Štaud Miloš04
Musil Josef31Sojka Petr ml.22
Foit Miroslav22Záboj Miloš22
Novohradský Pavel13Polák Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS